DISTURBED
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu labi.Labs pirsings, kas veel. Nu i dziesmas arii labas...
0
:)
0
sux
0
WTF? tas jau ir kautkas labaaks par Linkin Park! Un vispaar nav neks teikts par to kas sheit buutu jaarunaa... ~_0
0
Saliidzinoši laba grupa, var klausiities
0
Laba grupa, albūmu nepirktu, bet pāris dziesmas iet tīri labi.
0
Disturbed bija tas: U-ahahah, get up, get up a down with a sickness? Vai ari tas bija drawning poolam? Jebkuraa gadiijumaa tas laps, paareejais ne paaraak.
0
cik nu ir gadiijies dzirdeet, sameeraa cieshama nu blice.
0
ir, ir man tagad skan dws
0
Truemetal???
0
jaa nekads iistais metaals jau nav bet man so so bet tomeer vairaak gan + nekaa - shamie
0
man personīgi patīk
0
tev uz somas ar tāds rakstīts? :)
0
:D jaa, ar korektoru! ;DD m/
0
Disturbed?hmm...Believe taa so so bet ieprieksheejais ir okii.daudzmaz pie heavy metal jau turas gan un kristietiiba tur - taa jau katra pasha zinjaa..reljigiozi heavy puikas
0
disturbed oo4enj smahivajet na godsmack i rob zombie v 4omto... popsova nu v principe interesnaja grupa iz desiti o4kov nu mozet 5 dalbe MOZET!!! nu na 4 tjanet
0
Bļe!
0
reaals blieziens, jo kuram gan pagan/heavy metaals nepatiik @_@
0
jaa man ar patiik diezgan originaali
0
Mana favorite grupa.Vienkaarshi... vienkaarshi... kautkas. Ljoti patiik pilniigi visas dzismas. Tas imidzs, balss, dziedaashanas stils, doma!! :))
0
Urk ... Urk
!
Kūt,
kūt
0
to DiMeBeRg
loti orginali ha ha ha

varbut ta pat nav slikta banda, bet KAS TAS ATKAL PA FUCKIN STULBUMU, ATKAL KARTEJAIS IDI..S ATSUTIJIS "NU I LABAIS PIRSINGS", KAS VEL VINAM IR DIVI ANUSI? TAD UZREZ SUTAM UZ T R U M E T A LU (fuckin true) UN RAKSTAM "nu labi" NEVAR IZTEIKTIES VAIRAK PAR "MAN PATIK".

p.s. ka teica despers sen laiks kadu izbanot
0
Disturbed tiesham ir diezgan originaala blice.Pashi sevi deevee par heawy metal band un taa arii vareetu buut.vokaals arii ir interesants-arkaartiigi verbaals.True vai netrue bet grupa ir nesajaucama ne ar ko citu.
0
canibal scream mums te tads profs ka ja saak blices veerteet.atiesiibaa pie dirsas cik vinsh iedodtu taas savas balles jo taapat nav kriteerijs.cik tad tu Pink Floyd iedodu? Kaa nekaa tachu "na popsu tjinula"
0
augury tu iemineejies par izbanossanu tas attiecas uz mani vai uz tevi passu.
Atsskkiriibaa no tevis es tikai izsaku savu viedokli un uz galvas nevienam nedirssu
0
shaja gadijuma viss bija vairak atiecinats uz I,
bet nu pasaki kas tad tur tik orginals, zili mati ? Shitadas grupas tachu ir tonam, panem metalhammeru un paskaties uz pirmo tetoveto plikpauri ar pirsingu. Un kapec jasuuta tema par korn, lai visi pateiktu ka ta ir izvaroshana, tas tachu ta pat ir zinams.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas