ALUS un SARUNA
+3
Ja Tev ir 25-30 gadeļi, regulāri vai neregulāri, bet lieto ALU, arī ja slāpst:
ir iespēja piedalīties sarunā par alu, tā iepakojumu un noformējumu, arī lietošanas paradumiem.

Darbadienā, 16.00, parasti, stunda, divas.
Der gan latviešu valoda, gan krievu valoda.

Mārketinga kompānija veido šādas sapulces, lai noskaidrotu, kā labāk nopārdot savu dziru, kas tajā ir labs un kas galīgi nelabs.
Domāju, šejienes iedzīvotājiem varētu būt saistoši.

Pasāciens notiek centrā, Strēlnieku ielā, šobrīd tiek komplektēta grupa, gan krievu val, gan latviešu.

Mīnuss - pasākums tiek filmēts, pluss - personu dati, safilmētais materiāls un viss pārējais nekur netiek publiskots.
+ simboliska samaksa, parasti dāvanu karte no GC vai kas tamlīdzīgs.

Ja Tev liekas saistoši, atbilsti 25-35 gadeļu vecumam, lieto alu, atsūti ALUS JĀ un savu vārdu uz nr. 26330259 vai uz epastu: ian.jansons@gmail.com , Tev piezvanīs administratore un uzdos pāris jautājumus.
(Tu nedrīksti strādāt reklāmas aģentūrā vai tirdzniecībā, nianses admintante izstāstīs)

nāves līnija - pirmdienas vakars.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Bet tur būs tikai runāšana par dzeršanu? Dzert nedos?
0
hm..
reiz bija par pīpēšanu - bio mat, visi pīpēja yobansrots. uz minerāļūdeņiem ar varēja drinkot visus iespējamos.
par alu - hvz, to Astrīda zinās teikt.
+3
25 - 30 gadeļi....kaut kāda vecuma diskriminācija.Te tak galvenokārt alus tēmās raksta tie, kuriem jau virs 30...
+3
teksta beigā minēts 25-35. Bet tas tikai liecina, kāda ir pētījuma mērķauditorija - zin, vecienm krāniem jau ar reklāmu galvu vairs nesagrozīsi.
0
uhu.
gan jau ir kkāda vadlīnija par aktīvo vecumu un paradumiem, kuru mērķauditoriju uzrunāt un tā.
ar kādiem saukļiem, iepakojumu un cenu uzrunāt, jo gala beigās, pēc 35 jau zini, ka ar smuku etiķeti nepaķers, ņems pārbaudītu vērtību.
+3
un pirms 25 pērk to kas lētāks ...
0
Nu ja, tad jau 80% nav sajēgas vēl, ka vajag garšīgu, lai ir sāts, sārts un prieks, nevis tikai daudz, lēti un lai labi dolbī.
+1
Es ierakstos kategorijā, bet man nav kas bērnus auklē >:D Līdzi ņemt neliekas prātīgi
+2
@BladeOfDarkness Ikdienā, pērku alus pa 3.80 eiro 330 ml...
0
^ bet daudz jau tādu nav.
+3
Es esmu price-performance cienītājs un pērku 3L kārbu ar baltvīnu pa 7.90 :D
0
+1
+2
^^^ Positivusā alu orgi pa €5 puslitrā tirgoja - tā ka tagad tādu ir samērā daudz :D
0
Price/performance jau atkarīgs no tā, ko kurais uzskata par performanci. Vienam tas būs alk.%*tilpums, citam tas būs garšas, aromāta un estētiskais baudījums, citam abu iepriekšminēto apvienojums.
+8
Dzīve iegrozījās tā, ka reiz vadīju fokusgrupu par Bonapartu. Cik tas bija jautri! Pēc stundas ar iepriekš nepazīstamajiem respondentiem vienojāmies, ka pīpēt varam tepat pie galda. Pēc divām dziedājām, atvadījāmies ilgi apskaudamies.
Kā to savilkt kopā ar tēmu... nebīstieties, dažreiz prieks uzglūn negaidītās vietās!
0
@Intars ir daudz, beļģu alus visāds ir.
@BladeOfDarkness neapmeklēju tādus pasākumus, bet domāju kā tur nekas "labāks" par Aldaris 1865 nebūs. Tāds alus, nav manā gaumē.
0
Prieks uzglūn, muahahaha :D
0
^^ cik es sapratu, Aldara "positivus 10" tur bija - un tas ir dahuja labāks par lielāko daļu širpotreba.
P.S. iedomājies tik, amerikāņu alus man kopumā iet labāk iekšā, nekā beļģu, bet - vēl grēcīgāk - pa lielam ir pohuj, kur alus darīts, jo tradīcijām ir 0 nozīme, ja tev tas alus negaršo.
+1
Pēdējā pusgada laikā Aldara Positivus 10 ir biežākāis pirktais ikvakara aliņš no gastronoma. Ļoti veiksmīgs. Tāpat pārējie Aldara krafti ir zjbs. p.s. nodrāzti, neoriģināli, neineteresanti, bet- izlejamais Brengulis vienalga izkonkurē IMHO.
0
Paklau! Nu ja neviens negrib uzņemties rīkot Koppļēguru, davai piesakāmies visi uz šo alus mīļotāju fokusgrupu — un pielejamies visi TUR!
0
Man price-performance ir daudzums pret cenu, ar noteikumu, ka man tas garšo.Un pēdējā laikā sanācis ir vairāk vīnu un viskiju dzert nekā alu, bet mani tas kaut kā arī ne pārāk uztrauc. Laikam vecs palieku.
0
Ja kopējais patēriņš nepieaug, tad jau arī nebūtu jāuztrauc. Es droši vien arī vīnu dzertu vairāk, bet saldie man ne pārāk, bet pret sausajiem kuņģis protestē pēc pāris glāzēm.

Man pēdējā pusgada laikā laikam visvairāk patērētais alus ir Lielvārdes IPA. Lai arī dažas reizes ir gadījies sūdīgs, tomēr price/performance ir gana labs, lai riskētu - un 90% gadījumu ir ok.
+1
Man grūti pateikt, bet ja MALDUGUNS Zaļās Bises sēriju uztver kā vienu veselumu, tad tā ir dzertākā - pat šobrīd 4 dažādas tās variācijas gozējas ledainī un no labākajiem laidieniem vismaz pa 4 pudelītēm tiek izdzerts, kas man ir salīdzinoši daudz vienam alum
-1
Sānslīde labakais no visiem

ventspils.pilseta24.lv/zina?slug=ka-izvela...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas