TM.LV biedru koppļēgurs
+25

Nez, ienāca prātā, ka varētu tak matanie (cik nu kuram atlicis) lopi beidzot pa 10+ gadiem savākties kādu dienu kāda krogā un pielikt sejas zem truemetal karoga, m?

TM.LV biedru koppļēgurs


Tātad: 25. novembrī, plkst 20:00, klubā Nabaklab truemetal.lv biedru koppļēgurs.

Programmā:

  • metāls
  • alkohols
  • utmldz.

DJ Deathperado
Video DJ Intars (ja būs tehnika :D)

Nepalaid garām iespēju beidzot realizēt dzīvē virtuālo alus uzsaukšanu vai pa muti sadošanu!

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
varetu, bet tad lugums decembri, tad bushu dzimtaja puse :)
0
Ideju atbalstu. Rīgā ir tik lieli krogi vispār? :D
0
Agrāk vismaz kopīgai pļēgurošanai atrada kādu hipsterīgi virsvērtīgu nosaukumu: ta Sievasmātes Metalurģija, ta Vinilmetāls. Bet tagad — pa brutālo: Koppļēgurs?
+5
Loppļēgurs :>
0
Folkklubs "Ala"
+2
Alā parasti nav kur vienam/diviem apsēsties.
Drīzāk Ļeņingrad ar atsevišķo istabu.
+3
Ļeņingrads nebūt nav slikts variants.
-4
tas krievu kantoris sūkā Staļinā āni
+8
Kādos krogos, te kāda svētdienas skola? Brasas kapos!
+1
Pasākumu atbalstu, ar ideālā variantā uz decembri, ja notiktos pasāciens. Tas pats Vinilbārs jau neslikta vieta bij, priekš Sievenes metalurģijas vietas pietika :D
+1
Vēl neviena tvuemetal kopsapulce nav notikusi Daugavas lb.krastā. Pietiks būt egoistiem un rīkot tikai bļe tuvāk savām mājām ;D Jāpadomā arī par kolēģiem no labā krasta.
Piekrītu par decembri. Ļeņingrada droši vien reālākais varinats. Moš vēl kāds tematiski draudzīgs lokāls šajpus?
+5
Man šķiet, ka vienīgā tm.lv kopsapulce ir bijusi tā, kurā sametās naudu domēna reģistrācijai :D Pārējās ir bijušas tāda vai citāda rakstura dzeršanas, kurās ir iegadījusies sauja tm.lv biedru.

Par datumiem runājot - varētu atzīmēt trūmetāla 13. dzimumdienu. pat nedaudz tematiski iznāktu. Ja atmiņa neviļ, tas sanāca oktobra sākums.

Par lokāliem - man arī Lenongrada īpaši neuzrunā. Tematiski draudzīgs būtu arī Labietis, bet nu tur nav ko darīt alus nedzērājam. Tā uzreiz nekas jēdzīgāks prātā gan ar nenāk.
+1
He, 13 gadi, 13 okt. sestdiena. Līdz decembrim jau paspēs v2 uztaisīt.
0
Nu var darīt tā: sanāk iesākumā Brasas kapos, tad virina tālāk uz Ļeņingradu. Es varu paņemt līdzi kandžu — ja līdz tam esošā izdzersies, uzdzīs jaunu.
+1
Ļeņingradā kādu mēnesi atpakaļ ar dāmu bijām iegājuši, uzturējāmies ~ 5 min., gājām prom. Publika- cik nu bija apsēduši bāra leti, pļēguri dīvāna sporta fani parastie. Pie galdiņiem meičas aka alternatīvās dīkdienes no Čomskija. Gaisā brūža aroma, grīda lipīga :D Vārdusakot huiņa. Varbūt sagadījās tā un radīja neg.iespaidu, ka 2x nav vēlēšanās tur nākt, vai hvz. Pļēgurošanai vulgaris vieta, protams, piemērota. Cik nu ir bijis būt Ļeņingradā (vēl vecajā vietā), parasti jau ugārā dzērāju barā un tad jau visas vietas labas liekas .
+2
Kas tur bi ar Cockbilly? Mož var pagrabu sariktēt "privātajai ballītei"
+1
Tas jau biš labāk izklausās.
+3
No Trūmetāla oflainā personīgi teju nevienu nepazīstu (ar ļoooti retiem izņēmumiem). Varbūt ir laiks laboties? Karoče - ideja atbalstāma.
+1
Tas tik tā, tāda ideja: jāorganizē 13 gadiņu pasākums 13.datumā Melnajā Piektdienā, mož pat kāda vietējā banda būtu ar mieru trve metālistiem mini konci uzspēlēt, da i mūziku varētu atbilstošu likt fonam... :)
+1
13. oktobris ir ceturtdienā. 7. oktobris, kad metal.id.lv pārtapa par truemetal.lv, gan ir piektdiena :)
/forum/87933-st%C4%81%C5%BEs-tr%C5%ABmet%C4%81l%C4%81#comment87997
+1
mazam pasākumam MP par lielu, tad jau Rockabilly pagraba rezervācija izklausās labāk - ar alu tur nekas dižs nebija, ja nav kas kardināli mainījies, bet savu muzonu gan jau var sarunāt. Daži trūmetālisti tur mēdza (mēdz) mēbelizēt
+1
Pēdējo reizi Rokabilijā biju, kad šie atradās Baznīcas ielā (Pie vecās Ģertrūdez baz.), kādā 07`vai 08`.g. Tematiski tuva vieta, kaut pamatā domāts baikeru bārs. Cik atceros reālie baikeri tur nemaz tik daudz netusēja, lai neteiktu, ka nemaz. Gk.panki, skini, metaleri u.c. alternatīvi orientēti frīki. Kas notiek tagadējā Vecrīgas Rokabilijā, hvz. Vairākkārt iets garām, radās iespaids, ka nīkuļo. Mājaslapas pasākumu galerijā esošās bildes neiespaido :) Bet, kā vietu kooperatīvam pasākumam būtu pat ļoti Ok.
0
^domāju, ka no TM lietotājiem pavisam neliels % pārvietojas ar moci.
-3
Varbūt Muceniekos?
0
Bļaķ, skatījos 13. ir 6dien, bet tas bi augusts :D Nu ta jātais 7. okt.

boks vnk ir veca piepe :) Krogs sen jau ir Vecrīgā, adresi tagad nepateikšu.
0
^Kalēju 52. Tur, kur agrāk M6 bija (ja atmiņa neviļ)
0
Vienīgo reizi Ģertrūdes Rockabily ieklīdu ar dažiem trūmetāļiem pēc Metallica konča 2008.gadā. Bija OK vieta, tik drīz no turienes pačibēja

Un labi, ka nav baikeru bārs - pāris reizes, kad būts Brīvajos Vilkos, tur rādžiņa popsa skanēja
+2
^ Tas nereti novērots. Brauc labi noaudzis, sūrs tēvainis ādas jakā ar spaikiem uz milzīga moča, aiz kura izpūtējiem zāle izdeg 10 metru rādiusā un zeme saplaisā no rīboņas. Bet no moča skaļruņiem pilnā klapē blāsto ABBA :)
+1
Tikko ar Regd izgājām cauri tam Rockabillijam — ja tur taisa co-pļēguru, tad jāprasa jamiem, lai paņem brangus aļus uz to vakaru, jo viņiem tur standarts ir Užavas gaišais, kaut kāds bezvārda tumšais (visādās ziņās viduvējs) un «vietējais speciālais». Jāprasa, vai bāram interesētu tāds dzertiņš, jo uz oktobri pašreizējie dzērājtūristi būs stingri vien beigušies.
0
Vietējais speciālais agrāk bija Lāčplēsis
+5
Ja kaut kas tāds notiek, manējais piesakās!

A, Bigg tu nevar ķip MP uzražot TM.LV urbanfestu? Nu tu tur uz visādiem plakātiem parādies, promo maikas utt,,, Tobiš, kāds budžets? No sākuma ķipa for fan, bet tagad jau normāls bizītis aizgājis. Piem. cik ilgi tev regulāri pārskaita piķi, lai pirmajā lapā būtu D'n"M ziņa vēljoprojām kā pēdējā?
0
> tas krievu kantoris sūkā Staļinā āni

Kāpēc krievu? Īpašnieki ir latvieši.
+1
Štruntwaffe par vietu - ka tik alus garšīgs!
+3
Sāk dzert Brasas kapos, tad aplīgojot cauri kapiņiem dodas uz betoniņiem pie MP. Galvenais jau padzert un murkšķēt, iekšā klubā nemaz nav jāiet. Pie MP vismaz var netraucēti dzert ārā, svaigā gaisā, menti tur nerādās >:)
+3
Muzončiku jāsazīmē. Kāds varētu ar auto paturēt duris vaļā. Nēnu, var arī te pie manis Imantā kaut kur :D
+1
Tad var paņemt līdzi kocenieci, lai uzrautu Ancient VVisdom un Landser gabalus. Oktobrī vēl pirksti nesalst, kad spēlē.
+5
Neonz, vakar, plkst. 02:37
>> tas krievu kantoris sūkā Staļinā āni

>Kāpēc krievu? Īpašnieki ir latvieši.

Toties 9. maijā pie kauna staba Pārdaugavā dzirda un baro svinētājus.
+5
^ es tieši par to, turklāt esmu pietiekami vecs - uzaugu PSRS un par to sūdu nav ne mazākās nostaļģijas - kam ir, lai piš uz Z-Koreju vai Rašu, pie komsabogamoļciem
0
Eu, nu tad ko tad? Līdz 07.10. palikušas nieka četras nedēļas. Ja grib kaut ko rezervēt, tad būtu tā kā jāsāk rīkoties.
+2
jā, šaušmīgi gribas dzert....
0
Tātad visi saka, ka vajag, bet pirkstu nepakustina?
+1
Paska, cik pirkstu ir pakustināts lai šo te piedrukātu :>
+1
^^^jālūdz pieredzējušais matalurģijas pasākumu orgs Werewolf (kurš gan te sen nav aktīvs), vai šajā lauciņā jau rakt sākušo Ķirsi. Tad pasākums tiks nodrošināts. Savādāk par pliku diršanu tālāk netiks ;D
0
Var jau atkal ierasties Vinilbārā un to terorizēt visu nakti.
0
^^ Werwolfs šajā forumā nav rādījies jau gadus trīs; Ķirsis, šķiet, nekad.
0
^tad ko, nespīd?
-2
Paņem un pats noorganizē
-2
Tev vajag, tu bļe i organizē.
0
kur rāvi, ka man vajag ?
0
Es nebūšu Latvijā un man ir skumji.
0
Es arī nebūšu tad Latvijā.
+1
Ko, brutaloctoberfestt?
+3
es kā reizi nesen pārcēlos atpakaļ uz dzimteni tā kā labprāt arī pievienotos.

Klau Bigij - vajadzētu varbūt pirmajā lapā beidzot jaunumu ielikt ar šo pasākumu :)
+3
ir vēl variants svētdienā noīrēt Jelgavas Baleriju, ja kas.. lai man nav nekur jābrauc.
0
OK rīt papētīs kas kur un kā ta >:)
+2
^^ viltnieks :D
0
Kāds kaut ko papētīja? Truemetāla lietotāju reģistrācijai nupat apritēja apaļi 12 gadi, kā redzam pēc jubilāru listes.
0
Mošk uzreiz labāk organizēties uz 13. gadadienu?
+2
Mēs tak arī "organizējamies" uz 13. gadadienu. Reģistrācija tak nāca apmēram gadu vēlāk.
+1
da ble, dzers vai nedzers, zb jau filosofēt :D tā dafilosofēsies līdz 21. gadadienai
+1
Davaj, uz priekšu! Ja vajag izpaust kādu praktisku darbību, tad — lai kur arī tas pasākums nenotiktu — es lieku litru ar pašdzīto 66,6% Sātandziru. (Iesākumam.)
+1
Es atkal domāju, ka alkohols ir inde un dzert ir slikti.
+6
Bigij, uzmanību! Kāds uzhakojis Intara paroli.
+2
Vēlreiz saku- bez Werwolfa vai Ķirša nekas te nebūs. Var pat necerēt.
0
Khe, tā es katru dienu gribu kautko saorganizēt, bet... Vienreiz pat pazvanījos, bet necēla, maitas. Tā nu skriešanā vien, jāvāc rudens raža.
0
^uz novembra vidu/beigām plāno.
+3
18.novembris = piektdiena
0
Tā ka nebūtu laiks tomēr iedzert?
0
Tam jau vienmēr laiks atrodas, ja ir vēlme.
0
līdz 18.11. vēl laika diezgan.
+2
Mazāk, nekā no 26. augusta līdz 7. oktobrim :D
0
^sazvani savus korišus Bušu vai Ķirsi un pasteidzini, lai sāk beidzot rīkoties. Laiks iet ātri.
+2
+2
Nu tad kas notiek? Ziema jau klāt, a kur kopppļēgurs?

www.youtube.com/watch?v=3FlR6xQPZdo...
-1
Gan jau pēc nedēļas tā ziema būs cauri.
+1
Ejam pie werwolf vienkārši visi kodēt, kad sieva nav mājās..?
+2
Es parasti daru otrādāk :D
+3
^ tu parasti ej pie sievas, kad werwolf nav mājā vai kā? :D
0
nuja
0
Sievas atrašanās mājās ir ticamāka, ņemot vērā, cik ilgu laiku Werwolfs pavada savā bataljonā, Ādažos, Alūksnē un vēl kaut kur!
-2
^ Bataljonā haltūrē, Ādažos atpūšas, Alūksnē viņš nav bijis kopš Brežņeva laikiem. Bļe, ja ieraudzītu, ko te diršu, laikam testikāļus nošķērētu :D
0
Tikmēr sieva izklaidējas? :>
0
Tā nu mums te sanāk nevis koppļēgurs, bet stoppļēgurs… :(
+3
Iespējams, pie vainas nespēja vienoties par visiem koppļēgura dalībniekiem pieņemamu pasākuma norises laiku, vietu un gaumi dzērienu izvēlē... Tas viss no sērijas: 2 latvieši, 3 partijas :)

Koppļēgurs - tas tāds labs, iedvesmojošs nosaukums, taču kā ar individuālo meistarību, rūdījumu cīņā ar Zaļo Pūķi? Varbūt ir kāds, kurš būtu gatavs pārspēt šai videoklipā redzamo puisi (3 polši 5 minūtēs):

www.youtube.com/watch?v=2ohZj99DsxA...
-1
^ja tas nav feiks, tad komentārs te viens- dzīves ilgums līdz 30 g.v. šim jaunajam cilvēkam prognostiski stipri apšaubāms.
p.s. par koppļēguru. Skaidrs, ka nebūs. Bija konstruktīvs ierosinājums /forum/124498-tm-lv-biedru-kopp%C4%BC%C4%93gurs#comment269421 , bet tika ignorēts, atsaucoties uz manis paša teikto ;)
+9
25.11.16 / Nabaklab / 20.00 / Truemetal.lv jubileja
+1
Yabadabadū!
0
LOL, tik officiāli :D
+4
TBA + SUPPORT
+2
+ DOORS
0
22.30 - Ronnie James Dio Hologram
+1
Domā, tik ātri jau sāks gļuki rādīties?
+2
Tātad: 25. novembrī, plkst 20:00, klubā Nabaklab truemetal.lv biedru koppļēgurs.
Mūsu rīcībā krogs (maksas) un tumbas (bezmaksas, laikam).
+3
Ievērtējiet tēmas augšgalu! Kādu 6 gadu laikā, kopš pievienojos šim fōrumam, beidzot kaut kas jauns dizainā!!!!!!!!!!!!!!!
+2
Imantas mežā būs kāds alnis nosprādzis :D
0
dnr "jaunums" savu 4gadu jubīli tomēr sagaidīja :D
+1
+ un citi
+2
Dārgie, kur ziemas, kur vasaras, kopš nebiju ielogojusies. Bet šitas ir to vērts! Kā tur bija - Flash your tits for satan \m/
+1
Karoč tad buhalkai būs būt?
+2
Obļē... .
Es gan laikam sejā pazīstu kādus 3 forumiešus, bet šķiet ka šis būtu iemesls ierasties.
WrongTale arī būs? Viņam kādu alu uzsaukt es gribu apmēram piecgadi.
0
varēja pirms jaungada šitas tusiņš notikt...
0
Nu... Lielāka varbūtība ir, ka varētu nenotikt :>
0
pirms jaungada jau arī notiek.
0
pirms jaugada = apmēram nedēļa pirms jaunā gada sākuma.
0
Nu vēl jau var paspēt :D
0
Bigij, ja nu esi tādās galējībās nonācis kā pirmās lapas atjauninājums, varbūt arī galeriju ar vecajām bildēm atliksi atpakaļ?
0
Čotta mums nācēju saraksts lēni pildās…
+2
Laikam nevajadzēja ziņot, ka varēs dabūt arī pa muti beidzot :D
0
Ir jāpiesakās? Piesakos.
+2
"Nepalaid garām iespēju beidzot realizēt dzīvē virtuālo alus uzsaukšanu vai pa muti sadošanu!"
Yeah, laikam jau otrais variants :D
+2
Jelgab, lai pieteiktos spied pogu augšā. To, kas saucas "es ar nāks".
+5
un pēc tam pamēģini tik neatnākt! ha ha
0
bet jautajums aktuals tapat - kad? :)
0
ai - palaidu garam, 25. novembrī
sorry, vel nebushu ieksh tevuzemes ...
+1
Rynair: 10EUR tur un atpakaļ žvikts :D
-1
Nekas, satiksimies vienreiz un pieliksimies tāpat, kad atbrauksi :)

Bigij! Lapas augšā paziņojumu vajag papildināt ar trešo dienaskārtības punktu:
— metāls
— alkohols
— virināšana!
0
Maltieši var mierīgi organizēt savu tusu ;)
0
Dabūju vairākreiz pārlasīt, kamēr pieleca, pričom te Malta. Labs! :)
+3
Baigi jau nu satiksies "pie alus" un "pa muti" nepazīstamie truemetal lietotāji, nācēju saraksts tie paši kas mēs vienmēr un visur "pie alus", pat Bobija nav :)
0
Gan jau lielākā daļa no regulārajiem arī Bobiju zin pēc skata un otrādi.
+2
^^ mazums kāds vislaik nepacietīgi grauž nagus :>
+1
Maz meiteņu pieteikušās. Bet cik nu viņas vispār te ir. Kur palika 13 skorpioni, Lūsis, Surogāts?
+1
^meitenes meklēs pēc tam :D
+2
Kad sadzersies drrrosmi? :D
+10
Deathperado, dāvana: /gallery/
Kaut kā tas rebuild ievilcies man :D
+1
Holy fkin shist, kas pa artifaktiem atkal dienasgaismā celti!
0
Aha, ar visiem kompromatiem!
0
Apriģiļitsja kas interesē vairāk - meitenes vai bobijs?
+1
Ou jē, izrādās, ka es arī metaaaaļļļaļļļāaa albumu esmu ielikusi! Pilnīgi kultūrvēsturiskais mantojums; až gandrīz vai asras acīs sariesās no atmiņām un smiekliem par aizgājušiem pasākumiem :D
+1
Es arī domāju nākt, bet vai var stiept sev līdz 17g jaunieti? nav taču vecuma ierobežojumu vai ne ???
0
Tik līdzi kefīrs jāņem :D
+3
^^ 17 gv? Tev tad ir jāapņemas viņš ne jau atstiept līdzi, bet pēc pļēgura aizstiept PROM!
+1
Tā ir viņa)))
+2
Tad vēl jo vairāk.
0
hm. 18+
līdz 23.oo nekādu problēmu, pēc 23.oo gan pieklājīgi palūgs telpas pamest, ja vien nav pie rokas pavadonis, kas pēc 23.oo pieskata un nogādā mājās.
Vecrīga, municipālā polīcija un tā.
+4
Cik saprotu tad pavadoņi būs uz vietas atlikulikām :>
+2
Pavadoņiem pēc likuma jābūt zem 0,5 promilēm, ja nekas nav mainījies.
+2
Nu re, ble. Gribi būt pavadonis - studē likumus! :O
+2
Sen neesmu te ietusējis. Tā vien liekas visi "+" ir cienīgi līdzvērtīgi izdzertiem alus kausiem. Viss zaļš un jautrs: +1 = 1s kauss, 3=3 kausi :-)
Piektdien sākam no "0" :D
+3
KAPIII!! Mazliet kaunīgi jāatzīst, ka pirmajā acs uzmetienā tam bannerim izlasīju "KAPPĻĒGURS", kas nepārprotami nozīmētu alkofilās prakses Brasas kapos..! Laikam Brasas saknes vēl turpina spokoties arī šodienas kārtīgajā dzīvē! :D
0
Jā, kaut kāda piramīdiņa tur ir gan :)
+1
Bļe es esmu saslimis līdz ar to visticamāk nebūšu... ;(
0
Velcies tik šurp! :) Līdz parītvakaram gan jau atlabsi.
0
Vēl jau divus vakarus var ārstēties
0
Man bērni jāvāc, visas aukles pamukušas... :(
0
Ko nu ņemās... biomāt!
0
Nevar metālfamīlija kaut kā sakooperēties ar tiem sīčiem? Jūsu tak ir daudz
0
FamīlijaS tb. Daudzskaitlī
+3
papildus prieks - novusa galdiņš.
0
Nu tad šovakar beidzot —

SŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪ...
0
……………………… ŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪDS!
+2
Dj opcijas: ja Deathperado piekusīs, ir pieejami divi cd mağīši vai paķer savu dīvaisu-dators, telefons ar savu mūzikas kolekciju, vadi ir
+1
Kas tur tā spīd? Ko tā saule pēkšņi izlīda?
Hā, bet nekas, tur jau tumsa tālumā krājas...
+6
novelu jums aizlieties reali, ta, ka pashiem nakosha diena kauns :)
+3
Pēdējoreiz, kad paķēru savu dīvaisu uz Nabaklab, pasmagi beidzās. :)
+1
Laikam baisi smags muzons bi?
+2
Vpizdū, piekāps ar.
0
iekāpt pīzdā - tas varētu būt diezgan memorable event
0
Nu tad aiziet! :)
0
Muzons baisi pareizs bija. :)
0
True metal
+5
mans vakars nebeidzās NABAKLAB ar metālistiem un bazaru ar Henču. Ejot mājās satiku divas īru meitenes pie Mildas un viņas mani uzaicināja līdzi kaut kur dzert. Gāju arī... Man liekas, ka vienai es pat patiku jo ļāva pavadīt mājās... septiņos no rīta.

Ā, starp citu, Fidels Kastro nomira...

Pielikumā mūzika
www.youtube.com/watch?v=Ij99dud8-0A...
+2
Es nupat pamodos. Nu pzdc plnīgs....
+4
Kurš grib iet lāpīties???
www.youtube.com/watch?v=q3DwlC6rers...
+5
Zbis pasāciens. Pēdējie izdzīvojušie Bigijs ar Intaru tika pamesti 8 rītā. Bija labi iegrimuši diskusijā par jaudas un griezes momenta attiecību.
+4
Līdz pirmajiem kraukļiem palika Deathperado, Intars, Uga un Skujruncis.
Cerams, ka Lācim ādu sašuva un komplikāciju nav, nebūs.
Patīkams vakars, jocīgā kārtā saplēsto glāžu poperīšu pasākumos ir vairāk, šajā gandrīz neviena.

Paģiru vakars šovakar turpat:
Vēliu Namai / dark ambient, Lietuva
Vārna / neofolk / ambient
Oskars Jansons
Klusie Viesi

20.00 / 5e
www.nabaklab.lv/zinas/t/42863/...
0
Es kautkad pēc 23:00 notinos, bet tāpat līdz 12 nopampu - pat neatceros, kad tik ilgi vēl bija gulēts.

Bet Nabinieks, pāriedams pseido Lielvārdes paspārnē, cenas ar pielicis - bundža, kas bodē pa eiro bez atlaides, pa 3 tirgo ...
+5
Ja nu kas, Lācis aizmuka no slimnīcas un tagad veseļojas mājas apstākļos, kādu laiku reibums galvā būs arī bez grādīgiem dzērieniem.
+1
Jauki pavadīts vakars labā kompānijā. Mājās ar kundzi aizbraucām ar pirmo trolejbusu, 06:05. Pamodāmies pirms apm. 2h. :D Ja man jautātu, vai pasākums jāpadara regulārs, nu kādu reizi gadā, tad kapēc gan ne?
0
Man patīk, ka tiek izmantots apzīmējums "vakars".
+3
Blle :)
+5
ioppamaa!
reku, te var paklausīties arī skaņu tām bildēm, ja nu kādam incē.
www.youtube.com/playlist?list=PLRwZ...
+2
^^^^^^^"bundža, kas bodē pa eiro bez atlaides, pa 3 tirgo"

Tak standarta krogus uzcenojums, tā kā nu pirmo reizi bārā, vai zin.
0
^^ un jā brīdinājums: tur tai pleilistā, ja kāds to izdomā klausīt/skatīt, Macbeth - Maikäfer flieg ir sūrs klips. Čerņa. Jūtīgiem cilvēkiem un dvēseles stāvokļiem - uz pašu atbildību.
+4
0
OK, kad atkārtojam?
0
Kad Lācis apdakterēs bauzi? :>
0
16. dec? es gribu ar uggu kauties. līdz asinīm. tikai tā, lai līdz 11. janvārim sadzīst.
+2
Līdz asinīm ieskaitot vai neieskaitot? Līdz 11. janv. ieskaitot vai neieskaitot?
+1
Ā un gribēt jau nav liegts :D
+1
Bigij, a lietošanas 13 gadu statistiku šite neiepostēsi?
+7
Man nav statistikas ko kurš lieto :>
+1
Pie zikurāta un imperatrises, šitāds pasākums pap!$t$ garām. Kad nākošais? Ap zaļumbaļļu laiku?
+4
Re re, kas tik nelieņ ārā :>
0
Kātad tur ir, šitais netiks par gadskārtējiem godiem padarīts?
0
Nabaklabs gan ciet, kur lai tagad dzer?
+2
Hmm, varbūt arī derētu...
+1
Es tikai par.
0
Ir jau ZLemess.... tiesa, tur matainus lopus tāpat var satikt mūždien.
+2
pieļauju, ka darbadienās ZLemess krogs nīkuļo. Zināms pieplūdums vīkendos un/vai pēc MP koncertu āfterpārtijos.
Nesen sanāca tur padzert pēc Koniša uzaicinājuma. Par krogu- principā, kā teica Slakteris `nasing spešl`. Visa tā gaisotne atgādināja krodziņu savā dzimtajā pilsētā, kur reiz 90`tajos varēja pulcēties gk.latviski runājoši, uz nosacīti nepopulāru mūziku orientēti jaunieši. Interjers nekāds, vai tā sacīt uz ātru roku sastrēbts no sērijas `s pivkom poķaņet`. Fonā skan ne Radio 2, ne SWH, u.t.t., bet parasti pašu palūgta uzlikt kasete. Pilnam komplektam ZLemeša krogā kkur stūrī trūkst dažu spēļu automātu un novusa galda :D Bet kā saka- sliktus laikapstākļus var aizgaiņāt ar labu omu. Ja forša publika, jestrs noskaņojums tad visur būs labi. Cenas laikam neko daudz neatšķiras no citiem Rīgas krogiem. Priecēja Saules eils.
0
^ par sākumu un beigām varu piekrist, par vidusdaļu viedokļa nav. Bet interesanti, kādam būtu jābūt bāram, lai tas tev skaitītos "samsing spešl"?
0
^nu kā lai tev Intar pasaka. Kā jau teicu bāra gaisotni nosaka publika, kas tajā apgrozās. Šaj ziņā var dzert un komunicēt kaut vai Ķengaraga kādā kāpņutelpā. Ja par pašu bāru tā interjeru, izkārtojumu, tēmu. Kruts bārs būtu piemēram šāds www.excaliburcafe.nl/images/slide13.jpg... Šādu bāru, protams, varētu iekārtot, ja būtu liels apgrozījums, maksātspējīga publika u.t.t. Tas noteikti nav ZLemess gadījums, lai cik liela būtu vēlēšanās.
+2
Man personīgi tas bārs nešķiet pievilcīgs - pilns ar krāmiem, da vēl spēļu automāti :D
+1
^viss šai dzīvē, Intar, ir personīgi ;)
0
Esmu kaut ko palaidis garām - Nabaklab ir ciet pavisam ?
0
Tur jau ir pusdienu ēstuve vietā.
0
MM par pasaakumu tikai par..!
+3
Pavīdēja ideja par iespēju Jelgavu Melno Cepurīšu Balerijas jaunajās telpās. Uz vietas ņamma, alus, muzončiks un viesnīca blakus ar atlaidi, ja savāksies pasākumam.
0
Hmm, MCB tā arī nav sanācis vēl pabūt. Nebūtu slikts iemesls, tik nez, cik daudzi salasīsies. Nav jau it kā Jelgava baigi tālu.
0
Izklausaas interesanti;)
0
Šogad koppļēgurs atkal MCB 15.dec. kopā ar Frailty? :)
0
Atkal tas ir kā?
0
Atkal, tas drīzāk domāts kā mēģinājums sarīkot atkārtoto koppļēguru (sk. savu 2017.g.7.nov. postu ;) )
+5
Koppļēguram būs būt!
Vācamies sestdien, š.g. 12. oktobrī vakarpusē (oficiāli 20.00, bet nav aizliegts nākt agrāk vai vēlāk) iekš Zobens un Lemess.
+6
It kā ~20 gadu jubilejs. Vajag slacīt vai nevajag... hmm....
0
Tu gribi mums uzlikt pulcēšanās ierobežojumus? Pianists tāds!
+2
Vajag, un kā vēl vajag. Tā lai Dethklok nervozi pīpē stūrī! Kādā formā un kur?
+1
Noteikti vajag. 20 gadi - tas jau gandrīz pieaugušais pēc ASV modes.
0
Pa vaidzēšan jau vajag, šaubu nav. Bet vai reāli savāksies vairāk par 3 cilvēkiem, tas jau atkal cits jautājums.
0
Hmmm, domāju, ka vismaz 10 varētu dabūt rokā.
0
kurā datumā varētu būt reāli? Piektdiena, 13.oktobris?
0
6:66
0
Tiešām, 13.oktōbrī, piektdienā. Damn, perfektāku datumu grūti atrast.
0
Nu bet kur, davai pie Despera mož?
0
Tb kā pie manis? :D
+1
Nu baļļuku, koppļēguru. Kas tev, virtuvē maz vietas?? DD
0
Varam ZuLā. Ar šašliku. Tas nav tālu no manas virtuves :D
0
Ja Despers vēl dzīvo uz Annas ielas stūra, tad jau ierāviens Z&L mierīgi var beigties Despera mājas iekšpagalmā, ja Dzelzis visus izmet ārā uz rīta pusi.
0
Mājas iekšpagalms nav opcija dēļ nervozajiem kaimiņiem. Bet var doties baurot uz to skvēriņu pie Stricka villas :D
0
Ja reāli savāktos kāds bariņš, tad jau var štukot arī par samešanos priekš samešanās kādā neitrālā lokācijā.
0
Vo, atcerējos - thetrve tak ir māja laukos :D
0
Un lauki kur? Bet labs variants.
0
^ Matīšos (starp Valmieru un Mazsalacu). Bet neizskatās, ka viņš pats šeit būtu ielūkojies...
0
Tad jau Spiega māja ir sasniedzamāka.
0
Tā, palicis tikai mēnesis. Ko daram?
0
Dzeram, ko tad citu! ^ tavs #5666 komentārs :>
0
Pie Koniša Upesciemā. Vajag tikai viņu pabrīdināt.
0
A ja bez brīdinājuma? :D
0
Tātad. Palikušas tikai divas nedēļas.
0
^ vai tad ar Dzelzi vairs nevar sarunāt kādu pusslēgto vakaru?
+2
Kā tas i, pusslēgtais? No kolonnas līdz logam melnu palagu izklāj un aiz tā notiek orģija?
0
^ Aiz tā guļ, kādas tur vairs orģijas tādā vecumā :D
0
Kādā ta vecumā? 40+ nav vēl tāds vecums, ka orģijas neinteresē!
0
^ pareiz, lai gulētu nekādus melnus palagus nevajag :)
+2
Nu vo. Sasolīs orģijas aiz melna palaga, sanāks tauta — a tur kārtējais parastais koppļēgurs.
+1
^^^ tiem, kas beigti, vairs neinteresē... droši vien.
+1
Nu ok, tā kā 13.ajā paralēli notiek tikai viens neliels koncis Republikā, tad vācamies ZuLā un nosvinam?
+1
Ok, tad dzeršu viens.
0
Es kaut kur apkārt pa pilsētu mētāšos, tikai nav vēl skaidrs, kad kurā vietā.
0
Nu diemžēl Gulbene ir pārāk tālu. Varu atbalstīt pasākumu tikai neklātienē. Bet uz Frailty koncertu būšu
0
^ tā vispār nav zemē metama ideja - TM koppļēguru pārcelt uz Frailty konci. Vienīgi Bigijam tā varētu nešķist ideāla doma :D
0
Tas ir variants, protams.
Bet es esmu noskaņojies šovakar pabojāt aknu par godu truemetal.lv - Republikā uzstājas Elle, pēc tam ZuL.
0
Elle man patika Munky Praidā, bet nez vai kluba formātā arī tāpat patiktu.
0
Hmm, ja uznāks garīgais, mož varētu aizvilkties uz lemesi... hmm
0
Šodien plānā atvadas no Mieža (''Miezim un co.'' Vecrīgā uzgrieza īri, lai izmestu laukā - šajā nedēļgalā atvadas un specpiedāvājumi).
+2
Vispār palasot tēmu, nākas secināt, ka ir lietas, kas nemainās:

Intars, 2016. gada 9. septembrī, plkst. 11:51
Eu, nu tad ko tad? Līdz 07.10. palikušas nieka četras nedēļas. Ja grib kaut ko rezervēt, tad būtu tā kā jāsāk rīkoties.

Tontoons, 2016. gada 9. septembrī, plkst. 19:13
jā, šaušm īgi gribas dzert....

Dethecrator, 2016. gada 10. septembrī, plkst. 20:01
Tātad visi saka, ka vajag, bet pirkstu nepakustina?

BigUgga, 2016. gada 10. septembrī, plkst. 21:47
Paska, cik pirkstu ir pakustināts lai šo te piedrukātu :>
------------------
boks, 2016. gada 12. septembrī, plkst. 09:12
^tad ko, nespīd?

BladeOfDarkness, 2016. gada 12. septembrī, plkst. 09:44
Paņem un pats noorganizē

boks, 2016. gada 12. septembrī, plkst. 11:22
Tev vajag, tu bļe i organizē.

BladeOfDarkness, 2016. gada 12. septembrī, plkst. 11:25
kur rāvi, ka man vajag ?
---------------
Tontoons, 2016. gada 26. septembrī, plkst. 21:27
da ble, dzers vai nedzers, zb jau filosofēt :D tā dafilosofēsies līdz 21. gadadienai
0
^^^ DDD
+2
Deathperado, šodien, plkst. 09:52 Ok, tad dzeršu viens.
Neba nu pirmo reizi D
0
Dzert vienatnē - pats labums!!!
0
nav jāklausās pārmetumi
0
Šodien plāns smelt ar dāmām, bet mūsu grafiks vēl ir samērā duļķains, bet iespējams, ka ZuL arī būs maršrutā...
0
Pie gultas atradu alu. Iedzēru. Atbalstu pasākumu. Vakarā (naktī) futbols. Varbūt aiziešu pēc otra
0
Šovakar garšo. Nezinu kāpēc
0
Vecums, vecums.. .nekur negribas iet. Paceļu es ar kādu litru par tm!
0
Nu ko tur teikt? Vecums. Noklausījos lietuviešu mežabrāļu dziesmu. Iešu pēc otrā. Bet Rīga? Tikai uz Frailty.
0
Es aizgāju. Vienu paņēmu. Te ir tāds klusums. Neviens nezin par truemetāl jubileju. Sēžu, iedzeru alu un skatos uz lukturi. Savā ziņā lauki ruļavoi
+3
Šis nedaudz atgādina Lemmija stāstu par saviem jaunības gadiem - kur pilsētā jauniešiem galvenais tusiņš bijis pie telefona būdiņas. Jo tā bij vienīgā vieta pilsētā, kur naktī deg gaisma.
0
Vainamoinenam pie Astrona ciemos jābrauc.
0
Pamodos. Blakus ir alus. Padomāju par vakardienu. Ne visu atceros. Tā kā atzīmēju datumu kā nākas
0
Nu, ja - mūsdienās viss attālināti :>
0
Man ar vakar mēreni sastrēbties sanāca, 4 krogos. Tagad ar maķenīt smeldzīgu galvu līgojos vilcienā mājup.
0
Man tik 3. Nolaidība
0
Mļe, Desper, a rēķinu samaksāji? :D
0
Bļe. Tātad šovakar jādzer tālāk
0
Es gan vakar mierīgi padzēru džintonikus mājās.
+1
Vakar ZuL bija rindā 5.krogs, tā kā drusku par daudz vienam vakaram, līdz ar to, mana vizīte bija samērā īsa...
+3
Ja Bigijs netaisa galerijas, tad galerijas atnāk pie Bigija - 2004.gada bildes (nav jābūt Feisītī, lai redzētu): www.facebook.com/groups/metalurgija/...
0
^ vismaz viena no tām ir arī šeit galerijā, un tām pārējām līdzīgas gan jau arī ir :D
0
Te ir baigi maza izšķirtspēja bildēm, bet vismaz tās ir.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas