Help!!!
0
Luudzu paliidziet... Man loti vajag basgitaaru. varbuut kaadam ir kaada lieka?
=)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
lol, varbuut kaadam ir lieka jack daniel kaste? :)~~
0
heh... =)

nee...bet par to bassu ir nopietni...nju loti loti vajaga...
0
nu man ar, un pats labakais es dabuushu :D
0
Laimiigais... =(
A tu nezini kur veel var dabuut....
Par cik tu vinju nem?
0
Man ir paštaisīta bez skaņas noņēmējiem ;) :D
0
To Saveejaa
Veikali taks pilni ar basiem, un ne tiem sliktaakajiem
0
Vari uzrakstīt man uz meilu beldegir@inbox.lv, paskatīšos, kā varu līdzēt , nav jau nakas kruts, tāds DEMO variants, bet ja steidzami, var arī derēt!
0
Nju jaa...zinu jau zinu, ka veikali pilni...bet man pashlaik nevajag jaunu...lietota der... neesmu jau tik prasiiga...galvenais lai skanja buutu laba...un vinja buutu darba kaartiibaa.. =/
0
es njemshu taadu lai var meginaat iemacities(ja nu apniik) peec tam pardoshu! a varbuut pat nenjemshu!
0
Varu piedavaat YAMAHA bassgitaaru pa Ls 149 apmeeram. Varam pakauleeties mazliet:) Melnaa kraasaa, 2 skannu nonneemeeji, 24 ladas. Ar vinnu ir nospeeleeti paaris koncci un viss, staav man plauktaa:) Veikalaa maxaa 199 - 200 Ls
0
Ja kas, meils hellhammer@inbox.lv
0
ja kas, gribu Jaguar :P
0
Es gan labaak to passu Jack daniel kasti! Miillaakais drin, tikai zzeel, ka nevar taa ragulaari lietot, citaadi nekam citam vairs ssajaa zemee neatliek pikkiitis:)
0
nju jaa... man jau ari vajag taadu lai var maaciities... Arii finanses laikam ir ierobezotas... jo kameer es nepieraadiishu mammai, ka mani tas interesee un patiik...vinja nelaus izgruust lielu naudu par to...
=/
0
Un līdz cik Ls tev ir ierobežotas finanses?
0
Es nez` to tad jau redz... =/
Jaaskataas no piedaavaajuma...
nju nevajadzeetu virs 100Ls
0
Saveejaa, a ko tu speeleesi? Death vai Black, vai FUNERAL DOOM? :)
un starp citu, vai Tu nemaaki speeleet sintinju, manai bandai naaviigi vajag... :)
0
Norausies!:)
0
To Saveejaa

vari neemt uz nomaxu uz tris meenessiem no manis. Man vienkaarssi zzeel, ka labs strokkis staav neizmantots, jo pats nodevos 100% vokaalam un ssobriid atsaakssu gitaarzaageessanu;)
0
To Edenbeast:

manai sirsninjai jau ir tuva taa smagaa muuzika.. =)

Nee...sintinju es nespeeleeju... man loti zeel... =/
0
To Hellhammer:

Un cik tad man meenesii buutu jaamaksaa? =/
0
to Hellhammer

Come on!!! :)
0
=)
0
to Edenbeast:
Es maaku speeleet "sintinju", bet tavaa grupaa neieshu speeleet.;D
0
Tieshaam visaa latvijaa nav neviena kas paardotu bassu?! Taa nevar buut... =/
0
Hellhammers tev piedāvāja! Es ar labrāt pārdotu savējo, bet ne līdz 100 Ls.
0
To Pagaans:

Kaada ir taveejaa? Un pa cik tu vinju paardod...

Ir jau jaaskataas arii peec pasha bassa... Protams, ka neviens loti labu gitaaru nepaardos leeti...
bet man jau tagad nevajag neko loti labu... Pashu mazimunju...lai var saakt speeleet...
0
To Sinigunde

Why???? Why???? Why???????? AAAArrggh!
0
Savējā:

Man ir diezgan liela kaka - Apollo pirkta par 145 Ls, divi dubultie skaņu noņēmēji ar 4 stīgām, vēl kādu pusotru gadu skanēs kā konfekte, bet vēlāk jau problēmas sāks rasties. Varētu par kādiem 130 Ls sist gaisā, ziemā pirkta, ne sākumā, tā ka lietota tikai pusgadu nedaudz vairāk, bet šā vai tā uz mani lielas cerības neliec, jo es tā pat no svētdienas būšu 3 nedēļas prom no valsts un nekas īpaši nesanāks, un tā pat esmu baisi notērējies pārdodot tev savu basu nebūtu īpaši liela jēga, jo es jau pārdotu tikai tādā gadījumā, lai varētu tuvākajā laikā iepirkt labāku... Bet ja tā kā tev steidzami vajag 3 nedēļas gaidīties laikam negribēsies...
0
To Pagāns:

Es saprotu... =)
Paldies ar to pashu...
0
Teiciens jau tieši vietā, nav par ko he he, lai nu kā, lai veicās bass meklējumos, kā Sprīdītim laimi meklējot he he, galvenais atgriezies mājās ar basu!
0
www.doska.lv/ ieksh muuzikas instrumentiem regulaari paraadaas daudz dazhaadu bassu un prichendaalju par sakariigaam cenaam
0
Es varu paardot basu bez stiigaam, pikapiem un gruuti izvilinaamu skanju :)
0
kwii.. man ar taa kaa sametusies gribeshana uz basu... nauda tik jaizrok! kwii kwii
0
www.basement.lv
Tur tādi paši kāmēs pastāvīgi tirgojas...
Viens bass pašlaik tiek piedāvāts pa 30 Ls...
0
Paldies...
=)
0
Paldies...
=)
0
To Saveja!

He he, Apollo pa ls 135!!! :DDDDD
Es Tev piedavaju origginaalo YAMAHA basgitaaru pa LS 140, kas veikalaa ssobriid maxaa uz LS 195 - 200! Man vinna ir nospeeleeta 2 konccus un staav maajaa, taa ka pat iipassi jaata nav:) Melnaa kraasaa, 2 skannu nonneemeeji, 24 ladas. Smuka peec velna:)
Ja jaas apsveert, raxti meilu kur apspriedisim finansiaalo pusi:)

hellhammer@inbox.lv

Keep alive metal!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas