Brutāla darba piedāvājums īstiem večiem. :)
+6
Betonētāju leģions izsludina brīvprātīgo iesaukumu!

Ja šeit ir kāds, kam ir vēlme fiziski strādāt, tad varu piedāvāt šo iespēju.

Prasības pretendentiem:

- Pieredze celtniecības jomā.
- Fizisks spēks un izturība jebkuros laika apstākļos.
- Prasme lamāties krieviski tiks uzskatīta par priekšrocību.
- Spēja nelietot alkoholiskos dzērienus darba laikā.
- Paģiru simtomps netiek atbalstīts paša drošības dēļ.
- Baiļu trūkums no darba augstumā.

Piedāvājam:

- Netto algu iesākumā 2Ls/h ar reālām finansiālas izaugsmes iespējām.
- Ļoti sakarīgu un iecietīgu priekšniecību.
- 10 - 12h darbadienu brīžam ieskaitot arī sestdienas.
- Nežēlīgi jauku latviešu zēnu kompāniju.
- Nelielu iespējumu traumatismu.

Pie ieročiem, pie darba!
Brīvprātīgo rekrutēšana notiek pēc adŗeses:

jurisb@truemetal.lv

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
ja tu vēl pateiktu, ka jāmočī uz Norvēģiju (bet par 20 ls/h !!!), tad viss trūmetāls nafig pamestu te visu un laistu tev līdz ;))
+13
2 Ls/h - kas tā par žīdu likmi ?
+7
Pirmskara Latvija :))
-4
2 Ls/h ir iesākums, vēlāk - pēc spējām un prasmēm. :)
+7
Khehehe, tas vēlāk nepienāks nekad, visticamāk!
-5
Nu, tā nu gluži nav. :)
+3
2ls/h par fizisku mazkvalificētu darbu ir pamaz, bet mūsu apstākļos laikam ok. Tautieši kalpo svešās zemēs kungiem par 5-7ls/h par to pašu fizuhu. Dzīve te tik lētāka.. Un vispār- nav vairs treknie gadi, kad par šādām šeptēm čalīši mazāk par tonnu Ls/uz ķepas i nedomāja kustēt. Tagad situācija ir reāla.
-6
Man piedavaja, ko lidzigu, tikai uz ieksdabiem, pa 2,5 ls/h, es pateicu, ne, tagad stradaju pa 2,8 Ls ka flizers
+10
Kapeikpisejs, ne Kapietis.
0
a kad pienāk "nelielais traumatisms" tad jams tiek kompensēts vai tā ir paša problēma?
0
ar 2 Ls/h "iesākumam", kur " iesākums" parasti ir līdz 3 gadiem, pat pēdējo bomāru no pamoikas neizcelsi.

es ceļu māju un bez 500 Ls/mēn. jau neviens mazkvalificētais sen jau vairs pakaļu nekustina, a tas ir Ls 2,80 stundā un tas protams ar optimizāciju
+3
"2 Ls/h ir iesākums, vēlāk - pēc spējām un prasmēm. :) "

^

Tad jau pie prasībām nevajadzēja rakstīt "pieredze celtniecības jomā". Pieredzējis celtnieks pa kapeikām neies šancēt .
+5
No otras puses... 1/2h vēro kā cits strādā, otru 1/2h pavadi pīpauzēs. Nav slikti. Nepavisam nav...
-13
pareiz pareiz Pigij turpini stradat makiti par 1,5 Ls/h
+5
Neņemiet ļaunā, kungi, bet man vienmēr dusma rauj (kopš "treknajiem" ) kad par fizisku darbu, bez kvalifikācijas prasībām jau no pirmās dienas grib saņemt tādu algu kā kodolfiziķis vai smadzeņu ķirurgs.
+4
Kwīkwī pa maķdonalda netīrajiem traukiem - ņamm ņamm!!
0
^^ skaidra lieta, tapēc jau katram celtniekam bij pa piektajam vai septītajam bē-em- vē kur nogurušo miesu atpūtināt pēc smagas darbdienas.
0
^^
cik es sapratu, runa jau neiet par palīgstrādnieku, bet par sava amata pratēju ar pieredzi.
0
^ tas attiecās uz " u " postu
0
Liecies mierā- "pieredze", "svesvalodu zināšanas", "spēja iekļauties mulitikulturālā vidē un patstāvīgi pilnveidot savas prasmes" :) Fiziski spēcīgu celtnieku, kas nenāks uz darbu pipelē, meklē, ne jau sertificētu būvuzraugu.
0
un par ko kvalificēts meistars ir sliktāks par sertificētu būvuzraugu ?
+2
Ja pa 40h/ned - sanāk 340 ls. Tas ir maz. Bet ja ņem vērā, ka darbs pilnīgi bez zināšanām un smadzenēm - tad ir OK.

10-12h dienā - tas gan... Ja nemaksā virsstundas - not good, not good at all.
0
Ir tā, ka ja cilvēks nav ar mīkstu pimpi sausā pīzdā taisīts vai kā citādi apdalīts, nav končenijs alkāns un/vai slaists, sakarīgos tempos iecērtas betona štellīšu mākslā un jamajam var uzticēt patstāvīgi veikt darbus, tad arī cipars vairs nav 2 Ls/h.
+7
haha, stroikā virsstundas? Gribi lielāku algu - strādā vairāk stundas.
+2
Precīzi. :D
+1
u, vai tad kodolfiziķiem un smadzeņu ķirurgiem maksā tikai 500 Ls? :o
+4
Manuprāt, tie 400+ rubuļi mēnesī iesākumā nav nemaz tik ļoti zemē metams cipars. :)
0
Es īsti nezinu, cik Latvijā saņem neiroķirurgs (oficiāli, bez aploksnēm) un kā pie mums ir ar kodolfiziķiem vēl jo mazāk, bet tās man likās profesijas, kuras minēt kā pilnīgu pretstatu tam, cik daudz zināšanas vajag, lai betonētu. Toties algu visiem gribas pēc iespējas lielāku.
Juristu, sisadminu vai modes blogeri neuzdrošinājos minēt kā piemērus :D
+3
Ja interesē cik nopelna ierindas neiroķirurgs, tad virs tonnas būs. Viena darba slodze apt.400 ls. Tālākās summas dod papildus slodzes: dežūrdarbs, poliklīnika, maksas konsultācijas, maksas operācijas, studentu apmācība u.t.t., kas nu kuram. Tā kuļoties pa 2-3 un vairāk štellēm savāc savu tonnu un vairāk. Krutākiem jau tas cipars labāks. Ko kurš nopelna aploksnēs- nav zināms.
0
celtniecībā jau tā, ka sezonā virsstundas, bet pa ziemu var ar mīkstu pimpi vanckarēt apkārt
+1
^ Tas gan drīzāk pēc tava paša darba izklausās! >:)
+1
u, protams, ka betonētāja darbs nav salīdzināms ar ārsta darbu zināšanu jomā, bet tomēr lai precīzi un kvalitatīvi māju uzceltu tīri ar muskuļu spēku nepietiks. :)
Bleid, nav tik traki - mēs bez dīkstāvēm strādājam arī ziemā, ja vien temperatūra nenokrīt zem -20. Vispār par Džoni (tobiš manu brālēnu, tobiš par mūsu bosu) apmēram tā. :D

www.youtube.com/watch?v=wogMa85-_mo...
0
^^ nopietni ? Manu darbu laikapstākļi un gadalaiki visai mēreni ietekmē
0
^ Tieši tāpēc var vanckarēt riņķī ar mīkstu desu! >:)

Protams, var jau būt, ka šādu iespaidu veicina rīdzinieku vispārējais priekšstats par tiem, kas strādā Rīgas Domes struktūrās… ;)
0
^ jā, bet tas jau nav no gadalaika atkarīgs :)
0
gad uzsnieg sniegs, tad ir :D
+3
nu tad vanckarē riņķī ar sarāvušos desu :D
0
Intar, kas tie par gejiskiem gājieniem! ;-)
0
Sarāvusies desiņa, pieņemu, nevienu geju neincē.
+4
es pieļauju, ka sarāvusies desiņa īpaši nevienam neinteresē.
0
Kungi, pieņemu, ka sarāvusies desiņa ir mums visiem (kādi >=75% laika točna) :D
p.s. daudz darba, stresiņš, pārstrāde, pārpūle dara savu ;-)
+1
nu bet Tu taču neinteresējies par savu desiņu 100% sava laika. (es vismaz ceru, ka tā..)
Attiecīgi iznāk, ka arī Tevi tava sarāvusies desiņa īpaši neinteresē.
+1
^^ kam sačokurojusies desiņa, kam snaudošs bouneris.
+3
sarāvusies desiņa būs laikam iznākušam no auksta ūdens..manuprāt. Savādāk- esošu mierā, relaksētā stāvoklī par sarāvušos nesauktu gan :)
Nezinu gan, vai tas attiecas uz tēmu. Bet domāju, ka tur betonētājiem pīppaužu laikā tēmas par desiņām un vāverēm sit augstu vilni. Tāka laikam attiecas gan :)
-1
Ha-ha-ha, man vispār ^Pupi neinteresē! :D
-6
Nu īstam Betonētajam vajag ko no īsta ^Silikona (jo smiltis ir kas ar lidzīgu sastāvu).
Tādi matķ perematķ ir atredzēti krustām škērsām, kas smok no zaļās markas un ..silīcija ;-)
p.s. I'm drunk, bet, pajāt, jo esmu pionieris un esmu vienmēr 100% gatavs... :-)
+2
beztēmu turpinot: lat.gorod.lv/zinas/202997-kinas-... kaut kā atcerējos par šito rakstu, kā jūs te par desiņām sākāt ... :D
0
creative_77 - nejauc silikonu ar silīciju. Silīcija pupi varētu būt kautkas līdzīgs kā ar aukstu puķu vāzi gramstīties.

Man vislabāk patīk termins "neliels traumatisms".
+7
^ nu tipa iehujārīt ar kuvaldu pa rokām, izdurt armatūru caur kāju, nopisties lejā no kādiem 6m utml. :D
-5
Nafig visus sitos melnos meslu darbus, kamer vel vasara OK, rudeni piedavajums uz Kretu - dzivosana/stradasa/edinasana viesnica, uz roka, ta tad kabata 1000 eur/men.
0
Cik maksā flīžmanim Krētā?
+1
^ Nu drošvien Krētā jau nebūtiski, kas pēc profesijas skaities. reku KapieC pats saka, a nafig melnos darbus.

Dzīvošana/strādāšana/ēdināšana viesnīcā izklausās pēc kaut kāda profesionāla pavedinātāja/piegulētāja.
+4
Ōjā! Grieķijā ir drausmīgākā ekonomikas recesija valsts vēsturē (un viņu vēsture sākas ap 666. gadu. PIRMS mūsu ēras, nevis 1918. gadā). Puse jauniešu vecumā līdz 30 gadiem ir bez mazākajām cerībām atrast darbu. Bet Kapietis tur ieradīsies tūrisma nesezonā un pelnīs lielo kāpostu! ;) Κατά τον ∂αίμονα Εαυτού, Kapieti!
-5
Busu tur tads ka saimnieks (viens no), kas ko pielabo, sataisa + tur liels remonts planojas uz decembri (viena viesnica), ta ka darit bus ko.

Deckrator - esi tur bijis vai tikai gramatu lasijis?
+1
Esmu bijis. Grieķijā un Kiprā arī.
+1
^^ Grieķijā manuprāt ir jāflīzē + jāsūkā pimpis. Pasi arī protams atņems jo flīzējot tā tikai traucēs. Tā kā go 4 it!
0
Ja Svarcdaker tiesi tas tur bus jadara :]
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas