Valka šopiektdien
+2
Sociālajos tīklos vaid šāda info:

Piektdiena, 7. jūnijs 19:00 – 8. jūnijs 02:00
Valka, Rūjienas iela 3E, Valka, Valkas pilsēta, LV-4701, Latvia
Ģimenes pasākumi, Mūzika

Valkas / Valgas pilsētas svētki 7. jūnijā

SKYFORGER + citas grupas, sākums 19.00

Ieeja brīva!

Citas nekādas ziņas nav pieejamas, un vienīgais atrodamais links ir vistukšākais kāda pasākuma links, kāds vien redzēts: valka.lv/pasakumi/event/liel...

Ko lai padomā par šo? :/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ūz Vāāāālkhū!!!
+1
Kā ta nu nevar neko atrast.

Pārējās grupas:
All Day Long, Mary Jane (LAT), Esco Compton and The Southerners, Connectors, Kolmteist, Defeatem (EST), Mindbound (FIN), BJMK Rokskola (School of Rock) students

www.bobe.me/lv/news/2923-liela-...
+2
Vēl infa no SF:

Tātad Skyforger šo piektdien (7.06) spēlēs Valkā!
Ieeja bez maksas!
Sāksim vakarā, ap 12:00.
Spēlēsim daudz veco dziesmu, kas pēdējos gados Latvijā maz tika spēlētas!
Alus + metāls un būs laikam arī pats Pērkoņtēvs!
Tiekamies Valkā!
0
Izklausās ļoti jauki. Jāpaņem dāma, telts un jāstopo :]
+1
Taaks... idejiski ir plāns.
Varētu braukt uz Valku, izbraukt ap kādiem 19:30 no Juglas.
Bet - man pašam ir vēlme vēl sestdien braukt uz cesvaini,skatīties rallijsprintu.
Atkarībā no tā,ko teiks kudars, ir vai nu 3 vai 4 brīvas vietas automobīlī.
Atpakaļ tad Rīgā būtu kaut kur sestdien ap 21:00
Kāds uz ko tādu parakstītos?
0
pardon,sajaucos.
izbraukšana ap 20:30 būtu.
kudars ir braucējs,tātad max 3 vietas vēl.
Ja nevienu autosports nesaista, tad pa nakti braucam atpakaļ.
0
tolx, nesapratu, tad atpakaļ braukšana ir pēc SF uzreiz vai nākamās dienas vakarā?
0
ja neviens,izņemot mani negrib braukt sestdien uz cesvaini,tad braucam atpakaļ pa nakti (vai uzreiz pēc SF vai vēlāk). Pretējā gadījumā domājam kur gulēt un sestdien ballīte turpinās.
0
nu jā, skaidrs. tev uz šo epastu var rakstīt, kas profilā? vai pieraksti numuru.
0
var rakstīt
0
Ok,tad šobrīd ir 2 cilvēki,kas ar mieru braukt tikai uz valku.
Ir vēl kāds?
0
Nu,saņēmās,vajag vēl kādu braucēju
0
turpunot monologu - varam izbraukt ātrāk,tiku vaļā no darba ātrāk. vēl kādu beaucēju vajadzētu - lai lētāk.
0
Vel neesmu droši izlēmis, braukt uz Valku vai tomēr palikt Rīgā un iet uz futbolu, bet varbūt kādam ir vēlme braukt ar vilcienu? Rīga-Valga atiet kaut kad pēc sešiem vakarā.
0
tak brauc ar mums
+1
Nu arī variants. Par to arī padomāšu. Bet man vilcieni patīk, reti sanāk pa Latviju ar tādiem braukt. :)
0
Tātad tā, esošais sastāvs - kudars,murgonis un es. Kurš būs ceturtais?
0
Karoč, ja nu kādam luste pievienoties, es braukšu arī ar vilcienu, bet ar to, kas no Rīgas atiet 13:00, jāuzmet ace Valkai pašai arīdzan, sen tur nav būts!
0
Tak sestdien būs gana laika aces mest!
+1
taaks,metālmobilis ir pilns.
0
Kas virina pa dzelzceļu — nopērk biļeti laicīgi, jo piektdienās visi vilcieni, kas iet ārā no Rīgas, ir pārbāzti! Autobusi, protams, arī.
+3
Ja var ticēt gismeteo tad Valkā sola arī PĒRKONA NEGAISU!
+2
nu vot,būs koncerts kopā ar pērkoņtēvu
-2
Tomēr nebraukšu, izvēlos futbolu.
+1
Cerams, ka Pērkons nospēlēs «Labu vakar'!» ;)
0
a es braukšu 18:14 un līdz Cēsīm :p
+1
Tā, šodien nolemts. Cēsu kontingents samērā kuplā skaitā ar vilcienu šturmēs Valku!
0
Kāda būs uzstāšanās secība un laiki?
0
Skaji ap pusnakti, par pārējiem nav zināms.
+2
^ kam interesē pārējie? :D
+2
bija afigenna. sīkāk rīt
0
bija gan afigenna. SF setlists gandrīz perfekts, tik Kaspara pietrūkst
+1
Afigennie komentāri :P
+9
taaks,beidzot kaut kas jāuzdrukā.
vārdu sakot,tā.
līdz valkai tikām sekmīgi,neviens pat nepiedzērās un atradām arī estrādi.
kas tur spēlēja kad ieradāmies - nepiefiksēju.
Kamēr tika paņemts alus un apskatīta apkārtne,uz skatuves kāpa vieni no ārzemniekiem.
Nu, bija kaut kāds melodisks hipsterkors,bet kopumā skanēja pieņemami. Beigās vēl palūdza lai viņus laikojot purnagrāmatā :D
Pēc tam bija kaut kādi tjip thrasheri. Nu tā, attieksme un vēlme to paust ir, bet līdz galam nesanāk. Čaļiem drusku pamācīties dziesmas rakstīt un aizies uz urrā. Kā bonuss - thrash ar slide guitar. Interesanti.
Mery Jane gribējās dikti dzirdēt un arī nelika vilties. Meičuks uz basa un viss kā vajag. Dodiet vēl - festivālos vajag tādu mūziku.
Uzzinot ka Skyforger spēlēs trijatā, likās ka diez kas nebūs. Patiesībā laikam labākais viņu koncerts, ko gadījies dzirdēt. Tāpat kā iepriekšējām grupām, ļoti labi skaņa. Ja parasti viņiem ir pamatīgs rosols un nedzirdami vokāli, tad šoreiz viss bija ekselenti.
Setlistē tiešām no koncertos parasti spēlētā bija vien daži gabali, pārējais skanējis krietni retāk. Šādā sastāvā tas pat vairāk izklausījās nevis pēc pagan/black, bet drīzāk pēc pamatīga heavy/power. Īpaši Nāves sala un vēl daži gabali. Man jau dikti patika. Un par maz arī nelikās - nospēlēja pilnas 2 stundas.
Pēc tam gan daži bija piedzērušies....
+3
te nu beidzot ielikts arī raksts:

www.karametals.lv/zinas/rokfestivala-...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas