Gloomfest 2014
+4
Nopietni?
With Taake, Gorgoroth, Ghost, Woods of Desolation, Asmodeus, Lugubrum and Fides Inversa

gigguide.se/event/155612/... (šite labāk var plakātu aplūkot)
www.last.fm/event/3738265+Gloom...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
LOL? :D Būs jauka metālsiļķu muca.
0
Izskatās jau diezgan nereāli... Neticās, ka tās grupas uzstātos Nice Place. Piem. Ghost, kuri ar visiem šova pribambasiem un sastāvu nevarētu satilpt tur. Bet plakātā Rīga ir. Kas zin...
+2
Nē, šitas iekš Depo būs.
+2
Es dzirdēju, ka šīs ir Saksofona atkalatvēršanās svinības.
+2
vai tikai šito EM Concerts nerīko
0
DA LABI
0
woods of desolation Rīgā ? beidziet dirst, kur sirdsdrapes ?
0
Nepilns Gorgoroth, nepilns WoD, garlaicīgie Taake, meeh...
0
kautka neticu, ka jums tur dzimtene shamais bus isteniba ...
+4
Aprīli var pasludināt par Month Of Shady Events.
0
daemon_dawn, uzraksti man uz meilu vai kādu citu saziņas verķi. Man viena apšaubāma satura būšana attiecībā uz apšaubāma satura grāmatām, kas tevi aizdomīgi interesēja.
+2
da nē, tur vienk, pa vienam cilvēkam (visticamāk kāds no tiem kas blakus stāvējis) no katras bandas pad faņeru brēks.
+1
Vēl labāk - Maršāns no Nice Place atbildēja "Neesmu lietas kursā"
0
Mošk sajaukuši kluba nosaukumu ar kādu citu un iepostējuši neriktīgo?
+1
Fucking fuck Ghost Rīgā, tas ir tā vērts, jau pusgadu napalm records esmu wishlistē šamo diskus sametis un kā nesūta, tā nesūta...!!!
0
Kaut kā neredz' tād' Gloomfest iekš to Metalstorm.ee sarakst' pie upcomin' event' .. o_O Un tāpat izklausās pārāk nereāli, lai tas notiktu tieši A Nice Place klubā, nevis kādā citā, mazliet ietilpīgākā.
0
Ghost ir draņķis, kam nebūtu jābūt uz skatuves.
0
^ Oho, necerēju, ka kāds to pateiks šeit. Varbūt arī ne draņķis, bet nekas īpašs, vēl jāpiezīmē, ka vokāls liekas par vāju, jaudas trūkst.
0
Tas ir pēc principa - ja sūdu sauks par pīrādziņu un izmarketēs/noreklamēs/saspamos un nofinansēs to, tad masas to tik tiešām sāks uzskatīt par pīrādziņu un ēdīs gardu muti. Ghost ir tieši tāds "pīrādziņš".
+4
Ghost jau vienīgais, dēļ kā tur būtu vērts iet - šīgada albums ir ļoti labs.
0
kas kuram, ja tur nebūt WoD, tad es tikai nomehotos
0
Es arī piederu pie tiem, kam Ghost pie dirsas. Nē nu muzons jau normāls, klasuīties var, bet nekā īpaša tur nav, un piekrītu, ka vokāls ir par pliekanu. Dajoš apakaļ Repugnant!
0
nez kā vispār tas Ghost ir ielīmēts starp visiem tiem bleķīšiem… iederas tikpat labi kā gejs reiniks.
0
^ Pēdējā laikā pierādījies — ja vienā koncī daudz grupas, tad labāk ir, ja viņas ir savā starpā dažādas. Piemēram, viens vienīgs bleķis (vai detuha, vai jebkas cits) 6 stundu garumā var kļūt vienveidīgs.
0
^ piedevām tādējādi var arī klausītājus ar dažādākām gaumēm piesasitīt.
+1
Jā, noteikti, Ghost, Taake un Gorgoroth kopā uzstāsies ANP, un WoD izvilksies kaut kur ārā no savas Austrālijas.
0
^ Es joprojām gribētu cerēt, ka tā norises vieta ir vienkārši kļūdaini ierakstīta, ka patiesībā tur ir domāta nevis Music Factory (Nice Place), bet gan Sapņu Fabrika. Kāds meklējis angliski un neriktīgo objektu atradis.
-1
Līdzīgs Ghost šogad izgāja, jau pieminētais - Bloody Hammers - kurš nu gan liekas par līmeni augstāks, bet redz nav samālējuši ģīmjus, kostīmus nevelk, tad ko tur...
+2
^^ norises vieta tikai LastFm tak parādās ? Tas jau vispār nav nekāds rādītājs

Ghost 1x laiduši tūrē pa Austrāliju, 1x pa D-Ameriku un 3x pa Z-Ameriku. 3 gadu laikā. Tā kā par teorētiskajiem līmeņiem var dirst cik grib, bet fakti ir fakti. No ideoloģijas viedokļa šie tūrē tīri labi iederas.
+3
Ghost labi notrāpīja uz retro vilni plus veiksmīgs mārketings.
+3
Viens cilvēks tikko sazinājās ar Fides Inversa kas arī šai it kā tūrē minēti - šie bola acis, paši nemaz nezin ka tur piedalīsies :)
0
Labi, huiņa tas viss - jāsāk (vai jāturpina) dzert.
0
Poļu Massive Music pavasarī taisa Gorgoroth tūri www.massive-music.pl/gfx/posters/gorgoro...

Bet kā tas džeks no Fides Inversa teica tad Gorgoroth tūre ir ticama tikai pārējās bandas iespējams par to neko nezin.
0
Tātad tomēr šis te «Gloomfest» jāizlasa latviski: «Glumjfests».
0
Varbūt konkrētais 7 grupu sastāvs attiecas tikai uz konkrēto Gēteborgas pasākumu, bet tūres saraksts uz kādu vienu no tām grupām, kas tajā piedalās.
0
hmm, Huiņa tātad.....
+7
Hey D. ! There are posters in web that you are coming to Europe in Mar/Apr 2014 ? I can't believe if this is true !
Like ·

Woods of Desolation - Official Hello. I have absolutely no idea about this! There are currently no plans to perform live as yet at all, so I can confirm any information listing Woods of Desolation performing is TOTALLY FALSE! Please feel free to spread this message wherever my band is being falsely listed. Thanks / D.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas