Ukraina lasošajiem
+10
Februāra/marta mijā klāt ir mana grāmata ar visai pagaru pilno nosaukumu «UKRAINA. Dzīvība, nāve un iekšējā revolūcija: no barikādēm uz Maidana cauri Krimas okupācijai līdz karam Donbasā — ACULIECINIEKA STĀSTS».

Pamatā ir manas pagājušā gada reportāžas NRA, kam pievienoti tiešie novērojumi, sarunu fragmenti, kauju apskati, līķu bildes un mazbišku melnais humors. Teitan — pirmais publicētais fragments: www.diena.lv/kd/lasitava/imants-...

Iekšā cita starpā ir pāris interviju fragmenti ar Nokturnal Mortum un Rotting Christ — par viņu pieredzi ar Antimaidanu. Epizdodiski piemētas arī Semargl, Drudkh u.c.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kur un pā cik?

P.S.
Un kādās krāsās dabonamas? :D
+1
Marta sākumā būs grāmatnīcās. Vislētāk — Jumavas grāmatnīcās, Dzirnavu 73 un vēl 8 vietās valstī: www.jumava.lv/gramatnicas.html... Kad būs nopērkama netā, ielikšu linku. Orientējoši saka, ka ceņņiks grāmatnīcās varētu būt ap 11 eiro, kas nav atkarīgs no mums, bet no grāmatnīcas uzliktā uzcenojuma.

Grāmata ir zaļimelnas kamuflāžas krāsā, uz vāka Maidans un sarkani burti, iekšā līķi — gan melnbalti, gan krāsaini.
+1
njā, galvenais, ka grāmatā iekšā ir līķi - gan melnbalti, gan krāsaini...
0
Tipa nēģaru, aziātu, metisu u.c. līķi?
+2
grāmatas panākumu atslēga - līķi. Un jo vairāk, jo labāk :)
0
Aziātu līķi ir. Semītu rases līķi arī, tikai apdeguši.

Davaj uztaisām konkursu. Grāmatu no manis vinnēs tas, kurš atminēs sekojošu mīklu. Aprakstot kopējo vidi Ukrainā, vienā epizodē ir minēts novērojums, kādu mūziku cilvēki klausās. Ir citēta konkrēta metāla dziesma un tās lirika. Atmini pirmais, kas tā par dziesmu, kas tematiski iederas Ukrainā vislabāk un ko arī ukraiņi klausās, un dabūsi no manis grāmatu :)

Es labāk nedošu nekādu norādi, jo dziesma ir tik acīmredzami piestāvoša situācijai, ka pietiks ar mazāko norādi, lai to atminētu :) Vienīgi pateikšu, ka tā ir dziesma, kas nav ukrainiski un nav no vietējās bandas. Un tagad — uz redzīti pēc kādas nedēļas. Noteikti būsiet atminējuši :)
0
Slayer "War Ensemble"
0
Accept - Balls to the Wall
www.youtube.com/watch?v=B_3TlrZLpQ0...
+1
Man baaaaigi liekas, ka tā ir Twisted Sister dziesma We're Not Gonna Take It.

www.youtube.com/watch?v=4xmckWVPRaI...
0
Metallica - One? :>
0
SKY FORGER - Gatavs biju karavīrs
0
Kreator - Violent Revolution
0
Hmm, visvairāk jau piestāvētu,
Kreator - Violent revolution
www.youtube.com/watch?v=dR7xBj0bDD8...
0
^ Tas jau vairāk uz Ukrainu pirms gada attiecināms un tikpat labi iederētos:

Queensryche - Revolution Calling
www.youtube.com/watch?v=CNdOsL4Xe7Q...
0
Nu iederētos arī blakus tēmā minētie Suicidal Tendencies - Nobody hears
www.youtube.com/results?search_quer...

Un pilnīgi par to ko krievi grib darīt ar Ukrainu, var piemest
Arch Enemy - war eternal teksts vienkārši sapas ar Putina domāšanu ;)
www.youtube.com/watch?v=vuWTXlXs7sE...
0
A pirmajam iemetās links ;)
Suicidal tendencies - nobody hears
www.youtube.com/watch?v=xp7svl4l5Dk...
+1
Bet kāda ir varbūtība, ka augstāk minētos klausās cilvēki Ukrainā ?
0
0
Nekāda...
0
+2
0
^^ Scorpions ''Winds of Change'' ir pavisam Smags Metāls uz šī fona ;) (bet idejiski, viss pārējais pareizi)
0
Jā, nepamanīju vārdu "metāla" konkursa definīcijā, atzīstos. :-)
0
Nu gan ir iznākums :)

Pareizā atbilde ir šāda: mūzika, kuru novēroju klausāmies nejaušus ukraiņus, bija Kreator — «Violent Revolution». Visas pārējās tēmā minētās versijas ir tikpat ļoti atbilstošas, un gan jau ka ukraiņi daudz klausījušies arī Sepulturu un Queensrijche, Accept u.c., bet tas konkrētais skats no dzīves, kas man trāpīja acīs, bija tieši Kreator klausīšanās īstajā vietā un īstajā laikā.

Bet tagad mums ir dilemma. Pirmais pareizo dziesmu, neieliekot video, atminēja PossPossah. Tomēr jau minūti vēlāk preizo atbildi ar visu linku iepostēja Graver. Tātad atminējuši viņi ir vienlaicīgi, tikai Graver pazaudēja minūti, linku meklēdams. Kam lai dod vinnēto grāmatu? Balsojiet! Kā teiksiet, tam iedošu! :)
+3
man :D
+1
Sveicu un drebu lasīšanas gaidās. Nebūs atvēršanas pasākuma? Ok, laikam jau nav nekāda līksmā būšana.
Par balsošanu - uzdevums taču bija uzminēt, tad nu es balsoju par to, kurš pirmais uzminēja, kurš pirmais ierakstīja forumā, galu galā. (Es pats gribēju rakstīt Impaled Nazarene "Total War, Winter War".)
0
^^^ nu dod abiem, lai lasa pa kārtai :D
0
dod katram pa grāmatai un miers :)
+3
btw, konkursa nolikumā nebija minēts par to ka atminējumam jābūt ar linku.
+2
Pirmais kas nosauca dziesmu - tas lai ari sanjem!
Pilnigi pareizi, par Yütübes linkiem nekas netika prasits!
+3
+1
un Kremļa skribenti jau ieskrējušies komentāros
+2
OK, esat izlēmuši :) Dabūs grāmatu PeissPesahs, bet Graver dabūs līdzvērtīgu lietu no manis! Kā nekā pie manis jau gadu stāv čupa ar nekur nedabonamām vēstures grāmatām, piederošām Graverim…

Lieta tāda, ka autors no izdevniecības bez maksas dabon tikai 10 eksemplārus — tad nu man viņi visi jau sarēķināti, kas kuram aizies…

Par oficiālo pasākumu ziņu došu jaunnedēļ. Pasākums būs, tik šoreiz bez Malduguns.

Ā, un vienam no apakšvirsrakstiem grāmatā izmantota rinda no Kapakmens lirikas.
+1
Es, kā Kapakmens parsāvis un ne tikai, gribu pavaicāt - kur varēs nopirkt Tavu grāmatu?
0
man jau likās ka tuliņ kā kapakmens pārstāvis vaicāsi - a kā ar autortiesībām cienījamais rakstniekkungs? :D
+1
O, izcili, galvenais jau par tām vēstures grāmatām ir tā, kamēr dzīvs, tikmēr zinu, ka dabūšu atpakaļ, tā ka, pēc kādiem 20 gadiem sākšu uztraukties un prasīšu atpakaļ :D
+1
Par grāmatu labprāt aizčāpošu un godīgi nopirkšu, tikai pēc tam man smuki ieskricelēsi autora laba vēlējumus lasītājam :D
+1
Grāmatu izstādes ietvaros Ķīpsalā sestdien, 28. februārī, 13:00 notiks iepazīšanās ar darbu «UKRAINA. Dzīvība, nāve un iekšējā revolūcija: no barikādēm uz Maidana caur Krimas okupāciju līdz karam Donbasā — aculiecinieka stāsts». Tūlīt sekos diskusija starp Ukrainas notikumu aculieciniekiem. Bez paša autora viņu vidū būs:

— Dr. Renārs Putniņš, Stradiņa slimnīcas neiroķirurgs, Latvijas ārstu delegācijas vadītājs Ukrainā un Ukrainas konfliktā cietušo ārstēšanas fonda dibinātājs;
— Dr. Argita Daudze, Latvijas vēstniece Ukrainā;
— Einārs Cilinskis, Eiromaidana uzvaras liecinieks;
— Gatis Priede, palīdzības kravu vedējs uz Ščastji (netālu no Luhanskas), domubiedru grupas «SOS Ukrainai» koordinators;
— Renārs Sproģis, palīdzības vācējs Nacionālajai gvardei pie Mariupoles;
— kāds no tiem Ukrainas karavīriem, kas tieši šobrīd ārstē ievainojumus Latvijā.

Grāmatu izstāde Ķīpsalā darbosies visu nedēļas nogali, tajā īpaši tiek gaidītas ģimenes ar bērniem, jo mazajiem lasītājiem ir sastādīta atsevišķa programma. Būs dažādi priekšlasījumi, tikšanās ar autoriem, darbosies grāmatu maiņas punkts.

Izstāde: www.bt1.lv/bt1/lbf

Es pats grozīšos tur jau no rīta, ja nu kas!
+1
Tā kā šejienieši no grāmatām vispār nebēg, domāju, jums būs interesanti apmeklēt arī visu pārējo izstādes daļu. Notiek viņa paralēli un vienlaicīgi ar izstādi SKOLA 2015 — vienā hallē ir grāmatas, otrā — izglītība. Ieejas maksa simboliska — 1 einārs.

Vēlreiz links: www.bt1.lv/bt1/lbf/
+2
Piedod, nepiegaaju - tu seedeeji tik svariigs pie galda. Es pagroziijos pirms prezentaacijas saakuma un aizskreeju pirkties. Tik garaam skrienot paklausiijjos.
Graamatu nopirku.
+1
Nu tad jau citreiz :) Rītā es pēcpusdienā ar tur grozīšos, ja kāds vēl nāk uz izstādi rītā.
0
Pie manis tuvākajās dienās varēs grāmatu dabūt pa taisno, pie kam par speciālo izstādes cenu — desmitnieku. Vajag tikai pieteikties. Grāmatnīcās ir dārgāk.
+1
Dethecrators pa LR1 taga.
0
Piektdien pasākums pirms Huskvarnas, notiekas 1524. gadā dibinātajā Akadēmiskajā bibliotēkā (Rūpniecības 10):

www.acadlib.lu.lv/index.php?1&21&view...

Ja nu kāds tur tuvumā beidz darbu vai mācības ap to laiku, var piekāpt!
0
Nākamais fragments no grāmatas publicēts Delfinārijā: www.delfi.lv/news/comment/commen...
0
Paldies visiem, kas savureiz patukšojuši grāmatnīcu plauktus: no otrā metiena palikuši vien 450 eksemplāri noliktavā. Bet, ja nu rodas vēlme dabūt vēl kādu no pēdējiem trim limited first edition (jebšu pirmās tirāžas, tā sacīt) eksemplāriem, tad šovakar Wacken Metal Battle vai rīt Neglected Fields koncertā pienāciet pie manis! :)
0
PossPosah! Tev apsolītā grāmata beidzot atrodas ceļā (patiesībā viņa ir ceļā jau kopš pagājušā mēneša), līdz Jāņiem beidzot vajadzētu būt klāt :)
0
Tencinu!
0
Speciāli trūmetālistiem patīkams sīkums. Tie, kas ir grāmatu lasījuši, zina — par Harkivas pilsētas īso, bet intensīvo cīņu pret separātistiem un sekmīgo palikšanu Ukrainas pusē detalizētas ziņas bija snieguši nevieni citi kā Nokturnal Mortum. Tāpēc iekšā arī viņu bilde — citu starpā. To konstatējot, Zobenā un Lemesī viens čuvaks ierosināja: a davai ka lai Nokturnal Mortum sniedz savus autogrāfus uz tās viņu bildes, kas grāmatā!

Domāts — darīts, un tagad ir pieejami tieši 9 eksemplāri (desmitais kabatā pašam idejas izdomātājam), kuros ir iekšā Varrgota, Bairotha un pārējo dalībnieku autogrāfi. (Cena no tā nepieaug, tie paši 10 eināri priekš savējiem.) Trūmetālistiem, protams, priekšroka! Ja kāds piesakās, varu paķert piektdienas vakarā līdzi uz KLANG — bet ne sestdien.
+1
Sestdien, 22. augustā, 13:00 pasākums Jelgavā — Pilsētas Pasāžā (Driksas iela), Jāņa Rozes grāmatnīcā. Ja nu kādiem Jelgavas mataiņiem interesē, varu paķert tepat augstāk^minētos speceksemplārus līdzi, man vēl pāris ir. Tik jāpienāk pie manis un jāpaprasa atsevišķi!
+2
Šopiektdien, sestdien, svētdien (26. — 28. feb.) Ķīpsalā notiek ikgadējā lielā grāmatu izstāde www.bt1.lv/bt1/lbf/

Ļoti laba vieta, kur samērā lēti iepirkt visādu literatūru pa taisno no izdevējiem — romāni visos iespējamajos žanros, vēsture, dzeja, dokumentālā literatūra, biogrāfijas un viss cits. Izstāde darbojas no 10:00 līdz kādiem 18:00. Ir kafūzis, visu laiku notiek plaša kultūras programma (piektdien un sestdien uzstājas romānu, dokumentālās un vēsturiskās literatūras autori, svētdien — bērnu grāmatu rīts).

Tā kā man ir palikuši tēmā iepriekšminētie pāris «metālistu versijas» eksemplāri, varēsiet tos no manis tur dabūt — dežūrēšu «Dienas Grāmatas» stendā praktiski visu laiku.

Kā arīdzan visu laiku darbosies Grāmatu Maiņas Punkts — atnes sev nevajadzīgo literatūru un samaini uz tādu, kuru savukārt atnesuši citi.
0
Ja nu kas, vienā stendā blakus kafūzim būšot izlikta arī kaste ar metāla un folka diskiem par 1 un 2 EUR/CD: lai intelģentiem tiek! Pēc principa — KPBTPM.
0
Tu domā vinildiskus inteliģentiem un pārējiem lāzerdiskus?
0
Būšu rīt no paša rīta. Citā laikā nevaru.
Jāiepērk kaudzīte buku par zemākām cenām. Tad varēs dažus mēnešus atkal lepni iet garām grāmatveikaliem.
+2
Jā, šogad cenas ir labas daudzos stendos: pie Jāņa Rozes, Zvaigznes, kā arī vairākiem mazajiem izdevējiem. Dienas Grāmatas stendā mazāk vampīrstāsti, vairāk nopietnas grāmatas par vēsturi, Putina Krieviju (arīdzan cenas ciešamas), kā arī šobrīd topošā, aktuālā XX gs. Latvijas romānu sērija.

Šogad mazāks sektantu skaits: nav Faņluņguņ, toties ir Habarda scientologi, krievu islāmisti un trīs savā starpā konkurējoši Bībeles grupējumi. Bērnu programmas ietvaros divi jaunieši staigā apkārt sārtos cūku kostīmos, bieži vien kursējot tieši gar tiem Allāha tekstu reklamētājiem >:)
+1
Jā, es tomēr aizskrēju jau piektdien, iepirku dažus senlolotus latvju rokvēstures bukus un leišu stīmpanku, kā arī puikām pa sējumam (jau dabūju dzirdēt, ka Sapkovska "Pēdējā vēlēšanās" ir viena no labākajām grāmatām ever). Tevi ar' redzēju pa gabalu, bet Dienas grāmatas stendā gan ne reizi nebiji :)
0
Jā, mani pielika pie dežūrēšanas Tukuma stendā, pie Dienas dabūju pašancēt pavisam maz. Toties svētdien 11:00 izstādē būšot sastopams L.A. Times kara korespondents Sergejs Loiko ar savu romānu «Aeroport» — gan pagaidām krieviski un ukrainiski, bet mēs taisni centīsimies pārliecināt kādu izdevēju, ka vajag arī tulkot latviski :)
0
^^ tas Sapkovska stāstu krājums ir lielisks
0
Sergeja Loiko grāmata «Doņeckas lidosta» latviski iznāks rudenī, pašlaik tiek tulkota.

Tikmēr — stāsts no atbrīvotās Družkivkas pagrabiem: news.liga.net/articles/politics/8...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
pincītis
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas