01.02.20 TRAUMA MORALIS, NEEDxWEED @Leningrad
+2
Latvijas vecākā grind grupa Trauma Moralis dibināta 2006. gada 4.februārī, un grupas mūžā nospēlēti simtiem koncerti visā Eiropā, tai skaitā lielākajā grindcore festivālā Obscene Extreme, un pat aizvadīta tūre Meksikā. Gadu gaitā mainījies grupas sastāvs, bet trauma nevaid mirusi!
Pašlaik grupā muzicē GoreJoe - ģitāra, liriskais tenors un Tomatogore69 - bungas un vokāli.

Par godu grupas 14.dzimšanas dienai un vispārējam stulbuma līmeņa pieaugumam Latvijā, duets ierakstījis 8 dziesmu albūmu "Dzintara krellītes pret zobusāpēm", kuru prezentēs kafejnīcā "Leningrad", 1.februārī no 21:00. Albums ierakstīts un māsterēts studijā "Ketchup69rec" stingrā Tomatogore69 uzraudzībā.

Vakara gaitā uz skatuves pie mikrofona pievienosies arī grupu Dehydrated Goat, Big Salami, Anal Punishment un citu pašmāju grind scēnu locekļi. Visa Latvijas grind elite jeb negods vienā pasākumā!

Koncertā ar ekskluzīvu uzstāšanos priecēs pašmāju goregrind akustiski elektriskās ģitāras projekts "needXweed", kas ar fantastiskiem panākumiem nelegāli uzstājusies "Obscene Extreme" telšu pilsētā.

Pēc dzīvās uzstāšanās, ballīti turpinās DJ Tomatogore 69 ar īpaši atlasītu grind mūzikas izlasi aplaimojot žanra gardēžus. Koncerta apmeklētāji laipni aicināti ņemt līdzi piepūšamās pludmales bumbas, maskas, smieklīgu apģērbu un citus goregrind koncertiem raksturīgus aksesuārus, lai sagādātu neaizmirstamu un bezrūpīgu ballīti sev un citiem.

Video dziesmai "BAD TRIP"

www.youtube.com/watch?v=7Xjk0a279o0...

Pasākuma facebook lapa:

www.facebook.com/events/515834132381...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
kwīkwī!!!
0
Plett, nu vaitta nevar izvēlēties citu datumu, kad Katalepsijai nenotiek tas pats!?
+3
^ to ~3 cilvēku dēļ, kam vienādi interesē abi?
0
Kura Katalepsija startē?
0
Tb, kur ta :D
0
^ MCB
+1
grind Rīgas centrā 0 eur
dooms Jelgavā 5 eur

Skopuļu un lumpeņu izvēle skaidra :D
0
:D :D :D
+4
kwī-kwīkwī-kwīkwī-kwikkwikkwikkwik-k...
Laps laps bi!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Quorthon (19 gadi)
Viskas