Apēdājam 2. albums
+5
Beidzot esam saņēmušies un faktiski pabeiguši otrā albuma ierakstu. Te tāds mazs ieskats - superhīts «Piedodu tev». Var klausīties un lādēt apedajs.bandcamp.com

«Piedodu tev» ir priekšvēstnesis no maija sākumā gaidāmā albuma «Sēras», kura pirmais prezentācijas koncerts paredzēts 6. maijā Jelgavā «MC Balerijā». Rīgā prezentācijas koncerts paredzēts 27. maijā klubā «Nabaklab».

Rakstījām pie Brencīša. Patūkamu klausīšanos!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Tuo piedo es teu? :>
+1
Oho! Nav pirmā reize, kad Apēdājam ir arī dziesmas angliskā versija?
+2
Cik man zināms, tad tā tiešām ir pirmā reize.
+2
+1
šovakar Apēdājs uzsāk albuma prezentācijas lieltūri Jelgavā - tiekamies!
+2
Labs, man patīk.
+5
Neaizmirstam, ka šo piektdien 27. datumā īpašais Apēdāja galā koncerts Rīgā. Spēlēsim plašajā Nabaklab koncertzālē.
Programmā viss jaunais albums no A -Z un vesela kaudze vecu gabalu + brīva atmosfēra un labs noskaņojums.
Sākums 21:00 - 22:00, ieeja brīva.
0
Super, būsim! Un pēc jumsiem — uz Depo, uz Šturmu, kurš nekad ātrāk par 22 nesākas :)
0
eee ... sāks, ne ta 21:00, ne ta 22:00 ?
+4
šodien tika precizēts, ka spēlēt sāksim 22:00. Ja gadījumā būsim sākuši agrāk un kāds klausītājs tāpēc nokavēs daļu performances, tad pilnīgi oficiāli varēs saukt mūs par lohiem.
+2
Drīzāk jau otrādāk :D
+2
sauks par meiholiem ? :D
+1
Es gan saprotu, ka esmu subjektīva, bet bija zaibis.

Brencītim buča par skaņu!
+1
pasaki, lai nāk uz studiju, jau zb.
+3
Šovakar jau trešais prezentācijas lielkoncerts. Šoreiz kafejnīcas Ļeņingrad mājīgajās telpās - Valdemāra 4
Sākums ap pusdesmitiem, ieeja brīva.
Šmiga pietiks visiem!
+5
Rītvakar (piektdien) Apēdājs spēlē Rocabillijā. Sākums ap deviņiem, bučas!
+2
Liels apskats par grupu no Sandri W:

nra.lv/izklaide/173647-muz...
+1
Saņemiet arī mazu apskatu…

karametals.lv/zinas/lika-sildisan...
+2
DĀRGIE KĀZU VIESI! štelle tāda - 20. augustā vedīsim SĒRAS uz Foņķiku Liepājā! Par godu šim notikumam tiek organizēts exkursijas buss ar termosiem, sviestmaizēm, stiprinātiem vīniem un bučošanos! Ja ir vēlme saīsināt savu dzīvi par dažiem gadiem, rakstiet grupas Apēdājs purnagrāmatas lapā! Starp citu, vakarā vēl piedāvājās dj Uldis Rudaks...un citi smalkumi! Pieteikšanās braucienam līdz 5. augustam! Info par koncertu : www.fontainepalace.lv/2016/07/apedajs-20-...
+3
Buss atceļas - pārāk daudz gribētāju, nevaram izlemt, kuru ņemt līdzi un kuru ne. Bet visi interesenti droši var kāpt Prāta Vētras vilcienā un močīt uz Liepāju. Nonākuši Liepājā, doties uz Apēdāja konci. Lai prātnieki brīnās - vilciens bija pilns, a stadionā pāris desmiti vietējo.
Mums tā doma sākt performanci pēc pusnakts - tā, lai atnākt paspēj arī tie pāris desmiti no prātnieku pasākuma.
+1
Gribēju laicīgi paziņot ka šovakar ap 21:00 spēlējam Depo. Ar skaņu visam vajadzētu būt kārtībā, jo uz pogu grozīšanu solījās ierasties pats Brensona kungs.
+1
Sestdien Apēdājs spēlē Nemierā (tas ir bāra nosaukums)
www.facebook.com/nemiers
Tākā turpat blakus ir Labietis, tad ar dzērieniem problēmu nebūs.
Atā!
+3
šovakar Apēdājs spēlē Rocabillijā. Sāksim ap deviņiem/desmitiem
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas