Priecīgus !
+3
Visam truemetal.lv priecīgus ziemīšus! Lai metāls skaļš,alus auksts,meitenes karstas un kaimiņi kurli! Iegriež skaļāk Slayer,lai ta būda rūc. tiekamies rīt foruma tēmā 'Pohmeļs'

A.''Dzelzis''Andersons
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Hmm, sveikšu gan dienās, kurās daži izjūt īpašāku kāri pēc zaimojošiem gabaliem, gan arī tos, kas izmanto šīs "īpašās" brīvdienas, lai ģimenes lokā kopīgi pasēdētu un piesistu, pielietu kuņģus pilnus ar mandarīniem, šokolādi, karstvīnu, nu un visu pārējo.

www.youtube.com/watch?v=jkmoh79ggnc...
+1
Kurli kaimiņi ne vienmēr izceļas ar to, ka nedzird to, ko klausies Tu. Biežāk tie ir cilvēki, kas nedzird paši savu TV vai radio tai laikā, kad Tu jau esi sataisījies uz čučumuižu.
0
Un jā - priekā!
0
Priecīg'!
+6
Man kā īstam blekmetalistam gada tumšākās dienas un tumšākās naktis ir pietiekami true, lai svinētu šos true darkness svētkus. Priekā visiem, esmu pārdzēries šampi, bet lai jums jauks vakars, ģimenē saticība un vispār baigi labi un metāliski ietās :]
+4
Uz ziemīšiem nav nekā vairāk true kā pierīties ģimenes lokā...
+1
Dzelzi, ezis dzīvs?
+1
moš man arī vajadzēja piedzerties, lai sajustu svētkus un bārstītu laipnības pa labi un kreisi kā velnsparaavis?
+1
Eu a kas tad tev šampis mājās šovakar nebija? Šitā jau galīgi takš nevar.
0
''velnsparaavis, vakar, plkst. 23:47

Man kā īstam blekmetalistam gada tumšākās dienas un tumšākās naktis ir pietiekami true, lai svinētu šos true darkness svētkus. Priekā visiem, esmu pārdzēries šampi, bet lai jums jauks vakars, ģimenē saticība un vispār baigi labi un metāliski ietās :]''

tad jau tev ar steigu jābeidz dzert, jo garākā nakts šogad bija 20-21.dec.
0
Taisnība tev ir, bet nejau garākā bet garākās un tas jau tāds joks vien bija :]
0
daemon - pavasarī redzēs....
0
Uzsildi ar fēnu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas