Lemijs,Motorhead :(
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
consequenceofsound.net/2015/12/r-i-p-lemmy...

fb oficiālā lapa ar to pašu saka :(
0
Game over. RIP
+1
R.I.P.

www.facebook.com/OfficialMotorhead/p...

There is no easy way to say this…our mighty, noble friend Lemmy passed away today after a short battle with an extremely aggressive cancer. He had learnt of the disease on December 26th, and was at home, sitting in front of his favorite video game from The Rainbow which had recently made it’s way down the street, with his family.

We cannot begin to express our shock and sadness, there aren’t words.

We will say more in the coming days, but for now, please…play Motörhead loud, play Hawkwind loud, play Lemmy’s music LOUD.
Have a drink or few.

Share stories.

Celebrate the LIFE this lovely, wonderful man celebrated so vibrantly himself.

HE WOULD WANT EXACTLY THAT.

Ian ‘Lemmy’ Kilmister

1945 -2015

Born to lose, lived to win.
0
Viskija diēta tomēr paveica savu. R.I.P.
+2
Likās, ka šis būs mūžīgs onka, kā tāds Kīts Ričards... :(
+1
Lemijs ar komandu tā īsti nekad nav bijis favorītos manos atskaņotājos, bet gods roka vectēvam jāatdod. R.I.P. Skaidrs, ka tas bija tikai laika jautājums un Lemija gadījumā pavisam īsa laika.
+2
Tā paiet šīs pasaules godība :((((
Taisni vakar nodomāju, ka kaut kā nemanīju f-bookā svinamības atgādinājumus sakarā ar Lemija 70-to jubileju, kas bija pirms pāris dienām, 24.12. Laikam pirmais metaļors, kas nodzīvojis līdz 70, pat ja viņš pats sevi par tādu neuzskatīja.
Liels pārsteigums jau tas nav, jo pēdējā laikā vecajam ar veselību bija pavisam čābīgi, kas pats par sevi arī nebija brīnums, drīzāk bija brīnums, ka vēl līdz pat nesenam laikam bija itin ok, vismaz cik uz āru rādīja.

R.I.P.
0
jo majo :(( R.I.P.
+1
+4
jā:

Singles from Russia Wanna Date You!

Find Breathtaking Russian Beauties Here!

Gorgeous Russians Are Waiting For Your Love Here

Millionaires Are Trying To Ban This Video By All Means!
+3
Gan jau Lemijs arī singles no Russijas paspēja...
+2
"Fuck Elvis. Lemmy is the King of Rock'n'roll!" (c) Dave Grohl.

Šķiet, "Sacrifice" bij pirmais ieraksts, kurš novirzīja manas melomāna kaislības no nirvanomānijas nedaudz citā virzienā... Līdz šodienai liekas, ka Motorhead bij krietnākā, godīgāk strādājošā smagā roka grupa. Allaž maksimāli trāpīgi, lakoniski, uzticīgi sev un faniem. Krietnākais draivs, labākie teksti...
"The Guardian" vēsta, ka esot pagājušas tikai 3 dienas, kopš Lemijam diagnosticēts vēzis. Un te nu mēs pekšņi esam - citā laikā, kad tas, uz kuru balstās visa mūzika, ko mēs mīlam, vairs nestaigā pa zemes virsu :(

www.darklyrics.com/lyrics/motorhead/sa...
youtu.be/hwmAyeVqduM...

P.S. Davai katrs iepostē savu mīļāko Motorhead dziesmu, ko? Tas labi sasauktos ar to Neona iepostēto tekstu...
+1
Grūti jau tā mīļāko iepostēt, sanāktu postēt un postēt, nevar tik viegli izlemt. Turklāt mīļākās jau tāpat ir atklausītas no A līdz Z un no Z līdz A. Lai labāk iet kas šāds.

www.youtube.com/watch?v=XRIWfCDpSWc...
+2
Tā kā man arī pirmā iepazīšanās ar Motorhead bija tas pats "Sacrifice", tad tam par godu šis:

Motorhead - Sacrifice
www.youtube.com/watch?v=T2CoNvyJNR0...

Viena no iecienītākajām, klasiskajām dziesmām, ar tematisko nosaukumu:

Motorhead - Killed By Death
www.youtube.com/watch?v=T2CoNvyJNR0...
+1
Man aizvien tuvākais paliks "Iron Fist" ripulis. Jo tas bija pirmais "Motörhead", ko izraku no senča disku čupas un attiecīgi arī visdziļāk iesēdies sirdī.

Atminos, kā 13 gadu vecumā uzpūtu ar flakoniņu uz ragavām melnu uzrakstu "Speedfreak", pirms ar brālēnu gājām iekarot pilsētas parka kalniņu tramplīnus. Tolaik šī vārda patiesā nozīme man vēl nebija tā īsti zināma, bet nu "ātrums" ir, un "Motörhead" arī ir, ko vēl vajag? :)
+1
Šitas ir man mīļākais gabals, gan muzikāli, gan tematiski.

www.youtube.com/watch?v=1M4FG1UXH5w...
+1
Killed by Death manuprāt ir vislabākais gabals.
+3
šogad vēl 54 končus paspēja nospēlet:)
+3
Savā 30g. dzimenē sanāca pabūt koncī Tallinas ledus hallē, kur kā iesildītāji pirms Manowar virpirms nobļāva Dio (R.I.P.) un pēc tam Killmisters nokapāja (R.I.P.).... Pašas labākās atmiņas par konci, it īpaši Lemija performanci.... Mājupceļu gan neatceros :D

Steidziet Manowar paklausīt dzīvajā, kamēr vēl var :)
+2
Kaaas?

DIO un Motorhead bija support act?

WTF...neticu savāam ačtelēm
+3
Savu metāla pirmsākumos, kad fanoju par Sepulturas Arise 91` albumu, sevišķu manu uzmanību piesaistīja pēdējais treks Orgasmatron..., tāds kačīgs, vidēja tempa- izcēlās uz kopējā albuma fona. Drusku vēlāk uzzināju, kas tas ir Motorhead gabals.
www.youtube.com/watch?v=yIonRQFpKN4...
+2
Nu redz kā atmiņa sāk klibot dzimene bija, bet ne 30g. :D

1999.g. tas notikās Monsters of the Millennium Tour ietvaros. Varbūt arī Dio un Motorhead neskaitījās gluži iesildītāji, bet Manowar bija kā hedlaineri tajā koncī. Dio uzstājās pirmais, tad nāca Motorhead un visu pasākumu ar lielu blīkšķi noslēdza Manowar. Bet kā jau minēju, man vislabāk pie sirds tomēr Motorhead gāja tajā koncī....
+3
Biju kopā ar PainZ tai koncī, jā.
Man gan vairāk palika atmiņā skaņa - tik štruntīgu nebiju un kopš tā laika arī neesmu dzirdējis (varbūt pirmais Nightwish koncerts bija briesmīgs šajā ziņā). Dio bija pilnīgs bardaks, nevarēja saprast neko - Motorhead bija labs, bet tad Lemijs pieprasīja uzgriezt skaļāk, un tur arī sākās bardaks, un Manowar arī bija paskaļi un bardacīgi, bet puslīdz saprast varēja.

Mans mīļākais Motorhead gabals būs netipisks:

www.youtube.com/watch?v=EqFoqtpUFY8...
+1
Ikviens taču kādu dien pielaiko koka kostīmu. Sērot negrasos, taču apzinos, ka tādējādi pamazām aiziet t.s. old school (vecās skolas) pārstāvji metālmūzikas nozarē.
0
re kāda feina bilde figurēja feisbukā Lemmija dzimenē.

www.facebook.com/MidlandsMetalheads/...
-3
Es laikam pārstāvēšu minoritāti - respektīvi, būšu vienīgais, kam tā prastāk sakot, baigi liela nelaime neliekas. Nomira - nu gadās. Sērot neiešu. Nekad neesmu izpratis Motorhead fenomenu, ko tur tauta saskata/saklausa. Lemija balss liekas gaudena, mūzika arī diezgan neizteiksmīga.

Otrkārt, 70 gadi jau arī nav ne 30, ne 40, kur nu vēl ar šito rokstāru vētraino dzīvesveidu.
-1
^ neesi vienīgais
+2
+2
R.I.P. Cerams, ka vecais Lemmijs aizgāja viņsaulē viegli un bez mocībām...
+1
A doctor visited early Monday. Ozzy Osbourne would be coming by that day or the next. Lemmy spent hours on the video-game console, as Rainbow owner Mikael Maglieri paid a visit. Then Lemmy nodded off and never woke up again.

"Mikael called to say, 'My God, he just died right in front of me,'" Singerman says.
+3
Atmiņu stāsts no Ozzija:
www.rollingstone.com/music/news/ozzy-osb...
0
Man vienam liekas, ka šis ir nedaudz pārspīlēts - "And after at least four decades of a half-gallon of Jack Daniels every day...." Tas sanāk gandrīz divi litri dienā?
+3
^ Tas taču labskanībai. Ar domu, ka ļoti daudz koda. Neviens taču neraksta šāda tipa rakstos "Lemijs ik dienu mēdza izdzert 1/6 daļu galona Jack Daniels" vai "Lemijs ik dienu izdzēra vismaz 575 gramus visīša". Nav jau pētnieciskā žurnālistika. Doma skaidra - daudz un regulāri buhāja.
0
Vismaz vienu, bet katru dienu.
+3
Ārkārtīgi skaists raksts Ozijam par Lemiju.
+3
''Es laikam pārstāvēšu minoritāti - respektīvi, būšu vienīgais, kam tā prastāk sakot, baigi liela nelaime neliekas. Nomira - nu gadās. Sērot neiešu. Nekad neesmu izpratis Motorhead fenomenu, ko tur tauta saskata/saklausa. Lemija balss liekas gaudena, mūzika arī diezgan neizteiksmīga.''

Tu šitā arī bērēs dari? Aizej un sāc stāstīt, ka tev vispār personīgi nav īpaši tas cilvēks paticis un 70 gadi jau būtu arī tas laiks, kad jāmirst.
+2
^parasti jau uz bērēm neiet pie cilvēka, kurš tev bijis pofig.
+4
nu jā, un šī ir piemiņas tēma. nahuj tad rakstīt?
-5
^ lai nerastos iespaids, kas visa Pasaule tagad sēro, kā par kādu princesi Diānu ...

Nav jau bēres - te ir Trūmetāls ;)
+5
Es nezinu kā ar princesi Diānu, bet Lemijs ir atstājis neatsveramu mantojumu metāla vēsturē. nenovērtēt viņa personību un ieguldījumu ir diezgan tizli.
0
Ieguldījuma novērtēšana un personīgā patika ir dažādas lietas. Un mūzikai tiešas saistības ar mūziķa personību (vismaz ierindas klausītājam) nav. Diez vai kāds apšaubīs Blekmora, Šuldinera, Votersa vai Masteina ieguldījumu un talantu, bet, cik dzirdēts, muzikālajā sadzīvē šie ir/bija palieli pimpji
+1
Nav jau nu gan dažādas. Nezinu kā šeit, bet es nepazīstu nevienu cilvēku, kurš klausoties mūziku arī neinteresētos par cilvēkiem, kas to spēlē.

''bet, cik dzirdēts, muzikālajā sadzīvē šie ir/bija palieli pimpji''

Kas ir muzikālā sadzīve? Mēģi?
+1
+ konči, tūres, kopīgie dzerstiņi, piķa dalīšana u.c. mūziķa ''profesijas'' sastāvdaļas

^ nadirst - mani puslīdz pazīsti un es par mūziķu personīgo dzīvi neinteresējos (nav runa par kārtējo bandu, kuras albumu šogad ar 9/10 esmu novērtējis) - man arī nav ne jausmas, kāds ir Bobby''Blitz'' Elsworth vai Tom Shaffer ikdienā
+2
Man personīgi palielam pajāt kādas kuram tur biogrāfijas un kā viņus sauc. Es līdz šim nemaz nezināju Lemmija īsto vārdu un uzvārdu, lai gan viņu muzons gajā iekšā labi.
+2
Ieradās Murgonis un tēma no mierīgas atceres par mākslinieku pārvērtās par kārtējo savstarpējo apvainojumu izteikšanu un mētāšanos ar kakām. Good work.
+7
Smieklīgākā ziņa, kas saistīta ar Lemija nāvi:

Jack Daniel’s files for bankruptcy after Lemmy death

news.bfnn.co.uk/jack-daniels-files-...
+3
Paraksti petīciju: nosaukt vienu no nākamajiem smagajiem elementiem, ko plāno atklāt un pievienot periodiskajai tabulai, par lemiju (lemmium).

www.change.org/p/support-lemmy-tri...
0
diodium ar derēja ;)
+5
^^ neder - visi, ko vēl atklās, ir gauži nestabili un momentā sairst, kas nu gan nebūtu uz Lemiju attiecināms.
+6
Nu var jau attiecināt uz cik ātri plok Jaks Lemija rokās >:)
+2
^ attiecībā uz to ir atkal cita petīcija - nosaukt JD+cola kokču par Lemmy :D
www.change.org/p/the-entire-world-...
0
Par JD+Koka Koļa uzrakstīšu atsevišķu stāstu šī portāla sadaļā "Dzeršana".
Stāsts būs par augstāk minētā dzēriena degustāciju Polijā 2015. gada novembra nogalē, galda pretējā pusē sēdēja baltkrievu ģimene.
Pašlaik uzrakstīt tik garu stāstu nevaru. Too drunk to write...
+1
Nestāsti te ja? Visas pieturzīmes ir. Garumzīmes arī. Vēl var krietni iemērīt ;)
0
Es arī pālī rakstot cenšos ievērot visas garum- un pieturzīmes. Sasprindzinu redzi, piežmiedzu vienu aci un rakstu : D
+1
Nu tas tikai nozīmē, ka nekāds pālis nav :D
+1
nosaukt JD+cola kokču par Lemmy :D
----
Jā, lasīju.
Cik nejēdzīgi - bojāt JD ar svešām garšām...
+1
Nē nu kādus 100 gramus vakarā var izslapināt prātīgā garā tīrā veidā, izbaudot, kā aristokrāts :D Bet ja ir kārtīgs kodiens visas nakts garumā, tad dzert bez jaukšanas....? Es tā nevaru. Turklāt man garšo visītis ar kolu. Turklāt nez kāpēc visi iedomājas, ka parastais JD Old Nr.7 ir kaut kāds baigais eksluzīvais visīts.
+2
Jūs ko, nopietni? Gadiem ozola mucā noturētu destilātu, ko ražojuši meistari un kas pirkts par divdesmitnieku, izcūkot ar ķīmisku burbuļūdeni par 50 santīmiem litrā?
0
^tas ir sarkasms?
+3
Attieciba uz JD un kolu piekritu 2econd_Skinam. JD Nr.7 ir normals kukuruzas burbons, kurs lieliski iet ieksa gan ar kolu, gan ar schweppa "ginger ale". To reizem var ari tiru iedzert, par cik nekada leta kandza tas nav, bet viskiju garsas baudisanai tomer labak izvelos visvisadus single maltus.
+1
Nu ja tā manta bez burbuļūdeņa negaršo, tad nah tādu lietot, apreibināties var arī ar citām dzirām.
.
0
Garšot jau garšo, bet, lai izdzertu kādu 0,7 tīru - tur jābūt baigai iekšai. Pat Lemmijam tāda iekša nebija :D
+1
neesmu nekāds alkohola lietpratējs, bet cik zinu- viskiju šķaida ar ūdeni (pēc vajadzības). Bet savādāk runājot par kolu- kā uzdzeramais pie viskija (un pie citiem brūnajiem) tāds tīri tradicionāls variants, vismaz mūsu pusē. Jaukt kopā nejaucu. Vispār nepatīk dažādi kokteiļi, t.sk.skrūves.
0
Cukurūdeņi labumu krienti ātrāk nogādā smadzenēs :>
0
^^pirms kādiem 2 gadiem es KŽ izlietoju ap 1L JD tīru. Esmu krutāks kā Lemijs?
0
Viss jau ir atkarīgs no tempa. Litrs dienas laikā nekas dižs nav. Es pazinu vienu pilsoni, kam pēc litra tikai mēle uz runāšanu atraisījās un vinš uzskatīja, ka īsts kodiens sākas ar otro litru. Viņam gan bija dzīvsvars ap 150 kg.
0
Es runāju par kodienu nakts garumā, nu tà no kādiem 20 līdz kādiem 03:00.
0
Faktiski ilgtermiņa kodienos būtisks kritērijs ir otrā diena vai diennakts. Tā parāda, vai spēj turpināt "ņemt iekšā uz karstām oglēm" vai arī virsroku ņem organisma saindēšanās ar alkoholu, kas izraisa vemšanu vai arī kaut kādu dīvainu apņemšanos "nekad vairs neko grādīgu neliet iekšā savā rumpī"...

P.S. Augstāk minētajā situācijā izņēmums ir šoferi, tiem ilgtermiņš saīsinās par ~ 1 diennakti.
+1
Tas ir perversi bojāt viskiju ar colu. Man vislabāk patīk viskija glāzi nedaudz piepildīt ar ledu un tam pa virsu - viskiju. Pēc tam atlaisties dīvānā, ieslēgt kādu jauku mūziku un izbaudīt viskiju....
0
Es parasti dzeru tīru viskiju, gadās viskijs ar ābolu sulu - ar kolu iedzēru tik uz Lemija piemiņu.
Manuprāt viskijs ir dzēŗiens, ko var mierīgi dzert bez uzdzeramā, ļoti patīkama garša.
0
Nu, parasti krutos bāros pie viskija atsevišķi klāt pasniedz glāzi ar tīru ūdeni. Bet nu cik es pazīstu īstenus viskija cienītājus - neviens to nebojā ar draņķa colu vai kādu citu dzērienu.
+1
Bet īsteniem kadžas mīļiem poher ko uzdzert vai uzkost :>
0
Bigij! Tu esi dzēris manu Sātandziru no Jaunmārupes?
+2
Ūdens pie viskija ir smalkas baudīšanas variants. To pielej pavisam nedaudz, un pamatdoma ir tā, ka smalki single malti mēdz būt garšā visai asi, bet tā šļuka ūdens viņu nogludina un palīdz aromātu buķetei atraisīties. Ledus principā dara ko līdzīgu, tikai tam ir tā nelaime, ka tas pazemina dzēriena temperatūru zem optimālās.

Tā, protams visa ir teorija, un katrs lok, kā labāk patīk. Man viskija cienīšanas periods kaut kā ir pārgājis, šad un tad jau iedzeru, bet kopumā pēdējos pāris gados stipro lietāju pamatā, lai aizlietu mūli, nevis aromāta un garšas baudīšanai - to atstāju alus ziņā.
0
^^ nē, kur var dabūt? :>
0
OK, uzcienāšu, kad kaut kur saskriesimies! Kandža ar 66,6% stiprumu.
0
Speciālista ieteikums :))

www.youtube.com/watch?v=b9w97G9FFWs...
0
speciālists laikam ir pats kondīcijā - Krimas portvīnu vajagot dzert tāpēc, ka stiprs samogons esot labāks par vodku.
0
^ Krimas portvīnu noprovējis neesmu, taču visītim un kandžai speciālists Spaidermens kā pievienoto vērtību uzskata ātrāku apdullumu pie mazāka patēriņa.
0
Mans komentārs bija tēmēts uz to, ka šnabja un stiprāku par to dziru salīdzināšanai nav nekāda sakara ar Krimas portvīnu, par ko bija runa sākumā.
0
^ Jā, tāds iespaids radās no tā video, ka Krimas portvīns esot dikti kvalitatīvs padzēriens.
Manuprāt, no vīniem vislabākais tomēr ir degvīns :)
0
пиво должно быть правильным. вот водка - правильное пиво!
0
Ja nu kas, šeit ir tiešraide no bērēm - www.youtube.com/watch?v=qSAXVdIj6jY...
+2
šovakar tematisks pasākums!

www.nabaklab.lv/kalendars/diena/not...
0
Izklausās labi. Mož jāaizvelkas pieliet mūli.
Vienīgais - slidens ārā...
0
Man kā slinkam nogurdinošu daudzdienu festivālu neapmeklētājam liels pārsteigums bij noskatīties šo Rollinsa uzstāšanos no Wacken 2016, ar nezūdošu interesi līdzz pēdējai minūtei: youtu.be/LDsq9iOwljw...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
LaurisPo
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas