vajadzeetu te pievienot...
0
vajadzeetu te pievienot kaut ko no Cradle Of Filth. iesaku jums paklausities: www.cradleoffilth.com
totali laba grupa. varetu but kaut kads black pagan metal
video ari totali kruti!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
hahahaaaa taads pagan ka bail
0
Shis gan ir laps :) informee kas par grupu iisti ir cradle of filth :))) Paldies Tik patiikams smeejiens sanaaca shajaa ruiita stundaa :)
0
Klau, bet derētu arī pievienot kaut ko no Slipknot un KoRn un, un, un, Deftones... reāli baigi labā kačka, jēēēē...
Bet varbūt cilvēks tikai pajokoja? (kaut gan neizskatās)
0
Nu ja jau cilvis taa reklamee, buus jaaiecheko kas tas cradle ir par zveeru..
0
Hmm, cradle tu saki? Jā, jā, būs jāiečeko!.. :P~
0
Slimnieki. Klipu ziņā viņiem pāri stāv tikai necenzētie Nine Inch Nails, kas ir pilnīgi psihopāti.
0
Klipu ziņā? Nothing special. Papēti labāk CC vai Six Feet Under klipus, manuprāt, tie ir labāki.
0
es tv neskatos un no lipiem nekaa nerubii bet tas nypethamine vai kaa tur saucaas tas klips man radiija varen negatiivu iepaidu par dradle of filth kaarteejo reizi pieraadot ka vinji i komericija peedeejaa nu kur tas der ka metalheads sataisa biziites zilaa kraasaa
es shajaa gadiijumaa nepiekasos stilam kaa tadam katrs jau staigaa kaa grib un katra sils taa ir pasha dariishana manispeec kaut a pliku dirsu blandie pa pagastu bet man nepatika un viss
ja saliidzina ar cradlu periodu nu augstaakais liidz midian ta peereejais ir maktene tufte
labi apsveicami i tas ka shamie britu topaa pagaashgad bija a vienu gabalu laikam no adamnatioan and a da albuma bet man vinji atklaati sakot peedeejaa laikaa kriit uz nerviam
0
PS
sorry pa drukas kljuudaam es shobriid esmu iedzeeris biki pa daudz
0
redzeeju vinju "maakslas filmu". baisi saatanisti un blacki.vieni no anglijas black metaala flagmanjiem.itkaa esot labi bet es black nesaprotu.nav brutal chant.bet taa jau baisi slavenie un labie esot
0
smaids liidz ausiim! no COF man patiik viena dziesma un viss.
0
!!!nav kaadam info kaadaa rakaa var dabuut Six Feet Under DVD Double Dead nenoliekot Randomaa 16ls?Sory ka nav par foruma teemu
0
cik nu to pa black var saukt
0
mana miiljaaka grupa ir Dradle of filth! +_+
0
nu blaa DANIJS IR MAN DIEVS! jaiet pagraiziit veenas!
0
Jaa,Nine inch nails ir psihopaati un es arii
Esmu daudziem dziivi izbojaajuisi
0
"vajadzeetu te pievienot kaut ko no Cradle Of Filth"

Kaa saprast "pievienot" ??? kaadaa veidaa?kur?ko?
0
JAUNUS VIDEO!
0
:D
0
nē, vaig vaig :DDDDD
0
vaig pievienot. ar abām rokām par!!!1111223434546
0
ai , labak atvienot :P
0
atvainojos ka trauseeju,
bet man ir pie D. ko juus dommaajat par COF,es jums tikai iesaku ieklausiities vinu textos un iz baudiit to ko vini dzied!!!!!!!!
0
a es dumsh es nemaak angliski :D beee
0
Vajadzētu te pievienot...
Tikai nezinu ko
Informāciju par salašņām, kuri rauj rīktīgo simfonisko black un par kuriem maz zināms
0
No COF ir labas tikai paaris dziesmas visas paareejaas ir paaraak sinteetiskas maaksliigas un komerciaalas!!!!!
0
The Principle of Evile Made Flesh
0
riktiig labs.. kaads pamodaas.. te tak i truemetal lapa ne? a kas COF i? Danijs muusu dievs! =DD tas riktiig laps..Vampiir,mozh Stimis un Kaarters tik tieshaam devaas graiziities? =DD
0
Nejaushi gadiijaas shito sviestu izlasiit, sen nebiju smeejusies par shaadu black pagan metal.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
neverforgotten
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas