СМЕРТЬ (LV) / RŪSA (LV) / BACKLASH (FIN) + citi @ Valgas Rokklubs 25.05.24.
+3
СМЕРТЬ ATGRIEŠANĀS KONCIS VALGĀ!

СМЕРТЬ 🇱🇻
HC deathened d-beat doom metal

RŪSA 🇱🇻
Motörized hard rock since 1987

BACKLASH 🇫🇮
Suomi hardcore punk since 2009

STRANGULIATORIUS 🇱🇹
Death grind degenerates since 2010

TRENCHEARD 🇱🇻
Blackened kurland death metal

O.D.D. 🇪🇪
Punk metal ov death

Ieeja 15€
Var ienest savu šmigu un uz vietas palikt pa nakti kā vecajos laikos - kur krīti, tur guli!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Izklausās OK. Nekāda informācija viņu mājaslapā par šo pasākumu gan vēl nav atrodama.
+1
Ja vēl iekšā varētu smēķēt, būtu gluži kā 90tajos :) Vien atšķiriba, ka cilvēki 30-40 saradīsies kopā (grupu stafu ieskaitot).
+1
Iekšā var smēķēt. Un ienest alkoholu. Un 2022.gadā, kad organizēju šāda veida konci Valgā, bija ap 100 cilvēki.

youtu.be/C5J76UE7aSQ?si=AUIP...
+3
Nu tad jau tikai pietrūkst tikai urlas, kas barā gaida ārpusē :D
+1
Nez, kas tas tāds par "rokklubu", kurā var iekšā ienest savu šmigu.?
0
Drošvien "rokkluba" ienākumi ir no naudas, ko urlas iekasē no "rokkluba" apmeklētājiem 😊
0
Parasti jau visur var ienest. Ja labi grib :>
0
Pirms 15 gadiem bija darīšana ar klubu Valgā, kurš iekārtots kaut kādā padomju laiku masveida pirtī vai tādā ēkā. Vieta bij normāla, jo bija labs skaņotājs, un tauta bija normāla, jo igauņi.
0
Normāls igaunis? Tas ir kā... 😲
+2
^ lūk, lūk. Var igauņus saukt par prikolīgiem, vai lāga lautiņiem, bet par normāliem švaki vai 😀

Pērn Howls of Winter laikā pīpējot kāds igaunis man apgalvoja, ka Latvija esot pagalam dīvaina zeme, "might as well be China". Aicināja arī uz āfterīti pie savas māsas: tā ar esot drusku pasista - protot latviski.

Man savukārt šad tad šķiet, ka Igaunija "might as well be Japan".
+2
Tas man atsauc atmiņā kādu Hard Rock Laager, kur viens igaunis sacēla palielu trādirīdi (ar sūdzēšanos apsargiem), ka tā kasuha (igauniski-angliski: thiket), kas man mugurā, esot viņa un es esot viņam to nospēris. Neskatoties uz faktu, ka viņš miesās bija apmēram 2x nīkulīgāks kā es. Apsargs labi ierēca 😂
+1
"Ai sot ai pilt mai tent ina pritti ločikal pleis bat nau ai kent faint it"
0
pat 😅
+2
ja dzīvo ekonomiski atpalikušā, tizlā valstī, tad vismaz vienmēr vari progresīvākos kaimiņus saukt par lēniem vai nenormāliem, tas piešķir labākas emocijas ikdienai pašmāju agresīvajā sabiedrībā ;)
+4
"ka viņš miesās bija apmēram 2x nīkulīgāks kā es.""

Nezinu, vai vēljoprojām, bet kādu laiku atpakaļ modē bija viss "oversized". Tā kā, atdod igaunim jaku :D
0
Tas nebija jaka - tas bija mētels!
0
^^^ un kā tad tu skaidrosi faktu, ka tie progresīvie kaimiņi mūs tāpat sauc par nenormāliem? :D
+3
Kas tur jāskaidro? Mēs jau tādi arī esam.
+1
🤣
+1
2econd_Skin, tas gan jau bija vēl senāk, pirms 20 gadiem +/- 😁
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
ssstnotb (6 gadi)
Viskas