KREATOR (DE) / LAMB OF GOD (USA) / Municipal Waste (USA) @ Palladium, 18.02.2023
+6
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
^ Iespējams, bez sīkākas informācijas pagaidām var iztikt. Anyway - nav taču tik šaubīgs pasākums, kā, piemēram, PINK FLOYD Ogres estrādē vai kas tml.
0
Kādas šaubas gan varētu būt par Ogres estrādi? :>
0
Tur sestdien Jumprava un Kreisais Krast ducināja - viss notiek ...
+1
un tagad ir arī sīkāka informācija:

KREATOR (DE) / THY ART IS MURDER (AU) / GATECREEPER (US)
organizē SIA Stormkraft Apparel
2022. gada 23. novembris 18:30 (Trešdiena), Palladium

Durvis 18:30

Biļetes 30.00, 35.00 un 60.00 EUR - ticketshop.lv/lv/events/4239...

Rīgā atgriežas vācu Thrash Metal leģenda - grupa KREATOR!
Ar savu vienīgo koncertu Baltijas valstīs koncertzālē Palladium ša gada 23. novembrī uzstāsies vieni no THRASH Metal dibinātājiem – grupa KREATOR!

Koncerta speciālie viesi - austrālijas DeathCore formācija Thy Art Murder un amerikāņi Gatecreeper.
Decadesinto their game-changing career, German metal legends Kreatorfind themselves more successfuland influential than ever. They’ve stuck to their guns, weathered the trendsand outlasted their peers –never once wavering from the ferociousnoise that excited them as teens. If anything, that thirst for sonic warfare is just as strong, if not stronger, today. Where others have suffered from creativemalnourishment and artisticuncertainty, something which even metal’s biggest and best are prone to, Kreatorhave always charged full steam ahead –thanks to the red-eyed conviction and fearless determination of founding singer and guitarist Miland ‘Mille’ Petrozza.On 1985 debut Endless Pain, the Essen innovators created the template for extreme noise to come, fusing elements of thrash and black metal in ways that had never been heard before. Theirsophomore album of the following year, Pleasure To Kill, became one of the landmark albums of 1986 –making metal history alongside key releases from Metallica, Slayer and Megadeth. And onwards they marched, bringing hellish anthems to the masses inevery album that followed, with a track recordfew could ever rival.
0
Tā, lai arī Kreator banda veca kā zeme, nekad neesmu šiem pievērsies. Eu, treša fani, davai iesakiet 3 albumus, kas jāiepazīst. Gribu drusku sagatavoties koncim, tomēr.
+4
Viņiem tur dažādi tie periodi bijuši, paņem kādu The Best of Kreator un aiziet. Bet tā, man vislabāk tīk Coma of Souls un Renewal.
+1
^^ Extreme Aggression (1989) un Coma Of Souls (1990) ir klasika. Viss pēc tam ir atgremošana un boring.
+1
^^^ vispār Tu laicīgi sāc. Līdz 18. februārim vēl labs brīdis. Tad jau man jājautā, ko ir vērts par Lamb of God paklausīties.
0
Tā, bļe, tiešām esmu laicīgi sācis :DDD Nemaz nebiju piefiksējis, ka pārcelti. Nu i labi, patiesībā. Nespēj no viena konča atiet, jau nākamais sākas. Jā, par Lamb of God ar būtu jājautā rekomendācijas.
+3
Paklausījos tos rekomendētos Extreme Aggression `89 (arī dažādos Kreator albumu TOP šis atzīmēts pirmā vietā, starpcitu), nu kruts, šaubu nav. Es gan sevi nepozicionēju, kā thrash žanra entuziastu vai interesentu, bet materiāls tā vērts, lai pie tā atgrieztos atkārtoti.
+1
^ "Endless Pain" albumu arī noklausies. Tas ir vēl ātrāks par "Extreme Aggression".
0
Tikai un vienigi pirmie divi Kreatori - Endless Pain un Pleasure to Kill.
+4
KREATOR - Tormentor - Live In East Berlin 1990

klasiskais gabals no pirma albuma

www.youtube.com/watch?v=S_1_1UmMMzw...
+1
Tagad vispār, cik jūtūbā kaut kādi pāris klipi svaigāki redzēti, izklausās pēc kaut kāda Arch Enemy 🥶
+5
Atmiņās kaut kāds droši ka 86. gads , tad ja nemaldos ar Pleasure to kill nonāca Latvijā. Pirmais Kreator , jo par Endless pain neviens par tādu neko nezināja ( līdzīgi kā ar Kill'em all kas nonāca pie mums pēc Ride the Lighting , nu i labi ka tā jo tas pirmais nekad nav paticis). Nu klausāmies ar Ivaru (ex-Huskvarn ,Velve un Inokentijs Mārpls) Kreator uz lentinieka , ieraksta kvalitāte nu tā - so so , toreiz muzik likās diezgan traks un ātrs , nu vienvārd sakot beigās sencis gandrīz no mājas neizmeta ārā ar visu maģi .
0
Man atkal visvairāk patīk -Renewal- un -Endorama-. Tad -Coma of Souls-
+2
"2econd_Skin, vakar, plkst. 22:41
Tagad vispār, cik jūtūbā kaut kādi pāris klipi svaigāki redzēti, izklausās pēc kaut kāda Arch Enemy"

Tāda tendence jau ir kādus gadus 20.
+2
tapec jaiespamo vel kas klasisks :)

KREATOR - Pleasure To Kill - Live In East Berlin 1990

www.youtube.com/watch?v=Z0AxtszNhok...

KREATOR - Riot of Violence - Live in Busan

www.youtube.com/watch?v=q-d1nF0hcyw...

0
Wiki palasījos par buņģieri Jürgen "Ventor" Reil izlasīju, kuram jau 56 g., un ir viens no oriģinālā sākumsastāva memberiem, plus līdervokālu dažās dziesmās uzņēmies. Karoč esot liets tatoo fans, pieder pašam tatoo studija, kur pats arī tetovē.
Tāka, ja kāds dikti gribēs sev uzsist tatoo, pēc konča Palladiumā lai piekāp pie šā. Hvz cik maksās tik pakalpojums :DD
+1
^reku augstak ari ir Ventors uz vokala :)

KREATOR - Riot of Violence - Live in Busan
+1
kreativ-tattoo.de.tl/Galerie/index.htm...
te Ventora darbus var paskatīties
-1
"2econd_Skin, vakar, plkst. 22:41
Tagad vispār, cik jūtūbā kaut kādi pāris klipi svaigāki redzēti, izklausās pēc kaut kāda Arch Enemy"

Tāda tendence jau ir kādus gadus 20.
HMR un thrash zelta laiki uzskatu bij nu no apmēram 81-92 , pēc tam bij totālais pagrimums , pieļauju domu ka Kobeins visu sadirsa . Bija iespēja šad tad 90. vidus palūrēt pa satelītu "Headbangers ball" , tad tur redzēt nebij ko. Tagad vispār grupu tik daudz kā netīrumu , a klausīties īsti ko nav. Nu bet tas tāds tikai mans viedoklis.
+2
^
No "Headbangers Ball" vērts bija sagaidīt "Triple Thrash Treat" (3 dziesmas ap plkst. 2 naktī), pārējais reti kad bija kaut cik bagātīgs ar thrash, death vai doom metāla repertuāru.
+2
"Triple Thrash Treat" - sagaidit, lai 45. reizi redzetu Panteras vai Metallica klipu un turpinat gaidit nakosho nedelju :D
+5
Kobeins toč neko nesadirsa. Notika parasta paaudžu maiņa, kurai matu laka un spandekss vairs nelikās saistoši.
0
Vainīgos vienmēr vajag atrast!
Protams, ērtāk ar kādu, kas pa rokai :>
+2
^^ Nirvanai taisni par matu lakas apņirgšanu dziesma bija:

www.youtube.com/watch?v=goDwSBqUUbM...

Jau bērnībā nespēju paklausīties visu to salkano astoņdesmito gadu popsu, un salkanumā lielākā daļa no "smagajiem" māksliniekiem neatpalika. Kad ieradās grunge, tad likās — smacīgā istabā kāds atrāvis logus vaļā. Tiesa gan, Nirvanas vietā pavilkos uz Smashing Pumpkins sākumā, bet tagad šķiet, ka tā varbūt arī bija labāk :)
+4
Jā, nav pirmā reize te, kad grandžu vaino pie metāla izbeigšanās vai, teiksim - tā samaitāšanā 90to gadu sākumā :D Absolūti dabisks process. Tālāk grandžu ļoti drīz nomāca britpops ar Oasis priekšgalā un hvz, kā tur process MTV diktātā evolucionēja tālāk. Ļoti stipri šaubos, ka Kobeins ar čaļiem garāžā, kad mēģināja, štukoja - bļe zajebal tas metāls, jāuzbliež tāds albums, lai visi apdirstos un aizmirstu metālu. Davai, un uzcepa Nevermind. DD
+1
^
Satracināju lapseņu pūzni , apvainoju Kobeinu , pietiekami cēli nenovērtēju grandžu un meklēju vainīgos :))) . Da jebkurš mana vecuma (53) sevi cienošs metālists jums pateiks tieši to pašu, un ielaisties diskusijās par kaut kādiem Smashing pumkins , Oasis vai Nirvana es pat netaisos - nekad nav interesējuši. Sākās cits cikls muzikā , paaudzē un biznesā.
Long Live Heavy Metal!!!!
0
^ Pilnīgi pareizi, visu zināt un apgūt nevar, es arī netaisos iekšd Oasis iedziļināties, jo tie nekad nav interesējuši, jo nav ar ko ieinteresēt. Piemēram, Oasis nosaukumu pēdējoreiz piefiksēju, kad lasīju, kā šie deviņdesmitajos piekrituši kaut kāda leibla līgumam ar nosacījumu, ka leibls, lai iegūtu tiesības izdot Oasis, lauzīs līgumu ar Slowdive — trīsreiz var minēt, kuru no šīm grupām plaši ciena līdz šim laikam.

Te links uz vienu no deviņdesmito dziesmām. Skaitās grunge, bet vērtējiet paši:
www.youtube.com/watch?v=__SDMJ1BHHg...
0
Lūk, motivācija ķerties pie laika mašīnas izgudrošanas, lai varētu apmeklēt ko tādu:

www.youtube.com/watch?v=RLd_d-5C_ZI...
+2
Ai, ko te dirsties - pa lielam sūds ir gan pūdeļmetāls, gan grandžs, bet pa kripatai kā laba timēr var atrast abos.
-7
^ Man nav saprotama šī fanošana par visādiem kreatoriem,paradise lost,metalikām un tamlīdzīgām bandām...varbūt kad kādreiz kad nekā cita nebija likās kruta...absolūti neinteresanta mūzika.
+6
^ pilniba piekritu, viss ir suds, iznjemot koprogrindu no Kolumbijas!
0
^ nevajag jau pārspīlēt,bet tā ir.
+2
Nirvanai ir gabali, kas ir krietni smagāki (vismaz emo un tekstu ziņā) par lielu daļu trūmetāla.
www.youtube.com/watch?v=in58wtVI9sI...
+2
nu nekas, vizmaz Kurtam nav jālasa šo diskusiju. bet es tomēr gaidu to dienu, kad vecās paaudzes 'elitārie' trūmetālisti, kas klausās tikai metālu, apzināsies arī savu lomu tajā, ka jauniešus šāds muzons interesē arvien mazāk. vēl viens piemērs grandžam, kurā nejūtu lielu atšķirību no metāla -
www.youtube.com/watch?v=14r7y6rM6zA...
+1
Ak mans dievs ,vēl taisnības meklētāji pamodās , tak dariet ko gribat un klausieties ko gribat - nejājat smadzenes . Noslēdzam šo tēmu. Jaunieši pret vecajiem trūmetālistiem :) , labi vēl ka pa muti nepiesola :))

+1
Interesants domu gājiens! Kādam būtu jārūpējas vai jābūt atbildīgam, lai kādam citam kaut kas patīk vai nepatīk...
+1
^Nē nu nav nevienam jābūt atbildīgam, bet ir atšķirība starp attieksmi, kur tu bārā runā ar kādu sīko, kurš saka, ka viņam baigi patika viena Nirvanas (vai, piem., Korn) dziesma un tu viņam saki a) nu kruta, bet tu esi klausījies Evoken? vs b) nu bla, tu sīkais pokemons! tu tak neko nerubī no metāla. lōģiski, ka b varianta sīkajiem rodas nepatīkams priekšstats par metālistiem un metālu. to es toč atceros no 2000šo sākuma, kā visādi metālisti nodirsa ņūmetālu. es vienkārši zinu cilvēkus, kuri neklausās metālu tieši šīs nevajadzīgās augstprātības dēļ.
+4
Nez kur cilvēce būtu, ja ikkatrs apvainotos par katru citu jampampu bārā...
0
^^
Interesants domu gājiens - džeks uzraksta, ka Kobeins sadirsa metālu, kas ir diezgan skaļš apgalvojums, bet nekādu kritiku par to klausīties nav gatavs, jo tā ir 'smadzeņu jāšana', lai arī vēlāk uzrakstīja 'Sākās cits cikls muzikā, paaudzē un biznesā.', it kā pat daļēji apzinoties savu izteikumu par Kobeinu muļķīgumu. Tad vēl "Da jebkurš mana vecuma (53) sevi cienošs metālists jums pateiks tieši to pašu" - nezinu, vai ir labi tā runāt par visiem viena vecuma metālistiem, bet ja tiešām tā situācija ir tik traka, tad varbūt tieši vajag paklausīties un palasīt par Smashing Pumpkins, Nirvana vai Oasis, palasīt biogrāfijas, tekstus, mēģināt iedziļināties, utt. Tādu literāro 53gadnieku klubiņu nodibināt?

P.S - es zinu, ka viss, ko šajā diskusijā esmu rakstījis, pa lielam ir vnk laika tērēšana. Bet dažreiz jau gribās :)))))))
0
"Nez kur cilvēce būtu, ja ikkatrs apvainotos par katru citu jampampu bārā..."

Da cilvēki regulāri apvainojas bāros, cilvēce (imho) ir pilnīgā dirsā, bet par tēmu - tā arī veidojas situācija, kur, piem., grandžeri apdirš metālistus un metālisti apdirš grandžerus, lai gan žanros vienojošā ir vairāk nekā atšķirīgā, mierīgi varētu taisīt kopīgus pasākumus, utt. Labi, pieņemsim, ka offtopiks beidzas, nu tad tālāk par KREATOR...
+3
Labāk lai nedaudz plēšas savā starā nekā visi kopā iet apskaut kokus :>
+1
vispār interesanti, ka matainie 30 gadus no vietas dirš uz grunge, ka tas savulaik esot bezmaz nobeidzis metālu, bet reāli grunge aizslaucīja vēstures mēslainē taisni to hair metal, glam un glitter, kas īstajiem mataiņiem pavilka vēl mazāk par grunge! Pēc grandža uz skatuvēm palika death, black, industrial metal. Uzplauka folkmetāls. Vai tie visi būtu tik redzami, ja grunge nenošķūrētu nost visus tos mazsaturīgos androgīnos ķēmus no skatuvēm?
+3
Man gan šķiet, ka grunge piedēvētā nozīme metāla "nāvē" ir krietni pārspīlēta :D
+3
Līdzīga saruna jau kautkur (šeit) ir bijusi. Arī toreiz izteicos, ka nav ko jaukt Metālu (underground) ar to, ko pa MTV dricelēja (Matu Roku un pāris Metallica u.c. dziesmas). Pēdējos Grunge izstūma no aprites, kopā ar daļu no citiem 80-to produktiem, kā jau Dethecrator minēja. Tad nāca britpopi, Love Metal, Malcore (nu-metal / emo / MTV pop-punk) u.c.. Thrash nogalināja (ja tā var teikt) Death Metal ;)

Mode mainās un tās grupas, kas nav atpazīstamību ieguvušas tikai pateicoties aktuālajai modei, turpina samērā veiksmīgi eksistēt arī pēc modes maiņas. Gan Thrash ziedu laikos bija veiksmīgas Heavy / Power / Prog grupas, tā arī Death Metal laikā bija veiksmīgas Thrash Metal bandas utt.
+4
Jāsaka, ka metāls kaut kā iemanījies izdzīvot visas pasludinātās nāves. Latvijā šī subkultūra neskatoties uz visu ir pārdzīvojusi gotus, industriāļus, reperus, reiverus. Vienīgie, kas kaut kā mistiski tur vēl līdzi, ir panki.
+1
^Protams, ka šī saruna ir bijusi, mēs taču te par pašiem pamatiem sākām runāt :)))) Tādai sarunai jābūt jebkurā metāla forumā.

"Malcore (nu-metal / emo / MTV pop-punk)"

Varu tikai vēlreiz uzrakstīt savu nepopulāro viedokli, kaut ko par šo esmu rakstījis. Mallcore terminu atceros no perioda laikam 20 gadus atpakaļ, kad Fear Factory forumos tolaik jaunāko Fear Factory albumu "Digimortal" zākāja par mallcore. Tolaik pa radio mēdza spēlēt 'Dark Bodies' gabalu, ko dzirdēju interneta kafejnīcā, kurā pēc stundām gājām spēlēt Counter Strike 1.6, kas mani mudināja dabūt CD. Tātad tas arī bija ņūmetāls, kas mani pievērsa metālam, jo pēc Digimortal, protams, uzraku arī Demanufacture, Obsolete, Soul of a new Machine diskus - kaut ko aizņēmos, vienu nopirku oriģinālo par tolaik lielu naudu, tā arī sāku klausīties death metal un industrial metal. Šobrīd klausos - ui, ku labs joprojām - arī noformējums labs, teksti joprojām aktuāli. Man joprojām liekas dīvaini likt ņūmetālu vienā kategorijā ar emo vai poppanku, jo arī ņūmetālā bieži vien ir daudz līdzību ar metālu, bet tas, protams, subjektīvi, jo emo un poppanks man pārsvarā riebjas, kamēr ņūmetāls pārsvarā patīk. Kas tur vēl - pārsvarā nav ģitāru soliņu, bet to bieži vien līdzsvaro vienkārši interesantas skaņas, sintiņi un visādas pedāļu fīčas, kas nav 'klasiskajā' metālā. Tolaik tā bija modes lieta, kas šobrīd, kad roks kā tāds jau velk uz 'underground' statusu, bija kruta lieta tiem jauniešiem, kas to dabūja izbaudīt - masīvi tusoni, vienotības sajūta, muzons bieži vien saistīts ar aktuālām tīņu problēmām, bet skatoties no šī brīža - arī pēdējais brīdis, kad rokmūzika vispār bija vienkārši visur - ieslēdzi ztv, uzgriezi radio - visur skanēja ņūmetāls, visi to klausījās. Lielākā daļa jau vairs arī neklausās, bet man, piem., liekas, ka daudz kas ir novecojis diezgan pieklājīgi - pirmie 5 Korn albumi, pirmie 3 Slipknot albumi un daudzas citas krietni mazzināmākas grupas ir absolūti klausāmas un reprezentē savu laiku ne sliktāk kā Metallica vai Sepultura. Bet šeit jau ir tie divi virzieni - BoD saka, ka metāls ir underground, bet man tieši liekas kruta, ka arī metāls var būt populārs. Pēc tam, kad sāku vairāk klausīties metālu, arī tiku uz ņūmetālu noliedzošā viļņa, kura dēļ nokavēju vairākus labus končus, kas tieši bija LV. Bet tagad atkal klausos - nezinu, vai te šēroju, bet bija raksts par to, ka mūzika, ko klausies, kad esi tīnis, tev pēc tam bliež pa smadzenēm raisot kokaīnam līdzīgu efektu, jo, protams, tajā vecumā vispār viss jaunais blieza krietni stiprāk.

www.youtube.com/watch?v=BGZm3q9hrLw...
+1
"pārdzīvojusi gotus, industriāļus, reperus, reiverus."

tipa šie ir izmiruši? gōtus varbūt arī tiešām mazāk mana, bet pārējie nosauktie gan visi čum un mudž.
+6
Slipknot un Korn tagad ir "dadrock", Metallica ir jau "granpa rock", Black Sabbath jau ir "fossils rock".
0
^ Tas gan ir fakts, ka jauni žanri vai stili nav parādījušies pēdējos padsmit gadus. Visu laiku atgremo vecos vai izdomā to jaunas kombinācijas, kam nevar atrast īstu iekšējo vilkmi. Tad nu atliek eksperimentēt ar saturiskiem konceptiem, kas arī nav slikta lieta, bet vajadzētu iespēt kādu lielāku inovāciju par tipa šo:

mechinamusic.bandcamp.com/track/to-coexist-is...
+4
Man, piemēram, patīk atklāt visādus vecos dinozaurus, kas palaisti garām kādreiz, vai minimāli bija iepazīti. Vai ikpalakaim iečekot kādus garadarbus, par ko savulaik fanots, bet gadiem nav klausīts. Jaunas bandas un vai stili ar retiem izņēmumiem neinteresē (kā jau veterānam DDD)
+4
^ to jau gadus padsmit daru - vēlreiz pārklausos 90-tos dzirdētas/klausītas grupas, kas ne vienmēr patikušas, bet atmiņā palikušas. Sanāk atklāt no jauna un vēl šo to no vecajiem atrakt. Daudz ko palaidām garām tieši info trūkuma dēļ.

''ka mūzika, ko klausies, kad esi tīnis, tev pēc tam bliež pa smadzenēm raisot kokaīnam līdzīgu efektu''
Ir tur sava taisnība - vairākām grupām (tam pašam Kreator, Sodom vai Anthrax) vismīļākie ir albumi, kurus pirmos dzirdēju, piem. ''Tapping the Vain'' man iespējams tāpēc ir mīļākais Sodomītu albums, jo bija vispār viens no pirmajiem Thrash albumiem, ko dzirdēju un pats nopirku (kopā ar Kreator ''Renewal'').

Es jau nesaku, ka tas ir slikti, ka kāds Metāla apakšžanrs, vai kas cits smagāks, izlien no pagrīdes un padīrā mietpilsoņu bungādiņas ''teach children worship Satan'' utt. - bet tas jau drīz arī ieslīgs lielākā vai mazākā aizmirstībā un to nevajag uztvert kā nezkādu galu. Zinu, ka daudzi sākuši Metālu klausīties caur Slipknotiem un Evanesencēm. Es sāku Industrial (un vēlāk kompīšmūziku) klausīties pēc tam, kad pa TV Rammstein ievērtēju - pirms tam klausītie Meethook Seed un Fear Factory vairāk aizbaidīja no šī gala - Nailbomb un Oompth tik patika.

Pret Malcore jau nav nekādu iebildumu - pats klausos Kontrust, Disturbed, 5FDP + visādas gōtiski/elektronisās popsas.

"pārdzīvojusi gotus, industriāļus, reperus, reiverus." - par šo arī neesmu drošs, līdzīgi kā pincītis - Elektras pasākumi nenotiek, bet tas jau nenozīmē, ka gōti un industrija pačibējusi - albumi un (labas) grupas ir biezā slānī, tāpat kā Hard Rock žanrā.
0
Nu tak paņemam romānu, kur par mums stāsts (Jelgava 94), tur skaidri un gaiši izklāstīts, kā jaunieši evolucionēja no Nirvānas uz metālu. Tas protams, neattiecas uz visiem, bet liela daļa 90`to sākuma/vidus tīnīdžeru tieši tā sāka.
0
tāka, kur tas heavy metal rock seniors no 80tajiem, Vili, jobcik ! Ņem šo faktu vērā, Kobeins tieši sekmēja , nevis otrādi -interesi par metālu veselai paaudzei ^^ D
+2
^^
Es tad sanāk, ka esmu grungas neskarts, manā evolūcijas procesā tas viss izpalika.
+2
Varbūt viss vēl priekšā!
+2
Mjaa ... ari es esmu veiksmigi ticis pari visam grungem, likram un hairmetaliem :D
Laikam jau reizes 5, gadu gaita, tepat foruma nosturos, esu postejis, ka man viss sakas ar Napalm Death "Scum" ... Un 1991. izdzirdot pirmo reizi Impaled Nazarene demo "Taog Eht Fo Htao Eht" - sapratu kas bus mana liela milestiba :D
-1
Vēl liņčas tiesa iet pilnā sparā :( nu vismaz admins priecīgs , forumā dvižuxa.

+3
Nebēdā Vili - tad saucās paaudžu konflikts tā teikt.:)
Tas pats grunge mūzikas žanrs , par kuru
nicinoši izsakās rūdīti metaļori un kurš it kā nogalināja
tradicionālo metālu tomēr ļoti daudz ideju ir smēlies
no pašām metāla mūzikas saknēm. Nu kaut vai no
Black Sabbath. Kā metāla mūzikas cienītājs, savu mīļāko
grunge grupu topā joprojām varu minēt Alice In Chains
un Soundgarden. Par nožēlu gan jāatzīst, ka tieši Nirvana no visām
grunge grupām tobrīd plūca slavas laurus.

+3
Man grunge Alice in Chains, Stone Temple of Pilots un Pearl Jam izskatā mierīgi ko-eksistēja metālam līdz pat kādam 1997. gadam, kad gan grunge, gan metāls abi nomira (abiem pilnīga gairlaicība, ideju trūkums, atgremošana, masīvi disbandmenti etc.). Pēc tam Korn, Limp Bizkit un Mushroomhead laiks, kam, kamēr metāls joprojām bija miris, sekoja B.R.M.C., QOTSA un Wolfmother līderēts periods.

Bet par atgriešanos pie saknēm jāsaka paldies Pestilence, Cynic, Asphyx, Carcass, Atheist, kas gandrīz vienlaicīgi rejunaitojās un atjaunoja manu interesi par notiekošo trve jomā. Un arī Burzums taču plānoja nākt laukā no cietuma. Un, atskatoties uz periodu 1997 - 2007, neko jau baigi nebiju zaudējis, ja neskaita Opeth, Agalloch un Saturnus, kurus ar uzviju esmu atguvis vēlāk.
+2
Labi iesitīšu pēdējo naglu savā zārkā :(
Es te tiku uzskatīts pa veco perdaku :) kuram literārais klubiņš jādibina kur izspausties , tad man gribas uzprasīt a varbūt tev pincīt brilles ar lielāku plusu vajag , jo no kura laika grandžs tiek uzskatīts pie true metal ? Nu vismaz tāds ir šī foruma nosaukums un moto( Latviski -īsts metāls) . Kas tavai megakrutai muzik nav Latvijā sava foruma? Te ir mana atbilde ka šis KISS 82 gada gabals ir smagāks par taviem augstāk minētiem , BET par cik šeit forumā nu 90% pareizie/īstie true biedri paši ir izauguši uz graņdža un klausās to tad - Nē nu protams ka viss ir OK :))). Un ja es tagad pateikšu ka ļoti labi albumi ir Kiss "Lick it up", "Creatures of the night", "Killers", Motley Crue "Shout at he devil" un Twisted Sister "Stay Hungry" tad ir man pizdec - jo tas tak ir glam, hair rock un sūūūūds. Bet tas ir offic smagais roks!, metāllika tad pat vēl pie apvāršņa šeit nebija. Bļeģ - nu vai šis nav kautkāds paradoks?
Dimebag Darrell ir uzaudzis uz Kiss un dievināja Ace Frehley , diezvai nu kāds te noriskēs kaut ko uzdirst šai leģendai . Un tas nav vienīgais gadījums.
Labi šķirsim nākošo lapu.
Zelta laiki 85-92 thrash'heavy. Super albumi - Overkill "Horrorscope" , "The Years of Decay" , Sepultura"' Beneath the Remains" , "Arise" koncerts "Under Siege" Barselonā joprojām man ir nr.1. , Testament " The New Order" , "Practice What you Preach" un "The Ritual" , Holy Moses " The New Machine of Liechenstein " , "World Chaos" , pēc šīm daiļrades pērlēm visām sekoja aplauzieni un nesaprotamas stila maiņas. Vislielākais bij ar Slayer kad pēc 86, 88 un 90 izdzemdēja - Divine Intervention.
Pa starpai jau bij ar šis tas labs bij - Paradise Lost "icon" , "Draconian Times" Megadeivs ar "Youthansia" un "Cryptic Writings" gan jau vēl kkas. Aaā toč- Death "Spiritual Healing".
Protams ka es saprotu ne jau grandž grupas un to menedžeri štukoja kā no ta metāla tikt vaļā , un neesu to šeit nosaucis arī par shitu , bet 90 otrā puse kad ar čaļiem lūrējām MTV video uz kasetēm tad , pa starpai bij ari graņdžs un parasti tanī laikā varēja aiziet pamīzt vai apspriest iepriekšējo klipu. A graņdžs tur bij daudz ,un bij škrobe .Tad jau labāk Litu Ford vai Warlock palurēt. Nu toreiz kaut kā tā dzīvojām.
Long Live Heavy Metallllll !!!!
youtu.be/vorP5AjkH1U...

0
Šitais Creatures Of The Night smagāks :>

youtu.be/OqS7CjkU6Yk...
+2
^^man nav briļļu, tā kā nebūs vajadzīgi nekādi plusi, paldies! nē, neesmu manījis nekādu grunge.lv forumu, man pietiks ar šo. ko nozīmē 'mana megakrutā muzik'? grandžs nekādā veidā nav mana muzik. es tajā nekad neesmu ne spēlējis, neesmu arī klausījies tik pastiprināti kā metālu. kurā foruma gribu, tajā rakstu, te nav nekāda krievija, end of stōry.
0
da labi, ko, mums, lieliem onkuļiem šķēpus lauzt, jāizturas ar cieņu gan pret grandžu, gan pret 80`to metālu, gan pārējo saistošo muzonu un nebūs domstarpību.
+1
Death to False Metal! :D

www.youtube.com/watch?v=tEwoJr8utI8...
+1
"boks, aizvakar, plkst. 12:28
Nu tak paņemam romānu, kur par mums stāsts (Jelgava 94), tur skaidri un gaiši izklāstīts, kā jaunieši evolucionēja no Nirvānas uz metālu. Tas protams, neattiecas uz visiem, bet liela daļa 90`to sākuma/vidus tīnīdžeru tieši tā sāka."

Es piederu tai paaudzei, bet pie grandža un metāla nonācu vienlaicīgi. Grandžu tikai bišku paklausījos paralēli metālam, bet ātri apnika, atšķirībā no metāla.

"Dethecrator, 21. novembrī, plkst. 01:09
vispār interesanti, ka matainie 30 gadus no vietas dirš uz grunge, ka tas savulaik esot bezmaz nobeidzis metālu, bet reāli grunge aizslaucīja vēstures mēslainē taisni to hair metal, glam un glitter, kas īstajiem mataiņiem pavilka vēl mazāk par grunge! Pēc grandža uz skatuvēm palika death, black, industrial metal. Uzplauka folkmetāls. Vai tie visi būtu tik redzami, ja grunge nenošķūrētu nost visus tos mazsaturīgos androgīnos ķēmus no skatuvēm?"

Haha, tipa pieminētie death, black, folk u.c. ir ahujenna saturīgie, nesmīdini nu :D Trāpās jau arī pa kādai liriski saturīgai bandai, bet kopumā es ieteiktu nemeklēt metālā to, kas tam nav raksturīgs.
0
negribeju šeit vairs neko skribelēt , bet lūdzu iekļaut nākamajā Frailty albumā Creatures of the night vēl nedaudz smagāku un bišķi ātrāku versiju , iepriekš tevis piedāvātajai :>
0
Hmmm... nea? Man jau personīgi pietiek ar šo :>
+4
Tad, kad iznāca Nevermind, es jau klausījos metālu, bet tas Smells like teen spirit, ko pastiprināti sāka drillēt pa MTV man patika, tāpēc ierakstīju visu albumu. Kādu brīdi klausījos paralēli metālam, bet cik ātri iepatikās, tik pat ātri apnika un tad, kad sākās tas konkētais grunge bums pie mums, man jau Nirvana bija vienaldzīgi. Vēl no grunge man riktīgi patika Pearl JAm pirmie divi albumi un principā viss no Alice in Chains.
Soundgarden nekad neesmu varējis pārvārīt, laikam dēļ tā vokāla.

Arī tagad nostaļģijas vārdā šad tad izlaižu cauri Nevermind. Lūdzu nenosodiet :D
+1
Kāpēc lai kāds vispār kādu nosodītu par kaut ko, ko tas klausās, ja tā nav, nezinu, krievijas himna neantropoloģiskos nolūkos? Tak Vills jau teica - klausieties, ko gribat. Un viņam taisnība - klausīties var jebko, kas tev sagādā prieku, tā taču ir galvenā mūzikas kā terapeitiskas lietas vērtība. Ja patīk, klausies Meshuggah. Ja patīk, klausies Britniju Spīrsu. Ja patīk, klausies Sepultura. Ja patīk, klausies Pussycat Dolls. Ja patīk, klausies Satanic Warmaster 666. Mēs katrs savās mājās / austiņās esam sava Visuma KARAĻI 8) Turklāt tas taču ir skaidrs, ka pa dzīves dažādiem posmiem ejot prioritātes, kas saistītas ar mūziku, var mainīties.
+2
Ja patīk Manowar, tad klausies Manowar.

Ja patīk Maikls Džeksons, klausies Maiklu Džeksonu.

Ja nepatīk neviens no abiem, tad klausies abus vienlaicīgi!

www.youtube.com/watch?v=61y8wrSoLlw...
+1
Eku ne tikai tūrē kopā, bet arī sadziedājušies:

www.youtube.com/watch?v=wuW9SRR_UEI...
0
A tīri labs gabz!
0
Sooo - kas gaidīja, aizgaidījās - IZPĀRDOTS
+2
Btw, šito tēmu ir jāpārsauc par KREATOR (DE) / LAMB OF GOD (USA) / Municipal Waste (USA) @ Palladium, 18.02.2023
0
Būs karsti - skatoties setlistus no pirmajiem koncertiem tūrē, katra grupa pa padsmit dziesmām mauks, Municipal Waste ieskaitot.
0
^ Muņikiem jau tās dziesmas īsas, pamatā ap 2 minūtēm.
0
Wow, nelielas sastāva izmaiņas te notikušas! :D
+3
Pilnīgie sīkumi. Vēl vajadzēja Kreator ar Sodom nomainīt :D
0
^ tad par soldautu gan būtu drusku lielāka škrobe.
+1
Tad gan es aizietu - Sodoms tik reizi redzēts
+2
Tagad jau jaunās metālgalvas vairāk priecājas par Lamb of God , pats ar vairāk par Sodom , bet nu biļete ir nopirkta.
+4
ā un pirms koņča + 0,7 kā jaunībā:)
+9
Tā, kamēr kko atcerās, jāieraksta te.
Izpārdots un rinda ap kvartālu ir forši jebkurā gadījumā - vismaz grupas redz, ka te ir gaidītas.
To garo rindu izstāvot, knapi vien paguvu uz Municipal Waste uzstāšanās sākumu. Priekšstats pirms tam bij tik, cik noklausīta setliste 1x.
Vispār, ļoti forši, atraktīvi un baudāmi. Publikā gaļasmašīna uz riņķi, čaļiem uz skatuves smaids līdz ausīm. Drusku par īsu pat likās, varēja vēl kādas padsmit minūtes nospēlēt.
Uz iepriekšējo Kreator, 2009. gadā neaizgāju, kaut biļete pat bij kabatā. Kkāds besis laikam uznāca.
Tad nu šoreiz variantu nebija - nācās. Bija ātri, smagi, kvalitatīvi, bet par īsu. Nospēlēja par 2 dziesmām mazāk kā iepriekšējos koncertos :( Bet Violent Revolution bija, tas jau tāpat ir labi. Publikā riņķa dancis tikai pieņēmās spēkā un tika motivēts no skatuves.
Uz Lamb of God aizgāju stūrī un gaidīju kas nu būs. Bija arī. Kvalitatīvi, jaudīgi un varēja just, ka cilvēki kā reizi uz viņiem lielākoties arī nākuši. Tā kā man nu galīgi šī apvienība nekustina, noklausījos kādas 5 dziesmas un izlēmu, ka pietiek.
Par visām grupām kopā prieks, ka skaņa bija līmenī. Viss skaidrs, dzirdams un mierīgi iztiekams bez aizbāžņiem. Vairāk tādu koncertu.
+4
Pasākuma atslēgas vārds ir kvalitāte. Gāju uz Kreatoru, bet Lamb of God arī parāda, kāpēc ir tik pieprasīti. Kvalitāte.
+4
Nu varen gruntīgs koncerts bija (visos aspektos), sen tāds mūsu pusē nav bijis. Municipāļus neredzēju, Kreator trešeri ar lielo burtu, noskatījos vienā elpas vilcienā. Lamb of God pusi nolūrēju, aizpisām prom- kautkā nevisai tomēr, tas koriskums sit cauri.
-4
^nu nez vai tas koriskums Lamb of God tik ļoti traucē, drīzāk jau tomēr tas pāķiskums patraucē.
0
^
kā vienmēr taisnības cīnītājs :)) , nu nevar visiem patikt tas kas tev. nomierinies.
Arī gāju uz Kreator , bet last songā no LoG vēl burzmā pa vidu ieklīdu . Kopumā bij ļoti labi.
-4
ierauj 150. un ej gulēt , ar tādiem nerviem līdz 50 nenovilksi, mīnusiem mētājoties :)
+4
^^dīvaini, tu atkārto tieši to pašu, kas ir jau izrunāts, turklāt pat šīs pašas tēmas ietvaros. es tev nevienā brīdī nesaku, ka tev jāpatīk tam pašam, kas patīk man, turklāt esmu diezgan mierīgs. ticu, ka aizejot uz koncertu, var piedurties arī pie tāda redneku muzona kā Lamb of God (subjektīwais wiedoklītizz :)), pat ja nefano. bet kāda vēl patiesības cīnīšana? un kāpēc tu man atkal liec kaut ko darīt? iepriekš man brilles vajadzēja pasūtīt, tagad man vajagot gulēt iet. ej iedzert laurlapiņu tēju un neaizmirsti noslaucīt grīdu, aizparīt ciemiņi būs!
0
līdz 50 moš arī nenovilkšu, bet who fucking cares?
+2
Vēl runājot par LoG, bija neliela vilšanās, ka nav ar šiem vairs ilgadējais leģendārais bundzinieks Chris Adler. Pati grupa pārāk neinteresē, bet Adleru gribējās redzēt gan.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas