swh rock
0
Vakar tika paziņots,ka rock arhives izbeidz darbību,pagājšnedēļ arī pēdējā debija beidzās.Kāds var paskaidrot kas notiek?Viņi taču neklapēs to bodīti ciet?Jāklausās rīt 19:00,tad kaut ko paziņošot.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Izskataas, ka uz to pusi velk, neesmu arii pasen dzirdeejis metinaataaju kursus treshdienaas, paarcelti uz kaadu citu dienu?
0
taa darbiibas paartraukshana Rock Archives veesturee jau bijusi nezincik reizes ;)
0
Aizejiet uz www.radioswh/swhrock sadaļā dienas jautājums- tur viss ir pateikts. Klapē ciet mūsu mīļo rādžiņu, bet mēs tak to nevaram pieļaut!!!!!!!!!
0
Tie idioti grib rock vietaa laist kaut kaadu fucking popsi - jo redz swh rock klausaas tikai 8% cilveeku! Taa luuk!

Un Rock Archives nevaid miris! Tiko atradiisies iespeeja to atsaakt - taa tas tuuliit tix dariits!
0
TIKAI 8%? Man kaut kaa liekas, ka tas ir BAIGI daudz! Iedomaajieties, ja tie 8% naaktu uz shito lapu! Tad taksh vareetu taadu biznesu griezt, saakt kaut ko tirgot or somtehing! Kapitaalistu cuukas!
(A)!
0
to Osama:
re kā jau lēnām pārvācamies šurp, jo šie atkal maina dienas jautājumu (t.i. likvidē vecos komentus). Priecājos būt daļa no 8% :)
0
Es arii. ;-)
0
Es arī.
0
Es gan arii
0
Rock dziivo!!!
0
Varu ieteikt labu interneta radio - www.live365.com/stations/radio_jaso...
0
mja lapa lieta vieniiga shaize trafiks uz arzemem:[
iet ta iet vienigi apjomu nevar dziit:[
0
agha zinaama lieta. Labaakais interneta radio imho - metaala, gotikas, nu principaa visa veida muuzika tur ira. Sen jau klausos. Tad kad nav citas interesantas muuzikas ko paklausiities.
0
"Un Rock Archives nevaid miris! Tiko atradiisies iespeeja to atsaakt - taa tas tuuliit tix dariits!"
mm kad tad buus taa iespeeja... Pa nabu(radio naba) vareetu meeginaat... Beveriina sux(vairaak vai mazaak), ja uzliktu rock archives tad jau buutu kruta. Egiilu Deichu tikai obligaati vajag. Bez vinja nekaa
0
starp citu, kapeec ne? Man liekas ka buus ljoti daudz klausiitaaju kas klausiisies Rock Archives. Taaka ja tas nav pilniigaa pretstataa pret nabu(taadaa zinjaa ka vinji grib visaadu muuziku speleet,un negrib lai kaada muuzika paliek svariigaaka par citaam. Taatad klausiitaaju vareetu palikt vairaak, daudz vairaak, ar rock archives iestaashanos, ja tas netraucee tad jau vinji pelniis vairaak tas 100%(a nu ja Egils Deichs paaraak daudz neprasa par raidijumu;))))
0
tas ir viens kropliigs radio bonjovi pover
0
swh rock sux
0
ko braalji uztraucaties. raadzinsh jau tomeer paliks, un ar laiku i archives i metinaataaji atgrieziisies. muus tik viegli izniideet nevar..
0
naba taapat valda vairaak lai ko teiktu bet radio nekad nebuus ideaals
0
radio kaput ir labs
0
koman tagat dariit ja man liekas ka pa swh rok iet pop
0
nafig jaapdirsh, manupraat normaals radiao(kad Terzens metina), protams tie nav metinaataji, tacu reizeem skan ari kaut kas normals, bet vai ir alternatiiva?
0
suxas, dirsas, piizdas,
spalvainaas kuces izdzimtenji
0
hm? ko....
0
Nu jaa,,,laikam tu esi izlicis sev vissus zinaamos lamu vaardus abizz
0
vinsh izlika VISUS sev zinaamus vaardus
0
interesanti reiz pa swh rock dzirdeju ko lidzigu ka BS starplaikos.. piekriitu tiesam normala muzika tik kad Terzens vai Varionavs eeteraa...
0
zheel ka nav kursi un archives. apgaismojiet kas notika, dzirdeju pedejos raidijumus gan kursus, gar archives un nesaklausiju tieshu iemeslu.. . . . . . . . .
0
esot paaraak maz klausiitaaju.
0
Vispār tur baigais sviests sanāca,bija pat plānotas globālas protesta akcijas(ar kodolkara draudiem):)))
0
ROKAS NOST NO SWH rock
0
ieniistu ka tikai riigas raj. Swh rocku var uztvert:(
0
Labi jau ir ka taads rock pastaav, zheel ka vairs nav smago raidiijumu vairs eteraa :(, atliek tikai sestdienaas Nabu klausiities vakaraa
0
kapitālisms pie visa vainīgs nošaut židus
0
aa a beveriina ir labs,tikai reti sanaak buut sezdienas vakaraa maajaas.
0
Eh, man liekas, ka tā everīna ir pārāk dziļi iebraukusi tajā undergroundā. Tur tagad spēlē visādas Tatarstānas tr00 pagrīdes grupas, par kurām pasaulē zin labi, ja kādi 100 cilvēki.
0
Beverīna.
0
Radio Rock man jau piegriezies-cik taas Avrilas un blinkus var klausiities?!:(
Nu baigais roks
0
Bet kauch kaada negjeeliiba tak tur notika. Kad aizklapeeja ciet kursus un archives, tad teicaas, ka pashu radio arii peec 2 meeneshiem likvidees, a bet nekaa... izeeda tikai mataino raidiijumus no vietas un viss- turpinaam, itkaa nekas nebuutu bijis.
0
Vispaar jau izeeda arii citus raidiijumus, ilgaaku laiku kaa vieniigo atstaajot Saknes, taapat arii lielaako dalju DJ aizdzina.
0
Rīt, starp citu, sāk raidīt kaut kādu jaunu raidījumu. Būs jāiečeko.
0
kas pa raidiijumu? cikos?
0
Vells viņ` zin, kas tur būs. 18:00 pa SWH Rock.
0
Eh, kaut kāds mēsls tomēr. Labāk neklausieties! Runa tur iet par visādām mašīnu cenām un citām huiņām.
0
Khm, khm, Kudar, runa neiet, govs iet. :)
0
swh rock ir manta! masina braucot var paklausities, alternativas tam tiesam Latvija nav. butu zeeel ja aizveertos. kautgan jau kadu nepilnu gadu vinas taka beras cet taka ne
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
Viskas