Overkill 2013.04.23
+8
Meklejot vai šodien nav kāds pasākums pamanīju citu jaunumu.

Pēc šogad Wackenā redzētā gaidu ar nepacietību :)

www.melnapiektdiena.lv/events/23042013...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
aprakstiņā Venom kautkur pačubējis ...

bet Support sen nav klausīts
+1
Suppā!
0
iLike
+2
Tiešām, vienmēr un visur sola, ka iesildīs grupa «+ Support», kas spēlēs dziesmas no sava jaunā albuma «TBA», bet beigās tā arī nekad nav!
+4
ar šo pasaules gals tiek oficiāli atcelts!
0
Ha, tieši ar iegāju mp.lv ar cerību ja nu kāds koncīts foršs i reku i!
0
Ja atmiņa neviļ, tad šamie vienreiz jau bija Rīgā un es neaizgāju, jo principā nezināju tādu grupu. Tagad pačekoju Thrash/Groove un pie tam ar tādu stāžu. Tiešām nezinu, esmu kaut ko palaidis garām vai nē, visticamāk, ka esmu. Lai nebūtu tupa jāskatās metal-archives recenziju vērtējumi, varat ieteikt viņu sulīgāko ripuli ? Tā teikt, lai būtu - in your face - par to, ka nebiju uz iepriekšējo konci un lai uz šo konci aizietu.

P.S var jau pēc sentēvu metodes - novilkt diskogrāfiju un iet visam cauri, bet pāris reizes šitā dažām grupām izdarīju unpacietība aptrūkās līdz sulīgākajiem albjiem , tāpēc tā metode vairs nav aktuāla.
0
Nū, labākie ir tīrs Thrash, bez kāda tur grūva un šie ir bijuši 2x

Mans favorīts ir ''The Years of Decay'' un kā sulīgāko iesaku ''W.F.O.'':

www.youtube.com/watch?v=DVAOZvTJGsY...
-1
Man kaut kā tie jaunākie darbi ausīm labāk tīk, piemēram, īsts spārdulis ir "Ironbound" arī šā gada albis labs!
0
^Ah, toč, es biju iečekojis to Ironbound albi un biju šokēts, kā tas kādam patīk, pareizi. :D

Būs tad jāievērtē tie tavi divi pieminētie.
+1
labākais ripulis manuprāt viennozīmīgi ir Horrorscope. Iespējams, ka tāpēc, ka tā bija mana iepazīšanās ar Overkill 1991.gadā Čiekurkalna melnajā tirgū :D
0
C`mon... Anaileitors bija Rīgā ar viņiem 2000ajā, nu psc bļe. Varētu šoreiz arī kopā močīt, būtu labinieks.
0
Vispār ir divreiz jau bijuši (2000. gadā kinostudijā un 2008. MP)

No ripuļiem ieteiktu Taking Over, The Years of Decay un Horrorscope; 90-tajos bija tas grūvs vairāk, un pēdējie divi - Ironbound un The Electric Age iezīmē formas atgūšanu un ir gan mierīgi pieskaitāmi grupas labākajiem albumiem, gan ir arī komerciāli veiksmīgākie. Ieteicams ir arī 2002. gada koncertieraksts Wrecking Everuthing Live(gan audio, gan video formātā), kas labi atspoguļo gan viņu stilistiskās variācijas, gan koncerta spēku.

Deny The Cross (live) (no Wrecking Everything (2002)/ Taking Over (1987))

www.youtube.com/watch?v=4FkD-etHMdQ...

Elimination (no The Years of Decay, 1989)

www.youtube.com/watch?v=V6qC-scrcOw...

Horrorscope (no Horrorscope, 1991)

www.youtube.com/watch?v=f3TIHEHObjI...

Coma (no Horrorscope, 1991)

www.youtube.com/watch?v=J0SXdSa9Q-s...

kaut kas grūvīgāks - Bleed Me (Wrecking Everything (2002)/ Bloodletting (2000))

www.youtube.com/watch?v=UvVYQVY-fjs...

Bring Me The Night (Ironbound, 2010)

www.youtube.com/watch?v=3AnXxcqWv1o...

Electric Rattlesnake (The Electric Age, 2012)

www.youtube.com/watch?v=3zU1LNg-6aQ...
0
Man šķiet - visgrūvīgākais albums Overkilliem bija "I Hear black". Jā, "Horroscope" biaj labs...
0
Neslikta dāvana vārda dienā. :)
0
Tieši domāju - kad tikšu pie komja, jāiesaka arī ''Wrecking Everything'' - viens no labākajiem koncertierakstiem.

Līdz ''From the Underground and Below'' (ieskaitot), man visi šo albumi patīk, bet pēc tam sākās nīkuļošana. Pēdējie ripuļi ir līmenī, bet jumtu nelauž.
0
^ nu tur kā kurš. Es neteiktu, ka FTUAB būtu labāks par Bloodletting, piemēram. Killbox 13 vispār ir prīmā, bet ReliXIV un Immortalis gan tādi nekādi.
0
Bet par Wrecking Everything runājot - tas koncerta sākums nes jumtu nost, viens no krutākajiem konča iesākumiem ever - žēl tik, ka pati Necroshine dziesma tāds neizteiksmīgs grūvfests.

www.youtube.com/watch?v=SA7uPvI6ppk...
0
Jā, tagad sāku saprast, ka biju Overkill dzirdējis pirms daudziem gadiem. Vēl aizvien besī ārā tas vokāls. Protams trve thrasheri man liks mīnusus, bet nu gaumes lieta, hz , pačekoju augstāk norādītos viģikus, instrumentāli ir labs grūvs utt., bet tas augstais vokāls, man patīka kā Beladona spiedza, Šmiers, pat Araya Hell awaitā, bet nu šitas galīgi nelien iekšā. Tomēr jāatzīst, ka pēdējos divos albjos, balss zemāka izklausās un būs pat laikam jāievērtē jaunais albis. Un ja tādā balsi viņš močīs MP vecos gabalus, nu tad būs vien laikam jāaiziet.
0
Balss drusku zemāka ir palikusi, bet pareizajās vietās jau iespiedz tāpat. Immortalis albumā pat laikam biš iegrowloja ar kaut kur, vai tik ne tajā dziesmā, kur Lamb of God vox viesojās.
0
Nu jā, kur prasās iespiegt, tas vēl ir ok, bet ne jau visas dziesmas garumā tādā tonī, bet nu varbūt pie vainas ir tas, ka visu dienu skanēja Testament - Demonic. :D
0
man pagāja laiciņš, līdz iebraucu Blica un Masteina vokālos.

Par augstajiem vokāliem runājot, ANACRUSIS mēdz pārsteigt ar iespiedzieniem, vispār, vokālists superīgs:

www.youtube.com/watch?v=b3RFVFkkpvA...

Bet ja grib sūro grūvu un kačku, tad mana izvēle Nr.1 ir ACCU§ER - Repent:

www.youtube.com/watch?v=hoH8Rvgka1g...
0
^ Akušieris labs, bet es kaut kā biežāk tādos gadījumos ķeros pie Demolition Hammer un Exhorder.
0
''Slaughter in the Vatican'' ir prīmā, DH gan man ar baigo grūvu neasociējas.
0
Accusers nav klausīts. Iespējams MA ar zemajiem revjū aizbiedējis, bet nu augstāk minētos brīžos labi skalda nieres Sodom - tapping the vein.
0
Tas ir mans mīļākais šo ripuli :)
0
Bums, Blitzam konstatēts plaušu karsonis, cerams ka izveseļosies līdz Rīgas koncim.

www.blabbermouth.net/news.aspx?mode=Arti...
0
Nu, pēc savas pieredzes varu teikt, ka plaušu karsonis ir jāārstē gultas režīmā vismaz 3- 4 nedēļas.
+2
Iesildīs japāņi SURVIVE un pašmāju SACRAMENTAL.

Japoški izskatās pareizi ugārīgi:

www.youtube.com/watch?v=cD-B5rl2lLM...
+3
A LEMON ATE THE RIGHT, A LEMON ATE THE WRONG, A LEMON ATE THE WEAK, A LEMON ATE THE STRONG, A LEMON ATE YOUR FEELINGS, A LEMON ATE TOO LATE, A LEMON ATE THE HOPE, A LEMON ATE A LEMONADE!

(savējie sapratīs)
0
Laba Elimination parodija :D
+5
Wakardienas koncis SUPER!Vienkārši spēcīgs Fuck YOU!!!!!!!
0
Jēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēe!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas