Devilstone 2015
+6
Devilstone šodien izziņojuši pirmās festivāla grupas:
KATAKLYSM
SUICIDAL ANGELS
STRIKER
GREENLEAF
MAYBESHEWILL
TOMBSTONES
THE MOTH GATHERER
NO REAL PIONEERS
HELLHOOKAH
PHRENETIX
NRCSSST
AU-DESSUS
DUST BOLT
FÖRTRESS
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kaut ko izsaka tikai pirmie 2 :) Gaidām!
+5
kautko izsaka tikai pirmais :D
+3
Grupas saceptas kā sēnes pēc lietus. Daudzas nejēdzīgas.
+3
pirmo reizi ieliku "sienai" plusu :D:D:D
+1
Paldies:) es jau atkal domāju ka visi sāks bļaut-nē nē tā nav.
+1
Pagaidām švaki.
+1
Patīk, ka pateicoties Devilstonam var atklāt dažādas līdz šim nedzirdētas grupas, kas ir ļoti labas. No šī saraksta Tombstones un Greanleaf, piemēram. Un Au-Dessus ir kvalitatatīvs un interesants bleķis tepat no Lietuvas. Par viņiem jau visādos respektablos saitiņos raksta, tā kā tur nākotnē varētu kaut kas liels sanākt.
+1
Kaut ko izsaka arī MAYBESHEWILL, un konkrēti šis nosaukums izsaka to, kāda bija grupas dibinātāja motivācija, veidojot bandu un izliekoties par krutu muzikantu.
+3
Vecajamiem krabajiem vajag tikai vacajos krabajos.
+1
krabju nūjas
0
Suicidal Angels ir kā reiz vecajiem krabjiem - 80.-o gadu Slayer/Kreator klons.
0
klons, bet nevis "original product" ... :D
0
Tas varbūt ir vecajamiem, bet ne krabajamiem.
0
DEVILSTONE BIĻETES: lv.devilstone.net
+1
gan jau saujiņa neatlaidīgāko fanu savāksies uz šo festu no mūsu puses.
+1
Braukšu. Pietiek ar dažām labām grupām un kvalitatīvu organizāciju, lai būtu vēlme doties.
+5
Sex, drugs, rock'n'roll atmosfēra tur, protams, ir nepārspējama, bet tomēr kādus lielākus hedlainerus prasās. Kaut vai tāpēc, ka kas tas par kārtīgu festu, kur nesanāk palaist kādu mīļu un svarīgu grupu garām.
0
Tā kā laidīšu uz HRL, tad šis ir zem lielas jautājumzīmes, kautgan 5x pēc kārtas būts un veinmēr bijis ļoti labi. Pagaidām grupu sastāvs visšvakākais, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem.
0
Candlemasu gribi redzet? :)
+1
Vajag biļetes priekš dzeršanas, ar kurām pie skatuves nenāk :D
0
^^ un Threshold

varbūt arī šogad būs haļavas biļešu akcija
0
2014.gadā bija 35 grupas, tātad tagad ir izziņots ~1/3 no visa line-up. Viss vēl iespējams :)
0
protams, vēl jau no lokālajiem apcirkņiem būs ko sakasīt :D
+5
+ KATATONIA
0
katatonia laba,bet tā ir grupa kuru klausīties labāk diskā ne dzīvajā..dzīvajā nekā interesanta.
0
Pirmoreiz biju, atklāju Alcest un Anathema, tagad visu laiku braukšu. Normāls papai fests.
0
Katatonia, tas jauki. Kataklysm jau apstiprināti, tātad, vēl paris tāda mēroga grupu un var braukt.
+1
ar Katatonia mani tur šogad neaizvilinās, jo ir kā Siena saka. Dzīvajā gan tie pēdējo albumu gabali nedaudz smagāk un jēdzīgāk skan, bet tāpat nekas dižs, lai šos vēlreiz skatītos.
0
Jā, šis Devilstone joprojām nepārliecina. Pagaidām izskatās, ka izlaidīšu.
+1
+ MARDUK
0
Pirmā banda, kuras dēļ varētu apsvērt braukšanu.
+11
ņemot vērā pieredzi ar šiem, jāskatās, vai pati banda apsver braukšanu… :P
0
Ā, bet viņi tak ceturtdienā, kad lielais vairums tāpat netiks.
0
Man ir liekas biļetes (promo kodi ieejai pa 10 eur), nopārdošu, ja kādam vēl nav
0
man vēl nav. Kur man tev uzrakstīt?
0
hairpower, atrakstīju uz e-pastu (mnemosx@gmail.com)
0
VISIEM , KAS GRIB BRAUKT UZ DEVILSTONE Open Air 2015 UN NEPASPĒJA NOPIRKT BIĻETES - IR IESPĒJĀ NOPIRKT AR ATLAIDI - (promo kodi ieejai pa 10 eur)
0
Kas tie pa piznesmeņiem saradušies? Kas tie pa promo kodiem? To mērķis ir tirgot tos pa labi un pa kreisi?
+2
To mēŗķis ir dot iespēju tikt uz festu arī tādiem bomžiem kā man.
0
So, šodien last day, ja kādam vēl interese pa 10 eur biļete- ignatjev_dima@inbox.lv
+1
Ja nu kādam ir gtibèšana braukt uz pasākumu, bet īsti nav ar ko, tad ir brīva viena vieta autiņā.
14€ par braucienu.
+1
Beidzot iepostēji pareizajā tēmā :))
+1
A ko lai dara, ka cilvēki no telefona nepamana tādu apciju kā Search!!! :(
0
AC - kad, cikos, no kurienes izbrauc?
Vajag 1 cilvēku aizvest uz festivālu ar izbraukšanu ceturdien, 16.jūlijā pēc 18 vai arī piektdien, 17.jūlijā visas dienas garumā (tā, lai paspētu nokļūt laicīgi, lai uzceltu telti pirms tumsas un nepalaistu garām vakara headlinerus).
Rakstīt uz p3licanmosh@gmail.com.
0
AC ,ja vel ir brīva vieta vai kāds atsakās.
Zvani uz 26015813.
0
^^^ nu slikts telefōns :>
0
Ir kāds, kas piedāvā vēl lētās biļetes uz festu? Cilvēkam ir interese!
0
Pārdodu biļeti uz Devilstone 10Eur. 26235041
0
Pārdota.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas