Jauns projekts
+1
Tiek meklēti dalībnieki grupas izveidei
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
^ Briesmīgi konkrēti, nu zinies.
0
Aiziet!
Stils? Ko tieši meklē? Kur mēģi? Ir kas gatavs? Pieredze?
0
Aiziet!
Stils? Ko tieši meklē? Kur mēģi? Ir kas gatavs? Pieredze?
0
Corey, Trevor! Band, lets go!!!
0
Skuja !
Nosūtīju Tev epastu.
+6
Ņemot vērā ārkārtas situāciju un sociālo distancēšanos, tas var būt tikai one man suicidal black metal projekts ar nosaukumu Ziepes, Striķis, Divi Metri.
-1
es maku uz akustenes notrinksinat 2 vai 3 akordus, sudigi, deru?
-1
Balles mūzika, ko var pārdot un taisīt lielo piķi.....

tm.lv laikam nebija pariezā izvēle :D
+1
Domā metālistiem nevajag piepelnīties? :>
0
Neko nemaku, bet atri macos, ja bus aktuali, varu pievienoties uz Juniju
+1
Kāda vaina šlāgerim - easy money.
0
^ Ja paņemam šo humoru nopietni, tad nesen biju noliktavā pie šlāgerista Gailīša-G, kur atradu vecās MP izlases, Lingu, šturmistus, džezu un vēl visu ko citu viņu disku grēdās, bet kopumā šlāgeristiem jau pēdējā desmitgadē bijusi lejupslīde arī bez Covid. Diskus pērk vēl mazāk nekā citos žanros, koncertēšanā pēdējais lielais uzrāviens bijis 2018.g. vasarā, kad pirms simtgades visādās pašvaldībās taisīja lielas, smukas zaļumballes (paralēli parastajam koncertiņu ritmam), bet kopš tā laika viss palicis arvien čābīgāk arī bez Covid. Tagad vispār kaut kādi ienākumi tikai tiem šlāgeristiem, kam dziesmas radio rotācijā. Kopumā viņu auditorija noveco un aiziet viņsaulē.

Ejot cauri disku kaudzēm, par daudziem man bija jautājums: "Kādā žanrā šie te spēlē? Neesmu tādu nosaukumu manījis...", uz ko saņēmu atbildi: "Es nezinu. Vai tad es klausos to, ko es te izdodu! Reku paskaties labāk šitos Gudenieku Suitus, tā ir laba autentiskā folklora."
+1
Gan jau pēc Covid atkal būs visādi korporatīvie pasākumi, sporta spēles, kāzas utt. Var jau maukt ne tikai šlāgeri, bet arī estrādi - tur Busuls, Dons utt - ko vajag.
+1
^ man patīk tavs optimisms, neba nu kādā ķīmijā to smelies? :D
+1
Tikai no svaiga gaisa! :D Es jau nesaku, ka tas būs pēc mēneša vai diviem. Bet agrāk vai vēlāk taču šim murgam pienāks beigas, sapotēs visus un varēs mierīgi driķerus laizīt, ja gribēsies :D
+1
^ tikai pie noteikuma, ka katrs no jauna konstatēts vīruss neradīs vēlmi atkal paspēlēties mājas arestos.
+1
Dabai gribas parevidēt mūsu rindas. Ja izdosies veiksmīgi ierobežot šo vīrusu, nākamie būs vēl niknāki. Būs pakaļā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas