Jubilejas latiņi
0
Ja kādiem, kas krāj visus latiņus, kaut kas pietrūkst, bet citi savukārt paliek pāri, tad varam samainīties ar šādiem:

Ir lieka kokle, krupis un 6 čiekuri.

Jau ir salasīti, tātad nevajag bez minētajiem arī šādus: Sprīdītis, skursteņslauķis, sirds, ezis, baravika, ūdensroze, alus kauss, skudra. Pārējie visi ģeld, ja pretī ņemsi kādu no trim augšminētajiem!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
man vaig krupi
0
vēl stārķi vajag
0
un skudru
0
sēni arīdzan
0
aaaa, un to pakavu no kura laukā birst
0
Nu a kas tev ir, ko dot pretī? Krupi varu pieskapēt, bet vai tev ir kāda monēta, kura nav minēta starp tām, kuras man jau ir un nevajag?

BTW, reku pilns saraksts: www.bank.lv/images/stories/piel...
+1
varu kokli pret saktu samainīt
0
Pašam nav:
2003 (Skudra)
2004 (Sēne)
2004 (Sprīdītis)
2005 (Pētergailis)
2005 (Kliņģeris)
2006 (Jāņu vainags)
2010 (Pakavs)
2013 (Paritātes monēta)

Sāku ''krāt'', tikai kad vienā nedēļā pie trim tiku.

Varu iemainīt arī pret paštaisīto aliņi - lats par litru :D
+1
Vajadzīgs Kliņģeris, pretī var dot alus kausu, čiekuru, sniegavīru, nameja gredzenu un, ja nekā no tā nevajag, tad arī 3L burku ar pašdarinātu ābolu vīnu (vasaras beigās ieraudzēts). :)
+8
Taisni vai brīnums, kādi visi pēkšņi numismāti palikušies.
0
oi blja - pavisam aizmirsu par tadiem, man tak Riga vesela chupa palika ar shitajiem specialiem... ibio... galigi aizmiru ...
0
Nekas, bankās pret eiro varēs saminīt arī pēc 14. janvāra :D
0
Skudras esot deficīts, ņemot pā 15Ls
0
Stārķis arī, tie abi ar skudru ejot līdz pat pa 20 Ls. Iepriekšējā SestDienā bija sazīmēti visi šitie, un cik pa katru var cerēt dabūt.
0
uz Veco/Jauno gadu paķeršu līdzi savu latiņu čupu. Stārķi situ gaisā pa 17 ls.
+1
Un ta' vēl sūdzas, ka krīze ira, visi naudu zeķē saslēpuši :D
+5
man lūdzu vienu latiņu aliņam. der visa veida latiņi.
0
Sonnenmensch — kad atkal atbrauksi, tad arī sabīdīsim štelles! :)

Lati noslēpti nevis zeķē, bet drošākā vietā — hermētiskā bundulī pie corpsepainta bundžiņām!
0
es pat reali neatceros ar kadiem zveriem man tur ir, bet ir chupinja :)
0
0
Tēlniece tā tīri neko.
+2
Kokli vairs nevajag - vakar piekoklējos
+1
Tāks. Situācija sekojoša. Esmu konstatējis, ka daudziem cilvēkiem ir tā — jubilejas latiņus viņi savācās daudzus un dažādus gan, bet beigās nav sataupījuši (un visu aizmainījuši prom) komplektam visas parastās banknotes un monētas.

Man toties ir savācies krietns daudzums ar dažādām latu naudaszīmēm un sīkajām monētām (visādu gadugājumu izlaidumu) — neilgi pēc Jaunā gada nocēlu 380 latus Jumavas grāmatnīcai Aizkrauklē, pretī aizvedot un atdodot šiem eiro. Ja nu kādam, ne tikai Desperam, kaut kas pietrūkst, droši variet prasīt man!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas