26.5.17 RAGANA (ASV) , Fonoplane @ Nabaklab
+1
piektdien, 26.maijā, Nabaklab,

RAGANA (ASV, jaukākais sieviešu proto black metal duets no Kalifornijas, ar attālām saknēm LV)

ragana.bandcamp.com/
www.facebook.com/raganaband...

www.youtube.com/watch?v=YWyyvQAestc...

FONOPLANE - Rīgas progresīvais roks, kas lauž robežas.
www.facebook.com/fonoplane
fonoplane.bandcamp.com/releases
www.youtube.com/watch?v=nM_Afi5sKhU...

A Farewell To Words - instrumentālā roka trio no Rīgas
www.facebook.com/A-Farewell-To-Words...
afarewelltowords.bandcamp.com/releases

SBSM - trio no ASV, kas izpaužas Queercore/noise/no wave/dark wave/post-punk mūzikas sajaukumu robežās.
www.youtube.com/watch?v=M7Menn7kUhY...

Biļetes iepriekšpārdošanā no 6eur
www.ticketshop.lv/site/events/view/22...
Koncerta dienā, saprotams, dārgāk.

domājams, sadomās kādu skaistu akciju - šitas+šitas ir viena laba cena, /forum/124610-27-5-nabaklab-nrcssst

info sekos.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
Queercore/noise/no wave/dark wave/post-punk - pēc apraksta spriežot - gejisks bezsakars :D Paskatījos video - precīzi.
0
fart em all
0
Jāpiekrīt vecajam vērtējumam: jo vairāk žanri pieminēti grupas aprakstā, jo lielāks sūds parasti izrādās. Vienīgais zināmais izņēmums — Nokturnal Mortum.
+1
nu bet tur taču ir latviete ! jāiet atbalstīt savējie :) Bet, ja runājam par savējiem, tad man tiešām nebūtu bijis nekas pretīm, ja Miķeļa Rekevica kungs ar Vanum/Ash Borer tomēr būtu piestājis šogad Rīgā ja jau tik tuvu tikuši, bet izskatās, ka pass. Pelikāns gan 1. aprīlī solīja, ka būšot 8. maijā :(
0
pofikk, jāaiziet Fonoplane paklausīties.
0
FONOPLANE tiešām labs. Neko salauztu gan nesaklausīju.
+3
RAGANA- priekš meiteņu blekmetāla dueta drošivien nav tas sliktākais, ko varētu gaidīt. Ja meitenes smukas (maz ticams) lieku +, ja motorcūkas, tad -.
FONOPLANE- pārsteidzoši jauks.
SBSM- kas tas bļaģ Queercore/noise/no wave/dark wave/post-punk tāds ir ellē ratā ? :D Un viņiem pat ir fani, vismaz tajā video.
p.s. nezinu, varbūt esmu pārāk pareizs, konservatīvs vai kkā citādi garlaicīgs, bet vai šādi frīki kā SBSM, АНСАМБЛЬ ХРИСТА СПАСИТЕЛЯ un tmldz tiek aicināti aicināšanas pēc, lai aizpildītu robu, vai ar domu, ka tiem 3-7 cilvēkiem, kam tas ķipa varētu patikt. Nu žopa taču totāla IMHO. Nekā personīga, ja aizskāru, kāda trauslās jūtas ;))
0
^nu, es domāju, ka tev nav problēmu paskatīties, kādas ir tās meitenes.

www.youtube.com/watch?v=L9nINt7uy58...
0
sbsm ir reizē arī grupas Ragana blakus projekts

Vanum/Ash Borer - jā, doma bija, bet nē, nenāk tik daudz ļaužu uz koncertiem, lai būtu veselīgi rentabli viņus paķert. Savam priekam lētāk būs aizlidot paskatīt kkur citur.
0
^Okej- ģitāristes ieskaišu grāmatiņā varu atzīmēt +.
0
^^ nu tak gan jau kādi 16 cilvēki būtu atnākuši uz tādiem elitistiem (bez ironijas). Vismaz mēs būtu 2 gab. bijuši redzēt šobrīd pasaulē divas, minu - TOP50 esošas, blekmetāla bandas. Bet nu ko darīt. Noskatījos abus Pītera koncertā no 05.05. Ir bijis baigi OK
0
varbūt pat 20 cilvēki atnāktu. bet tas, kā jau vienmēr, atkarīgs no laika, plāniem, naudas, slimībām, utt. nezinu, kā to vispār var prognozēt.
0
jā, doma, ka šie 16it atnācēji samaksā 50e par ieeju, man ar liekas simpātiska. Bet ne Mazpisānos.
tāds special koncerts, limited tickets to 30. Bet būtu jaudīgi, protams.
+1
^ tak es jau n-tās reizes esmu rakstījis, ka cenai nav nozīmes, ja ir produkts. Dajoš Carcass - 100 eur pa biļeti !
0
ok, sūtīšu Tev piedāvājumus uz epastu:)
+2
šovakar
+2
21.00 Molecular Beats
22.00 Fonoplane
23.00 RAGANA
00.00 SBSM

Raganas vāģis arī izskatās raganīgs - čiekuri, ragi un viss pārējais.
Un jā, viena Ragana runā drusku latviski. Feina grupa, nav saprotams, kāpēc tādas jaukas dāmas spēlē tādu metālu.
+2
Raganai bija jaudīgs koncerts. Jaukas meitiņas.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
HH
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas