Tēma:
BladeOfDarkness
, 2017. gada 13. decembrī, plkst. 15:04
+14

Bauskas pilskalna estrādē

www.facebook.com/zobensunlemess/...

SKYFORGER ar albuma "Kauja pie Saules" 20 gadu jubilejai veltītu īpašu lielkoncertu!
MOONSORROW
CRUACHAN (celtic folk / black metal, Īrija)
GODS TOWER (pagan / doom metal, Baltkrievija)
RĀVA (Dark / Experimental Folk, Latvija)
FOLCORE (folk metal, Baltkrievija)

Pirmās 50 biļetes €23 - www.ticketshop.lv/site/events/view/24...

Starptautiski atzītas metālmūzikas apvienības, labākais no pašmāju smagās mūzikas, tautas tradīcijas, ieskats vēsturē - to un vēl vairāk jau ceturto gadu piedāvās mūsdienu etniskās mūzikas un seno amatu festivāls Zobens un Lemess, kas nākamgad no 15. līdz 17. jūnijam notiks Bauskas pilskalna estrādē. Arī 2018. gadā festivālā uzstāsies gan jau plaši pazīstami un atzīti mūziķi, gan arī jaunākas grupas, kas daudziem var kļūt par atklājumu, būtiski papildinot muzikālos apvāršņus. Tāpat festivālā notiks seno amatnieku meistarklases, apmeklētāji varēs nolūkoties vēstures rekonstrukcijas klubu piedāvātos cīņu paraugdemonstrējumos un vērot krāšņas ugunsskulptūras.

Nakšņošana festivālā paredzēta apsargātā telšu pilsētiņa, kas tiks izvietota norobežotā teritorijā tieši blakus festivāla norises vietai. Uz vietas būs pieejami visi nepieciešamie pakalpojumi, tostarp kvalitatīva ēdināšana, atspirdzinoši dzērieni, medpunkts, kā arī veldzēties gribētājus gaidīs gleznainās Mūsas un Mēmeles pludmales
boks
, 2017. gada 13. decembrī, plkst. 15:17
+1

Cruachan- pieredzējuši īru pagāni. Manā īpašumā gan ir tikai viens viņu ripulis `Pagan` 2004`. Neteiktu, ka drausmīgi bija aizrāvis, kas droši vien skaidro to, ka neko vairāk no viņiem gādājis neesmu. Bet patīk tā kā tā, noteikti ievērtēšu klātienē.
BigUgga
, 2017. gada 14. decembrī, plkst. 03:41
+5

ŪZ BAUSKŪ!!!
BladeOfDarkness
, 2017. gada 14. decembrī, plkst. 11:10
+6

nebļauj, bet labāk veco baneri nomaini ;)
BigUgga
, 2017. gada 14. decembrī, plkst. 14:53
+4

Nav laika, es jau Mežotnē - mūkus cērtu!!!
Dethecrator
, 2017. gada 14. decembrī, plkst. 18:12
+2

Pēc žanriem drīzāk tā: Vecais ar Zirgu izcērt krustnešus, Bigijs un E. rok zemē.
Neonz
, 2017. gada 14. decembrī, plkst. 22:07
+3

Es kad ieraudzīju to paziņojumu par Skyforger un KPS, kā reiz uzreiz iedomājos, ka beidzot BigUgga varēs pacelt rokas pret sauli!
kurrrat
, 2017. gada 16. decembrī, plkst. 12:36
0

Nez kā citiem, man Lone kā festivāla norises vieta labāk patika.
BladeOfDarkness
, 2017. gada 16. decembrī, plkst. 12:42
+9

pag, tu jau ieleci laika mašīnā un izbaudīji festu Bauskā ?!
kurrrat
, 2017. gada 16. decembrī, plkst. 14:09
+3

Man laika mašīna nav nepieciešama, jo Bauskas pilskalna estrādē dažādos pasākumos esmu bijis vairākas reizes. Lone man šķiet kluss un patīkams nostūrītis, kur, ja apstākļi spiež - vari noplīst tuvējos krūmos vai vienkārši tāpat aiziet nokārtot savas vajadzības... Bauska tomēr ir pilsēta.... nu kaut kā tā,,,
BigUgga
, 2017. gada 16. decembrī, plkst. 14:31
+5

Tas jau nu gan - lopiem labāk dzīvojas brīvākā dabā, to jau jebkurš environmentālists apstiprinās.
lash
, 2017. gada 18. decembrī, plkst. 08:46
+1

Var jau būt, ka tajā Bauskā būs baigi forši, bet, cik nu ar kādiem potenciālajiem ZuL apmeklētājiem runāts, visi atzīst Lones krietnumu un izsaka bažas par to Bausku.
boks
, 2017. gada 18. decembrī, plkst. 15:56
+1

www.bauskasdzive.lv/uploads/thumbnails/...
savi plusi noteikti būs- veikalu tuvums, nokļūšana ar transportu u.c. Tā estrāde ir pils pakājē, turpat upe. Gan jau būs OK.
boks
, 2017. gada 18. decembrī, plkst. 15:58
0

un svarīgi pašiem uzvesties kā cilvēkiem, lai Bauskas domnieki arī turpmāk atļauj rīkot tur festus.
BigUgga
, 2017. gada 18. decembrī, plkst. 16:28
+3

Mož uzvalciņos un saliksim krēslus ap skatuvi?
Dethecrator
, 2017. gada 18. decembrī, plkst. 20:24
+1

... un vainagus ar lentām, un "štrausus". Funeral doom 4eva!

Ja nopietni, tad Bauskas mērs ir nacionālists. Viņam tur kaut Peste Noire varētu uzstāties.
boks
, 2017. gada 18. decembrī, plkst. 21:17
0

^velc uzvalku, laba doma.
2econd_Skin
, 2017. gada 18. decembrī, plkst. 21:22
0

a kāda vaina uzvalciņiem?

www.youtube.com/watch?v=5zfM_Cz-9fc...
boks
, 2017. gada 18. decembrī, plkst. 21:53
0

Nu bet protams ka nekāda vaina. Tematiski. Daudzi dūmisti un ne tikai, iecienījuši uzvalkus.
BigUgga
, 2017. gada 18. decembrī, plkst. 23:06
0

Nu man kaut kā likās, ka uz festu brauc dubļos vārtīties - man būtu žēl uzvalka.
Dethecrator
, 2017. gada 18. decembrī, plkst. 23:18
+3

Jāatzīst, ka šīgada ZuL bija pirmais metālpasākums manā mūžā, kur man viens pie skatuves piepisās par to, kāpēc man paveca tumšzila žakete mugurā. Paskaidrojumu "es pa taisno no darba" šis nesaprata. Nācās atkārtot.
BigUgga
, 2017. gada 18. decembrī, plkst. 23:43
0

^^^^ nevienu uzvalku neredzēju.
boks
, 2017. gada 19. decembrī, plkst. 08:29
+2

Bibo
, 2017. gada 19. decembrī, plkst. 14:33
+1

Gan jau, ka viss būs štokos, Bruķiks jau cik gadus dzīvojas blakus čignānpilsētai.
BigUgga
, 2017. gada 20. decembrī, plkst. 18:57
+2

^^^^ otreizējā atkārtošana bij jau ar krēslu? :>
FromBeyond
, 17. februārī, plkst. 01:43
0

Uzvalciņiem nav ne vainas...
www.youtube.com/watch?v=WfKUWvVCwvE...
BladeOfDarkness
, 25. martā, plkst. 20:12
+4

+ EREB ALTOR
+ METSATOLL
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!