Sātana svētvietas meklējumos
+1
Pāris vakarus atpakaļ izšķīlās doma: ja jau dievturiem ir gan senie (īstie) pilskalni un kulta vietas, gan Kaives dižozols un vēl arī visādi pašizdomāti Pokaiņi (it kā ar īstām senvietām nepietiktu!), tad kā ar vellturības adeptiem? Mums arī vajadzētu savu sātanisma svētvietu!

Pēc nelielas iedzeršanas sapratām, ka Sātana svētvietas statusam pēc nosaukuma vislabāk atbilst Nāves sala.

Protams, dzima ideja, ka vajag iet uz Nāves salu pārgājienā, kamēr upe aizsalusi un Nāves sala sasniedzama pa ledu. (Bērnībā vienu laiku dzīvoju Daugmalē un zinu, kur un kā tas darāms.) Kurš vēl nāks? Datumu varam izvēlēt kopīgi izdevīgu.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
Izklausās labi. Ledus gana stipris? >:)
+13
Iečurāsiet pentašku sniegā ?
+1
Latvijā ir arī visādu velnakmeņu, velna pēdu, velnezeru.... Tur neder?
Un ja labi grib, arī kādreiz slaveno metālistu biržu Mežciemā var uztaisīt par nešķīstā svētvietu;)
0
Velnezerus un Velnakmeņus varēs meklēt pavasarī un vasarā. Nāves sala ērti aizsniedzama tikai tad, kad Daugava aizsalusi, tāpēc arī ideja sākt ar Nāves salu.

Ledus stiprums būs optimāls februāra sākumā un vidū, spriežot pēc laika prognozes. Iešana no Daugmales puses pa ledu sanāk apmēram puskilometrs; apakšā ir atteka, nevis Daugavas galvenā straume, tāpēc ledum vajadzētu būt vienmērīgam. Katrā ziņā manā bērnībā uz Nāves salu pār ledu kātoja puspagasts, jo vasarā citādi nevarēja tikt klāt — padomju gados jau tikai retajam bija laivele.
+1

"Ledus stiprums būs optimāls februāra sākumā un vidū, spriežot pēc laika prognozes.""

Nu nez, pēc Gizmeteo prognozēm februāra sākumā tiek prognozēti jau plusi..
+3
Virināšāna ?
+1
Nav slikta doma, vienīgi tad gribētos nedaudz precīzāku info, ja tas viss tiešām notiek, tikšanās vieta utt.
0
Skaitīt mani iekšā - der jebkura darba diena pēc ~18:00. Ja brīvdiena, tad kaut no paša rīta!
0
Hail SATAN !!!! Vajadzētu kādu upurēt aaaaaarrrggghhhh....
+8
^ reku brīvprātīgais uz upurēšanos pieteicās
0
Vienīgi upurējamam organismam nedrīkst teikt, ka viņš ir atzīts par cienīgu stāties Tā Kunga priekšā, jo šito gabalu līdz Nāves Salai papriekš labāk lai novelkas kājām pats, lai nav jāstiepj: maps.google.com/maps/ms?msid=216534...
-1
Bet ja nopietni tad vēl variants ir vecu kapu sakopšana,jo Latvijā ir ļoti daudz vecu kapsētu ar nu ļoti veciem kapiem.
0
^
To jau labāk vēlos rudeņos darīt - ap veļu laiku, kad ir pieteikami daudz sakritušu lapu ko tīrīt:)
+1
^^ Latvijā ir ļoti daudz veci kapi, kurus 13mariz var pa ziemu iet un tīrīt, varbūt izdodas parakties zem patlaban aktuālās sniega kārtas :)

+2
.....eh ar to upurēšanu es biju domājis galamērķī kādu tulamoru izdert, tā sacīt par godu idejai .
0
3. februāris? kaut kad rīta pusē...
+5
^ tip 7dienas rītā pamostās kaut kādā salā sušņakā un salā >:D
+1
siltākā laikā ar pūsli aizirties laikam nav trū.. ja?
+1
Siltākā laikā tieši pretim nāves salai zinu, ka onka ar motoreni cēla pāri vasarā tūristus, tobiš mūs zemesargus, jo nebijām gana true, lai ekipējumā peldētu paši he he.!
Bet raksti mani arī iekšā, der jebkuras darbdienas vakars pēc 18.00, un sestdienās pēc 15.00 varu tikai pievienoties, aber svētdienā kaut no paša rīta, pats esmu visai tuvu daugmalei dzīvojošs, lai tas neradītu problēmas ar savu auto aizbraukt līdz savākšanās punktam:D
0
Der arī 26. vai 27. janvāris. Sākt vajadzētu pa gaismu, tad jau beigsies kaut kā pats no sevis, kaut kad.
Nu, sliktākā gadījumā labprāt piedalos arī darbadienu vakaros pēc 18-iem, kā jau te minēja, bet tad kādu konkrētāku datumu, a?
0
Nezinu gan, cik liela jēga tur būtu pa tumsu vazāties.
0
Es jau par to pašu, bet ... ja jau neviens svētdienas rītā nevar pohu lāpīt citādi kā mājās, nu tad nevar.
0
27. Janvāris vismaz man nederēs - iešu smelties muzikālo ausgasmu @ Dzintars Čīča koncerts, lol!
0
Bet ja iet brīvdienā, tad derētu iekombinēt kādu garāku maršrutu, tas iezīmētais tāds nenopietns priekš pārgājiena sanāk - 2,5 km uz vienu pusi.
0
Kādus 5 km toč vajadzētu, vēl ragutiņas līdzi ar pašu dārgāko. :D
0
Maršrutu jau katris pats var pagarināt, vicojot riņķī Nāves salai. Labi, tad variants būtu 3. bebruāris? Svētdiena? Darbadienas vakarā nav jēga vazāties, tur jāpiekrīt. Citādi būs vakars uz ledus.
0
piekrītu 3. februāra variantam un piedalos :)
0
3 februāris der. Kur ir doma vakties? :)
0
Man arī der 3. febrālis - cikos, kur? Sākam kaut kur, kādā grādīgo un nenoliedzami garšīgo dzērienu pasniedzošā iestādē, nedaudz apsildoties un iesildoties?
+1
Kāda vēl iestāde? o_O
Vācās Ziepniekkalnā ap 9-10 no rīta, ta dodas Daugmales virzienā pa Daugavas kreiso krastu cik tuvu nu iespējams. Līdz ņem pie tiem grādiem nesalstošas dziras.
0
Man, kā topogrāfiskajam idiotam, Ziepniekkalns ir visai stiepts, plēsts un plašs jēdziens - vajag adreses, punktus, vietas!
+1
Izdomāsim, kad nāks tuvāk :P Piemēram, ziepniekalna iela. Nu tur kur ta mataino lopu bars.
+1
^ tas variants der tad, ja atpakaļ vizinās, citādi sanāks kādi 50 km ko hujārīt. Viens variants ir sākt ķekavā - no Ķekavas centra līdz Nāves salas piemineklim ir kādi 14km ar kapeikām, respektīvi, var atnākt arī atpakaļ līdz Ķekavai. Jāņem gan vērā, ka visur nebūs smuki notīrīti celiņi, un brišana par sniegu var diezgan nogurdināt lielākos gabalos. Vēl kas - izskatās, ka pirms Daugmales sanāk kātot kādus ~5 km pa šoseju, kuras malas šajos laika astākļos arī var nebūt tās jaukākās.
0
Vajag lai visi tiekamies, kādā ērtākā vietā.. Ar, kādiem 15-20 km pa dienu būtu normali.
0
2 datums nevienam neder?
0
Vēl varētu būt variants - aizbrauc ar busu līdz Daugmalei, aiziet uz Nāves salu, un nāk kājām apakaļ uz Rīgu. Sūdi tikai tādi, ka tur buss normāli nestaigā - iet vienreiz dienā, svētdienās vakarpusē.
0
Ar čuku jau arī var aizbraukt, kaut vai līdz Ikšķilei un tad cilpot atpakaļ.
0
Cilpot pāri Daugavai kaut kā nevelk.
+5
Karoč, 2. datumā pierīšos un 3. nekur tālu negribēšu iet.
0
Nu viss ērtākais ir braukt lidz ķekavai un tad var cilpot līdz Nāves salai, pa ceļam ir trīs brāļu kapi, kurus var aplūrēt un iet mierīgi caur Klanģu kalnu ārā uz šosejas. Daugmales šoseja ir visai patukša ikdienā, tā ka kātot pa to būtu mazākā bēda, pretim laikam nāvessalai bij arī kaut kādi pusatjaunoti ierakumi, bet to mosh desiks labāk zinās...! Principā ir tā, ka ķekavā kādu mataino četrinieku es varu savākt ar auto, ja tiek braukts līdz ķekavai. Aber, kā lems, tā būs....
0
Ar šmigu ir tā, ka vairāk izlejamos alus netirgo, vai nu nobankrotēja veicis vai kā, bet ir šmigas outlets mums te, un kā parasti maxima mazā, tā ka no Rīgas var doties arī ar pustukšām somām, vai arī pa ceļam izdzert un te papildināt :D
0
Vēl var arī startēt no Baldones, sanāk par kapeiku tuvāk, nekā no Ķekavas.
0
Piesakos. Dethecrator, padod ziņu, kad taisaties doties.
0
Atpakaļ braukšanai der autobuss, kas Daugmalei iet cauri 16:00. Tas faktiski arī ir vienīgais autobuss svētdienā, kas der. Tagad atliek saprast, kā ar prom tikšanu. Daudziem nebūs grūti novazāt 14 km vienā virzienā, bet kā būs ar pārējiem (un daiļo dzimumu jo īpaši)?
0
a jūs uztaisat slēpojienu ... pēc nedēļas varēsiet no V-muižas uz Abulu kašāt - ezi.lv/lv/notikumi/saturs/...
+6
Mēs sapiļīsies un tad ne tikai slēpos, bet arī lidos!
+2
Aleksandram Čakam ir dzejolis "Nāves salas velns".
0
Nu tāpat kā nav sliktu laikapstākļu, nav arī nepārvaramu attālumu, ir tikai nepietiekama kondīcija vai outs.....
0
jāņem vērā šis: www.diena.lv/tautas-zinas/krimin...

Uz Lielupes gan viss mierīgi, jo tur nekādas ūdens līmeņa svārstības zem ledus nav.
+1
Katram jāņem līdzi dēlis un striķis.

Un tad varēs galapunktā uztaisīt karātavas un ziedot.... ē, pag, kam īsti?
0
katram jāņem tik daudz šmigas, cik var panest:)
+1
^^ Jūtu, ka Intars laikam kruķī uz riņķi Shining jauno albumu :))))
+1
kuru Shining ? to, kas emo vēngrieždziesmiņas izlaida ?
0
Vot nē, pēdējos divus Shining vispār neesmu klausījies, kaut gan IV un V varen ieprēra. VI jau tā mazāk.

Bet dēlis un striķis jau primāri paredzēts ielūzušo glābšanai.
+4
Var arī reversi: ar dēli pa pakausi, ar striķi sasiet rokas un tad palaist zem ledus.
0
Nu tad stājies pirmais rindā, un atrausi ar dēli pa pakausi ar visiem laba vēlējumiem :)
+1
Nav ne pirmo soli spēruši ceļā uz galamērķi, kad jau ar dēli pa bašku plāno gāzt. #Latvija.
+3
Mentalitātei un ieradumam liels spēks :)
-4
Sakarā ar nedēļas nogalē solīto puteni, atkusni un pļorzu Nāves Salas gājiens droši vien jāatliek uz kādu nedēļu.
+9
zemledus sātanisti :D
0
^^ lai varētu irt ar laivu vai peldēt?
+1
Jā, pagaidīsim kādu nedēļu. Negribās tāpat beztēmā pa Ķekavu vai Baldoni virināt.
+4
aber kas? Ķekava nepatīk vai? Ir mums baznīca ar Napoleona laika lielgabala lodi iesprūdušu tornī, ir mums novadpētniecības muzeji trīs, ir mums tepat netālu uz Jelgavas apvedceļa pērkamas sievietes, cenu nezinu, to varat noskaidrot paši :)
+3
Sātanistiem atlaides. ;)
0
Leišu alus veikals pat ir!
0
Šodien uz Lielupes šāds skats: ledus ir izturīgs, taču to pārklājusi ūdens kārta no izkusušā sniega. Rezultātā apakšā esošais ledus kļuvis tik glumš, ka bļitkotāji pa ledu lēnītēm šļūc uz priekšu, turēdamies pie saviem urbjiem. Tā kā bēdīgi ar to gājienu šosvētdien — sanāks tikai lēns šļūciens.
+1
Ehhh... dirsā darbs un materiāls.
0
Nu tad vajag izdomāt ko citu, ja jau tik daudz šļūcēju novākušies...
Iemeslu iepļaut tač var piemeklēt?
0
Kopš kura laika ''ir šmiga'' nav pietiekams iemesls ?!
+3
Kopš katrs pats var nopirkt šmigu un nav jāvācas aplīšos, lai pa kapeikai mestos un tiktu pie alus, kuru tāpat pirmie izrij santīm piši un tie, kuri vairāk piemetuši, mosh vien putas nodzer, un tas leišu alus veicis ir banlrotējis, ja vien nav kaut kur citur pārvākts :)
+1
^^ nu es jau nez jaunākās alkagōliķu tendences :)
0
Ja grib, tad tagad Daugavai var pārlīst pari jebkurā vietā - segums forš sniedziņš pa virsu apakšā sērsna, ūdens pa virsu ledum nav, nekur, takā labākais variants atbraukt ar vilcienu uz Saulkalni un parvilkties pāri.
<iframe src="www.endomondo.com/embed/workouts?w=pj... width="950" height="600" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
+1
Nu tad tā, laika ziņas sola, ka uz svētdienu būšot smuks aukstumiņš. Piedāvāju beidzot svētdien likties prom uz Nāves salu!
0
Hmmm, cikoa ir doma?
Man 10.00 Rīgā jāvelkas uz baznīcu, pieņemu, ka tur tas pasākums vai kas, varētu ilgt līdz kādiem 12.00.......
+11
Papriekš uz baznīcu, pēc tam sātana svētvietas meklējumos.... nu apreģeļisj vienreiz tak.
0
Svētdien sola -20°C — vai vēl kāds gribētājs šosvētdien virināt uz Nāves salu ir? :D Es labprātāk to darītu 17. martā, jo pašam jau 2 nedēļas tagad rīkle sūrst. Vazāties tādā aukstumā pa Daugavu nebūtu riktīgi.
0
Tu jau arī kā tāda mammzele, tad ir auksts, tad atkal par siltu un par slapju he he.... Tad jau tiešām labāk ņemt un to darīt vasarā, ar šašļiku, aliņiem, sieviešiem un kuram nu gribēsies, tas varēs pāri močīt uz nebēdu :D
0
^ Grāver — būtu pašam 2 nedēļas rīkle ciet tā, ka parunāt grūti, arī ņemtu vērā tādus apsvērumus :)
+1
Tak noskaidrojat noskaidrojamo, matainie vīri! Man kaltē!
0
es jau neko, es jau neko....... tik kā latviesi klusi domāju stūrītī :)
0
^ kā latvietis bij domāts....
+7
He, 83 komentāri, un tā arī neviens nekur nav izkustējies. Ar muti Nāves salā, ar dirsu...
+2
Tam jau forums i domāts, lai sēdētu siltā istabā un gudri spriedelētu
0
Labs ir, tātad šonedēļ smuks aukstumiņš turas, nedēļas nogalē būs mīnus daži grādi, nutta vienreiz jāiet ir! Tāpēc šādi jautājumi dienaskārtībā:

1) Vai mēs saliekam kopā, kuram kādi auto ir pieejami, un tad sabīdamies/sametamies priekš degvielas? Sabiedriskais uz Daugmali, kā jau noskaidrojām, diez ko neiet.

2) Vai mēs darām To sestdienā vai svētdienā? 16. marts — smuks datums priekš Nāves salas apmeklēšanas, tik vai te daudzi nedosies kur citur tajā dienā. Bet visu dienu Nāves sala arī neaizņems, tas toč. Tik daudz ko redzēt tur nav.
0
Es i gatvs, ja dodaties.

www.vilki.lv/Vilkudiski/Dzelondr...
0
Nu? Pārējie?
0
Hvz, var būt ar
0
Varētu pēc 16.marta zlobas doties >:)
+3
Ja viss notiek 6-dien, tad es pievienojos. Varu piemest pie benzīna naudas. Varu sataisīt tostermaizes. Varu veikt neprofesionālu tetovēšanu/gravēšanu ar nokaitētu skrūvgriezi. davai!
0
Karoč, lai runātu no konkrētām pozīcijām, davai ka lieku priekšā šādu variantu:

Dodamies ceļā sestdien 11:00 no, pieņemsim, parastās vietas. 16. martu svinēsim Nāves salā!

Līdzi ņem katrs, ko uzskata par pareizu — iedzeramais/uzdzeramais/uzkožamais.

Tagad dod ziņu, kuram ir braucamlīdzeklis, vai arī — kurš var stūrēt cita vietā, un kam ir cik brīvas vietas. Dod ziņu arī tie, ka nav tieši no Rīgas un kas izbrauks no citas vietas: mošk jums līdzbraucēji.

Ja nu kas, ta zvana man uz 29176682.
+4
Kurš ņems līdzi maģi (kā 90tajos, kas atkal aktuāli pēc Joņeva grāmatas) ?
+2
parastā vieta = Trest benzīntanks ?
+3
Pats sestdien netikšu gan, jāstrādā :( un jākrāj beidzot piķis kādam normālam disku atskaņotājam :) Ja grib svinēties pa Nāves salu, varu piedāvāt kādam no jums pa ceļam pieskriet pie manis darbā un iedošu pāris maisus ar žāvētu malku, varēs i ugunskuru normāli uzkurt i desu uzcept, i kādu āliņģī iekritušo sasildīt :)
-1
^normāls disku atskaņotājs (deka, respektīvi) lietots no ebaja 20-40 ls maksās, un kalpos vēl 10 gadus.
Šādu summu drastiski krāt jau laikam nevajag:)
p.s. bet iet no veikala maksāt par jaunu Pioneer sākot no 150 ls gan būtu neprāts (pārmaksā vnk nereāli).
0
^ Pamazām gribās jau savākt nopietnu sistēmu, pašlaik acis metu uz mazo Denon komplektu, lai ir fona mūzikai un turpat pie diskiem plauktā stāv, pēc gribēšanas pieeja - ieliec - noklausies :) Un pa vasaru gribās iepirkt kādu stereo ampu no Marantz vai Harman Kardon puses, pie reizes arī jau skatoties attiecīgos skaļruņus, kas varētu būt vai nu Monitor izstrādājums vai kaut kas no sentimentālu atmiņu vadītam no RRR izstrādājuma vidējā klāsta....!!! Pašreiz par Hi- Endistu neesmu pārvērties un arī naudiņa ir nepieciešama primārākiem mērķiem, bet mūzikas kvalitatīva klausīšanās, man vienmēr ir bijusi pirmajā vietā, klusu vai skaļu, bet tai ir jāskan maksimāli tuvu dabiskajam ieraksta ekvivalentam......
0
kā lai zina, kāds ir tas dabiskais ekvivalents ?
0
Jāpajautā Dievam :)
+1
^nu hi endistam jebšu fanātiskam audiofīlim labiem aparātiem naudiņās var aiziet vairāki tūkstoši. Kabelis vairāki simti/ metrā vien izmaksās. Uzskata, ka kabelis sastāda pusi summas no visas sistēmas.
Bet to var atļauties turīgs cilvēks. Savādāk sanāk no sērijas- brauc ar X6 (līzinga) un dzīvo 2istabu ūķī pļavniekos, kas pie mums ir izplatīti.
Nu bet vidēja ranga fans (kāds esmu arī es) var mierīgi iekļauties 200-400 ls, lai nodrošinātu pietiekami labu skaņu ar 2 grīdas skandām, deku, pastūzi un resnākiem kabeļiem. Viss var būt lietots, tas pats 20 gadus vecs Marantz no ebaja. Absolūti bez vainas. Skaņa būs laba ar mīksti basīgajām RRR S-90.
0
Pilnīgi tev piekrītu Bok, arī esmu par normālu sistēmu, tas pats stipreklis nāks no viena boot.lv foruma biedra, atrestaurēts, jo jauni nepavelkami, tumbas uz doto bridi atrestaurētas RRR 35 ac 1, atjaunotas, pašreiz skan okei, bet jūt, ja liek dažādus muzonus, vidi okei, bet augšas ir spalgākas un basi nav nekādi, dabiski klausoties 80 g muzonu, skan labi, nav ne vainas, mūsdienu muzonu, nespēj vilkt - pr lēnu gan basi, gan vidi, tās doma apgreidot uz x lainu, ar stereo pastiprekli. Mūzikai ceru ka pilnīgi pietiks, plus cd plus ar laiku vinils, tātad kādi 300 par tumbām, aptuveni 300 par stiprekli, kāds 150 - 200 par cd atskaņotāju, plus ārējais Dac + viens kasetnieks + viens vinila atskaņotājs, kopā jau tā summiņa salasās....!......
0
Par tiem vadiem man pilnīgi pohuj, neesmu tik sapists, lai pirktu sildītus vadus, ar zelta dzīslām, vai vispār bezskābekļa, kurus jānoliek uz bazalta un vēl lampu pastiprekli siltai skaņai utt, ja dzīvotu viens varētu šitā čakarēties :)
0
^ nu karoč maģīti pā 20Ls no ēbaja.
0
^ pirmā tēma ever, kurā offtopiks ir nevis pupi vai dzeršana, bet gan tumbas un pleijerkastes.

Ir izmaiņas — gan dēļ darba, gan dēļ 16. pārgājiens pārceļas uz svētdienu. Vismaz tā vēlējušas tās dalībnieces, kas ir līdz šim pieteikušās.
+2
minēšu kuras dalībnieces - Intars un Bleids ?????
+1
Phe, šitāda datumu mētāšana - nuina. Iešu pats savā pārgājienā >:(
+1
^ Līdz servera istabas siltajam aliņam un atpakaļ????
+2
Pareiz i.
Pirmā šķelšanās sātana svētvietas meklētāju vidū! Shizma, kā saka.
+1
aga un pēc shizmas izveidosiet pareizie un atturībnieki..........
+3
Es ar lielu interesi lasu šo tēmu. Te visu laiku kaut kas notiek.
+2
Kā jau labā literārā darbā, ir iesākums - ideja, ir tās materializēšanās - īstenošanās, ir neparedzami notikumi, ir jauni pavērsieni un jauni personāži, jaunas idejas un nav sievietes - pupi un nav viskijs :)
0
''graver, šodien, plkst. 13:48
minēšu kuras dalībnieces - Intars un Bleids ?????''

Nē, mani interesē tikai velobraukšana. Intars ar Bigiju gan ir baigie alkoblandoņi ;)
0
^^ trūkst tikai profit :P
0
^^ Būs vasarā tad tevi jāaizina velotūrē pa kādu labu alko maršrutu :)
0
ir doma pa Biržu (LT) apkārtni paripināt
+1
^ tik neieperies kādā cohumā, tur daudz tādu
+2
Mīlīši, ja tiešām sadomājiet svētdien ceļot pa ūdeņiem, esiet uzmanīgi — www.tvnet.lv/zinas/latvija/45728...
0
^^ kādi vēl caurumi ?!
0
Izbraucam svētdien 11:30 no mikriņu galapunkta, 5. piestātnes. Saraksts šeit: www.rtp.lv/lv/riga-daugmale-ri...

Ja kāds brauc ar savu mašīnu, tad tiekamies Daugmalē 12:00!
0
Tātad rītā (svētdien) tiekamies no 11:00 pie mikriņu galapunkta Satekles ielas sākumā!

Siltas zeķes ņemam, pārējo — ko katram gribas.

Ja nu kādam jautājumi, tad 29176682.
0
Koa? Kasta? Kurta?
0
le sātans stāv klāt, jeb, latvisk sakot, es pis es pis.
+1
intars jau nebūs tas,kurš piedalīsies kādās fiziskās aktivitātēs,tas labāk iedzers kādu eilu:D lol
+4
Nesatraucies, es bez pārgājiena nepaliku.
0
Kas viņreiz ziemā nesataisījās virināt uz NS, tagad ir iespēja svētdien pēc atiešanas no KLANG doties taisni uz šeni:

www.kekava.lv/uploads/filedir/sve...

Vilki, Dzirnas, NBS paraugdemonstrējumi utt.
0
Afišā minētā «pārcelšanās vieta no Ķīķerīša» ir tā pati, kas viņziem minētā vieta, no kurienes vislabāk iet pāri pa ledu. Ķīķerītis ir peldvietas nosaukums izbijušā un tagad applūdušā grantsbedrē.

/forum/123661-sātana-svētvietas-meklējumos#comment233187
+1
Jaunpilī, izrādās, ir tāds Elles kalns, kuru nimaz nazināju: travelnews.lv/?m_id=18252&i_id=5&...
+1
Sestdien būs laivas un plosti uz Nāves salu — notiek gāzu uzbrukuma simtgades atcere:

kekava.lv/pub/?id=150&lid=909...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas