25.-26.04.2014 Tallinā ARGH!!! 3. laidiens
+1
Divdiennieks...
Poster: www.orthodox666.ru/stuff/poster1024.jp...

Papildus info drīz...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
shaytan ...
+9
pesec.. kas tās pa bandām??? vienu vai divus kaučkur dzirdētus nosaukumus sazīmēju :D
+3
Kruti arī, ka vispirms tiek rakstīti kkādi Nawaharjan, Malhkebre, Acrimonius — un pēc tam «otrajā ešelonā» ieskaitīti Nahash, Root un Merrimack >:)
+1
Aprīļa beigas tad jau ar teltīm :)
Bet ja kas tad interesanti...
0
Galvenais, ka OmniŽīde ir.
0
reakcija kā Tontōnam - tik Root zinu.
+6
labrit....
jus pieduras vai ka? ka var nezinat, kaut vai, kas ir Gehenna, Osculum Infame, Merrimack ...
es no ta saraksta tieshi otradi, tikai 2 bandas nezinu ...
+2
O, šito gan būtu apgrēcība garām laist.
+1
dažas banda tur par pie trve kvlt var droši pieskaitīt. tiesa, man nekas tur baigi nepiedur un jā ~50% no bandām pirmo reizi dzirdu. Nahash un Throne of Katarsis laikam ir popsīgākie :D
0
Divdienieks? Mmmm, izklausās labi.
+1
Man no visa tā saraksta vispazīstamākā ir GeHenna. Savulaik es Gehenna jaucu ar Gehennah, kura gan spēlē black-thrash.
0
man no saraksta pazīstams...- neviens :)
Pārāk laikam jau lokāli pagrīdniecisks. `Na ļubiķeļa` vārdu sakot.
+2
Pagrīdniecisks ir, galīgi ne lokāli. Gehenna ir norvēģi, Merrimack - francūži, Root - čehi, Necromass - itāļi, Blackdeath - krievi, Nahash - lietuvieši, Acrimonious - grieķi, Nawaharjan - vācieši, utt.
+1
Pēc reakcijas var labi redzēt cik tieši populārs Latvijā ir bleks.
+3
nu, skatoties kāds bleks
0
^ pat ļoti internacionāls pasākums, izrādās. Nu- lokāli pagrīdniecisks katrs savās mājās.
Domāju, ka popularitātes pīķis blekam Latvijā pirms 15-20 gadiem. Tagad vairāk par 50 stilam ticīgo diezvai nolasīsies.
+2
Man ar šķiet, ka bleķis Latvijā bija populārs vien 90- to gadu otrajā pusē. Pēc tam sāka parādīties visādas Slipknot - veidīgās grupas un bleķa popularitāte mazinājās.
-2
Lv bleķis nekad īpaši nav bijis populārs,desinieki rūtainos kreklos vienmēr sita pāri. Šis labs pasāciens beidzot.
-1
^jā- blekeru iemīļots apģērba gabals un pēc kā blekeri var atpazīt jau pa gabalu- ir rūtains krekls.
+1
boks - kreklos, nevis kreklus. pārlasi vēlreiz
0
jā, jā pamanīju :)
Jebkurā gadījumā visiem zināms, ka desinieku izvēles apģērbs toč nebija rūtains krekls. Ja kādam desainim saglabājās toreiz tāds, tad tikai inerces pēc- respektīvi, pēc izslimotas grunge ēras.
+1
blēņas! apspīlēti jeansi, baltas botes (augstās), rūtains krekls (melni balts vēlams) un kasuha - kas var būt labāks par šo. Un nebūt nebij jāizslimo nezkāda grunge lai izvēlētos rūtkreklu. Es piem. grungi kā šķiru nelietoju, toties krekli bij aš div vai trīs gab :D
Bet jā, bleks kā tāds īsti neigājās. Kas ta mums tur bij - pirmais forgeru albis, Dark reign, alfheim, moonveil, blizzard… da i sjo. kas no tā palika? nekuja.
0
Tas, ka bija maz bliču, kuras tobrīd spēlēja bleķi - nenozīmēja, ka bleķis nebija populārs. Vismaz es atceros, kāds pieprasījums pēc bleķa ierakstiem tobrīd bija Biržā - tā ap 96, 97 un 98 gadu.
+3
Jāpalūdz Sonnem, lai atklāj pirātierakstu TOPu :D

Vai kādas Dzenskrūves topus - man tik 94 - foto2.inbox.lv/bladeofdarkness3/LV...
+3
nu nez, nez.. cik pārskrēju netā pa iespējamajām to laiku death metal bildēm, nekur mūziķi vai viņu fani sevišķi nerēgojas rūtainajos flaneļniekos (vai cita hvz.. auduma). Tipiskā kombinācija- T krekls ar kādu logo un kasuha.
tomēr palieku pie sava, ka rūtainie bija grunge atbalss... galu gala tas bija modē.
0
es tā pa miglu atceros ka iepriekšējās desmitgades MP izlasēs tak bija kāda čupiņa ar vietējām black grupām. cik nu nopietnām, bet tomēr...
+10
Katrā kārtīgā death metal bandā vienam bija jābūt rūtainā kreklā, un tā diez vai bija grunge atbalss, jo radās apmēram vienā laikā ar grunge, ja ne ātrāk.

Autopsy (~1987-1988) www.metalforcesmagazine.com/site/demo-review-au...

Nihilist (pre-Entombed, ~1989) dearjean.files.wordpress.com/2010/06/nihilistban...

Carnage (Dismember/Arch Enemy, ~1989) upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/...

Demigod (~1992) illogicalcontraption.blogspot.com/2010/06/demigod-slu...

Demilich (~1992) meatmeadmetal.files.wordpress.com/2014/01/demilich.jp...

utt.

Droši vien tā bija alternatīva, ja nevarēja sagrabināt kosuhai.
+2
jā, kasuhās staigāja bagātie pozeri, īstie metalisti pārvietojās kreklos :D
+4
vsjo, nākamais topiks ir jāveido par modi un stilu :)
0
njā.. Intars pārliecināja.
+1
njā, T-krekls ar roņiem spārda :D
0
Fakk, last.fm stāv rakstīts, ka CANCELLED :(
0
tas jau bija gaidāms...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas