Pļekmetal stufff
+2
Ahoi ,

Sanāca šmuce ar kompi, nepieciešami līdzekļi, tāpēc tiek sisti gaisā nepārāk bieži lietojami pričendāļi:

- Patronjosta (+ - 1 metru gara) , savus 45ls gribētos
www.punkbulletbelts.com/images/bulletbelts/...
- Spaiks - čiriks, un tas ir tavs.

i1207.photobucket.com/albums/bb464/vvikin...
i1207.photobucket.com/albums/bb464/vvikin...
i1207.photobucket.com/albums/bb464/vvikin...

Nu rihtiš pļekmetal inventārs, bez kura vienkārši nedrīkst uz skatuves kāpt.

Abas štelles pirku Wackenā, neatceros, pa cik īsti jostu (jo tad paķēru uzreiz sev un Helvijam), bet kaut kādi 50ls gabalā bija, spaiks piķoja 30eiro. Kaut kā tā.

Var zvanīt - 29192217 , var arī nezvanīt, bet rakstīt uz pastu (norādīts profilā). Var kaulēties, bet var arī nekaulēties.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
es tev varu aizdot vienu vecumvecu Mac (no tiem olveidīgajiem), ja steidzami vajag kompi. Internetu pārlūko, mūziku spēlē, Words un Excelis iet, filmas lūrēt var. Pele tik man nav, bet der jebkura parastā pele, nav jāpērk Apple ražotā. Virsū OS X.6 (Snow Leopard). Atdosi kaut kad — tad, kad būsi sataisījis savējo :)
+1
Paldies, tik traki nav. Savējo, puslīdz veco kompi vienkārši senčiem atdošu priekš darba, vecais nomira, tāpēc vajag naudēnu sakasīt, lai var vismaz kaut ko normālu jaunu nopirkt. :)
-8
es atkal meklēju lietotas korpspeinta krāsas. nekur nevar dabūt.
+6
paprasi kādam līķim :)
0
Patronjostas Vakenā (vismaz pie Godesniekiem, bet vai tad kāds pērk arī citur?) maksā 1 eiro par katru patronu. Defaults laikam parasti ir 50 patronas, bet nu tur jau katrs pieliek vai noņem atkarībā no savas resnības pakāpes.
+3
Tikko saskaitīju, sanāk 70 patronas.
+10
resnulis!
+2
^ Nu kaut kāds galīgs diegabiksis es neesmu jā. Un ir foršāk, kad tā josta nedaudz "ļurkājas" , nevis ir cieši pievilkta (apsēsties grūtāk :D) . Anyway , vienmēr jau var noņemt nost posmus un kaut vai patēlot Nattefrostu, apliekot posmus ap zābjiem.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas