Garmatainiem puišiem
+7
Gribu iepazīt puisi ar gariem matiem)) nezinu vai šī ir tā labākā vieta,bet kur vēl))) Ja kādu šī ziņa ir ieinteresējusi,tad tālāk izklāstīšo ko un kas meklē)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
šī nav tā labākā vieta :D
0
)))kurtad ir tā labākā. izskatīšu visus piedāvajumus :D
+11
Boobs or gtfo !
0
vēl citi varianti:D
+1
kādi vel tev varianti?
Šeit puišu nav , šeit šēž skarbi veči.
varbūt mēģini piekāpt pēc gadien 4-5, kad būsi sasniegusi pilngadību.
Varbūt ar kas uzradīsies .
+3
Slayerman izskatās ieinteresēts. :D
+1
hahaha,es ar tā skatos)))) tagad tik jāskatās vai viņš pats ir pilngadīgs :D
0
^ nē, man vienkārši darīt nav ko :D
0
ok,lai nav pārpratumu vēlamais vecums būtu no 23-32
0
bļin , tā atbilde bij domāta mSPW :D
0
bļin,un ko nu :D
+2
Fotogrāfiju studijā . lūk ko .
+1
hahaha,es tā arī zināju,baigi interesanti palika? :D
0
neveselīga ziņkāre . nekas vairāk .
0
tu tā saki,itkā es būtu galīgi garām((
+1
Lai tev veicas meitenīt :D
+2
Grib iepazīties un bildi neiekrāmē profilā, kas tā dara!

p.s. iesaku Zorai iepazīties ar diviem šejieniešiem — Valdi un Intaru. Tie abi būs vajadzīgajā gaumē! ;)
0
Zinot cik mūsu Latvija ir maza neko publiski likt negribu,ja kāds būs ieinteresēts,tad tājau cita runa)
0
ar pliku tekstu nevienu mūsdienās neieinteresēsi. :D vajag ko vairāk.
Varbūt vismaz, savus parametrus nosauc , Acu krāsu , matu krāsu, izmērus , garumus .
+4
Vecums: 23 gadi. Acu krāsa: zaļa. Matu krāsa: brunete. Garums: 170cm. Svars: 53kg
+13
Tejieniešus tu ieinteresēsi divos veidos: (A) ierakstot kaut ko interesantu tēmā ar nosaukumu «Dzeršana.» (bet tam jābūt obligāti piedzīvojumam no savas dzīves, kur ir iesaistīta bezfilma, menti, senči, vemšana, izkrišana no tramvaja, rāpošana pāri sliedēm Torņakalnā, mešana ar āboliem pa teltīm, ledusskapja izmešana pa koju logu vai kas tamlīdzīgs; (B) iepostējot linku uz kādu zajebis grupu, kam jābūt kulta bleķim, pagānmetālam, stoner doom vai tech death. Izņēmuma kārtā derēs arī aggrotech, martial industrial vai arī EBM un IDM, bet tikai tad, ja gabals galīgi slims.

Karoč, parādi, ka tev nav 13 gadi. Ja ne, tad raksti uz trejastis@mail.ru!
+11
Turpretim vidusmēra šejienieši izskatās tā: vecums — plus mīnus 40, acu krāsa: duļķaina, matu krāsa: metas sirmi, galvvidū krīt ārā; garums — atkarībā, cik bieza šodien zābakiem zole; svars — atkarībā no tā, cik daudz jau paspēts izdzert un uzkost. Strādā par datoristiem, celtniecībā vai ārzemēs.
0
^^^ kas tu pēc horoskopa ? acu krāsa ieinteresēja , svars gan liekas biš par mazu XD
ar trejasti gan nepinies, ja nevēlies par femenisti kļūt.
+1
Ok,ok...laikam tomēr būs mazliet jāizskaidro situācija,jo smieklīgi sanāk,ka puiši māca,kā man pievilināt sev pretējo dzimumu. Es neesmu metālmeitene,galīgi ne))) Man vienkārši patīk puiši ar gariem matiem,brutāli,bet ne dzērāji,kas rāpotu pāri sliedēm Torņkalnā :D Par mūziku runājot, ja gribat doom,tad iemetīšu šo

www.youtube.com/watch?v=RxyoUvzuXk4...
0
"Zinot cik mūsu Latvija ir maza neko publiski likt negribu,ja kāds būs ieinteresēts,tad tājau cita runa)"

Ā, ok. Esmu ieinteresēts ! Tagad bildi, un vēlams ar pareizo fõkusu !
0
Skatos jūs te baigie jokdari)))
0
^ jā jā, bet tu neatbildēji uz manu jautājumu .
+2
Pēc horoskopa esmu jaunava
+2
tu esi tā rātnā vai nerātnā jaunava ?
+4
Slayerman,tu tik daudz runā un runā,bet tev vispār ir tie gariem mati ?)))
+7
Jaunavas mēs ātri padarīsim nerātnas - nāku tik pie tētuka.
0
Eu, Slayerman, bilde ir ielikta. Vari doties medībās ! :D
0
pagaidām vel ir :D bet nu drīz vairs nebūs :D
bet zin , ūdensvīrs + jaunava,, ir drausmīga kombinācija :DDD

tā kā man pat bails riskēt :D
0
Jā,jā...ir ielikta XD
+1
Laikam jau bija taisnība,ka šī nebūs tā labākā vieta...tik 6 cilvēki online :D
0
– Ūdensvīram ne īpaši ir saprotams kā tas notiek, bet Jaunava vienmēr atradīs iespēju izmantot viņu savās interesēs.

– Abi visu laiku strīdas par metodēm, paņēmieniem, par to kā visu darīt. Un vienoties ir ļoti grūti.

– Ūdensvīram ir jāīsteno sava ideja, savs sapnis. Jaunava praktiski nekad neuzteic viņa ideju kā labu.

– Jaunava „graiza” Ūdensvīru dzīvu, turklāt vēl bez anestēzijas.

– Jaunavai Ūdensvīrs ir bīstams, tādēļ, ka netiecas kaut ko saudzēt. Jaunava nepiekrīt upurēties.

vo neraža :DDD
+9
0_O ??? man likās,ka puiši un kur nu vēl brutāli veči šitām cosmopolitan lietām netic))
+3
gari mati ir kā antenas, tās uztver pārāk lielu matēriju spektru.
kā rezultātā , tu sāc uztvert to, ko nav spējīgs uztvert nematainais.
tajā skaitā planētu mijiedarbību uz cilvēku .
+7
Brutāli veči... ržu ņimagu.
+1
interesanti, pēc kādiem parametriem tiks vērtēti kandidāti- garuma, krāsas un biezuma? :D
varbūt ir kāda koeficientu tabula, piemēram, garums pāri lāpstiņām +10, krāsa ne melna -10 :D

Bet vispār es neticu atlasīšanai pēc kāda noteikta parametra, tad jau truemetālisti būtu paņēmuši draudzenes ar dubultajiem D :D
0
)))nav nekādu kritēriju,tikai gari mati :D maybe man tāds fetišs... un par brutālajiem večiem "Šeit puišu nav , šeit šēž skarbi veči. " citēju jūsu pašu teikto))
+3
Tad, kad tu, Zora, sāksi likt arī parastajam smaidiņam actiņas ( šādi :)) ), nevis tikai iekavas, tad mēs runāsim. #brutal
0
tu nemaz neapjēdz uz ko paraksties :D
0
lab moš iedo savu ē pastu XD
+1
Mjāāā,skatos te tiešām man daudz ko iemācīsiet...pat,kā smaidiņus likt :D
0
Slayerman,cik tev to gadu?
+5
23-32 ir
vari pati uzrakstīt XD profilā pasts rakstīts , bet garantijas nedodu ,, nez nez tas viss ož pēc sazvērestības , pēc nedēļās apollo raksts ,, maniakāls zaķis pievilina matainos,, lai ........
0
Es uzrakstīšu :D bet neesmu es tev nekāds zaķis!!! un jā,tu man beidzot pateiksi kāds tev tas matu garums ?
+7
nu riktīgs zirgu tirgus tā kā Tukumā pie Čigānezera panesies: cik gadi konkrētam rumakam, cik gara aste, cik šķībi zobi, kādā krāsā krēpes utt.!
+1
^ a kā savādāk, uzrausies uz brāķi un ko ta ? naudu atpakaļ nedabūs , a brāķi nekur lāga izmantot nevarēs .
+12
Beigās izrādīsies, ka meklē čali šampūna reklāmai un Slayerman fizionomija, ar zīdainu matu mirdzumu izdaiļota, dekorēs Rīgas sabiedriskā transporta pieturas :D
+1
:D jūs esat smieklīgi,tiešām mums te jau kaut kāds balagāns izveidojies. un nē,nebūs nekādu reklāmu,viss šitais pasākums ir tīri privāta padarīšana XD
+2
^ tas vel nebūtu tas trakākais variants :DDD
+1
… jo jūs esat tā vērti!
+1
zoram@inbox.lv būš e-pasts :)
0
".. un jā,tu man beidzot pateiksi kāds tev tas matu garums ?"

Nebūs vismaz sēešmit, ta nebūs gana labs. :D
0
sēešmit tas jau mūsdienu sabiedrībai mazs skaitoties :D
+1
Nu tas matu garums jau arī tāds nosacīts. Kad čirkas pastiepj, tad drošvien var izmērīt visus sēešmit :D
+1
Jūs jau te pārāk kritiski attiecībā uz tiem matiem,tomēr noteicošais ir pats cilvēks kā personība :) p.s. lieku smaidiņus,ka prasījāt :D
+5
Tik aktīva diskusija, ka prieks :) Vienkārši iesaku Zorai sākt nākt uz Melnās piektdienas koncertiem un iepazīties/ ievērtēt matainos krānus ;)
+1
:D jā es ar skatos,ka aktīvitāte ir ok...par melno piektdienu ir bijusi doma,bet man nav ar ko iet,jo draugi tādu stilu neklausās :( Vienīgais 100% iesu uz God is an astronaut :)
+11
Man tomēr liekas, ka tur kāda gomosjaķina slēpjas ar savu aicinājumu «garmatainiem puišiem». Zora patiesībā var izrādīties Žora. Sazāļos tevi, Sleijerman, un pēc tam pamodīsies, pieķēdēts pie gultas!
+4
Tas taču ir tikai maijā. Reku, laikam 29.dātumā ir Pagan night, izšvilp vienu kokču un aidā, gan iepazīsies. Ja esi ļoti kautrīga, vari sākumā pasēdēt "krēslas zonā" un ievērtēt publiku un saprast, ka neviens tā uzreiz virsū nemetīsies un meitene viena pati Melnajā piektdienā patiesībā var justies daudz drošāk nekā jebkurā citā klubā. Ja ir vairāk drosmes, ej klāt džekiem un prasi, kas par grupu tagad spēlēs, ar skuķiem var runāt par gōtiskajām lupatām :D
0
:D jā,nu noteikti...bet vispār runājot par Melno Piektdienu,ja kāds būtu tik foršs un izrādītu kāds tas klubs ir?
0
Liega,paldies par padomiem....jā,tas būs tikai maijā,bet biļeti jau tagad pirkšu ar domu uz gaišo nākotni :D Pagan varbūt īsti nav mans stils,man tomēr labāk doom patīk,bet redzēju,ka arī MP kaut kas tāds būs. A klubā ir kāds noteikts dresscods? p.s. par gotiskajām lupatām ierēcu +5
+1
Patīk Doom, Pagan nebūs "īstais stils", a bet uz God is an astronaut iesi. Aj, aj, aj.

Vou, būšu nogulējis , ka jamie maijā būs Rīgā atkal. Stilīgi, tātad par velti nebūšu lasījis šo tēmu. Āmen.
+1
Ja uzvilksi kko rōzā vai viscaur baltu - Tu noteikti izcelsies :D
+2
šaubos, ka tajā postroka koncī Tu sastapsi diži daudz mataiņu, drīzāk lielākā daļa būs bārdaini hipsteri :D
+6
Bišk nokavēji. Mana pačka pirms 6 gadiem - i2.ifrype.com/gallery/0f8a6c2cef7...

Vairs nav. Kompensēju ar bārdu. Baigā šaize, ne?
0
:D rozā,nē tik slikti ar manīm vēl nav...
mSPW neviens nav licis lasīt un sekot līdzi šai tēmai XD un jā,doom patīk, astronaut arī...pagan nē,kaut gan Skyforger patika,kad vēl biju tīne :)
+4
^ Jackson... Respekts !
+1
Un tagad vairs nepatīk? To tu labāk nebūtu teikusi, MP neielaidīs :D
+6
Un tagad es ieliešu sev "Pelašķu velnu" un sākšu sukāt šo diskusiju cauri no paša sākuma. Sen nebija tāds labs trollposts bijis.
0
Ja nu... ja nu Zora ir kārtējā Vārdā Neminamā viena no daudzajām personībām? Slayerman, labāk neraksti...
0
Tas nav nekāds trollposts,bļin :D
Quorthon *-* mati,baac,vnk ideāli un tas matu tonis,ehhh...
Skyforger ir labs,neko sliktu neesmu teikusi....viennozīmīgi puiši ir malači
+5
Veči, jums ir paranoja! :D Imantā pedofīls, trūmetālī skalpu medniece...
+7
Jap, trūmetālā tas saucas "izpis mani pirms 6 gadiem".
Laika mašīna, anyone?
+3
Nu re, Pagan night ir vislielākā iespēja redzēt vikingiska tipa vīriešus
+2
Davai daram tā,tie kas netic man un domā,ka es te kāds feiks un visus āzēju...norunājam datumu un kopīgi ejam uz Melno Piektdienu. Reize gan klubu parādīsiet,gan iepazīsimies,gan mūziku paklausīsimies...
+14
pupi arī būs jārāda, grozies kā gribi
0
ok,esmu ar mieru iet uz pagan night,ja būs līdzigājēji,lai nebūtu vienai malā jāstāv :)
0
Nav jau tā, ka tur katru dienu kaut kas notiek.
+4
Ja izpilda Malēja minēto priekšnosacījumu iekš MP, par "malā stāvēšanu vienai" nebūs jāuztraucas nudien.
+1
Quorthon,ja es to izdarītu pat baznīcā,domāju es ilgi ar viena tur tā nestāvētu :D
0
Tātad - kur ir problēma?
/ Nesaistīti - es atkal audzēju matus!
0
:D problēmu nav,pilnīgi nekādu
+1
Quorthon, kur izrāvi tādus zaļus noņēmējus? :DDD
+2
^ lieliskajā andeles portālā ēBrejs. Sen, sen :D
+1
Tātad rezumējot, ja tev vajag līdzgājējus uz pasākumu, augstāk ir sniegts padoms, kā pie tāda/tādiem tikt. :D
0
:D bet laba tā tēma iznāca,tāda aktīva un smieklīga
+1
Ou jā, uzdzina trūmetāļa aktivitāti par 300%
0
Es te pirmo reizi,bet ceru,ka ne pēdējo un maybe ar kādu pat reālajā dzīvē sanāks tikties:D
+4
Nu bet bļāviens. Kāds vēl maybe""? Cik reizes tā formula jāatkārto?

Aizčāpo uz MP konci + naked boobs = momentā tavā rīcībā ir vesels bars garmatainu kungu, kas labprāt šovakar (tovakar) uzvilktu kaut ko plikpupainu uz sava ādas cigāra. Kur tur ir "maybe"?
+4
Pagan night arī COLLIDE spēlēs - bundziniekam un vokālistam ir gari mati. Basistam arī, bet viņam ir sirdsdāma. Iekapā kādu kokčiku un pēc uzstāšanās naļitai!
+1
Vispār, apsveicu visus truemetālistus - šis topics went viral!
0
:D Es jau uz 70% domāju,ka iešu uz PAgan Night
+4
Šis nu kopumā ir bijis pats neromantiskākais iepazīšanās čats, kāds lasīts!

p.s. tā ieteiktā grupa tīri tā neko, lai arī moskaļi. Popsīga gan ir, bet vienu jau var.
0
Bet metālistiem taču romantika nav vajadzīga :D
0
^ Sievietēm parasti gan ir… Viņas ar Manowar liriku nesavaldzināsi.
0
Manowar fanes gan jau savaldzināsi.

www.youtube.com/watch?v=cJxPVcxGEfA...
+3
Neonz, tu ar šitādu dziesmu tiki pie sievas? >:)
+1
Neatceros.
+5
Tā iet kad dzer un Trūmetālu atstāj novārtā
+1
Blade, cik līgavas Tu šitā esi nokodis? :D
+2
Lai takš cilvēks atnāk uz sieveni un tur jau nu būs brutāli cilvēciņi, ko apskatīt, aptaustīt un savu izvēli izdarīt :)
+1
Uz sieveni nāk pārsvarā vecie krāni, meitene grib kategoriju 23- 32, sevišķi liela izvēle nebūs :D
+1
es ar tieši sieveni gribēju ieteikt - labākā vieta sapazīšanai - /forum/124000-sievenes-metalurģija-dzīvo!

Tā moskaļu grupa Ok. Bet ja jau Dūms patīk, tad uz šito jābliež - /forum/123930-antithesis-iv-2014-esoteric#comment243418
+2
Atvelkās arī kāds svaigāks krāns, kurs grib socializēties ar vecajiem :D
+2
Mjāā, tad jau nākamajā pasākumā es būšu tas svaigais krāns :) he he vismaz svaigs, ne tikai krāns...
+2
Nebūsi vienīgais... pasvaigais krāns. Jātaisa svaigo krānu stūris. No homo :D
+6
Nominēju šo par labāko diskusiju 2014. gadā (līdz šim).
+5
^^ varēsiet tur viens otru ar ''mielastiņiem'' cienāt :D
+5
^ Mmm, neesmu jau egoists, tev ar tiks piedāvāts :)
+5
Laikam būšu no tiem, kuriem arī nekad vēl ne reizi nav gadījies uztrāpīt uz kādu no Sievenes pasākumiem. Bet, palasot šo diskusiju par krāniem, kas lasīsies bariņā… moška braukt atkal uz Krimu? Tomēr drošāk tur!
0
Skatos mana tēma jau citās sliedēs iegājusi:)
0
Precizēšanai - manā krānu klasifikācijā ietilpst vēl "pavisam vecie krāni" - tie ir matainie vecumā pēc 40. "Jaunie krāni" būs tie, kas ir jaunāki par mani, respektīvi - līdz 25. :D
0
Vo ka derētu arī aizvilkties kādu reizi uz sieveni, tā kā sanāk biežāk pa Rīgu tagad padzīvoties. Megajauna krāna statusā.
+2
^^^ Šeit jebkura tēma pārvēršas par kaut ko citu. Jamā izturēja turēšanos pie sākotnējās tēmas veselus 100 postus. Tas gan laikam ir jauns rekords!
+5
Nr. 2 gan nav nekāda problēma!

www.buzzfeed.com/richardhjames/14-pr...
+1
Varu tev nopārdot galda kājas...vīrieša aizstājējs(līdz skabarga tevi ķer)
+5
Nu, Žora, Zāra, Zora - biji uz Pagan Night? Collide buņģieris bija ļooooti vīlies, ka neatnāca meitene, kas viņam uzceptu kotletes.
+5
Bija, bija. Par kotletēm nezinu. Gan jau ka Abskurbušā Urbja buņģieri bez krekliem šķita daudz seksīgāki :p
+10
Metālistu nedrīkst atstāt bez kotletēm.
-1
Nope,nesanaca aiziet :)
-5
Ka vispar bija?
+3
Nu, ja lasīt nemāk, tad pie šejieniešu matiem klāt netikt!
0
Nu jā,laikam nav man lemts:) tikt pie jūsu matiem. Taisnība vienam,es par smalku tādiem sūriem veciem...
+6
Vai arī par kaprīzu...
+5
Melnaja Piektdienā ir vēl smalkākas meičas manītas, kas nesmādē matainos un pašas smaumus klausās. Tā ka laikam tomēr kaprīzes vainīgas. Kā arī - vai ta MP ir apmeklēts, lai apskatītu, kādi tad kandidāti ir dzīvajā? Ja pašai seja nav ar ķieģeli sista nostājies tik rindā pie bāra, garantēts, ka kāds mēģinās uzsaukt aliņu un iepazīties.
+1
"Ja pašai seja nav ar ķieģeli sista..." - ahahah, made my day. :D
+8
Jā, pie tā laikam jāpierod visām daiļajām būtnēm — jauniesācējām, ka te visi runā, to ko domā (un pirms runāšanas nedomā)! Protams, tā var aizbaidīt miermīlīgus un normālus cilvēkus, kamēr visādus Kapiešus un :metal: nevar aizbaidīt ne ar ko. Zorām jāņem arī vērā, ka te garmatainā dzimuma piederīgie visi lielākoties tādi pašpietiekami un bārdaini — neuzskata par vīrišķīgu pienākumu obligāti piekantēties katrai jaunkundzei, kas stāv pie bāra ar nolaistām skropstām un salmiņu starp lūpām. Bez tam krietna daļa te ir precējušies, ir bērni. Bet Zorai tikpat labi var gadīties arī pretējais — ka tu iepatīcies jau tiem, kas pie durvīm stāv un ar Valdi bazarē, un nemaz līdz bāram vienatnē netiksi! >:)
+2
Pēc profila bildes jau šķiet, ka tie mestie ķieğeļi Zorai pagaidām garām lidojuši, tā kā lai aiziet vien uz MP. :)
+1
Protams, ja tā bilde ir īsta (aicinājums ievietot bildi ar pupiem un timestamp/atsauci uz šo tēmu) ...
+9
+2
^ visu netu pārraki ? :D
+4
Komplimenti par valodas lietojumu Zoras rakstītajā! Nekur neparādījās kaut kas līdzīgs akcentam! Pacelsim kausus par to! :)
+4
un galviņas
+1
Re, izrādās, Ivars iekš NSA vai CIA strādā :D
+9
Man ir smagas aizdomas, ka "Zora" ir santehniķis ar neveselu humoru, kurš uzstāda klozetpodus, tīra cauruļu aizsērējumus un sniedz asenizācijas pakalpojumus:
goo.gl/sS2ZmU
+2
+8
Jā, Žora gribējā kādam iztīrīt cauruli :D
+5
Karoče amizierēties alkstošajiem- esiet uzmanīgi! Ka nesanāk, kā Taizemē.. smuks skuķis, kā nonāk līdz intīmam- a tur shemale ibio ar sardeli un olām starp kājām :)
+2
Hahaha,ja,ja...ieklausieties pedeja komentara XD
0
Ja pareizi sapratu, īsmatainiem puišiem arī ir iespēja iepazīties ar jautājuma autori, iepriekš nopērkot parūku?!
+14
Taizeme — sapņu zeme! :D reāls stāsts: grupa koncertē pa Āziju, un Taizemē tūres grafikā viena diena brīva — paskatīties valsti, jo grupa tajā valstī ir pirmoreiz. Vīri iekuļas kādā šķērsielā un ierauga strādājam rotkali, kurš paklausās mūziku un apsola grupai uztaisīt amuletus — visiem sešiem vienādus (tobrīd četri skaitījās grupas īstenie dalībnieki, bet divi — tūres memberi). Tā kā amuletu izgatavošana prasa zināmu laiku (nostrādāts tiešām skaisti, tas nu jāatzīst!), rotkalis paņem pusi priekšapmaksā un apsola dot ziņu, kad amuleti nāks gatavi — pie kalšanas pa īstam ķeršoties tad, kad būšot noklausījies diskogrāfiju kārtīgi.

Pēc kāda laika viens zviedrs brauc darīšanās uz Taizemi, tam tiek iedota rotkaļa adrese un teikts, lai savāc gatavos. Šis tā arī dara — samaksā atlikušo pusi, uzkar visus sešus kaklā un dodas vakarā dzert. Bafometa un Āzijas zīmju kombinācija ir pietiekami oriģināla, lai piesaistītu vietējo burvīgo būtņu uzmanību. Beidzot zviedrs pilnīgā pālī tiek ar taizemieti līdz viesnīcas gultai, pamatīgi uzvilcies uz drāšanos (kā jau dzērumā), kad konstatē — daiļumiem līdzi nāk krāns. Un olas.

— … bet es biju tik piedzēries, ka man jau bija vienalga! Un viss notika! — zviedrs pēc atgriešanās mājās bija nobeidzis stāstu. Tipa «oģin raz ne pidaras».

Pēc šī stāsta viens otrs no grupas savu amuletu tagad neņemot nost pat pa nakti.

Kas tas par (ne?)laimīgo zviedru, teikt īsti nedrīkstu, bet minētajai grupai nosaukums sākas ar WA- un beidzas ar -TAIN.
+9
nu labi Zora, es tevi ņemu, man ir gari mati un klausos metālu yo, bet uz MP neiesim, iesim patusēt uz Grīziņkalnu, varētu rīt tur tikties pusnaktī, esi ar mieru?
+3
Psc Žoram ir...
+3
Mincīts jau nekur tālāk par Grīziņkalnu netiks — tas diemžēl ir objektīvi, jo uz MP durvīm tak rakstīts, ka ar dzīvniekiem, ieskaitot kaķus, iekšā nelaiž! Un tas uzraksts laikam arī nekad netiks noņemts — it sevišķi pēc tā gadījuma, kad Murgons pauda apņēmību ierasties uz koncertu ar kazu.
0
^^XD Mincīt,es zinu ka ir pilnmēnes,bet nebūs nekāda ņemšana...turklāt ar Repšes foto
+11
Zora, tiekamies pusnaktī, iedzersim sarkanvīnu, es tev padungošu Cannibal Corpse "Fucked with a knife", pastāstīšu par metālmūzikas vēsturi, pabarosim parka vanagus. Tad nodarīsim visas praktiskās lietas. Es nemaz neesmu līdzīgs Eināram Repšem, tas tikai tāds mazs jociņš ar to profila bildi, mazā ;) :*
+6
Stick it in Rip the skin
Carve and twist Torn flesh
From behind I cut her crotch
In her ass I stuck my cock
Killing as I cum

ramaņķika, jopt!
+5
^^ Zora arī nemaz nav līdzīga profila bildei. Tas tikai tāds mazs jociņš, mazais! =)
+2
^Nu bet pareizi,es taču bildē bez caurules XD
+1
man tas viss sak atgadinat te vienu kadru, ar ko visi pieduras, apmeram 4-5 gadus apkalj - Puci ...
+2
rekur romantiskais piedzīvojums ar Fucked with a Knife:

www.youtube.com/watch?v=pHUFbnMXSpc...
0
^^ man gan liekas, ka tas bija gadus 8 atpakaļ - kaut kad 2006. apmēram...
0
nu laiks nav svarigs - galvenais ir fakts :)
+1
Mincīts matus uzaudzējis ?
0
Kaukāds rižs ērkuls bi, kad pēdējoreizi manīju :)
+1
Bļā, vot žēl, ka uzgāju šo tēmu tikai tagad... Es atbilstu VISAM, izņemot gadus(PAVISAM MĀĀĀĀZLIET par jaunu esmu, man vēl tikai 21 būs). Būtu uzreiz atsaucies, un tad jau redzētu.... :D
+3
Tev ir gari dibena mati ?
-3
Blade, tu ko... Kuram tad no dirsas var izaugt GARI mati? :D
+4
garmatainiem puišiem
-2
Jāāāāā, nez kurš ir tāds mutants, lai mati no pakaļas tik gari augtu....? :D
-1
Hahahaha,forši,ka tēmā vēl kāds kaut ko ieposto))
0
reizi trijos mēnešos
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas