DENON, MAXELL, TDK, MEMOREX
+1
Un tatad - neliela andeles lieta, tikai es nevelos neko pardot, bet velos PIRKT!

Mani interese 70-to, 80-to un 90-to gadu pirmas puses audiokasetes, velams Chrome un Metal position (ja ir vel origjinalaja iepakojuma un nelietotas - njamma!).

Ta ka, ja kadam majas kautkur plauktos metajas neierakstitas audiokasestes, lugums dot zinju uz mailu, kas profila.

Bet, pec 4 dienam es dodos majas uz LV, uz menesi, un dzimtene man vairs nav kompja - taapec labak man sutit SMS, es atvanishu :)
Mobilas trubas numurs 29160204

Ceru, ka kads mani iepriecinas ar labu zinju :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Cena?
0
atkariba no ta, kas ir piedavajuma :)
+8
disketes nevajag ? :D
0
Iemet savu sāpi iekš boot.lv, vai arī tur atrodi biedru Tornis, tālāk jau sakarus dabūsi, šamais ir no LR2 un cik zināms, tad ir daudz visādu lenšu un kasešu pieejams.....
+1
man šķiet ir neispējami, ka kādam ir saglabājušas kasetes iepakojumā. Visas, kas reiz pirktas- parasti tika aizrakstītas.
A hromenes jā- ierakstītas labā dekā no CD skanēja ļoti labi. Gandrīz tuvu CD kvalitātei. Netrenēta auss varēja sajaukt un prasīt: eu, kas par disku skan?
Vēl 2003...2006.g. varēja dabūt veikalā hromenes, Alfas Rimi, piemēram. Pēc tam pazuda.
Ferrumnieces (švakākas par hromenēm, bet vienalga muzons tika raksīts tādās uz nebēdu...bija diezgan lētakas) gadus 2 atpakaļ vēl redzēju kkurā no šopingu centriem. Likās, kas tās vēl pērk ta mūsdienās?>))
0
^^^^ gribi appist, ja? >:)
0
Ugga .... :)
0
Cik noprotu, tad nekadu realu piedavajumu nav ....
0
Vot, skatījos savas čupas, bet neatradu neko īpaši atbilstīgu…
0
^^^
nu bet cilvēk, kas tev piedāvās šodien magnētiskās kasetes, nelietotas un vēl iepakojumā??
Vot VHS gan vēl varētu kādam saglabāties (iespējams, ka pat man ir) vēl neizpakotas no plēves.
Bet ja nu par lietu- tad var mēģināt pie hipsteriem interesēties, tie kā zināms- lieli vintāžas cienītāji.
Kgan- zināms, ka hipsteri lieto ihpone, ne MK vecos walkman plejerīšus.
+2
Nja, reāls piedāvajums :) www.ss.lv/msg/lv/entertainmen...
+2
^ņih...ja sev! pilnīgi blokā. Bet ceņņiks ar labs. 60 ls ..... nujā... vintāžs un vēl rets piedevām:))
+4
Pilnīgi jaunas kasetes, kas glabātas vienā kastē ar pilnīgi jauniem magnētiem.
0
Cena ir parspileta. Tirgus cena Eiropa uz doto bridi ir max 3 eur par shadu Maxeleni ;-)
+2
Nu un jams tirgo pa 2.5Ls, tip 3.5Eur. Piegādē vairāk aizies kā šī starpība.
-1
Neaizmirsti vel citu lietu - ja pardod vairuma, tad ir jabut letak :-)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas