23.maijā MP Marga Muzika, Green Novice, Trejasmens
+4
Šopiektdien, 23.maijā MP Folkvakars:

MARGA MUZIKA (post-folk / world music, LT),
www.margamuzika.com/

GREEN NOVICE (Folk Rock/Metal, Latgale),
greennovice.bandcamp.com/

TREJASMENS (Folk, Ropaži).


Sākums 20.00, klubs atvērts no 19.00. Ieeja 5 eur.

youtu.be/w9QteRkHUMA...

www.youtube.com/watch?v=0O__p3Cb8o4...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Ābļa, trūmetāls ar saviem foruma varoņiem (konkrēti vienu) man lika izlasīt Ropažu folka grupas nosaukumu pavisam ne tā.
+7
Latviešu superhero Trejast-mens
+3
Ar savu pārinieku, vārdā Tes-mens.
+2
...un pārējiem drauģeļiem, tādiem kā Akmens, Līmens, Pelmens utt.
+3
Kapmens?
0
Trejpisiens ?

A cikos Zaļie Gurķi sāks grabināt ?
0
Zaļās Vicas sāks vicot astoņos, tātad ap pusdeviņiem būs skaņu uzdabūjuši un sāks maurot.
-1
šitāds naivums ... man jau likās, ka iesāk Trejpisiens
0
un pareizi man likās:

20:00 Trejasmens
21:00 Green Novice
22:00 MARGA MUZIKA
+1
Nu tad tā... Tautas bija pamaz, bet pasākums bija labs.

Trejasmeņi atgriezušies ļoti labā kvalitātē, materiāls daudzveidīgs, arī dziesmas lībiešu un norvēģu valodās. Piespēlēja bungas, kokli, vargānu, stabules. Priekš tīrā folka programmas, visnotaļ garu setu noslēdza ar milža dancināmo gabalu no Sprīdīša.

Green novice zvetēja labi. Visi tie lipīgie un kačīgie rifi smagākā izpildījumā kā albumā. Vispār jau man sāka likties, ka pārvēršos par vecu beku, "viss jau dzirdēts", "nekas vairs nepaķer", bet, pirms nedēļas, disku čupas pašā augšā atradu kaut kad senāk iegādātu Padebešu disku, sāku klausīties un secināju, ka man piedur. Un visas dziesmas, nevis tikai 2 vai 3 no visa albja. Ļoti ceru, ka čaļi nekur nepazudīs un turpinās tādā pat garā.

Marga mūzika man ir par margu... Piemērota tiem, kas ir Iļģu fani un vispār patīk tāds popsīgs folks ar smukām meičām. Protams, tas viss ir izdarīts kavlitatīvi, interesanti un krāsaini, iedomājos, ka ideāla grupa, lai iebarotu folku tiem, kas to ikdienā neklausās un/ vai uzskata, ka folks ir priekš pastalniekiem.
+3
"[..]uzskata, ka folks ir priekš pastalniekiem."

Vai ta nav?
-4
uz šo gan jāiet!
+1
Atbride neilgi pirms Green Novice sākuma - kā jau Liega teica - zvetēja smuki. Nespēlē šie standarta folku ar stabulītēm, vijolītēm un sierainiem taustiņiem. Ir pa ''modernam'' momentam, bet tas viss kopā tiešā izklausās savā ziņā svaigi.

Marga Mūzika ļoti patika. Šķiet, ka Žaibā bija skatīta, arī Joadaragī, bet pēdējā tik ļoti nepavilka, laigan bija labi. Gudri šo stilu sauc par World Music - pamatā folks, folkroks un visadi blūzi, regeji utt. Interesantu to dara prasme to visu pasniegt interesantā manierē - iebliezt piem. poļu tautasdziesmas vidū fragmentu no ''Eye of the tiger'' vai sapīt kopā ''Dievam sirmi kumeliņi'' ar leišu tautasdziesmu utt. turklāt harmoniski. Un visām trim vokālistēm ir tādas balsis, ka maz neliekas.
0
Es sevi nespēju identificēt kā pastalnieku, kaut arī man ir maziņš grādiņš latviešu folklorā
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas