Tēma:
P3LICAN
, 16. janvārī, plkst. 14:14
+7
 
27. martā Rīgā, radio „Naba” klubā „Nabaklab” uzstāsies ASV sludge metal apvienība „Crowbar”.

„Crowbar” tiek uzskatīta par vienu no ietekmīgākajām Ņūorleānas smagās mūzikas grupām un ar savu ekstrēmi zemo, plašo skanējumu atstājusi paliekošu iespaidu uz sludge un doom metal žanru kopumā. Apvienība radusies 1988. gadā un savā mūzikā cita starpā iekļauj arī hardcore/punk raksturīgas ritmiskas, ātras pārejas, vienlaikus saglabājot sludge raksturīgo smagnējumu. Šīs hardcore saknes meklējamas 1989. gadā, kad „Crowbar” līderis Kirks Vindšteins (Kirk Windstein) izveidoja grupu uz sava iepriekšējā kolektīva „Shell Shock” bāzes. Mūziķis līdz 2013. gadam spēlējis arī smagās metāla supergrupā „Down” kopā ar Filu Anselmo (Phil Anselmo) no „Pantera”. Šobrīd Kirks joprojām muzicē arī grupā „Kingdom of Sorrow”, kuru izveidoja kopā ar „Hatebreed” ģitāristu Džeimiju Džasta (Jamey Jasta).

www.youtube.com/watch?v=bbibXGd4mxY...

„Crowbar” pirmais albums, kurš tika izdots 1991. gadā, plašu popularitāti neguva, taču ar apvienības otro ierakstu 1993. gadā grupa beidzot pieteica sevi plašākam klausītāju lokam, parādoties mūzikas kanāla MTV rubrikā „Headbanger’s Ball”. Par labu nāca arī ilggadējā draudzība ar smagās mūzikas smagsvariem „Pantera”.
Līdz šim „Crowbar” izdevuši vienpadsmit studijas albumus, no kuriem pēdējais – „The Serpent Only Lies” iznācis 2016. gada nogalē alternatīvās mūzikas izdevniecības „E1 Music” paspārnē.

www.youtube.com/watch?v=9hvqkfVvxJE...

Klubs „Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv un, kā ierasts, pirmās biļetes nopērkamas par īpaši izdevīgu cenu. Ņemot vērā kluba ierobežoto ietilpību, aicinām biļetes iegādāties laikus.
Koncerta sākums plkst. 20:00. „Crowbar” Latvijā viesosies pirmoreiz.

www.ticketshop.lv/site/events/view/20...
tolx
, 16. janvārī, plkst. 14:42
+1
 
a vot eto pavorot....
Bibo
, 16. janvārī, plkst. 14:59
0
 
Tas jau ir nopietni.
boks
, 16. janvārī, plkst. 15:24
0
 
pārskrēju dažādas adreses ar tūres datumiem, Rīga pagaidām nefigurē. 25.martā šiem koncerts Bristolē, UK. Ja Baltijā tas viņiem vienīgais gigs, tad, domāju tādu klubu, kā MP piebāztu pilnu. Nabaklabs stipri pašaurs šādiem monstriem. Bet ej nu zin- koncertu apmeklētībai mūsu pusē atliek vien izteikt līdzjūtību jau no gada, teiksim- 2007.g.
Cik Lauzni ir sanācis dzīvajā skatīties, tik gandarījums bijis gana liels. Nopietni, oldskūli veči, močī nopietnu mūziku. Neskatoties, ka koncis iekrīt pirmdienā, būs jāapmeklē.
PeterisP
, 16. janvārī, plkst. 15:40
0
 
neesmu crowbar sekojis līdzi gadiem, bet cieņā par lielisko ieguldījumu manā pusaudža dzīvē (90.pirmā puse), varētu savu pēdējos gados slinko pēcpusi aizvilkt
2econd_Skin
, 16. janvārī, plkst. 15:41
0
 
Savā laikā jau bija populāri, bet nu man liekas lielākajai daļai viņi ir pie kājas un Nabaklab būs ok.
Intars
, 16. janvārī, plkst. 17:15
0
 
Man arī šķiet, ka mūspusē sludge nav tik populārs, lai savāktu vairāk par 100 apmeklētājiem pat uz tādiem žanra dižgariem kā Crowbar.
Quorthon
, 16. janvārī, plkst. 17:27
+5
 
Sasodīts, jā! Beidzot būs iespēja dzīvē redzēt, kā izskatītos dārza rūķis, ja tas būtu cilvēka augumā, dusmīgs un spēlētu sladžu.
BladeOfDarkness
, 16. janvārī, plkst. 19:25
0
 
2012.gada Bruķikā labi un dusmīgi nosmacēja !
Fauns
, 17. februārī, plkst. 19:06
0
 
Man savukārt šķiet, ka būs pārbāzts ar tautu, jo banda ir pārāk ekskluzīva. Un kaut kādas baumas dzirdeju, ka moš pārcels uz MP..?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!