MALEVOLENT CREATION @ MP 26.09.2023
+8
Otrdien, 26. septembrī, klubā Melnā Piektdiena uzstāsies Death Metal lleģendas no ASV -grupa MALEVOLENT CREATION!

facebook.com/events/s/malevolent...

ticketshop.lv/en/events/5343...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
Jau jūtu sviedru, izlieta alus un asins smaku!
+1
www.setlist.fm/setlist/malevolent-...

pārsvarā "vecie labie" \m/
+1
Cik tad uz šito Nelabvēlīgo Tipu maksās biļete pie ieejas?
+1
Ja vispār tirgos...
A kas Zuportā???
0
Šķiet, ka supports vispār nebūs, tāpat kā ar Brujeria.
+1
Negodīga komercprakse!!! I want my MONNĪ BEK!!
0
Grūti iedomāties, kas vispār varētu openot priekš Malevolent Creation.
+1
Nu švaka iztēle...
+3
Latviešu grupa Grunts openos priekš Malevolent Creation.
+2
Jāsāk lēnām sildīties...
+1
^
Iesildoties pirms koncertiem, labi noder alus "Pelašķu Velns" jeb "Yarrow Devil", ko brūvējis "Labietis".
9,9 grādi, taču viegli iet iekšā. Maksimālas iedarbības efekta sasniegšanai vēlams "uzpildīties" tukšā dūšā.
+1
Es to vellu kādu labu laiku atpakaļ vienreiz pamēģināju. Nu i nafig. Pēc trim pudelēm neatceros, kā mājās tiku un pohmels no rīta tāds, it kā šnabis visu nakti būtu kapāts😀
+2
Ne ne, es tad labāk tīro, ja nu galīgi vajag mūli pielikt...
+2
Pelašķu Velnam nav ne vainas, bet vairāk par vienu neprasās.

Kur sildāmies? ZL?
+1
^
Jā, pēc 1 pudeles iepildīšanas iestājas vienmērīgs, patīkams reibums un diez ko stipri neprasās "iepiļīt vēl 1".
/ Vai ar "Dravnieka atraitni" arī ir bijusi darīšana? Tai šķiet, ka 14 grādu, taču tik un tā skaitās apiņu uzlējums.
+2
Dravnieka atraitne laikam kaut kad dzerta ir, bet tur gan apiņu maz, tas ir medalus (miestiņš, ja gribam turēties pie korektas terminoloģijas).
+2
Ja kas, Labietim arī "Tumsas ragana", kas ir miestiņš bez apiņiem bet ar 15.6% alko. Laikam stiprākais LV brūvētais alus varētu būt.
+1
^^ diezgan daudz apiņu - uz 60 IBU: labietis.lv/skirnes/dravnieka-a...

Ir stiprākais - Hopalaa un Odiem ir tikai 14% nīkuļi ;)
+7
Ja kādam vēl šobaltdien ir kādi nebūt jautājumi, neskaidrības vai tupa īdēšana par to, kas un kāpēc ir TRUEMETAL, tad šovakar, TRUEMETAL meistarklases ietvaros, jebkuram bija tā lieliskā iespēja uzzināt visus sev neatbildētos jautājumus vai noskaidrot neskaidrās neskaidrības TRUEMETAL sakarā!! Nebiji? Nu ko es jums varu pateikt... Nu tad varat ...... !
+7
Jū, MC nodragāja, sadragāja un izdragāja lupatu lēveros. Jāteic, ka no šīgada vintāžas desmeistaru končiem šajā visakūtāk izjutu garo matu trūkumu, lai gan vispār ierindojams turpat blakus Nile un Suffocation uznācieniem pavasarī. Īsti pamatīgs "strādnieku dets", kas ar savu brutālo tiešumu un vienkāršību īpaši dod pa biksām dzīvajā veidolā.

P.S. Šķiet, ka MC priekš manis varētu būt banda, kur visilgākais periods starp pirmo un otro redzēto koncertu. Vakar bija otrais, bet pirmais, ja atmiņa neviļ, bija pirms apmēram 20 gadiem un 2 mēnešiem WOA 2003.
+2
^^ pag, Amorphis vai tad spēlēja?!
+2
Puika! Būsi kaut ko sajaucis!
+3
Grunts - redzēju pirmo reizi, nesaprotams troksnis. Vienīgais kudos par Bloodbath "Eaten" koveri. Tas iekačāja.

MC nozvetēja kārtīgi - tā kā bija Remnants of Withered Decay, Premature Burial, Multiple Stab Wounds, Coronation of Our Domain un Slaughter of Innocence, tad par setlistu nevar būt nekādu sūdzību :) Gribējās, lai tikai Fila ģitāra būtu vairāk priekšplānā, ļoti bieži tā pazuda kopējā putrā, zaudējot MC specifisko skanējumu.
+3
Grunti biju vienu reizi iepriekš redzējis, laikam vēl pirms sērgas, kad šie vēl divatā ar bungmašīnu močīja. Uz tā fona jau šitais troksnis bija gluži saprotams :D Progress ir, bet ir vēl kur augt. Kārtīga buņģiera esamība jau uzreiz citā līmenī paceļ, ja vēl gabali nebūtu tik fragmentēti, arī būtu labāk. Turklāt otras ģitāras neesamība komplektā ar vēlmi bieži spēlēt solo visu sarausta vēl vairāk. Priekšpēdējā gabalā bija kaut kāds moments, kurš šķita tik ļoti no Coroner nospiests, ka sāku ausīties, vai tas gadījumā nav kavers - bet šķiet, ka nebija vis.
+3
MP uz konci nebiju, bet noskatījos Malevolent Creation, tā sacīt no a-z, pagāju šogad Brutālā Obscure steidžā. Jā ,bija iespaidīgs šovs. Tā ka pilnīgi ticu, ka iekš MP nodragāja tā ka maz neliekas.
p.s. saskaņā ar Wiki datiem no agrīno laiku sastāva tur tikai ritmģitārists Phil Fasciana, pārējie burtiski pēdējos gados savākti.
+3
Nu sastāvs viņiem, neskaitot Fasciana, visu laiku bijis fluktuējošs, tiesa, agrāk lielākoties vieni un tie paši uz maiņām gāja prom un nāca atpakaļ. Viens no klasiskā sastāva - vokālists Brett Hoffman, kurš ir vokalējis lielākajā daļā albumu, pirms dažiem gadiem nomira (tobrīd jau atkal kādu laiku būdams grupas sastāvā) ar zarnu vēzi, tā ka Dr. Boka sfēra sanāk.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
vainamoinen (20 gadi)
Viskas