Tēma:
P3LICAN
, 23. augustā, plkst. 00:53
+3

Sociālā aptauja -
Vai kādam ir interese skatīt Misery Index (ASV) dzīvajā, pilsētā 50km no Rīgas, ar ieejas maksu apt. 15-20e?

www.youtube.com/watch?v=9Q4rkgnNQYE...

www.youtube.com/watch?v=NsgXqiK0VcU...
BladeOfDarkness
, 23. augustā, plkst. 09:53
0

Ta jau Bigijam balsošana jāuztaisa.

Ne reizi nav radusies vēlme šos skatīt.
Dethecrator
, 23. augustā, plkst. 10:01
0

Man ar ne, bet tā jau bijis ar daudzām grupām: kad beidzot atbrauc, tad gariem zobiem aizvelkas un mājās pēc koncerta iet ar jaunu kreklu mugurā.
BladeOfDarkness
, 23. augustā, plkst. 10:37
0

Man tā tikai ar Horricane gadījās - dzīvajā iespārdīja un CD nopirku, ko vēlāk atdāvināju. Nākamās reizes dzīvajā bija OK, labākajā gadījienā.
PeterisP
, 23. augustā, plkst. 15:26
0

Man būtu interese redzēt Carcass kaut vai 200 km attālumā no Rīgas kaut vai par 100 eur. Uz Misery index laikam pat uz MP neaizvilktos.
Dethecrator
, 23. augustā, plkst. 23:05
0

Davaj sametamies visi Carcass koncertam, lai PeterisP beidz vienreiz īdēt par Carcass!
Intars
, 24. augustā, plkst. 00:06
0

Misery Index nebūt nav zemē metams. Ir pa divi lāgi skatīts; pirmoreiz WOA 2004 iepurināja pamatīgi, beigās bija personīgajā top 3; otrreiz pirms dažiem gadiem Bruķikā - tad likās tāds prastāks, uz vienkāršāku kačku tendēts, bet tāpat baudāms. Šogad arī bija BA, bet neskatījos; Estriks an arī atzinīgi izteicās.
Albums viens (2003 laikam) plauktā mētājas, sen nav klausīts, bet arī nelikās slikts.
Intars
, 24. augustā, plkst. 00:11
+3

Bet nu tā reālistiski - uz šiem vieniem pašiem diez vai vairāk par 40 ģīmjiem arī Rīgā atnāktu.
kvislings
, 24. augustā, plkst. 20:03
-1

Depo, pa 3/4 eināri - būtu pagrabs pilns.
Intars
, 25. augustā, plkst. 09:10
0

Depo vai ta nav pagrabs tik pilns, cik viņš vidēji pilns mēdz būt pa 3/4 eināri, neatkarīgi no tā, kas uzstājas?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!