Meklēju menedžeri steidzīgi.
0
grupa meklē menedžeri lai piedalītos koncetros un atīstītu savu palsi.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Lai grupa piedalītos koncertos, nevajag menedžeri, bet gan spēlētprasmi.
0
Nē, menedžeri arī vajag. Madara sāk ļoti pareizi!
0
Bet galvenais ir attīstīt palsi... :)
0
jaa, interesanti, kas ar to domaats? Balsi? Visa grupa? buutu jau interesanti - a capella metaals :) Vai arii menedzhera balss domaata? Vai varbuut no anglju valodas - palsy - paraliize? :)))))) [no offence]
0
klau tā jau mēs koncertos varam piedalīties bet neko vairāk!
0
ja kāds no jums grib un māk spēlēt kādu instrumentu, un ir vecumā no 11-13gadu vecu mam tad var arsūtīt man e-pastu. Varbūt arī varēs pieteikties mūsu grupai.
0
ja kāds no jums grib un māk spēlēt kādu instrumentu, un ir vecumā no 11-13gadu vecu mam tad var arsūtīt man e-pastu. Varbūt arī varēs pieteikties mūsu grupai.
0
Man e-pasts pieteikšanai mld2@inbox.lv.
Arsūti arī fočeni(nav obligāti.
0
gaidīšu
0
:D wooooooooou - uz taadu koncertu gan es aizietu :D
0
Kādā ziņā?
0
mūsu gryupā var pieteikties arī 10-14 gadu vecumam.
0
Tipa menedzherim 10-14 gadu vecam jaabuut? :))
0
nē taču bērniem jābūt 10-14 gadus veciem. Menedžeriem taču nē.
0
Beernu metaals??? Tas nav manaam ausiim saprotams :)
Bet joks kaa taads jau labs :)
0
nav ko smieties. Decapitated dibinaashanas laikaa taas daliibniekiem arii bija 14 gadu, briidii, kad to pirmais albums iznaaca EARACHE (!) paspaarnee, tiem bija ap 18, pashreiz laikam ir ap 22 un vinji ir visaa pasaulee diezgan zinaama grupa, vareetu buut 3. populaaraakaa metal grupa no Polijas (aiz Vader un Behemoth), turklaat visi 3 albumi ir pamatiigs kickass, iipashi jau pirmie 2. Tachu saakumaa arii vivi par shiem smeejaas; tagad jaaprasa, kur tad tie lielie smeejeeji palikushi? lielaakaa dalja taalu iepakalj.
0
es bushu juusu menedzeris >:), tik naaciet uz TV1!

NAV KO SMIETIES, metaala monstri parasti sak no kaadiem 3 gadiem uzstaaties...
0
RuncisRenars:`vai tu vari būt tikai metāola grupas menedžeris? Vai arī citas!
0
gaidu atbildi
0
pashnaavnieku teroristu (shahidu) grupa meklee producentu/menedzheri.
0
shitaa sen nebija paarsmeejies :))) klausies, mazaa metaaliste! negribas jau tevi apvainot, bet man tavs bazars liekas totali stulbs. nav svarigi cik gadu tev ir, bet no sakuma pieradi ka jusu grupai ir naakotne, iemacies spelet pareizi, un tad ari parejais naaks. es nesaprotu kam tev tas menedzers ir vajadzigs (pie tam vel ar foto!)??? gribi lai visu tev atnes uz paplates? kustini pati dirsu un tad viss ari notiks. gatavais cirks!
0
Jums Eisaks pieteiksies par menedžeri, kad no ķurķa iznāks... Viņam patīk 10 g. v. bērni.
0
vinjai vto taapeec laikam menedzeri vajag vispaar tie menedzeri taadaam komercgrupaam ir un undergroundisti kuri grib buut komerciaali meklee taadus
0
Tas, Madara, starp citu bija jox ;)
0
Jā, turklāt tr00 grupas nekad nespēlē koncertus :) (un palsi neattīsta :))
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas