videoklipi
0
prieksh tiem kas nelieto dc++, vai ari tur nevar dabut vajadzigo videoklipu...
www.mediaburialvideos.com/ ieksh help sadalas ir aprakstits veids ka var dabut lielo chupu ar klipiem
P.S. ja gadijuma visi jau zin shito adresi, vai ari kaukadas pretenzeijas, tad luudzu nekomenteet ;)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
0
dc ++ veel ir kaka priex pumpeeshanas saliidzinaajumaa ar eMule caur eMule pashu vellu var atrast tikai jaamaak pareizi uzkonfigureet un jaunaakaa versija nav taa labaakaa
0
Blekness: nu padalies, tad pieredzē - kura eMule versija tad ir tā labākā? Un ja nav grūti, tad varbūt arī pamato kapēc.
0
Ar ko tad eMule ir tik ļoti labāks par DC? Varbūt tev ir kāds piemērs, ko var atrast iekš eMule un nevar iekš DC?
0
0
vismaz man uz nerviem kriit ka dc blusaaa ja atkonekteejas tas no kura pumpee tad pa jaunu jaameklee utml bet eMule ja galiigaako undergroundu nepumpee tad no vairaakiem avotiem mochii aaraa uzreiz vieniigais biki ``jaapastaav rindaa`` bet to es pacieshu labaak nekaa ka pie pashaam beigaam atkonektee vismaz man ir 0.42b versija bet choms saka ka uz taas izveele pa maz esot bijusi vinjam laikam 0,4 ir nu par video nezinu vabuut kljuudos jo maz video pumpeeju paarsvaraa muzz
mans subjektiivais viedoklis par pumpeetaajiem i viss
0
Blekaness, tu man atgaadini vienu pazinju, vaardaa Aadolfs :)))
0
Nu DC jau ar itkā no vairākiem avotiem pēj pumpēt, tikai man šī funkcija kaitina nost. Bet tās jau ir tehniskas lietas, un katrs slimo ar ko grib. Mani pārsteidza tas apgalvojums, ka eMule var stipri vairāk atrast. Cik zinu DC tomē ir populārāks, un jo vairāk cilvēku, jo vairāk resursu. Varbūt es kļūdos?
0
to Bleakness: esi dzirdējis/usi par tādu lietu kā interpunkcija?
citāts "... vismaz man ir 0.42b versija bet choms saka ka uz taas izveele pa maz esot bijusi vinjam laikam 0,4 ir nu par video nezinu vabuut kljuudos jo maz video pumpeeju paarsvaraa muzz ..."
Vai tiešām programmas versija iespaido nopumpējamo lietu izvēli ?

0
Hei blackdata
kaa tu domaaji to dc par vairaakiem avotiem es vismaz traadu fisku neesu atradis vabuut vari siikaak apstaastiit

aber interpunkciju.... netaa pierasts rakstiit bez interpunkcijas kaa pats redzi neesu draugos ar komatiem sheit vairs nav skola ka divniekus liek
0
tiko apskatiiju eMule lielaakajaa serverii ir 731 827 useri un pavisam ir 107 serveri protams cipari mainaas ir vairaak briiziem mazaak bet peec pieredzes saku kautvai helium vola ieksh DC nevareeju atrast bet iexx eMule pat vairaaki avoti raadiijaas eMule ieksh Lv nav tik aktuaals bet ir arii taadi miinusi ka gadaas nopumpeet zip failus zem paroles un tad saakas uzmini nu bet to joku kaukaa mans iebrauca kaa no taa izvairiities bet kaa jau tu teici gaumes lieta
0
Ja tu izvēlies lejuplādēt failus ar vienādu nosaukumu, tad DC ieliek vienu failu sarakstā, piekabinot tam vairākus avotus. Šķiet bija arī bija automātiska avotu meklēšana, bet kā jau minēju ar šo "fīču" neizklaidējos, nemācēšu precīzi pastāstīt.
0
to Bleakness: kaut kā es neiebraucu, ko tu biji domājis ar to "...man ir 0.42b versija bet choms saka ka uz taas izveele pa maz esot bijusi vinjam laikam 0,4..."
0
Vēl ir hdpvidz.com
0
es vienkaarsh gribeeju teikt ka taa vecaa versijai ir itkaa lielaaka izveele var vairaak undergroundus atrast bet iipashi tam chomam neticu jo datori nav vinja stipraa puse
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas