OCEANPATH @ Autentika
+3
ceturtdiena, 21.jūnijā no plkst. 20:00 līdz 23:00

Bruņinieku iela 2

Rūdīti ugunī. Saluši vējā. Rūsējuši zemē. Slīpēti ūdenī. Cauri aizlaikiem savīti vārdi, paaudžu paaudzēm kaldinātas saiknes, gadus simtos uzkrājies spēks. Zeme un debess, uguns un ūdens. Elementi nāk.

Sagaidot gada īsāko nakti, simfoniskā metāla apvienība Oceanpath aicina uz minialbuma ELEMENTI Rīgas prezentāciju kultūras telpā Autentika. Ieeja - bez maksas.

Plūstošas melodijas, rokmūzikas smagums un metāla pamatīgums – grupa OCEANPATH ir viena no retajām, kas Latvijā rada un izpilda mūziku simfoniskā metāla žanrā. Jaudīgs sieviešu vokāls, smagnēji ģitāras ritmi un ekspresīva ritma sekcija, kā arī izteikts melodiskums ir OCEANPATH radošā rokraksta pamatā. Īpaša OCEANPATH muzikālās programmas sastāvdaļa ir kompozīcijas, kas tapušas folkmetāla tradīcijās. Vairāk - www.oceanpath.lv/

www.facebook.com/events/382784062241...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
P.S. ieeja Autentikā ir no iekšpagalma - tāds mājas tipa hipsterkrogs
+1
Ja laika prognoze pamainīsies uz labo pusi, koncerts notiks iekšpagalmā. Kā tas sākotnēji bija iecerēts. Tomēr, ja būs gāziens, ko šobrīd sola vai visas meteoroloģijas vietnes, spēlēsim iekšā, lielajā zālē.
+1
Prognoze vakaram ir diezgan draudīga, taču atrasts kompromisa risinājums, spēlēsim vienā no angāriem. Iekštelpās tomēr zāle par mazu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Nova (19 gadi)
Viskas