22.05.2019 Threshold @ Tapper
+2
Threshold are stoked to be returning to Estonia on 22 May 2019 for a show at Rockclub Tapper in Tallin.

The band last performed in Estonia in 2015 at Hard Rock Laager Festival and they can't wait to go back.

Biļetes jau pārdošanā:
www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Un jā, es nemāku datumus :D
0
Vārdu sakot, uz pasākumu es došos, plāns ir no rīgas ap 14:30 startēt, uzreiz pēc koncerta atpakaļ.
Kāds grib pievienoties?
+5
Paturpinot monologu...
Tapper biju pirmo reizi, bet nu skaidrs, MP līdzinieks :D
Bet auksts alus bija, auto nolikt bija kur, viss fine.
Pasākums bez iesildītājiem, tā ka beigās izbraucu ap 16:00, galā ap 20:00, palika nepilna stunda atjēgties.
Sāka laicīgi, nospēlēja apmēram 1:45, jo 23:00 es jau stūrēju uz mājām.
Nu ko lai par to visu pasaka... afigenna!
Setliste pa lielam ar jauno albumu un dažiem veciem hitiem.
Skaņa bija patīkams pārsteigums - skaļi, bet skaidri. Uz beigām gan vokālu sapisa, bet tāpat bij ciešami.
Bundzinieks nezvērs, visi pārējie arī. Publika bija kādi cilvēki 150-200, bet ļoti atsaucīgi.
Vārdu sakot, pasākums katra iztērētā centa vērts un jācer ka viņi atbrauks uz baltiju vēl kādu reizi.
0
OK, es izlēmu nebraukt, jo paziņa stāstīja, ka no agrākā Threshold tagad palikusi tikai ēna. Viņš bija iepriekšreiz Igaunijā un teica, ka baigi labi bijis, toties pirms gada Vācijā redzējis, un bijis baigi šķidri.
0
Nu, es par agrāko varu spriest tikai pēc video. Bet ka šķidri un tā... negribētos piekrist.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
WrongTale
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas