CONAN (stoner/doom) @ Balerija
+5
Trešdien, 10.oktobrī, Melno Cepurīšu Balerija, Jelgava

CONAN - stoner/doom trio no Anglijas.

www.youtube.com/watch?v=-of5C1OHX_8...

www.youtube.com/watch?v=QkC5IJ-39UI...

Trešdiena, koncerta sākums 20:00
No Rīgas uz koncertu-atpakaļ būs organizēts busiņš.
Info drīz.

conan-conan.bandcamp.com/
www.facebook.com/hailconan/...

Biļetes iepriekšpārdošanā ticketshop.lv -
pirmo 30it biļešu cenas 7eur, nakamās 10eur, koncerta dienā 15e.
www.ticketshop.lv/site/events/view/26...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Bump (dubultā tēma)
0
rādi redzēt.
iepriekšējais topiks-onāns ir par depo koni
0
Nu paskaties pats, man liekas abas bi par Baleriju.
+1
jap.
paceļu rokas pret sauli.
nu padarbojies ar delīt podziņu un būs gerei.
+1
Jauns albums "Existential Void Guardian" nāk laukā 14. septembrī, ar to un kādu vecu hitu piestās Balerijā.

ziņa reku:
www.facebook.com/napalmrecords/photo...

biļetes reku: www.ticketshop.lv/site/events/view/26...
0
aizmirsās pats gabals:
www.youtube.com/watch?v=HdkJJFrQ9B8...
0
stounera pirāti jau iemetuši apritē pilno albumu:
www.youtube.com/watch?v=GLReZbithUg...
+1
0
trešdiena

20:00 Darrva
www.youtube.com/watch?v=jqEtwvTJAMY...

21:00 CONAN
www.youtube.com/watch?v=U9ZTgyL1K_0...

Biļetes lētāk te vai uz vietas pa dārgo:
www.ticketshop.lv/site/events/view/26...
0
Ja kăds ir gatavs atstūrēt 3 cilvēkus uz konci rīt un pēc atpakaļ uz Rīgu,droši var pretendēt uz bendžu un bezmaksas ieeju.
Izbrauciens-18:00 no centra.
0
Varu paķert 3 cilvēkus līdzi. Braucu viens ar mašīnu.

p.s. Biļete man jau ir :)
0
lastguru@gmail.com
Ir gatavs braukt
0
Painz,atpakaļceļam 2gab
Iemet savu nr.
+2
Ahujens koncils beigās bija.
+5
Skatos, tikai pāris komenti. Koncis bija ideāls. Negaidīti labi. Labākā skaņa, kādu esmu dzirdējis dzīvajā stounerim, un vispār, kopumā smagam muzonam kā tādam derētu pamācīties kā regulēt laivu... Perfekti. Pierasts, ka smaguči mūsdienās visi visu pārgriež un dzirdi tikai trrrrrrr un džžžžžž, a te normālā skaļumā tev pa smuko izlaiza smadzeni.
+7
Es vēl savu komentu neesmu iespamojis :)

Tad nu tā, Melno Cepurīšu Balerijā (turpmāk tekstā MCB) līdz šim nebija sanācis pabūt. Ne vecajās telpās, ne jaunajās. Tā kā Jansons tur ņemās kā traks (ceru un novēlu, lai viņam šis entuziasms nenoplok, neraugoties uz žanra specifiku un ar to saistītajām grūtībām), agri vai vēlu vajadzēja notikt koncertam, kuru nevarēju laist garām.

Lai arī neesmu liels tamlīdzīgas mūzikas cienītājs, bet viens otrs ansamblis tīri labi patīk, un dzīvajā stouner(sludge)dūms tīri labi kačā, tika nolemts doties ekspotīcijā uz tāltālo Jelgavu.

DARRVA - pasākumu iesāka vietējie bāliņi, kas savu tautudesu atrādīja cienījami, pat ar visu chip'n'dale daļu pirms pēdejās dziesmas. Bet kaut kā gribējās dzīvāku uzstāšanos. Mājās varēja brīvāk justies, vairāk uz publiku paspēlēt. Lai gan varbūt mājās tieši pretējais efekts, daudz paziņu, negribās izgāzties, tāpēc tāds saspringums...

CONAN - tas bija tā vērts! Riktīgi smagi, emocionāli, efektīgi. Profesionāli. Skaņa baudāma līdz pat muguras smadzenēm (arī Darrvai par skanējumu nevarēja piesieties). Vīri saprot, ko viņi dara, publiku uzkurina un ieved transā.

Par pašu MCB, vieta tiešām laba. Patīkama atmosfēra, pietiekami ērtas un plašas telpas. Labi, ka var arī kaut ko garšīgu apēst, jo uz konci braucu pa tiešo no darba. Vienīgais mīnuss - priekštelpas neesamība, kas ir par iemeslu durvju slēgšanai dziesmu laikā, lai netraucētu apkārtējos iedzīvotājus. Parasti man tā nebūtu problēma, jo koncerta laikā nemēdzu klaiņot apkārt, bet šoreiz bija steidzama vajadzība pa telefonu parunāt, un biju pārsteigts, ka netiku uzreiz atpakaļ iekšā.

Vēl viens pārsteigums, izrādās, kamēr biju uz padsmit gadiem atgājis no mūzikas, mataino vidē ir ieviests dreskods un feiskontrols... Te neiet runa par treniņbiksēm, bet gan par "nemetāliski" apģērbtiem cilvēkiem. Jansons gandrīz vai negribēja laist iekšā manu senu paziņu, jo viņa neatbilda sandartam... Es pirmajā brīdī pat apstulbu, kad viņa man šo stāstīja.

Kopumā emocijas ļoti pozitīvas!
+1
^nu par to iekšā laišanas standartu gan drīzāk kāds pārpratums bijis..
+2
Jansons mēdz jokot ;)
+1
Nē, nu skaidrs, ka ne jau nopietni tas bija :) Jansons tikai mēģināja pārliecināties, vai viņa nav sajaukusi pasākumus...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas