DECAPITATED @ MP 24.02.2023
+9
24.2.23 Melnā Piektdiena
Decapitated
Kill All The Gentlemen
Surgent

facebook.com/events/s/decapitate...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Dīvaini, ka par poļu Atgalvoto nekādu komentāru neiraid.
+1
Savukārt džentlmeņu slepkavotāji solās pat 2 končus Rīgā paspēt norukāt - dienu iepriekš arī Republikā, ja kādam interesē.
0
Vakariņu plāns

1900 / Surgent
2000 / kill em all gentleman
2100 decapitated

*Surgent brīdi atpakaļ tika pie EE mūzikas balvas-līdzīgs zellta miķim lokāli te, bet krutāks.
Savukārt Decapitated gičists jau kādu brīdi spēlējas kopā ar Machine Head.
+2
Plkst. 19:15 klubā vēl neviens nav ielaists :/
0
Izdzer savus 0.7 ārpusē! :>
+3
^FB, izrādās, bija brīdinājums par pasākuma vēlāku startu. Biju palaidis garām, pretenziju nav.

Decapitated encorā nospēlētie vecās ēras spožākie gabali "Day 69" un "Post Organic" tik lieliski atsvieda atpakaļ laikā uz kādu 2006.-2007.gadu, ka noteikti būs pie labākajiem metāla momentiem šogad.

Daudziem agrīnā Decapitated piekritējiem (man arī) ir bijis grūti pieņemt grupas stila maiņu, bet grupa (jeb ģitārists Vogg) dara to, kas pašiem patīk, kas laikam ir pareizi. Nav jau tas jaunais materiāls tik slikts, tur ir interesanti, sarežģīti rifi, visādi interesanti vokāli (līdz pat tīrajiem vokāliem nonākuši pēdējā albumā), bet nepamet sajūta, ka 10 gados grupas unikalitāte ir zudusi un tagad ir "viena no daudzām" grupām.
0
Yē. Kavējās D. 3h, tāpēc ar nobīde no plāna bija
+1
žēl, ka netiku. Pēdējo reizi uz decapiem biju tieši pirms grupas traģiskajiem notikumiem. fek, mans niks ir no šīs grupas aizgūts, tajā laikā bija mīļākā death metal grupa
0
Iemesls(-i)?
+1
Naktsmaiņa
0
^ atrunas :>
+1
Taisnošanās nesekos 😅
+2
nu tādā stilā turpinot jau var bez galvas palikt!!
0
Decapitated
0
nu tādā stilā turpinot jau var bez galvas palikt!!
:))))

www.metal-archives.com/albums/Devourment/M...
0
Laba Slam/Brutal Death Metal banda
0
youtu.be/ES_RXRuFNVw...
Ejošākā dziesma
+1
Decapitated arī iekāpuši viena albuma spēlēšanas trendā un tagad bliež "Nihility" pilnā garumā. Varētu patikt tiem, kam grupas stila maiņa nav gājusi pie sirds, tiesa, tūres pieturas gan LV netuvojas pat tuvumā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas