Tēma:
BladeOfDarkness
, 6. februārī, plkst. 14:49
+3
 
Mūsdienu smagā metāla meistari un viena no pieprasītākajām Zviedrijas grupām Amon Amarth pirmo reizi viesosies Latvijā un šovasar uzstāsies koncertzālē Palladium 13. jūlijā. Grupa uzstāsies Rīgā sava jaunākā albuma “Berserker” turnejas ietvaros.

Biļetes publiskajā tirdzniecībā “Biļešu Serviss” tīklā nonāks pirmdien, 10. februārī no plkst. 10:00, bet jau no rītdienas plkst. 10:00 tikai FBI un Positivus klubu biedriem būs ekskluzīva iespēja iegādāties biļetes pirmajiem izmantojot īpašo kodu: BERSERKER

Amon Amarth debijas albums “Once Sent from the Golden Hall” iznāca 1998. gadā un kopš tā laika grupa ir izlaidusi kopā jau 11 albumus, devusies tūrēs starptautiskā mērogā un spēlējuši lielākajos pasaules metāla mūzikas festivālos kā “Wacken Open Air”, “Hellfest”, “Download Festival”, “Sweden Rock Festival” un “Mayhem Festival”.

Savu pirmo lielo slavas mirkli un atpazīstamību globālā mērogā grupa izpelnījās ar “Twilight of the Thunder God” 2008. gadā izdoto albumu, kas tika iekļauts 50. vietā “Billboard” albumu topā, 11. vietā Zviedrijas albumu topā un 6. vietā ietekmīgā mūzikas izdevuma “Metal Hammer” albumu topā. Arī nākamie grupas albumi tika augsti novērtēti mūzikas kritiķu vidū un iekaroja albumu topus.

Pērnā gada maijā tika izlaists Amon Amarth jaunākais, vienpadsmitais studijas albums “Berserker”, kas sastāv no 12 dziesmām par mitoloģiskām un vēsturiskām vikingu tēmām ar neatvairāmiem melodiskā metāla elementiem. Tajā ir iekļauts viss, kas faniem patīk un tajā pašā laikā drosmīgi iezīmēts jauns, radošs grupas rokraksts, kas padara “Berserker” par visu laiku labāko albumu grupas karjerā.
Intars
, 6. februārī, plkst. 14:57
+10
 
"jauns, radošs grupas rokraksts" = triviāls power metal bez dziedātspējīga vokālista
Vills
, 7. februārī, plkst. 20:20
+5
 
nu tas vokāls jau vēl neko , bet man kaut kā šitie vikingu apdziedātāji + arī Sabatons mūžīgie karevji liekas vienmuļi pārāk melodiski, kā agrāk teica A.Mūrnieks melodiskais hārdroks , bet tas laikam zviedriem raksturīgs - Arch Enemy vecenes bļauj kā nenormālas bet muzik sūds , nu vismaz man .
Jā bij laiki vecie labie zviedri ar Left Hand path un Indecent & Obscene , ja atmiņa neviļ pirmie In Flames ar nebija zemē metami.
Bet laikam jau esmu vecs un neko nesaprotu vairs
pincītis
, 8. februārī, plkst. 12:49
+1
 
Paskatījos pāris video - es šo kategorizētu kā šlāgermetālu.
Vills
, 8. februārī, plkst. 20:11
+2
 
es te svulaik sūtiju jaku no Nuclear Blast , šie ja ir pāri 100 evrikiem dod disku iepriekš vislaik ņēmu treššu , šoreiz paņemšu hevīti un štukoju bļa ka tik nebutu kaut kāds Sabbatons ,un še tev Carolus Rex . Tā ar vairāk par diviem pirmiem gabaliem neesu ticis , ja kādam vajag par pāris baušķiniekiem atdošu.
tolx
, 10. februārī, plkst. 09:44
+4
 
Ak dies, nu neliek tak neviens pirkt biļetes un apmeklēt, ja tik ļoti nepatīk.
Būtu labāk priecājušies ka pie mums vispār kāda grupa brauc, ar tik štruntīgiem biļešu pārdošanas rādītājiem.
Bibo
, 10. februārī, plkst. 09:52
0
 
^ 2019. koncerti tik tukši nemaz nelikās...
Sonnenmensch
, 10. februārī, plkst. 11:48
0
 
^^ ne jau gupa maksa no savas kabatas :D:D:D
Sonnenmensch
, 10. februārī, plkst. 11:48
0
 
grupa
BladeOfDarkness
, 10. februārī, plkst. 14:09
+3
 
Pateicoties Sabaton un Behemoth, Nuclear Blast var bīdīt pārējās 100 bandas (OK, ir šiem arī Kreator, Testament un vēl 10, kas dot labu artavu).

Metal Blade līdzīgu funkciju pilda Amon Amarth un Canibal Corpse. Century Media - Lacuna Coil, Arch Enemy un Caliban.
Vills
, 10. februārī, plkst. 20:04
0
 
piekritīšu Tolx - protams labi ka brauc vismaz kaut kas.
pincītis
, 10. februārī, plkst. 23:49
0
 
neviens jau nesaka, ka slikti, ka brauc. labi arī tas, ka cilvēki joprojām izsaka savu patieso viedokli paplašinātos teikumos. ir daļa pasaules, kas saziņai spēj izmantot tikai bildītes vai emoudžī. par mūziku runājot - nu ir tas smagais šlāgers :)
2econd_Skin
, 11. februārī, plkst. 08:39
0
 
Pieļauju, ka orgiem vismaz ar šāda līmeņa grupām (popularitātes ziņā) mazāk stresa, jo biļetes tirgosies gana naski.
BladeOfDarkness
, 11. februārī, plkst. 09:55
0
 
13.jūlijs gan nav pateicīgākais datums koncim
BigUgga
, 19. jūnijā, plkst. 02:12
+3
 
^ nav gan :o
pincītis
, 27. jūnijā, plkst. 23:36
0
 
varbūt 2021. gadā
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!