ESCHATOS/OGHRE/OMERTA
+1
Pēdējais Eschatos koncerts pirms gadu ilgas pauzes būs skatāms jau rīt, 30. maijā klubā Depo.
Sākums 21.00

OMERTA (LV - Progressive Rock/ Post Rock/ Stoner Rock)
www.facebook.com/omertalv

+ ESCHATOS (LV – black metal)
www.facebook.com/eschatos.band?fref=...

+ OGHRE (LV - Stoner, Sludge, Experimental)
www.facebook.com/oghreband?fref=ts...

Ieeja:
- 4 euro,
- 3 euro ar flaijeri no www.klubsdepo.lv
- 2 euro, ja savlaicīgi (29.05. līdz 15.00) esi atzīmējies facebook kā DOSIES
- Pēc koncerta (ap24.00) ieeja BRĪVA
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-1
STILĪGIE DŽEKI OMERTA :OOOOOO
0
KUR IR TAVS TUNELIS AUSĪ, A?
-1
KUR IR TAVS TUNELIS AUSĪ, A?
-3
ATVAINOJOS PAR SPAMU
-3
ATVAINOJOS PAR SPAMU
0
es tomēr labāk šito uz aplīti www.youtube.com/watch?v=w0npxUAuWNM...
+1
^^ ko tu atvainojies par spamu, labāk būtu atvainojies par dropēšanu jau trešo dienu pie kompja ;)
0
es esmu darbā un pilnīgi skaidrā
0
ja dropētu, tad gulētu kaut kur misenē zem kāda tilta un te nesēdētu. es pat smārtfounā internetu nelietoju, izmantoju tīri kā media pleijeri. jāuzliek darkthrouniņš, johaidī, undera a funeral moon, yohaidī <:)
+4
Hahā, Mincītis ir norāvies "hammer smashed face" savam accountam no Bigija :D
+10
Hm. Te ir kaut kāds Sidrabenes lāsts: vidēji reizi gadā kāds pārvēršas no vidusmēra cilvēka par Kapieti, metal vai citu Vārdā Neminamo. Diez, kurš būs nākamais?

Un kas notiks, ja tas būs pats Bigijs?!??!??!
+1
mincīts jau vienmēr ir ar spamošanu aizrāvies, nekā ekstraordināra.
+2
Pincītim jau kāds trešais konts vai kaut kā tā?
0
agrāk bija Runcis Renārs, tā kā jaunais ir vismaz trešais - varbūt tur vēl kas pa starpu ir bijis
+1
Sapnis vasaras naktī: Bigijs sapļaujas, lai labāk kodējas, un padzen konkrētu spamu + marazmu Trūmetālā. No rīta, uz pohām, skatās miglainu aci - kastebla saspamojis un nahrenezē savu kontu .....
+1
Mincīti, iepostē kkādu nevienam nezināmu hipsterhuiņbleķi, bet tādu normālu. Vai arī pilnīgi nenormālu, nu tik nenenenenenormālu, ka beigās jau liekas normāls. Nu tādu kā Botanist. Varbūt tad karmas rats pagriezīsies atpakaļ? :)
+8
Eschatos bija sūri labs - jūtami palīdzēja Aldari pārciest :)
0
Kāds karmas rats, Dethecrator?
-1
neticu karmai, pīzdā karmu
-1
ugga, man viens lūgums, gribēju arī to niku kā tu teici - pincīts, bet sanāca pincītis, jo tam, ko reģistrēju kā pincīts nepienāca apstiprinājums. sūtīju it kā uz vienu no savām epasta adresēm gonor-eja@inbox.lv

es priecātos, ja varētu dabūt to niku, jo tad ir mincīts / pincīts, tur ir loģiskā saite. citādi mincīts / pinicītis - nu tas ir vispār hujņax. mincux bija tikai pagaidu variants, kamēr apdomājos, un gribēju kaut ko ātri iepostēt, piedod par šo spamu. es saprotu, ka varētu likties, ka manī nav nekādas loģikas, bet manī ir ļoti stipra un nepārvarama loģiskā saite, kas mijiedarbojās katrā mazākajā manas rīcības salmiņā. es tiešām neesmu IT lietu speciālists, tāpēc piedod man par to, ka kaut ko varu nesaprast lāgā, bet, ja nu varētu dabūt to niku "pincīts", es tiešām būtu ļoti laimīgs. uzrakstītu noteikti kādu recenziju par dūmmetāla jaunumiem.
0
IP adresi bloklistē ielikt ir daudz vieglāk.
-1
kādā sakarā, lai mani te kāds bloķētu? es esmu tūkstoškārt lielāks pienesums šim forumam nekā, piemēram, tu
-3
uga jau vienkārši being playful >:)
0
^^^ vot vot
-1
uga es tev likšu mīnusus ja tu šitā izrunāsies
-1
vienu jau ieliku :P
+3
Karmai netici? Var jau būt, ka ne vienmēr no karmas nāk sods par mudacībām. Karma varbūt arī nepastāv, bet Bigijs, paveij, gan ir pavisam reāls!
0
nekam es neticu
+1
pat savam pincītim ne?
0
nu viņš man neko nestāsta, tev varbūt izstāstītu
0
paga, Dethecrator, mēs te runājam par nopietnu lietu - tika izdzēstas 2 tēmas, ko es izveidoju, kurās bija informācija pie MP jaunumiem, un kas SUBJEKTĪVI bija smieklīga, jo to bija rakstījuši kreewu jaunēkļi, un es par to latviešu valodu atļāvos paņirgāties. bet šeit, protams, tā nevar, jo visi tic ķirzaku sazvērestības teorijām un abstraktiem izdomājumiem, nevis pievēršas reālu problēmu risināšanai. šeit arī nekas tāpat nenotiek, izņemot kārtējo festu apspriešanu un to, cik kurš kurā vietā pielicis mūli, minimālas sociālās diskusijas par 'eiroparlamentu', minimāla iesaiste, utt. tēmas gan tiek dzēstas, jo izrādās, ka šeit pastāv nevis "demokrātija", bet gan visu tik nīstā vienpersoniskā vai vairākpersoniskā anarhija, kurā hiper-intelektuālas tēmas dzēš pa labi un pa kreisi, jo tām, lūk, gadījies savākt kādu mīnusiņu. es esmu pret šādu liekulīgu sistēmu, un ja tas prasa manu banu vai dzīvību, tad esmu gatavs nolikt savu galvu par to. hail čegevata, hail satan, hail jehova! 666 keep fucking support metal!!!1
0
eu, bet tas ir labs! «Viena cilvēka anarhija!»
0
Prikoliem ir prokolu sadaļa, nav tagad jākviec.
0
hiperintelektuālas, kā tad :D
+1
A kas teica, ka šajā forumā valda demokrātija? Vai te mēs kaut kāds Eiroparlaments? Te tak truemetāls!!! Te valda anarhistiska aristokrātija!!!
0
ū, un kas tu esi pēc hierarhijas?
0
Kur tu rauj tādas idejas? Demokrātija, hierarhija, pienesums forumam....
+3
Ik pēc 10 gadiem kādam no foruma aktīvistiem neiztur nervi...
+1
Aristokrātijai nav jābūt hierarhiskai.
-3
pienesums forumam mērāms procentos. mans ir stipri virs vidējā ;-)
-1
kur rauju idejas? idejas aug kā puķītes. ja tās labi aplaista, tad tās labi aug. pēc tam tās var noplūkt un dot citiem apostīt. nu tā apmēram. www.youtube.com/watch?v=IHuCCeIc91U...
+1
Ja ar foruma pienešanu centies krānu pastaipīt, tad labāk iesaku svaru bumbu piesiet, tā būs ātrāk un efektīvāk.
+1
foruma pienešana :D
+2
necenšos krānu pastaipīt, es pats esmu krāns, kā jau to rāda mans niks, ja es censtos sevi staipīt, tad iznīcinātu visu smadzeņu struktūru un nervu sistēmu :( tas tikai jūs varat tos krānus tā vingrināt
0
Hm, ja šeitan pēc 10 gadu klātbūtnes sajūk prātā, tad man vēl kādi 7 gadi saprāts sanāk, vai ne? No otras puses — izskatās, ka kurzemniekus šitā temporālā neiroze neskar!
0
Nez, kurzemnieks neesmu, bet no prāta aptumsuma neesmu cietis šeitan - un nu jau ir 10 gadi te sabūts.
+3
^^oi pesec, kurzemniekus... sanāk ka kurzemnieki trūmetālu atklājuši ar 7gad nobīdi... kaunējies jel būtu.
-1
"Jubilāri
pincītis (jauniņais)
Nazgul (4 gadi)"

aaawwwww ^_^
+3
Par labu uzvedību Pincītis tika paaugstināts par Pincīts. Sounds legit.
-1
...vēl tikai ceru, ka tiks, vēl tikai ceru ^____^ ugga, aliņš no manis
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas