Howls of Winter II 2015 / Igaunija
+1
Howls of Winter II - underground black metal festival.
February 13, 2015 - February 15, 2015
Rockclub Tapper, Tallin

Aeon Winds (SVK) - atmospheric black metal
www.youtube.com/watch?v=kO9yL9F3s28...

Inferno (CZ) - sinister black metal
www.youtube.com/watch?v=AWc0E2yUTZk...

Tharaphita (EST) - pagan black metal
www.youtube.com/watch?v=-ztUQp1Irgs...

Kausalgia (FI) - atmospheric dark black metal
www.youtube.com/watch?v=5Xs7sU5mUso...

Nyksta (LT) - urban black metal
www.youtube.com/watch?v=pWBv8HKo6Yk...

Inquisitor (LT) - avant-garde black metal
www.youtube.com/watch?v=32aiDXp68e4...

Vanad Varjud (EST) - ambient depressive black metal
www.youtube.com/watch?v=E1anmdB5d8g...

Langenu (EST) - experimental black metal
www.youtube.com/watch?v=XR7p2yUcPlo...

Mortferus (EST) - raw black metal
www.youtube.com/watch?v=CByay8_tL8g...

15€/20€
www.ticketshop.lv/site/events/view/13...

Info
howlsofwinter.eu/
www.facebook.com/events/330433683777...

###############################
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
ļoti labs sastāvs, Nyksta super noblieza šī gada MJR, tā kā nākamo pieturas vietu mierīgi šim visam var taisīt Rīgu... jo nu viena vakara pasākuma dēļ ziemā uz Tallinu kratīties arī kaut kā līdz galam nepavelk (vismaz man)
0
Būs tomēr jābrauc uz Tallinu :) Taisītājs tam festam ir Ingmārs, saita latvisko versiju es šim patulkoju, tomēr šoziem toč man nav iespēja pierīkot Latvijā klāt vēl kaut kādu papildus pasākumu…
-3
Nu tad beidzot izklausās ka būs arī kas labs,izņemot tarapitu.
+1
svētdienas koncerts Rīgā - nav laba opcija, svētdienās jāiet uz baznīcu.
Tā, ka jābrauc uz Tallinu.
Vai arī jāpaciešas līdz aprīlīm..

tā kā nākamo pieturas vietu mierīgi šim visam var taisīt Rīgu...
+1
Thraphita čota saatkalaktivizējusies.
+1
nu tad laikam būs vien uz Igauniju jāaizbrauc, nav jau nemaz tik daudz to blekmetāla festivālu, gege
+2
wow, man darbā cits akkunts trvmetālam
0
+1
Howls of Winter - underground back metal festival

Warm-up show 12 February:
INQUISITION (USA/COL) - occult black metal
VOLTUMNA (ITA) - death/black metal

13-14 February 2015

Lineup:
TOTALSELFHATRED (FIN) /depressive black metal/
INFERNO (CZ) /esoteric black metal/
THARAPHITA (EST) /pagan black metal/
KAUSALGIA (FI) /atmospheric dark black metal/
NYKSTA (LT) /urban black metal/
INQUISITOR (LT) /avant-garde black metal/
VANAD VARJUD (EST) /ambient depressive black metal/
LANGENU (EST) /experimental black metal/
MORTFERUS (EST) /raw black metal/

15€ at pre-sale
20€ at doors
*30€ support ticket

*As the possibility to reach breakeven with organization is almost impossible, then there are sold support tickets at a bit higher cost. The higher cost is donation and buying these tickets is just a free will. These will give you usual festival entrance and won’t give any VIP status or special treatment. Selling these kind of tickets was idea of last years festival visitors. Support tickets include entrance to warm-up show.

www.ticketshop.lv/site/events/view/13...

howlsofwinter.eu/2015/lv/
www.facebook.com/events/330433683777...
0
kāds brauc?
0
Jā.
+1
Vakars nr. 1.

Voltumna. Ieradāmies, kad grupa jau bij' kaut kur vismaz pusceļā ar savu materiālu. Tāds stipri "pazaļš" melnemtāls, ar nelielu ģitārļurināšanas ievirzi. Kā pasākuma "atvērējiem" nebija ne vainas. Nez vai būtu griba un vēlme šamos lūkoties no paša sākuma gan. Bet ar tām esošajām minūtēm nebija ne vainas. Nu un jā - saki ņau!

Inquisition. Skaņojās jau nu diktām braši un ilgi, bet vilties nelika itin nemaz. Kaut iesākumā māca nelielas šaubas par dzīvo izpildījumu divatā, it īpaši to vokālo partiju, dzīvajā plosīja, ne pa jokam, un vokāls grieza sulīgi līdzi visiem gabaliem. Lai arī dziesmas +/- daudzveidīgas pa vidu nedaudz rāva uz garlaicīgumu, bet nobeigums jau atkal salika visu vietā, un raut atlika tikai jumtu nost.

Klubs kā tāds, varētu būtu kā puse no MP (iespējams nedaudz plašāks), nu tāds kvadrātains, plus atsevišķa bāra zona. Cilvēku, nu nez, kādi 100 maksimums, neņemos īsti spriest, bet vietu brīvu bija pietiekami.

Tā nosacītā pīpētava gan "iesūkāja" smagi.

Vakars nr. 2.

Plāns bij' vairāk sēdēt, malkot un ar pēcpusēm dīvānu pletēt, un tas tika pildīts pēc pilnas programmas, sēžamvietas tika ieņemtas laicīgi pie ierašanās. Vairums grupu tika tikai fonā dzirdēts vai nolūkots. Pie skatuves tikai šķiet Nyksta tika paskatīta. Jāsaka, arī ka stipri vien pietika ar dzirdēto no sēžam zonas, lielas variācijas par tēmu nebija, klasisks un nikns melnmetāls cauri visam vakaram, kā jau paredzēts.

Cilvēku noteikti bij' plašākā klāstā kā iepriekšējā vakarā.

Dzērieni pamatā tika ņemti Õllenaut (kādi 3-4 veidi, pa 4 eirām) un skrūve (kā bez tās). Vēl piefiksējās esam Staropramen no pudelēm, un sidrs no krāniem (sidra krāniem, bārā, protams). Tā kā citu neko nedzēru un negaršoju, par pārējo man vienalga un īsti pat nepamanīju. Plus, tās Trooper alus pudeles tur tik smukumam, kaut plaukts dūšīgi ar tām nokrāmēts aiz bāra.

Viena lieta, kas gan bij' cieņā tur un arī man, disku/T-kreklu tirdzniecība. Izvēle un cenas plašai gaumei (aptuveni: albumi pa 5 - 12 eirām, T-krekli 10-15 eiras, šķiet). Cik nu žēl, ka Inquisition atlikušās maikas bija mazākais XL, kas uz manām miesām būtu vairāk kā parašūts. Jāsāk vēl vairāk uzbaroties.

Vakars nr. 3.

Tā kā reemigrācija uz dzimteni ieplānota laicīgāk, tika nolemts šo vakaru izlaist un priekšroku dot vieglām pastaigām (arī bāriem) ar atspirdzinošajiem dzērieniem, nu kā pie cilvēkiem.

Pa lielam, varbūt varēja vairāk grupas ievērtēt, varbūt. Bet nu pasākums jau no paša sākuma tika plānots vairāk kā atpūta no ikdienas un laba laika pavadīšana ar draugiem, tad tas tika darīts dūšīgi un teiktu jau ka diktām veiksmīgi. Pasākums, protams, arī vilties nelika.
0
Man liekas, ka izmēra ziņā Tapper (kas, kā izrādās, esmot kara cirvis) nebūt nav mazāks par MP, un plānojums veiksmīgāks. Nevar jau īsti rēķināt, ka bāra zona atsevišķi, jo tad jau MP arī ir jāņem nost mīksto mē'beļu stūris, un tas, kas tur paliek pāri, nemaz tik daudz tad vairs nav. Pīpētavas kā tādas jau Tapper'ā nemaz nav, ir tikai atļauts smoļīt uz trepēm, uz augšu no ieejas. Rock Cafe tā pīpētava bija daudz graujošāka.

No dzirām jau vēl bija izlejamais Saku Rock un vēl kaut kādi širpotrebi no leckap. Plauktos gozējās kaut kāds neredzēts brīnums Jim Beam Devil's Cut - arī tā, ka dūšīgi piekrauts plaukts ar šo konkrēto marku, bet to, atšķirībā no Trooper alus, arī varēja dabūt.

Jā no tām 2. vakara bandām Nyksta bija vienīgie, kas pavilka, pārējie tā normāli fonam. Nyksta spēlēja tādu modīgāku bleku, ar piešpricēm - kaut kas no zviedru Shining melodiskā depresīvsma, kaut kas no postbleka skaņu ainavām, bet bija visai baudāms. Bet tā jau INquisition pāri visam, protams.
0
Tas klubs vēl lielākā tundrā nekā MP - maps.google.com/maps?client=opera&o... :D
0
^ street view jāskatās
0
palasot- rodās iespaids, ka pasākums tā stipri `na ļubiķeļa` ir bijis. Bet laikam bija tā vērts, lai pārmaiņus pēc kādu reizi nomainītu MP dīvānus un barčiku pret ekvivalentu kaimiņzemē :))
0
^^ @BladeOfDarkness: netuvu vispār tik dziļā pēcpusē kā MP, visai veiksmīgi no pieturas un ielas kopumā var iešķūrēt iekšā. Plus šim vēl kārtīga šilte virs ieejas, kur skaidri rakstīts nosaukums atšķirībā no vietējā "kultūras nama".
0
Es vairāk pēc apkārtējās ainavas spriedu :). Njā, nezinātājam, tik pēc adreses MP atrast būtu pagrūti
0
Jim Beam Devil's Cut - cik atceros no provēšanas Minsteres Rokbārā pirms pāris gadiem, radās iespaids, ka mēģina man pārdot nedaudz vairāk paturētu Jim Bim par Jack Daniel's cenu. Bet ko nu es no viskijiem saprotu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas