20.11.2019. Gloryhammer + Powerwolf @ Rock Cafe, Tallin
+2
Labrīt!
Novembrī šāds pasākums notiek kaimiņvalstī:
www.facebook.com/events/404752937007...
Biļete ir kabatā, apmeklēšu. Ja kādam ir interese pievienoties - dodiet ziņu, auto vietas ir.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
PSC, tie tiešām ir reāli grupu nosaukumi, nevis 1. aprīļa nosaukumi? Slavasāmurs un Varasvilks?
0
nu tie ir reali savu zhanru "monstri", ja ta var teikt :)
0
PSC, tie tiešām ir reāli grupu nosaukumi, nevis 1. aprīļa nosaukumi? Slavasāmurs un Varasvilks?
=========
Ir ari Nanowar Of Steel un Space Unicorn Of Fire.
+1
Gloryhammer ir joku grupa (Alestorm galvenais džeks te vada parādi). Ar tādiem dziesmu nosaukumiem kā "The Epic Rage of Furious Thunder" un "Goblin King of the Darkstorm Galaxy" (un, kā jau skotu grupai, vajag arī but "The Unicorn Invasion of Dundee"), nav šaubu, kura grupa tiek parodēta. Bet atšķirībā no daudziem citiem parodijansambļiem (tostarp Nanowar Of Steel) šie ir itiin klausāmi tāpat, un gabali viņiem ir itin catchy.

Powerwolf arī neslēpj, ka nav īsti nopietni - tāda B-movie horror tematika. Bet šie, IMHO, ir vēl klausāmāki. "Mr Sinister" man krietni atsit Oziju.

www.youtube.com/watch?v=CmsQfbyaqbA...

0
Nu, gloryhammer bij vienreiz Rīgā, šķiet pirms Stratovarius. Ja nebūtu tad viņus dzīvajā dzirdējis, diez vai baigi pievērstu uzmanību, bet toreiz paķēra konkrēti.
+1
paklausījos, ēhmm tad es labāk uz Limp Bizkit 28.februārī.
0
kas tad sunitim asti cels, ja ne pashi -

One of Germany's leading metal bands, Powerwolf combine high-speed guitar work and thundering drums with forceful vocals and dark fantasy themes.
0
Man Nanowar tīk labāk par Gloryhammer (kuri ne visai)
+1
Man patīk Powerwolf. Nebūtu trešdienas vakarā darba nedēļā, labprāt aizdotos.
0
Ņemot vērā, ka 22.11, 23.11 un 27.11 ir apmeklējami koncerti šepat Rīgā, bez variantiem.
0
Kas ta vēl incants notiekās bez sanktiķiem?
0
Mgla un Rotting Christ + Moonspell.
+5
Tā ja... kko jāuzklabina.
Beigās sanāca ka braucu tomēr viens. Trāpīju kā reizi uz durvju atvēršanu un rindā stāvēšanu - rinda ārā ap stūri un uz ielas, bet kustējās ātri.
Kārtība tika ievērota un sāka grupas pēc pulksteņa. Gloryhammer godīgi noslānīja stundu ar mazu astīti. Viss forši, vienīgi vokāls nelielā putrā. Ņēmās sirsnīgi, publiku kustināja un goblinus dauzīja.
Powerwolf izpletās jau pa visu skatuvi, 2 stāvos - skatuves iekārtojums kā visos šīgada lielajos koncertos. Viss forši, skaņa laba, ar publiku ņēmās vēl vairāk, bet kaut kā nepavilka. Igauņiem gan patika. Tā kā vēl jātiek bij mājās, notinos pirms encore, lai pagūtu izvairīties no bardaka.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas