Tēma:
P3LICAN
, 7. novembrī, plkst. 23:21
+5

24.1.23

MALEVOLENCE
Obituary
Heaven Shall Burn

ticketshop.lv/lv/events/4634...
BladeOfDarkness
, 8. novembrī, plkst. 09:53
+2

WTF ir Malevolence, kas ir krutāka par Nekrologu?!
kurrrat
, 8. novembrī, plkst. 18:49
0

Pajāt to Malevolenci, bet uz Nekrologu varētu aiziet..
pincītis
, 8. novembrī, plkst. 20:00
+3

Boka iespaidā piedāvāju ieskatīties manās atmiņās no iepriekšējā Obituary koncerta Rīgā:
mincīts, 2011. gada 9. aprīlī, plkst. 06:01
tagad visuma banālajā kārtībā jābliež recenzijas... nu kaut vai. mēģināšu izlaist lietotā alkohola aprakstu, mēģinot ievirzīt arī citus domā, ka tas, visticamāk, nav būtiskākais.

atnācu uz kaut kādiem nez... pusdesmitiem? pirms tam man pāris reizes kāds blakus esošs metālists prasīja, kā man iet, uz ko atbildēju normāli. pēc tam viņš man prasīja - bet kā citādi?, un tas manas domas iepludināja visnotaļ eksistenciālā gultnē. vienalga. skanēja Pathology pēdējās dziesmas... paldies jēzum pistum arī pēdējās, jo totāli nepatika, kaut kāda pilnīga monotonija. ja es kaut ko labu rakstīju tur augšā, tad varbūt tāpēc, ka man patika kaut kāda viena viņu dziesma un patīk grinds principā, bet tas, ko es dzirdēju bija pilnīgs boring un grinds arī šķietami nebija.

kad sāka spēlēt Grave, močīju pa plaušām smēķētavā, kurā, kā izrādījās, smēķēt nav atļauts. sievišķā intuīcija teica, ka celties nav vērts, bet tomēr piecēlos, lai pavērotu Grave no emocionāli pastarpināta (lol) un no skatuves patāla nostūra. nebiju vēl iejuties, nebiju ne iesildīts ne iesildījies, Grave skanēja it kā normāli, bet netiku pāri sašutumam, ka tur vēl nesen manā iedomu pasaulē vajadzēja uzstāties Sandstromam ar savu zemi rūcošo balsi. Tā vietā bija kaut kāds ķērceklis, piedevām vēl, BEZ BĀRDAS (!!!). Par šo faktu domāju visu viņu uzstāšanās laiku, kā arī apspriedos ar Peteņu Malēju par viņa angļu valodas zināšanām, izvirzot teoriju, ka priekš šoviem viņš pārbraucienos vienkārši uz asutiņām klausās 'angļu valodas frāzes metāla koncerttūrēm' (nu piem., thank you very FUCKING much), kā arī biju sajūsmā par to vienmomenta fona troksni, kas vismaz izvirzīja tādu avangardisku pārtraukumu manām domām par to, kāpēc tas džeks vismaz bārdu uzaudzēt nevarēja. vispār muzikāli viss likās labi, bet vokāls visu visu visu sagandēja, jo totāli sagrāva jebkādas ekspektācijas. turklāt viņš izskatījās baigi jauns, neatgādināja 'klasiķi' nemaz ;( beigās iegāju smēķētavā, kur kaut ko laikam runājos ar Peteņu Malēju laikā, kad uz skatuves skanēja noslēdzošā "Soulless", kuras klipu šīs dienas biju entās reizes lūrējis (biju pat kaut kā nokačājis speciāli, lai jūtūbā nevajadzētu iet). vienu brīdi domāju - varbūt saņemties un iziet ārā, bet sapratu, ka nē.

pēc tam padzērām tekilu, ieņēmām vietas, un diezgan ātri sākās arī Obituary. pats labākais - bez liekās ievadrunām džeki vienkārši uzkāpa uz skatuves un mauca. džeki, nu šitā ārdījies es nebiju kopš 6. klases ekskursijas, kurā gan nepiedalījos, jo jau tolaik visus ienīdu. bija diezgan labs fizisks treniņš, izņemot pāris negatīvos elementus, kuri nevis mošoja / ārdījās, bet gan vienkārši grūstīja / sita citus ar rokām, paši stāvot maliņā. paši Obituary bija vareni, kā arī Malējs minēja, solo ģitāristam skaņa nebija pati labākā, bet ritma gičai bija īstā Obituary skaņa. vālēja ne pa jokam - tā kā ierakstos, bet vēl labāk. Tardija balss joprojām spēcīga un unikāla, kā minēja kk:( - vemjoši kliedzoša, riktīgi pavilkos uz šeit pirmajā komentā postoto "The end complete", bet nu vārdu sakot, bija ne pa jokam. bija jaukiņi, kad grupa atnāca atpakaļ, no vienas puses patika paraugdemontrējumi, no otras - varbūt nevajadzēja, bet nu beigas arī novālēja godam, viena dziesma bija totāls dooms, un pēc tam arī loģiski paredzami noslēdzošā Slowly we rot. Kopumā viss pilnīgi otrādi nekā biju paredzējis-> Obituary >> Grave. Fascinēja arī Tardija izskats -> garie mati (kāds uzprasīja, cik ilgi viņš šamos ir audzējis), armijīgie šorti un baltās skrējēju botas, turpretī ģitāristam, kuru Peteņu Malējs rakstorja kā 'tā tu izskatīsies ja būsi itālis, spēlēsi amerikāņu death metal bandā un daudz dzersi' valkāja čībiņas. Nu - izsvīdu pa nopietno. 10/10

Vispār arī pēc tam bija interesanti piedzīvojumi, piemēram, filmēšanas vērtais gājiens uz nočniku, kurā, pēc piedauzīšanas pie durvīm, no tumsas izgaro tante un dara lietas. Bet tas būtu vēl mazāk par tēmu nekā manie iepriekšējie vervēlējumi, tā kā arlabunakti, cerams, haha.
boks
, 9. novembrī, plkst. 11:27
+3

^ :DD, jā šis koncis bija gruntīgs. Vēl notika pēc klasiskā jaunības rituāla (kaut tagad ar galīgi nesmādētu), kad īsi pirms konča jautrā bariņā kautkur ārā tiek iztukšota stikla desa ar zapivonu un iets iekšā jau tīri siltā kondīcijā. Pilnīgi neko nevaru teikt par Grave, domāju tas laiks tika pavadīts pie bāra vai pīpētavā, savukārt Obituary jumtu norāva, fakts. Kas bija pēc koncerta- tumša bilde. Ne tāpēc, ka bija pārpālis, vnk neatminu. Kautkur jau pabradājām, kādā Ļeņingradā droši vien..hvz.
pincītis
, 9. novembrī, plkst. 11:33
+3

minētais klips joprojām ģeniāls - www.youtube.com/watch?v=_nzVxcC07lk...
paredzētais koncis... otrdienā :|
boks
, 9. novembrī, plkst. 11:55
+1

^ bļa, labs gabals. Pilnīgi uzdvesa 90to smārdu.
BladeOfDarkness
, 9. novembrī, plkst. 12:44
+1

^^ es gan reāli necērtu, kāpēc Century Media liek no VHS ripinātu klipu - viņiem tiešām master ieraksts nav saglabāts, ko digitalizēt?!
PeterisP
, 9. novembrī, plkst. 12:47
0

^ pazudīs 94. gada fīlings ! Bet pasākums 2011. gadā bija reāli labs. Nebija neviena weak link; visi nomočīja uz 110%, Pathology ieskaitot.
pincītis
, 9. novembrī, plkst. 23:44
0

^^nav ne jausmas, domāju, ka pie vainas elementārs slinkums. ielikts tas klips ir 2010. gadā, tolaik laikam arī bija grūtāk HD klipu ielikt youtube.
pincītis
, 9. novembrī, plkst. 23:59
0

^^bija jau visi tīri labi, atskatoties jau viss vienmēr labāks liekas. Sandstromu gan es tur baigi lieku biju gaidījis, jo pēc 'Soulless' albuma viņš arī kā reiz 1996. gadā pameta 'Grave'.. tā kā mazas cerības bija viņu 2011. gadā ar grupu ieraudzīt. bet varbūt 2023. gadā sanāks? nākotne ir spoža!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!