SUFFOCATION @MP 21.04.23
+6
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
Platais vīkends būs jāņem - 20. datumā (ceturtdienā) Nile, 21. - Suffocation.... tur ar divām dienām atiešanai var arī nepietikt. Varbūt vēl kādi grandi tajā nedēļā uzzīmēsies?
0
Psc... :O
0
holllluuuuu sheeeeet !
+3
Koncertu nau.....
+1
Varbūt vēl kādi grandi tajā nedēļā uzzīmēsies?

22.4.23 Nurmesprings Alus festivāls @vagonuzālē.
0
Deathperado, šodien, plkst. 15:18
Koncertu nau.....

Nē, nē šie nav īstie koncerti. Īstās ir tikai tās bandas, par kurām rakstīja "Liesmā" 1988-1990. gadā.
0
Vai ``Zvaigzne``
0
Kas ir noticis Lietuvā? Nebūs ne Nile, ne Suffocation, ne arī tie paši Decapitated vai Gearea.
+1
Lietuvā viss labi, viņiem būs Arch Enemy.
Normāls dīls - lv brauc uz KŽ, lt brauc uz lv uz Suff un Decap un Gaerea
+1
^ normāls dīls ir mums - leišiem uzmetiens :>
+1
laikam, nevar neiet.
+1
liekam pa laikam un ejam
-4
Igaunijā vēl Megadeth...

Tas ir vnk. apbrīnojami,ka te Latvijā orgi ignorē pasaulslavenās pensionāru grupas.

Koncertu nav....
+1
^ tam komentam -3

Tagad eksistenciālas pārdomas - vai daži nesaprata sarkasmu, vai es kaut ko ne tā un šis nav sarkasms...
0
^es arī to īsti nesaprotu. vēl es arī nesaprotu, vai tas, ko tagad daudzi ironiski pousto kā 'koncertu nau', ir atsauce uz manis izveidoto tēmu 'koncertu nav'. tad jau jāatgādina, ka 2020. un 2021. gadā diezgan pailgu laiku koncertu tik tiešām nebija, un tagad to ir pavairāk (it sevišķi pag. vasarā baigi daudz kas notika) savā ziņā tieši tāpēc, ka ilgu laiku nekas notikt nevarēja. turklāt bez koncertu un pasākumu bana bija vēl citi prikoli, kā, piem., komandantstunda pēc astoņiem vakarā. nav jau arī nekur teikts, ka kaut kas tāds nevar atkal atgriezties.
+1
Iespējams. Bet tas - konču nav, nekā nav, pie mums neviens nebrauc - viļņveidīgi velkas kopš jau kādiem 90-tajiem :>
+3
Aha, viļņveidīgi no "koncertu nau" līdz "kur lai rauj piķi koncertu apmeklēšanai"
0
Nu taču beidzat..salīdzinot ar EE te tiešām ir ļoti nabadzīgi..
Pag. vasar Meidenus un Pink floyd buņģieri dabūjām tikai dēļ kara...
0
Kur lai rauj piķi koncertu apmeklēšanai? Latvijas Bankas dižsēdim ir risinājums - ir vairāk jāpelna :>
+1
+1
Tad par to EE nebija sarkasms? Tas jau tāpat kā vaimanāt, ka D-pilī nekas nenotiek, viss tikai Rīgā :D Tak uz Igauniju ar kājām var aiziet, ja ir luste.
+3
Starp citu, pa €40 ir apvienotā biļete uz NILE un Suffo
0
Kurta?
0
black, vakar, plkst. 19:45
Nu taču beidzat..salīdzinot ar EE te tiešām ir ļoti nabadzīgi..

Gluži vienkārši neatmaksājas, tas arī viss.
0
^^ nu Tiketžopā, kad uzspiež uz ''pirkt'': ticketshop.lv/lv/events/4820/tick...
0
P.S. Ja Sufokāts lielākā cieņā, tad var šeit pirkt: ticketshop.lv/lv/events/4821/tick...
+2
Estrik, vajag alko busu! :>
0
No Strēlnieku laukuma uz MP.
+1
^ Izbraukšana, kā parasti, no Satekles ielas benzīntanka, tad uz Lietuvas pusi līdz Dzērumu pagriezienam, pēc kā uzreiz tiek mests riņķī, un pēc stundas Estriks visiem liek rāpties ārā no alkobusa un iet iekšā MP!
+1
Pag, un pēc konča uz Lemesi, vai var kādu līkumu vēl izmest un tad no Lemeša uz Suffukāciju, utt.
+1
Sensenos laikos, vēl pirms tm dzimšanas, metālisti savācās Strēlnieku laukumā, lai dotos kopistiski uz pasākumu, slacējot slāpes no 2L alus traukiem.
+2
Bujānīt tramvajā tak arī klasiska vērtība, kā zināms no pasākumiem kinostudijā un Salamandrā. Kāpj pie strēlniekiem 1. džimbulī un aidā līdz VEFam.
0
Pārāk dārgas tramvaja biļetes mūsdienās :>
+3
^ Pag! Tu gribi teikt, ka toreiz, Kinostudijas un Salamandras laikos, kāds pirka biļeti uz to tramvaju?!
0
Pag, es tak pateicu, ko gribēju teikt :>
0
atmoda, 3. februārī, plkst. 18:45
 
Kas ir noticis Lietuvā? Nebūs ne Nile, ne Suffocation, ne arī tie paši Decapitated vai Gearea.

^ nu tā bilde top skaidrāka - Suffocation un Gaerea būs šogad Devilstonā. Ta jau Nile un Decapitated var gaidīt Žaibās :D
+4
+ PSYCOREPATHS (GR)
+ UNDUSTED
+1
PSYCOREPATHS - muzons, nu tā ... , bet klips gaļīgs

www.youtube.com/watch?v=fUr8ajTzysA...
+1
UNDUSTED izrādās ir no Latvijas. Deathcore/Groove

www.youtube.com/watch?v=dG3eGMe_bP4...
0
^ iepriekš bija tikai viens Undusted EP pagadījies, te viņš apskatā trešais no beigām:
karametals.lv/zinas/vecos-kapos-j...
+1
21. aprīļa vakara plāns vienkāršs:

19:00 Undusted
20:00 Psycorepaths
21:10 SUFFOCATION
0
^^Dethecrator, vai tad Wacken Metal Battlā nebiji, kad Undusted piedalījās? Es kaut kad atradu telefonā piezīmes par WMB bandām, un šiem nebija glaimojoši vārdi veltīti :D
0
Viss var gadīties. Man kaut kā atmiņā nestāv, ka būtu šie redzēti dzīvajā. Paklausījos bandcampu — pirmās divas relīzes interesantākas nekā pašreizējais desukoris.
0
Cik atceros, toreiz bija vēl vairāk džampdafakap nekā desukoris.
+3
Nenožēloju, ka nopirku biļeti pēdējā brīdī.
Šķita labāks koncis kā Nile. Iesildītāji vairāk cepija un suffocation norāva jumtu. Dvēsele piepildīta.
+3
Suffokācija nokaplēja gods godam, pa dančus palaida, bet tie "iesildītāji"... Pie viena no tiem es normāli nosnaudos mīkstajās mēbelēs :> Grūti piemeklēt kaut ko vēl tikpat vienaldzīgu :>
+3
Suffocation nosmacēja zvērīgi. Lai gan "nodragāja" būtu sniegumam atbilstošs apzīmējums. Par spīti pakāpeniskai sastāva nomaiņai, kā rezultātā Terrance Hobbs ir palicis vienīgais no oriģinālsastāva, Suffocation nemainīgi tur firmas zīmi kā viena no vismonstrozākajām gaļas mašīnām dzīvajā. Vokālists Ricky Myers godam nes leģendārā Frank Mullen karogu, un arī pārējie dalībnieki savu darāmo veic ar milzu atdevi un teicamā kvalitātē. Skaņa šoreiz bija laba, setliste - no visa pa druskai, ar lielāku noslieci klasikas virzienā.

Īsāk sakot, ko gaidīju, to sagaidīju, koncis mega labs.
+2
Par €15 bija labs - nav mans iecienītākais Desas paveids, bet zvetēja labi un arī skaņa bija ļoti laba (Nile bija vienkārši laba) - kad iepirda brūno noti, tad ūziņas notrīcēja! Tautas nedaudz vairāk nekā ceturtdien un arī aplis lielāks, bet NILE man 2x vairāk patika (ja ne 3x).
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Liega
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas