Brutal Assault 2017
+5
Es zinu, ko es darīšu nākamgad.

EMPEROR HORDES!
We will return in 2017 for a few exclusive appearances, performing the “Anthems To The Welkin At Dusk” album.
The first confirmed show is at the Brutal Assault Festival in Czech Republic.
Emperial regards,
Ihsahn, Samoth, Trym

www.metalinjection.net/latest-news/yes/bla...

Esmu redzējis Tiamat Wildhoney a-z dzīvajā, tagad pienācis apskatīt manu albūmu nr1 dzīvajā.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Deathper, Tu kļūsti vecs. :-)
Man ir līdzīgas sajūtas (ieskaitot Tiamatu Wackenā). Varbūt tiešām būs jāaizvelkas uz Bruķiku nākošgad... :-)
0
Nu šitas Desperam jau laikam ir kā man būtu "Seventh Son of a Seventh Son" alīdzzetinieks.
0
Nu pēc divi gadi septītajam dēlam būs 30...
0
Iron Maiden tādus gājienus netaisa. Un iepriekšējā tūre kāreiz bija "Maiden England" jubilejas tūre (pabiju un redzēju 26.06.2013. Stambulā), kas bija veltīta tai tēmiņai. en.wikipedia.org/wiki/Maiden_England...
0
Viens no četriem iemesliem, pēc pāris gadu pārtaukuma, aizlaist uz W:O:A bija ''Tales from the Thousand Lakes'' nospēlēšana pilnībā. Bonusā nāca arī viss ''Ceremonies of Opposites'' :)
0
pareizi, tak šī gada festa grāmatiņai otrā pusē minētas jau trīs 2017.gada bandas:

EMPEROR
ELUVEITIE
ULCERATE
0
Es to grāmatiņu nemaz neapskatījos, tāpēc nepiefiksēju, ka Ulcerate jau ir pieteikti, haha
0
Es šo ar uzreiz teltī iemetu un tikai somu kārtojot apskatīju ;)
+1
Šitā drīz par Wakenu pārvērtīsies ;)

Your frequent questions regarding the start of sale of our accommodation packages, VIP camp, VIP stand and secured parking can be finally answered RIGHT NOW! If You wanna make sure to secure our annualy sold out extra services or make a family member or a friend happy with a metal present, the time to act is now!

All the services can be found in our e-shop: brutalassault.cz/en/eshop/
Info about our accommodation packages is accessible here: brutalassault.cz/en/accommodation/...
Regarding new confirmed bands for 2017, we will start to announce these in the first days of November! And there’s lot to look forward to!
0
^Jā, ja atceramies sold-out VIP camping 2015. gadā :D
content31-foto.inbox.lv/albums/b/bladeofdar...
šogad laikam bija līdzīgi, tikai nebija skaļo saukļu par sold-out. Gan jau savu lomu nospēlēja pērnā gada ceptuve, kur''a tajā VIP kempingā praktiski uzturēties varēja tikai nakts laikā.

Šķiet, ka biļetes arī pilnībā izpārdotas vēl nekad nav bijušas. Tas gan nedaudz pārsteidz, jo price/performance BA tomēr ir varens. Varbūt vienkārši viņi pietur pāris štukas biļešu pēdējam brīdim, lai arī mazāk apdomīgos plānotājus piesaistītu.
+1
par šo gadu gan bija gandrīz Sold Out minēts, pāris dienas pirms festa sākuma

''Beware, due to huge interest in tickets, we won't have 1 day passes for sale on site! So there will be no 1 day tickets and we're running low on full fest passes as well! We recommend You to book Your ticket asap, selling the festival out is more and more likely at the moment!''
0
Teikt jau viņi var daudz ko - skat mana iepriekšējā ieraksta pirmo teikumu ;)
0
Tas tak vecais labais onka Mārketings - ieļečīt kaut ko par preces nežēlīgo deficītu un baiso pieprasījumu :>
Bet mēs tak neesam misteri Tupeņi, pareiz?
0
Citus gadus tā nesprēgāja
0
Nu sūdīgi sāk iet :>
+1
Vai arī darbā pieņemta jaunā mārketinga ūberspeciāliste :D
+4
+++

AMORPHIS
AUGUST BURNS RED
ELECTRIC WIZARD
GADGET
MAYHEM
MORBID ANGEL
NERVOSA
NILE
SACRED REICH
SWANS
TERROR
TRIVIUM
+1
The first big batch of bands confirmed for BA 2017 is here! Let's start first with bands, that were forced to cancel their appearance this year but will come to play for You in 2017: ELECTRIC WIZARD, NILE and TERROR. While ELECTRIC WIZARD are the best stuff the drug-infused sabbathian doom has to offer, NILE helped to reshape death metal with new themes and energy by the turn of the millenium and TERROR are years proven veterans of the HC scene!

But the other bands also do not need any introduction! AUGUST BURNS RED will bring their powerful metalcore, AMORPHIS will present their unique transformation from old school death metal to their distinctive melodic take on the genre, GADGET will bring blasting swedish grindcore and MAYHEM will play the legendary De Mysteriis Dom Sathanas in its entirety! MORBID ANGEL have reunited with the charismatic frontman Steve Tucker and will play our festival after quite a long hiatus, needles to say this lineup has set up very high expectation from the fans from all over the world!

Returning to our fest are NERVOSA, this all-female thrash power trio is raging with typical Brazilian fury while different take on the genre will be presented by SACRED REICH, who will debut on our fest and who despite not making it into the big four are a genre classic! Next band on the list SWANS are a band that needs to be witnessed. Avantgarde rock group revolving around Michael Gira has a new album out and this tour will be the last in the current lineup, that witness the band in the best shape and productivy during their carrer. The last band on this list is the band that made the most of the combination of old thrash and modern approach to metal - TRIVIUM
0
Intersanti, kas tad Morbid Angelā bez Takera un Azagthotha spēlēs? Bet slikts jau tur nekas nevarētu būt, 2004, gadā redzēts ar Takeru, bija tuvu perfektam.
0
Varbūt viņi izdomās pa vienkāršo - Takers, Azagtots un drummašīna :D Tā jau man Vincents labāk tīk, bet nu Takers arī ir superīgs.
0
Gan jau tādai grupai nebūs pārāk grūti atrast buņģieri, kaut gan kas zin - visi krutie kadri tāpat nogruzīti. Dzīvajā arī otrs ģitārists parasti bija.
0
Ja nemaldos, tad arī lielākajā daļa albumu bija otrs ģitārists - Brunelli, Rutānu Ēriks un tas pēdējais Destruktors
0
A kur tad pazuda Sandovals?
0
kļuva par born again Christian, cik atceros. Tamdēļ Terroraizerā viņš varot močīt, bet Morbidenģelī ne — pēdējiem esot sātanistu iezīmes.
0
Vispirms jau sapisa muguru un tikai tad jēzus
0
Varētu būt, ka viņš tīri fiziski MA vairs nevarētu pavilkt
+3
^^^ reka citiem tā nav problēma :D

Santolla is a practicing Roman Catholic, which has caused controversy among Deicide fans. However, Ralph has himself stated that "not going to pretend to be some dark and evil person just so people think I'm metal" and also said that he respects Glen Benton, even though they have differences in religion and beliefs. Benton also stated in an interview that he had no problems with Santolla in the band saying, "Ralph's what I like to call a part-timer... I mean, his favourite song on the new album is "Death to Jesus".

In 2002, Ralph Santolla released his first solo album, and in 2007, his second one.

On May 24, 2007, Santolla left Deicide for reason not publicly known, but many believe that numerous death threats involving his religious beliefs, which greatly contradicted that of Glen Benton. Recently though, Santolla released statements citing that it is more of a business issue than a religious one, as he claims to want to "get as far away from Earache Records as possible when the new album is done." Steve Asheim said in a recent interview that Ralph left because Deicide was not touring much. "

Par pēdējo rēka parāva - es laika kādas 3x neesmu DEICIDE skatījies :D
+2
^^ Es redzēju Terrorizer dzīvajā BA 2015 ar visu Sandovalu pie bungām. Tās 45-50 minūtes bēra kā ložmetējs, tā ka mugura laikam ir gana sekmīgi sadakterēta. Bet uz džīzasu ir konkrēti pavilcies; to jau vēl Vincents teica, ka tieši ši iemesla dēļ viņš neatgriezās/netika ņemts atpakaļ MA.
0
^^ nja. Vot es dažreiz tā aizdomājos - Dissection, Watain, Marduk, Behemoth, Acheron utt. - tas sātanisms ir parasts šoviņš, vai arī viņi reāli tic/pielūdz kaut kādus velnus? Nē nu man jau arī it kā patīk visādi "hail satan, kill the christians, 666" utt., bet ne jau nu pa nopietno. Savukārt šīs grupas kaut kā liekas baigi nopietni to lietu uztver. Vai vismaz radījušas tādu iespaidu, jo tas vairāk vai mazāk labi pārdodas.
0
Vislabāk jau nu sanāk Slayer dalībniekiem: visus tos tekstiņus, ko Hannemans ar Kingu sarakstījuši 30 gadu laikā («I've made my choice, and its — six six six!») dabon aurēt Toms Arājs, kurš ir Kristus ticīgais.

Viens riktīgs sātanists līdz galam bija Jon Nodtveidt, kurš izdarīja pašnāvību saskaņā ar kaut kādu velnišķīgo principu — šķirties no dzīves pašam un brīdī, kad esi nevis vecs, švaks, slims un stulbs, bet pašā dzīves augstākajā mirklī.
0
Jā un biedrs Bentons 90-o. sākumā arī stāstīja, ka killēs sevi nost, kad viņam paliks 33. Bet laikam tomēr nebija tik dulls, kā Nodtveits
0
Nodtveids, cik atceros, izdomāja aiziet no šīs pasaules, jo uzskatīja, ka ir sasniedzis visu, ko vēlējies. Kaut kā tā.
+1
Nu tak nevar būt tas pa nopietno. Tāds izklaidējošs fantasy teātris. Ja kāds to uztver nopietni, tad kāda atšķirība no jebkuras citas reliģijas vai citiem māņiem? :D
+4
Aha, tad jau Frailty dalībniekiem būtu jādzīvo kapos izraktā zemnīcā, taisni blakus Kapakmenim, bet My Dying Bride — kanālmalas gulbju mājiņā.
0
Acheron gadījumā tas ir (bija) pa nopietno.

Sātanismas jau nav gluži reliģija, ja runā par La Veja sātanismu
0
^^^ Es pieļauju, ka liela daļa kristīgo grupu memberi patiešām tic jēzum un apmeklē baznīcu. Pēc tādas analoģijas it kā arī kāds no seitānik grupām reāli varētu ticēt sātanam :D

Ja paskatās metāla arhīvos, tad Watain lyrical themes ir Anti-Cosmic Luciferianism, Behemoth - Luciferianism, Thelema. Netīk tagad gūglēt, ko tas viss nozīmē, bet nu liekas, ka kaut kāda ticība tam visam apakšā ir. Vienvārdsakot - loco :D
+3
tic, ka ar pārplēsti Bībeli var atslaucīt pakaļu
-1
Tu ko! Ar tik biezu makulatūru kā Bībele var atslaucīt pakaļas visām viena paģīša ģimenēm!
-1
Tu ko! Ar tik biezu makulatūru kā Bībele var atslaucīt pakaļas visām viena paģīša ģimenēm!
+1
Ķīmijas učuks agrāk stāstīja, ka ar avīzēm un grāmatām dirsu slaucīt nedrīkst - tur svins klāt.
+2
Tad tas ir bijis pirms 30 gadiem, jo svina burtus savulaik ar rokām burtliči salika, lai iespiestu nākamās dienas avīzi. To procesu atmeta jau astoņdesmitajos. Tā kā — Bībeli rokā, uz ateju prom! :D
0
Mājās tādas makulatūras nav, bet viesnīcās bieži mazā zilā grimpelīte tumbočkā nolikta. Tad nu nākamreiz būs jaatceras :D
0
Nu bet par to sātanismu - lielā mērā atkarīgs, kā to definē. Tādi trušnie sātanisti jau tiešām reti gadās, bet savā ziņā jau jebkurš egoistiskāks par vidējo kadrs varētu tikt pieskaitīts.
+2
^^^ tieši tā. Vecaistēvs bija burtlicis līdz 80-to gadu vidum. Darbs ar svinu veselību neuzlaboja.

Bonusā ''fun fact'' - viņš par burtlici strādāja Baltijas kara apgabala laikrakstā ''За Родину''. Kāpēc tieši tur ? Nu, leģionāru, pēc izsūtījuma, nekur citur negribēja ņemt darbā ...
0
Watain sātanisms likās daudz maz ticams līdz brīdim, kad viņi uztaisīja to fotosesiju ar čūsku, kad tas viss sāka izskatīties jau pavisam plāni. Bet viņu koncertam BA 2010 bija diezgan spēcīga aura un tāda indīga bīstamības sajūta. Un ne no tiem rituālajiem priekšmetiem, kauliem un svecēm. Kauli, starp citu, vienmēr ir kaut kā tizli, jo man atgādina par alu cilvēkiem un par (nehigiēnisku) virtuvi, nevis par ļaunumu un nāvi. Laikam pie vainas bija viņu pašu intensitāte un tas, ka visas gaismas bija tikai sarkanas.
+4
+ OPETH
+ SIKTH
+ ROTTING CHRIST
+ PRONGPRONG
+ DECAPITATED
+ DESERTED FEAR
+ TSJUDER
+ COUGH
+ THE AMITY AFFLICTION
+ CHELSEA GRIN
+ WHILE SHE SLEEPS
+ WHILE SHE SLEEPS
+ WREKMEISTER HARMONIES
0
pazuda:

+ KMFDM

The second round of bands confirmed for BA 2017 is here! This time lets start with Swedish OPETH, unique metal act combining heavy riffs and prog elements for more than 20 years. British SIKTH will finally come to festival to play their influental music to the djent movement within progressive metal.
The other bands also do not need any special introduction: Greek gothic black metal matadors ROTTING CHRIST or American PRONG playing groovy crossover thrash.

Polish tech death metal DECAPITATED announced a special set to 20th anniversary. Another death metal act on the bill DESERTED FEAR is raging fierce take on the genre. Norwegian TSJUDER is known best for their relentless, aggressive approach to Black Metal. American COUGH is bringing their devastating heavy sludge/doom.

Three acts will offer uncompromising core music: THE AMITY AFFLICTION and CHELSEA GRIN and WHILE SHE SLEEPS. While Australians THE AMITY AFFLICTION will bring metalcore with post-metal elements, American CHELSEA GRIN will serve killing deathcore. The last is British metalcore WHILE SHE SLEEPS, powerful live band and one of the most promising band of the genre.
Last but not least on the bill are German respected industrial veterans KMFDM and American experimental music collective WREKMEISTER HARMONIES that combines drone and postrock elements.
+1
Cough laikam iederētos arī pie idiotiskajiem grupu nosaukumiem.
0
+++

BATUSHKA
FALLUJAH
FRONT LINE ASSEMBLY
GORGUTS
GUTALAX
IGORRR
INCANTATION
LIFE OF AGONY
MANTAR
METAL CHURCH
POSSESSED
PROTECTOR
REVOCATION
TEETHGRINDER

There‘s no better way to open this christmas pack than with the goatfathers of unholy rotten death metal INCANTATION! GORGUTS, long-running Canadian craftsmen of technical death metal and possibly the greatest innovators of the genre will return in 2017! Another band on the bill offers very modern view on metal submerged in dreamy soundscapes, their unmerciful drums barrage and inhuman vocals will convince you, that FALLUJAH belongs to the realm of death after all. Another debut on BA will be performed by a band from the opposite side of the US; Boston’s REVOCATION are drilling the thrash waters in a way so powerful that they transcend again to the realm of death metal here and there. And no band knows more about that than the band that originally crossed the thrash – death bridge, POSSESSED will play BA for the first time!

German PROTECTOR took it the other way around and ended up with Teutonic thrash only after they started with their signature death thrash mixture, even for them this will be their BA debut and the same applies for a band that saw the first rise of thrash.. METAL CHURCH are active since 1980! New York’s LIFE OF AGONY will bring their crossover debut line-up and for the fans of grindcore we can offer both the fun side of the thing by local gore rollers GUTALAX but also the dark nihilistic sludgy side of grind as presented by Holland’s own TEETHGRINDER. Dark sludgy waters are also a home to German MANTAR.

It has been written: 'The man shall live not by metal alone.‘ That is why French producer Gautier Serre will bring torture by mixing breakcore, death metal and baroque melodies under his pseudonym IGORRR. Also this is the reason for legendary Canadian electro-industrial group FRONT LINE ASSEMBLY to appear at BA 2017! If you would fancy more black metal in the mix, we hope that an eastern orthodox ritual by BATUSHKA will do for you for now but make sure to come back on Thursday, we will have quite an announcement out in this field.. Tickets and limited bundle offers are now available in the webshop.
0
varēs ietresīt ...
0
Labs papildinājums, kādas 9 bandas vairāk vai mazāk interesē.
+3
Liste laba - gan ir ko klausīties, gan pie kā pagulēt un atpūsties.
+3
+ MASTER'S HAMMER

The impossible became reality and 25 years after their last show, the legendary MASTER'S HAMMER will do an exclusive summer festival show at Brutal Assault 2017! The band will do a set based on the early 90's songs for the old fans and those, who were not even born at the time alike..
0
Whoa. Es gan biju aizdomājies, cik jancīgi būtu, ja šie uzstātos BA, turklāt tādā prikidā kā grupas bildēs (www.avantgarde-metal.com/crew/avoid/MH/fishe... ), bet neuzskatīju tādu iespēju par kaut cik ticamu.
+2
^ es nezinu - man izskatās, ka tas ūsainais ir mans kaimiņš Slaviks :D
+1
+ AEON
+ SUFFOCATION
+ CRYPTOPSY
+ MACABRE
+ DEMOLITION HAMMER
+ HAVOK
+ ROTTEN SOUND
+ WOLFHEART
+ DER WEG EINER FREIHEIT
+ ARCHITECTS

ņihuja sebe struja
0
Super - Aeon, DH un Wolfheart !
0
Aha, kā arī viena no labākajām live bandām ever - Suffocation, un Cryptopsy un Macabre arī labprāt apskatītos
0
Bļāviens, DEMOLITION HAMMER !!!
0
Cryptopsy garām ejot tika ievērtēts - kakucis vien bija
+2
+ CLAWFINGER
+ ARKONA (RUS)
+ BORN OF OSIRIS
+ EINHERJER
+ GRUESOME
+ MALIGNANT TUMOUR
+ MOURNING BELOVETH
+ THE LURKING FEAR
+ SAMAEL
+ SVART CROWN

THE LURKING FEAR are a band that you’ve probably haven’t heard about yet as their are still working on their debut 7‘‘ and album. THE LURKING FEAR plans to bring sheer, natural weirdness and horror back to the scene, as they want their death metal ugly, twisted and possessed. Why should you care? Well let’s take a look at the line-up!
Tomas Lindberg – vocals (At The Gates, Disfear, Skitsystem)
Jonas Stålhammar – guitars (God Macabre, Crippled Black Phoenix, Bombs Of Hades)
Fredrik Wallenberg – guitars (Skitsystem)
Andreas Axelsson – bass (Tormented, Disfear, ex Edge Of Sanity, ex Marduk)
Adrian Erlandsson – drums (At The Gates, The Haunted, ex Paradise Lost, ex Cradle Of Filth)
0
Adrians Erlandsons ir kretīts, par to, ka aizgāja no Paradise Lost. Bet nu jā..pieradis tomēr spēlēt krietni jestrāku muzonu.
+5
+ THE DEVIN TOWNSEND PROJECT
+ TIAMAT
+ WALLS OF JERICHO
+ SWALLOW THE SUN
+ GOD IS AN ASTRONAUT
+ THE CROWN
+ BIRDS IN ROW
+ ZHRINE
+ OCEANS ATE ALASK
+ VISIONS OF DISORDER

The Devin Townsend Project gig at BA 2010 edition was hit by a massive thunderstorm, where the heavens have opened up and tons of rain bombarded the stage and the fans. The fans however stayed in front of the stage through the whole storm and together with the band thus created one of the strongest experiences in the history of the festival. And this year THE DEVIN TOWNSEND PROJECT shall once again return to our stage and add one more show not to be forgotten! Swedish TIAMAT will perform a cornerstone of atmospheric metal - for the first time you'll be able to witness this ultimate festival experience with the Wildhoney album being performed in its entirety. Both WALLS OF JERICHO and their frontwoman Candace Kucsulain should be in the metal dictionary under the entry powerful performance, don't miss this show out if you wanna see real relentless intensity in action! SWALLOW THE SUN on the other hand are a fine example of the sombre doom as trailblazed by Finnish bands. GOD IS AN ASTRONAUT is also returning to our festival after a great success they had at our fest in the past and it makes certainly pleased that our fans are open minded to welcome bands like them. Swedes THE CROWN on the other hand would probably have a success on every other metal festival out there and that's no wonder because they put on a hell of a melodic death thrashing show! BIRDS IN ROW are a French Deathwish inc hardcore punk band, with the label affiliation already giving you an idea about their attitude. We are also proud to have meditative and disharmonic death metal diamond forged by fire and ice - ZHRINE from Iceland on the bill! And in the end we would also like to make the fans of contemporary attitude happy so we are welcoming aboard OCEANS ATE ALASKA and for the hardcore fans we have classic 90's Long Island hardcore punk with VISIONS OF DISORDER.
0
Mans visslapjākais metāla sapnis piepildīsies - Emperor un Tiamat vienā koncertā!
Man ir liela vēlme lēkāt pa kabinetu, bet kolēģu labad es savaldīšos.
0
+ THE DILLINGER ESCAPE PLAN

They will return to the Czech Republic to say final goodbye, and they'll say it twice! Mark Wednesday, August 9, 2017 as the date of their set at BRUTAL ASSAULT festival while Monday, August 14, 2017 is date of a farewell club show in Prague at Palác Akropolis.
+1
+++++

HATEBREED
OVERKILL
WINTERSUN
OATHBREAKER
AVERSION CROWN
POWER TRIP
THE NUMBER TWELVE LOOKS LIKE YOU
HELHEIM
KING PARROT

Many of you wanted to see more hardcore bands in the line-up and you shouldn’t be disappointed! HATEBREED are returning to BA stage once to present metallic hardcore with hooks that will catch you and never let you leave the pit! THE DILLINGER ESCAPE PLAN are doing a couple of farewell shows this summer and BA just couldn’t be left out! OVERKILL have been around for almost 40 years but their brand new record lefts no one in doubt, that with their show you’re still gonna feel the fire like it’s 1985! There are not many bands that are universally loved but their live shows are more scarce than platinum so it makes us very proud to bring you a WINTERSUN show!
Debutants at BA stage, OATHBREAKER from Belgium, are oscillating between post-hardcore and post(black)-metal, while another debutants AVERSION CROWN from Australia utilize three guitarists brandishing 8 string guitars to present their pummeling blend of mechanized death and haunting atmospherics. Texan crossover thrashers POWER TRIP will share their incredible live energy with you as well as one of the most insane mathcore bands of the early 2000’s THE NUMBER TWELVE LOOKS LIKE YOU, who are coming back after a six year hiatus. Last two bands of this announcement are the vikings of Bergen HELHEIM and the most intense band from Australia KING PARROT with their dirty thrasing sludgy grindcore.

Jainais noformējums arī publicēts:

s.brutalassault.cz/content/wallpapers/...

s.brutalassault.cz/content/EN%20poster...
0
Nebiju cerējis redzēt Wintersun dzīvajā. What a time to be alive.
0
10 gadi atpakaļ būtu lielā sajūsmā par iespēju Wintersun redzēt dzīvajā. Tagad kautkā vienaldzīgi.
0
Tad vajadzēja uz 2006.gada WOA braukt, tur šos redzēju. Šķiet, ka kādā nesenā Brutālā ar bija, ja nejaucu.
0
Ātrās skandināvu melodesas vairs neliekas saistošas (kgan neteiktu, ka baigi fanotu arī agrāk). Speciāli neplānošu, bet ja sanāks garām iet , kad šie spēlēs Brutālā, noteikti paskatīšos.
0
Man šķiet, ka tad jau no somu melodesas, kas sākas uz W, lielāku vērību vērts vērst Wolfheart virzienā. Man gan pašam arī melodesa jau diezgan pasen ir mēreni vienaldzīga; paretam uznāk luste, tad kādus pāris albumus noklausās un pietiek ilgākam laikam.
0
Man ar pirms 10 gadiem pāgāja luste uiz melodesu. Wolfheart ir superduper, tas gan !
0
+HELHEIM
+OVERKILL
+HATEBREED
+WINTERSUN
+POWER TRIP
+KING PARROT
+OATHBREAKER
+AVERSION CROWNS
+THE DILLINGER ESCAPE PLAN
+THE NUMBER TWELVE LOOKS LIKE YOU
0
oh shit tas jau viss bija,, sory par spamu :D
+3
un es jau sapriecājos, ka Overkill 2x nospēlēs ...
0
A jaunais Helheim albums landawarijaR ir baigais gāzējs tomēr

www.youtube.com/watch?v=kRiimctYXiQ...
0
- LIFE OF AGONY
- GRUESOME

+ WOLVES IN THE THRONE ROOM
+ BORIS
+ VALLENFYRE
+ CROWBAR
+ GOD MOTHER
+ MISS MAY I
+ ROOT
+ GRAVEWORM
+ SHEER TERROR
+ FIRST BLOOD
+ INFECTED RAIN

Sadly we have to start this announcement with two bands that had to withdraw from our lineup for this year - LIFE OF AGONY and GRUESOME. On the other hand we are very happy to welcome atmospheric black metal innovators WOLVES IN THE THRONE ROOM, who kickstarted whole alternative course of the genre some 15 years ago!

And the same goes for BORIS, the Japanese experimental genre shifting trio, that excites fans worldwide by their music drawing influence from psychedelic rock, punk, sludge, doom metal, drone, pop, noise, shoegaze and ambient for 25 years now! The English VALLENFYRE on the other hand have much simpler musical worldview consisting of gloomy death metal like only the British islands inhabitants can produce.

Lousiana‘s own CROWBAR formed around the charismatic character of Kirk Windstein will present the genre they helped to shape down there in the muddy swamps of NOLA - their characteristic blend of personal confession sludge. Two young bands - namely energic sludgy hardcore of Sweden’s GOD MOTHER and lively American metalcore of MISS MAY I - will be in contrast to all the seasoned veterans above.

Dark metal of Czech legends ROOT will celebrate 30 years in hell and Italians GRAVEWORM will cast shadow over our beloved fortress, while three closing acts of this batch will stir up the dust by setting armies of hardcore fans on collision course in the pit. These three bands are New York City hardcore punk SHEER TERROR, California metallic hardcore FIRST BLOOD and female fronted nu metal from Moldova INFECTED RAIN.

And don't forget, early bird ticket prices are valid til end of April!
0
reka, LAUZNI varēs mierīgi apskatīt, ja nekā cita nebūs ko darīt ...
0
AEON
AMORHPIS
ARCHITECTS
ARKONA
AUGUST BURNS RED
AVERSIONS CROWN
BATUSHKA
BIRDS IN ROW
BORIS
BORN OF ISIRIS
CLAWFINGER
CHELSEA GRIN
COUGH
CROWBAR
CRYPTOPSY
DECAPITATED
DEMOLITION HAMMER
DER WEG EINER FREIHET
DESERTED FEAR
EINHERJER
ELECTRIC WIZARD
ELUVEITIE
EMPEROR (Anthems to the Welkin at Dusk set)
FALLUJAH
FIRST BLOOD
FRONT LINE ASSEMBLY
GADGET
GOD IS AN ASTRONAUT
GOD MOTHER
GORGUTS
GRAVEWORM
GUTALAX
HATEBREED
HAVOK
HELHEIM
IGORRR
INCANTATION
INFECTED RAIN
KING PARROT
KMFDM
MACABRE
MALIGNANT TUMOUR
MANTAR
MASTER'S HAMMER (early works set)
MAYHEM (De Mysteriis Dom Sathanas set)
MISS MAY I
METAL CHURCH
MORBID ANGEL
MOURNING BELOVETH
NERVOSA
NILE
OATHBREAKER
OCEANS ATE ALASKA
OPETH
OVERKILL
POSSESSED
POWER TRIP
PRONG
PROTECTOR
REVOCATION
ROTTEN SOUND
ROTTING CHRIST
SACRED REICH
SAMAEL
SHEER TERROR
SIKTH
SUFFOCATION
SVART CROWN
SWALLOW THE SUN
SWANS
TEETHGRINDER
TERROR
THE AMITY AFFLICTION
THE CROWN
THE DEVIN TOWNSEND PROJECT
THE DILLINGER ESCAPE PLAN
THE LURKING FEAR
THE NUMBER TWELVE LOOKS LIKE YOU
TIAMAT (Wildhoney set)
TRIVIUM
TSJUDER
ULCERATE
VALLENFYRE
VISION OF DISORDER
WALLS OF JERICHO
WHILE SHE SLEEPS
WINTERSUN
WOLFHEART
WOLVES IN THE THRONE ROOM
WREKMEISTER HARMONIES
ZHRINE
up to date list of confirmed bands always to be found at:
brutalassault.cz/en/bands/
0
njā, jau 27 bandas, kuras varētu apskatīt. Neredzētas ''tikai'' 9-10 ...
0
- BORN OF OSIRIS
- KING PARROT
+ DISPERSE
+ COLLISION
0
+ THE GREAT OLD ONES
+ HIGHER POWER
+ FURIA
+ FLESHGOD APOCALYPSE
+ MERCY TIES
+ MADDER MORTEM
+ ULTHA
+ NUCLEAR VOMIT
+ MONOLITHE
+ SOEN

Latest addition we have for you is SOEN, a super-group project of former Opeth, Amon Amarth and Willowtree members with contribution of Steve DiGiorgio. Expect melodic, heavy, intricate and very unique blend of progressive metal.
0
We now bring you the final update for this year. This time we bring you some of the most interesting underground bands of their respective genres out there.

As their name implies, THE GREAT OLD ONES are heavily inspired by the works of H. P. Lovecraft. Like the sinister novels and stories of the horror icon, the music of these Frenchmen delves into the forbidden, dark, haunting and violent spheres of post-metal and ambient. HIGHER POWER play brassy hardcore the British way while PHURPA will perform soul cleansing musical ritual of Bön tradition. Polish FURIA has a very personal take on black metal including several style transgressions and the same goes for FLESHGOD APOCALYPSE and their way of interpretating death metal. MERCY TIES are touring with Birds in Row this year and present punk-rock gone schizo; a deformed approach that adds elements of math rock and grind to create something unsettling, unpredictable and distinctive. Norwegian avant-garde representatives MADDER MORTEM will travel through a wide array of musical landscapes and German black metal band ULTHA will show their own hybrid of Scandinavian and US-black metal, doom and dark wave melodies. The first Saturday slot will traditionally let you relax on the wave of cheerful goregrind this time executed by Polish NUCLEAR VOMIT while the tradition of the last slot of the fest draining you of the last bits of energy by gloomy funeral doom will be upheld by French MONOLITHE. Latest addition we have for you is SOEN, a super-group project of former Opeth, Amon Amarth and Willowtree members with contribution of Steve DiGiorgio. Expect melodic, heavy, intricate and very unique blend of progressive metal.

The lineup will be further completed with the most interesting bands from the local scene.
0
- POWER TRIP

+ POSTCARDS FROM ARKHAM
+ SIX DEGREES OF SEPARATION
+ INSANIA
+ EXORCIZPHOBIA
+ DYSANGELIUM
+ AVENGER
+ PRIMARY RESISTANC
+ SKYWALKER
+ WAR FOR WAR
+ DOOMAS

This time we bring you the best of CZ & SK scene! But first sadly we have to inform you that POWER TRIP had to withdraw from our lineup since they are unable to perform for personal reasons. On the other hand US hardcore veterans MADBALL are ready to rock our stage instead! Talking about CZ and SK bands we are excited to welcome POSTCARDS FROM ARKHAM, narcotic post-rock that takes you to the melancholic and gloomy world of H. P. Lovecraft. We are also pleased to bring two genre-smashing acts, SIX DEGREES OF SEPARATION who have developed their own progressive sound called metal-soul, and unique crossover outcasts INSANIA celebrating 30 blasphemous years on the stage. If you want to hear some classic stuff, we would recommend you EXORCIZPHOBIA, straightforward crossover / thrash metal invoking bands like D.R.I., Nuclear Assault or Sacred Reich; DYSANGELIUM with their orthodox death metal craft or AVENGER with their black/death metal crushing since 1992. Hardcore fans could appreciate two promising CZ names - PRIMARY RESISTANCE, dirty hardcore/metal of former members of Disfigured Corpse, and SKYWALKER, unrestrained hardcore/punk touring all over the world. Last two bands of this announcement are intense industrial metal WAR FOR WAR and melodic dark doom metal DOOMAS.

Also many of you have asked for lineup by days. So here is a small teaser:
Wednesday August 9th - The Dillinger Escape Plan, Wintersun, Master's Hammer, Metal Church...
Thursday Aug 10th - Emperor, Opeth, Hatebreed, Suffocation...
Friday Aug 11th - Electric Wizard, Clawfinger, Trivium, Morbid Angel...
Saturday Aug 12th - Architects, Eluveitie, Devin Townsend, Mayhem...
0
^ Vienu no šiem pat esmu redzējis :D
0
- MORBID ANGEL

World Management and Morbid Angel would like to announce that due to unfortunate and last minute, unforeseen problems with a passport for one of the members of the band, as a result the Summer Festival dates slated for late July and August will have to be cancelled. In well over 30 years we have never had an incident like this, nor have we ever cancelled shows in our past. We have been advised by The US State Department / Passport Agency that a new passport will not be forthcoming in time for any of the upcoming festivals. Morbid Angel are extremely unhappy about this loss of shows and want to apologize to all the Fans, Promoters, and Vendors in Europe! We are working to have this issue remedied for the future and are looking forward to coming back to Europe and playing for all of our fans in November!!!
0
I want my monnies bekk!!!
0
Jap, kaut kāda pipelība - grūti ticēt, ka uztaisīt jaunu pasi ASV ir tik milzīgi laikietilpīgs pasākums. Varbūt tur vēl sanāk krāms ar darba vīzām vai ko tādu, bet tāpat neticas, ka tas prasa veselu mēnesi.
+1
"unfortunate and last minute, unforeseen problems with a passport for one of the members of the band"

Pēdējā brīdī atjēdzās, ka pasei termiņš beidzies? :D
0
- AEON
- PROTECTOR
- SOEN

+ HOUR OF PENANCE
+ ARTILLERY
+ UADA

We now bring you our running order, we’ve just made it available in the SCHEDULE section on our web. Now to line-up changes, unfortunately we were forced to seek replacement for AEON but we quickly found very appropriate one in HOUR OF PENANCE. The same applies for PROTECTOR who will be replaced by ARTILLERY, making their BA debut in their 35 years long history. We can also announce that PROTECTOR will make their BA appearance next year. To our utter disappointment MORBID ANGEL cancelled the whole European tour due to passport issues. We’re doing our best to find a proper replacement but given the short notice the options are limited. Last band to leave our roster on last minute are SOEN, on the other hand our last minute acquisition are UADA from Portland.

Last but not least, good news for those of you, who plan to party in Josefov since Tuesday 8th August, we will hold an official warm up party on a Red Bull Tour Bus in the town’s center. Live bands will be on from 8PM till 11PM and the line-up is HENTAI CORPORATION, LOCOMOTIVE, ČAD, MORKHIMMEL, HUMAN HUMUS in this particular order.
+1
Uzstāšanās laiki:
brutalassault.cz/en/running-order/...

Liekas tīri tā nekas, vienīgā nepatīkamā pārklāšanās, ko ievēroju ir Ulcerate ar Incantation. Otri gan 2x redzēti, tā ka izvēle skaidra.

Žēl par Aeon un Protector nokancelēšanu - tie abi bija skatāmo pulkā.
0
Ā, nu Tsjuder un Devin Townsend arī vienā laikā. hmm.
0
Incantation būs arī sestdien, bet vienā laikā ar Tsjuder un Devin Townsend
0
Artillery ir zajebišče, bet Protector un Aeon gribējās redzēt, tāpat kā MA
+5
+ CARCASS !!!
0
Zjbs, tomēr izdevās atrast cienīgus aizstājējus MA :)
0
I want my tikketies bekk :>
+2
Varbūt, ka te arī būs vērts iemest aci - vismaz divi no nosauktajiem tā kā diezgan dzirdēti vārdi:

Our noise ambient scene: THE KEEP - AMBIENT LODGE will host 11 live performaces + several DJ's. Among the artists will be:

Arrm (POL), Yhdarl (BEL), Troum (GER), In Slaughter Natives (SWE), Haiku Funeral (FRA), Gnaw Their Tongues (HOL), Human Larvae (GER), Treha Sektori (FRA), Femeheim (GER), Aghiatrias (CZE), Hluková Sekce (CZ/SK) and more..

0
nu, ja tas ir bekaps MA, tad vienkārši zajebišče !
0
tā orgi paši raksta.
0
Inkantācijs 11.augustā spēlēs ''Profane Nexus'' gabalus (albums iznāk tieši tajā dienā), bet 12.augustā, uz ''Oriental Stage'', mauks ''first ever Doom set'': scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19990228_1...
0
p.s. āftēpātī būs Prāgā
0
Holy fuken shit.... best BA ever - In Slaughter Natives!!!!!! Cerams, ka nepārklāsies ne ar ko citu.
0
Tomēr nākuši pie prāta un no bezjēdzīgajiem kuponiem atteikušies: ''The only changes for other visitors are abolition of the virtual tokens (prices are now in Czech Crowns - CZK) and abolition of the actiovation fee from last year''
0
Ne-čeham jau varbūt pat bija vieglāk skaitīt patērēto kuponos, nekā mistiskos simtsčemta kronās.
0
man noteikti nē - ātri piešaujies, ka CZK uz 4 jāpareizina, lai pie vajadzīgā cipara tiktu ērikos. Bet tad vēl par kkādiem kuponiem jāiespringst ...
0
^ reizinot ar 4, tu dabū (aptuvenu) ciparu centos, nevis ērikos :D

A kas tur par kuponiem ko jāiespringst? Alus 1 vai 2, paika 2, 3 vai 4, i viss.

Bet nu principā jēgas no virtuālas konvertācijas uz kuponiem nav, tas tiesa.
0
man nav problēmu divas nulles nomest
+2
Piemest divas promiles ar nav problēmu, ne? :>
0
Laika prognoze Jaromerā nākamajai nedēļai ir kaut kāds pzdc.
0
Laika prognozes ir OK - otrdien-trešdien cepinās, tad nogāzīs un būs ap 20 - www.windguru.cz/343187 (garās progneozes regulāri izmainās)
0
Nekas brsiesmīgs nebūs. Mākoņains, līdz 27+. Priekš čilošanas ok. Desper, velc taču tās kerzas nost šajā karstumā.
p.s. šogad Brutālu izlaidīšu.
0
Ieteiktu piereģistrēt biļeti, arī ja neplāno uz čipa iepriekš piķi likt (šogad arī Metal Market no čipa tiks apmaksāts), sevišķi, ja pirka pašas pirmās biļetes pa €64 - es pirku divas un viena izrādījās nokancelēta un aizstāta ar citu - pie aproces iegūšanas nāktos pastresot. Sākumā sistēmā bija gļuki.
0
brutalassault.cz/en/news/meet-greet-...

In Slaughter Natives būs sestdien 1:20 - pārklājas ar Gutalax un Monolithe :)
0
Ne viens, ne otrs neinteresē, toties ISN - vo tā ir štelle, kas jāredz!
Es jau dabūju savas aproces, abas piereģistrēju un uzkrāmēju piķi virsū. Īzī pīzī, kopš rouminga tarifu atcelšanas varu papildināt jebkurā brīdi no telefona.
+11
Kā jau parasti, fests episks. Laika apstākļi šoreiz aptvēra praktiski visu iespējamo diapazonu – bija gan karstums ar iespēju pasēdēt ar aliņu upē, gan stipri drēgns laiks pēdējā vakarā, gan lietus parastais (dažāda stipruma), gan pamatīga negaisa vētra, gan arī gluži normāls laiks pa vidam. Man personīgi izdevās vētru pārlaist, samērcējot tikai tās drēbes, kas tobrīd bija mugurā, dažiem paveicās mazāk.

Organizatoriskā ziņā jaunums bija tas, ka festa teritorijā varēja norēķināties tikai ar bezkontakta čipiem, kas tāpat kā pērn, iestrādāti aprocēs – iepriekš tas attiecās tikai uz alu un pārtiku, tagad uz pilnīgi visu festa teritorijā, privātos merča tirgoņus un atejas ieskaitot. Tāpat likvidēta žetonu sistēma, kam šādā formātā vairs nav jēgas. Mazliet pieaugušas cenas, bet pagaidām ne pārāk traģiski, tā ka pasākums vēl aizvien ir salīdzinoši lēts. Tā iepriekš alus maksāja 1-2 žetonus (32-64 CZK), tagad 38-60 CZK; pārtika lielākoties 3 žetonus (96), tagad 100-120; tīrīta waterklozeta apmeklējums 0,5 (16), tagad 20. (1 CZK= ~0.04 EUR).

Pārtikas piedāvājums ierasti daudzveidīgs, alus piedāvājums šķita labāks, nekā iepriekš – Kozel gaišs/tumšs, Pilsner Urquell, Radegast 10/12 (plānais, kā sencīts/normālais), Master pusgaišais/tumšais/Summer Ale +Kingswood sidrs un Birrell nullīte (Masterus ražo tas pats Pilzenes koncerns, kas Pilsner Urquell un Gambrinus, tipa viņējā krafta līnija, kā Mežpils). Lielākoties ņēmu Pilzeni un Radegasta 12; visgaršīgākais gan bija tas Summer Ale, bet tas ne visur bija dabūjams, un pēdējā dienā bija izlakts pa tīro.

Kaklā karināmajā programmiņā bija papilnam rupju kļūdu, piemēram, pagājušā gada bandas uz vismazākās skatuves, mazās skatuves grupas vienlaicīgi arī uz telts steidža, sestdienā bija nobīdīti attiecībā pret faktiskajiem visi laiki uz lielajām divām skatuvēm, utt. Bukletiņā arī bija kļūdas, bet tās aprobežojās tikai ar skatuvju nosaukumu sajaukšanu. Mēģinot pielabināties publikai par šito visu + aizkavēšanos, kad negaisa dēļ uz pusstundu nācās apturēt skatuves, pēdējā vakarā pēc astoņiem 3333 Pilzenes ali vienā no centrālajiem bāriem bija par puscenu.

Bandas, kā parasti, nesanāca redzēt ne tuvu visas, ko gribējās, bet no 9 obligātajām 8 sanāca (neredzēju Ulcerate) plus vēl kādas 10. Informācijai un fonam var iečekot pleilisti, ko satapināju, šito rakstot: www.youtube.com/playlist?list=PLRwZ...

FLESHGOD APOCALYPSE – šoreiz kaut kā nepavilka. Iepriekš 2x redzēti un stipri patikuši, tagad kaut kas pietrūka. Secināju, ka laikam viņiem tomēr nevajadzēja ātrumu nomest, jo tie vecie ātrie gabali viņiem skan labāk.

METAL CHURCH – bija labs, baudāmi un profesionāli, Howe vokāls lielisks, bet setlists gan varēja būt labāks, hitu pamaz.

MASTERS HAMMER – labs, bet nevarētu teikt, ka jumtu norāva. Bija krāšņi un jaudīgi, bet pietrūka čehu valodas zināšanu, kaut arī izbaudīt ierakstus tas nekad nebija traucējis. Ej nu saproti.

OVERKILL – meistara marka. Grupa, uz kuru var vienmēr paļauties, ka nokaplēs zvērīgi, un nepievīla arī šoreiz.

EMPEROR – neesmu lielākais fans, bet ļoti smuki un baudāmi. Ja zinātu dziesmas no galvas, tad droši vien arī atmiņā vairāk aizķertos.

UADA – noskatītas pirmās divas dziesmas vismazākajā iekšpagalma skatuvē pa ceļam uz Metalgate telts skatuvi otrā tritorijas galā. Glīts pusmelodisks bleķis, kaut kas pa vidu starp Mgla un Dissection.

KMFDM – industrijas žanra klasiķi vilties nelika un ietucināja kārtīgu diseni. Kā bruķikā ierasts, ka kāda no nosacīti kreisajām (nemetāla) bandām iespārda, tā arī šoreiz tieši šie bija vieni no tiem, man starp festa favorītbandām.

SUFFOCATION – kamēr pēc KMFDM aizgāju līdz galvenajām skatuvēm, Sufokāts bija jau pusē. Neesmu lietas kursā, kālab pamatvokālistu Frank Mullen aizstāj kāds cits, bet arī šitas džeks bija jaudīgs. Principā uz šiem var attiecināt to pašu, ko iepriekš minēju par Overkill – vienmēr iespārda, arī šoreiz bija zaibis.

ROTTING CHRIST – nemaz nebiju plānojis skatīties, galu galā redzēti bieži, tomēr piestāju drusku palūrēt, un paliku līdz beigām. Setlists man prasījās drusku labāks, bet citādi jau viss kā vienmēr pa pirmo.

POSSESSED – redzēju beigas, apmēram 2 dziesmas. Spēlēja teltī, un tā, protams, bija pilna, lietus arī to droši vien veicināja. Ārpusē šoreiz vismaz bija uzstādīts ekrāns, lai tie, kas ārpusē drūzmējas, arī ko redz, ne tikai dzird. Paši Possessed bija redzēti pirms 10 gadiem WOA, un neko daudz neatšķīrās no atmiņā palikušā – kārtīga veclaiku trešdesa.

IGORRR – sekoja turpat pēc Possessed. Visai savdabīgs franču avangarda veidojums, kas sevī apvieno visai dažādus stilus – wiki saka, ka breakcore, death metal, baroka mūziku, triphopu un eksperimentālo mūziku. Centrālais džeks ir arī veidojis remiksu albumu pēdējam Morbid Angel albumam. vokāli ir divi – viens psihs bļāvējs, un tīrajā dziedošs soprāns. Interesanta manta, patika, bet jumtu līdz galam nenoplēsa, laikam tāds īsts avangarda fans neesmu.

CARCASS – ko tur daudz piebilst, festa labākā grupa priekš manis. Lieliska atdeve, ideāla skaņa – skaidra un jaudīga. Mega, kā sacītu Valdis.

CLAWFINGER – pirms pāris gadiem jau bija še manīti un toreiz necerēti labi gāja dūšā. Šoreiz jau bija zināms, ko gaidīt, un cerības nepievīla. Galvenos vecos hitus nospēlēja godam, prot veči uz/ar publiku strādāt.

DEMOLITION HAMMER – viena no gaidītākajām bandām. Novecojuši onkas, sirmi galīgi, bet spārdīja ne pa jokam. Vienīgi varētu pārmest zināmu vienveidību, bet nu tāda jau viņiem arī albumos piemita, toties galvkratīšanas potenciāls milzīgs. Fakojās uz velna paraušanu, teicās gribot uzstādīt rekordu viena konča laikā pateiktajos fakos; visvairāk atmiņā palicis epitets “fucking ape-faced shits” :D

Par TIAMAT lai izsakās citi, es pēc pirmās dziesmas neizturēju. Edlunds likās nez kādu iemeslu dēļ tā bremzēts, ka ar grūtībām saprata, kur atrodas un ko darīt.

ZHRINE toties bija zajebis. Islandiešu atmosfēriskais bleķis ar nelielām desas iezīmēm, manīts salīdzinām arī Ulcerate un Deathspell Omega – taču mazāk desīgs, kā pirmie, un ne tik haotisks kā otrie, lai gan atonāls ir. Basģitāras vietā šiem bija elektriskais kontrabass, ko spēlēja gan pirkstiem, gan ar lociņu; arī vokalējošais ģitārists šad tad pabraukāja ar lociņu pa ģitāra stīgām. Arī šie bija iebāzti mazajā iekšpagalma skatuvē, bet savā ziņā tas palīdzēja radīt atmosfēru, kas itin ātri kļuva spēcīgi ievelkoša.

DEVIN TOWNSEND PROJECT – noskatījos pirmo pusi, jo, pirmkārt, neesmu lielākais fans, man tie gabali kā kurš; un otrkārt, gribēju redzēt arī nikno norskbleķi Tsjuder, kas tajā pašā laikā spēlēja uz telts skatuves, un, atšķirībā no DTP, nebija iepriekš redzēti. Cik DTP redzēju, bija labs, balss skanēja izcili, skaņa kopumā arī ka nekur piesieties, glupības arī muldēja mazāk, nekā iepriekšējā reizē.

TSJUDER – tātad šiem atkal neredzēju pirmo pusi, bet atlikusī daļa bija spārdīga pēc vella. Nospēlēja arī Bathory Sacrifice kaveru, bet arī bez tā skanējums bija diezgan oldskūlīgs un pamatīgi nikns.
AMORPHIS – arī laikam komentāri lieki: augstā līmenī, kā vienmēr. Setliste bija švakāka, nekā Zobenā un Lemesī, šoreiz koncentrējās galvenokārt uz pāris pēdējiem albumiem, no Tūkstoš ezeru albuma pārmaiņas pēc nospēlēja Into Hiding, kā noslēdzošo gabalu ieliekot House of Sleep. Ar skaļumu gan, atškirībā no ZuL, viss bija kārtībā.

MAYHEM – vizuāli iespaidīgi, bet muzikāli diezgan garlaicīgi. Arī festa laikā uzkrātais nogurums lika par sevi manīt, jau sāpēja kājas un mugura, pie tam sala, tāpēc aizgāju uz telti, nenoskatoties līdz galam. Bet tā jau smuki, gan iespaidīgie backdropi, gan Attilas korpspeints, kaut arī Necrobutchers izskatījās ļaunāks pat ar nesakrāsotu ģīmi.

Tops:
1-3. Carcass, KMFDM, Zhrine
4-6. Overkill, Amorphis, Demolition Hammer

+1
Starp citu, ja vēl kāds nevarēja saprast, kam veltīti banneri pie sienām abās festa plača pusēs ar uzrakstu "Temnor Etrnity 1980-2017" marastmusic.com/var/ezflow_site/sto...
tad, tie bija veltīti Brutal Assault/ Obscure Promotion grafiķim u.c. veida scēnas aktīvistam, kurš piektdienā pirms festivāla aizgājis ar vēzi.

A já už jen závěrem… pokud někteří z vás bádali nad plachtami v areálu s titulem

TEMNOR

Eternity

1980 – 2017

a minuli vzpomínkové projekce na obrazovkách třeba jako já, bylo to uctění památky dvorního grafika Brutal Assaultu / Obscure Promotion, i našeho bývalého redakčního člena uproara a tvůrce prvních verzí Marastu, Petra Chalupného, který podlehl rakovině v pátek před festivalem.

Věčnost ti, příteli.
0
> iepriekš tas attiecās tikai uz alu un pārtiku, tagad uz pilnīgi visu festa teritorijā, privātos merča tirgoņus un atejas ieskaitot

Visi privātie merča tirgotāji, no kā kaut ko pirku, bez problēmām ņēma no manis skaidru naudu. Vienīgi diskus pērkot viņiem pietrūka ko izdot no lielajām banknotēm, rezultātā uzdāvināju viņiem vienu kronu (tiem, kas nav kursā - tas ir zem 4 eirocentiem). :) Ar čipu beigās pirku tikai aliņu un paiku.

0
Tas var būt - es šopingam pievērsos brīdī, kad pēdējā diena gāja uz vakaru un vēl bij gana nenokosts virtuālais, t.i. papriekš tas bij tērējams.
0
^nav zināms no kāda konkrēta vēža tas džeks nomira? Bļe, jauns čalis, mūsu vecuma. Diez kas nav..
-13
37 nav jauns, sorry
+2
^tipiska divdesmitgadnieka domāšana :D
+4
laikos, kad itin daudzi mierīgi nodzīvo pāri 80, 37 vispār ir zaļknābis.
+2
Murgonim kārtējais mīnusus krājošais koments. Mūsdienās no medicīniskā, tā no sociālekonomiskā aspekta arī 60 gadīgs cilvēks ir uzskatāms par jaunu.
+3
Nu ja dzerstās kā murgonis, tad arī 25 ir jau dzīvi nodzīvojis vai labākajā gadījumā uz nod. maksātāju āderes dirn kādā no med. iestādēm.
-3
26!!!
-1
^tieši tā. Murgonis arī uzturas Rīgas patversmē Maskavas 208. , sieviešu nodaļā (vīriešu drošības apsvērumu dēļ netiek turēts). Tur 26 gadi skaitās vecs vraks.
+4
nja.. ir dzirdēts kā 80-gadīgs vecis apgaismo 50-gadīgu: "Tu tak vēl galīgi jauns esi, tāpēc arī nerubī.."
+3
Mans vecvectēvs (~90), kad vēl dzīvs būdams, manam vectēvam (~65), kad vēl dzīvs bija, mēdza vicināt ar štoku, teikdams aptuveni tā: "Tūliņ dabūs a Štok, nu galīg neklausīgs".
+3
Tas man atsita atmiņā anekdoti - ja dēls skrūvei aprauj vītni, tad viņam rokas no dirsas aug. Ja fāters aprauj, tas tās ir lētās ķīniešu skrūves.
+1
pirmās bandas, ja kas, jau ir izziņotas nākamgadam brutalassault.cz/en/bands/
+2
^ Tās jau festa laikā bija izziņotas, bukletiņā ierakstītas.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
P3LICAN (15 gadi)
atmoda (11 gadi)
Allan63 (1 gadiņš)
Viskas