Latviešu klasikas reanimācija jeb Aldis Drēģēris nemirst
+2
Protams, kas gan sunim asti cels ja ne pats, bet kad sanāk tik lieliski reanimēt latviešu klasiķus Aldi Drēģeri un pašu maestro, es vienkārši nespēju to paturēt pie sevis;)

youtube.com/AsPeeFeNjYM

Ar cieņu,
Varavīksnes Stallis
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Un, protams, epic fail ar linku formatēšanu :D

www.youtube.com/watch?v=AsPeeFeNjYM...
+4
Motley Crue wannabies ?
+8
Nebūtu slikti, Tomijs taču kapāja Pamelu;)
+8
vai tad ir kāds, kas vēl tagad grib Pamelu kapāt? Ja nu vienīgi ar kapli nah.
+2
Nu runa ir par paralēlēm ;) Var jau dabūt citu "Pamelu" - Kubasova sajģot ;) Un runājot par to paaudzi, Denīze Ričardsa manuprāt joprojām ir seglojama, Elektru un Pamelu gan laiks nav saaudzējis.
+1
^ ko nu te fantazē, jums jau pat Kombuliene nespīd!
+1
es nez pamelu aiz 80 gadu fetiša var gan pakapāt uz nebēdu he he :)
+4
Nu beidz Intar, izlepis esi. Pamela savos 45 (vai cik tur tagad viņai..?) pat ļoti ir ok. Protams, mākslīgi tiek uzturēta, bet kā gan savādāk. Manuprāt- ļoti labas kvalitātes MILF. Skaidrs, ka nav vairs 30 un ne pat 40, bet nu tomēr. Daudzas sievietes savos 30 gados izskatās vnk sūdīgi.
+2
Ar šito tarkšķi jums tikai Kiops spīd :P
+1
^ Nu es saprotu, ka nav gluži tāds dzīvsvars kā te ir cieņā, bet nu intuitīvi man joprojām liekas, ka gan jau kāds Drēģera oriģinālu kādreiz lopā ir dziedājis, so šis varētu uzsist sentimentu ;)
+1
^^ meistars jau arī totālu kroksi māk smuki sabildēt.

A kas, ja jau teoretizē, tad jau var atļauties izlept.
+2
Tagad tik Varavīksnes Staļļa alu vajag ;)

aiz 80-to fetiša labāk Sabrinu - www.google.com/images?hl=en&q=sabr...
0
Nu nē, mēs varētu tad drīzāk brendot kaut kādu hloroforma vai klopelīna, oj, klofelīna analogu zem nosaukuma "Viegla Uzvara" :D
+1
VS alus ar klofelīnu
0
Var jau vienoties arī par alu ar klofelīnu un ar to visu pa virsu Sabrinai:)
+1
0
Beidzot arī pašu gabalu noklausījos. Piedziedājums un soloģitāra ir forši, bet panti kaut kā pieklibo, tā īsti necepī.
0
^ aha, pārāk pareizi
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas