02.04.2019 Theodor Bastard (neofolk/world)
+1
Otrdien, 2. Aprīlī, ar koncertu Rīgā atgriežas neofolk/world grupa „Theodor Bastard” .

"Theodor Bastard" ir viena no neparastākajām, neatkarīgajām Krievijas neo folk žanra grupām. Viņi rada noslēpumainu un mītisku mūziku paši savā žanrā, kurā sajauktas world, neofolk, dark-wave un trip-hop skaņas. Grupas vizītkarte ir unikālais grupas solistes Janas Vevas vokāls un skaņu burvis Fjodors Svoločs, kas pulcina sev apkārt virkni citu mūziķu. "Theodor Bastard" pastāv jau kopš 90-tajiem gadiem, kad sākumā vairāk eksperimentēja ar elektroniku, trip-hop un dark-wave, bet gadu gaitā bagātinājuši savu skanējumu ar bagātīgu neofolk un world mūzikas kārtu.

www.youtube.com/watch?v=jrAsoPhIUZ0...

Theodor Bastard pārvērš savus koncertus maģiskos notikumos, kas ieved klausītājus ceļojumā pa pasaules mūzikas tradīcijām uz Tuvajiem un Tālajiem Austrumiem, Balkāniem, Ziemeļeiropu. Soliste bieži dzied pašas izdomātā idiosinkrātiskajā valodā, kā arī retās afrikāņu, āziešu un Amerikas iedzimto valodās, bet ir arī dziesmas krievu valodā. Grupas instrumentu klāstā iekļaujas ģitāras, elektronika, dažādu tautu tradicionālie un klasiskie mūzikas instrumenti.

www.youtube.com/watch?v=5IwtFPHRvCg...

Grupa aktīvi koncertē visā Eiropā un atkārtoti uzstājusies virknē atpazīstamu festivālu. Izdevuši kopumā deviņus albumus dažādu valstu ierakstu leiblos. Bieži sadarbojušies ar mūziķiem no grupām Coil, Shiva In Excile, Fun-Da-Mental un citām, kā arī afrikāņu izcelsmes dziedātāju Džuliānu Džeikobu.

www.youtube.com/watch?v=sWZgiQDP_2Q...

theodorbastard.com
www.facebook.com/TheodorBastard...
theodorbastard.bandcamp.com

Koncerts notiks „Jaunatnes Teātrī” (A.Čaka 67/69, Rīga)

Uzmanību, sēdvietas, to skaits ierobežots!

Biļetes iepriekšpārdošanā no 12-20eur ticketshop.lv
www.ticketshop.lv/site/events/view/29...

Koncerta sākums: 20:00,
Ieeja no 19:00

www.facebook.com/events/121004476249...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
Šim resursam nav neviena komentāra!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas