Interesanti Coveri
0
Kad izdzirdeju to kompoziiciju, gandriiz apmizos :D Nu ne gluzi, bet nenaca ne praataa, ka taadai dziesmai var iedomaaties uztaisiit koverversiju un veel TAADU. Taa bija Perversist - Misirlou. Ja nu nosaukums swesh, Misirlou parasti asocieejaas ar Tarantino filmaam. Kompozicija izpildiita grind ritmos. Varbuut lieksies nekas iipash, bet mani iepeera ritiigi. Nu luuk, ienaaca praataa pavaakt veel taadas interesantas un ieperoshas koverversijas. Un tadas kas sameeraa daudz atskiraas no originaala (smaguma zinjaa). Veelams ietureetas death vai grind stilos. Ne paaraak interesee taadas kaa
Exhumation - Teritory. Saakumaa totaali sajaucu ar Sepulturas originaalu. Pat vokaals liidziigs. Bet vairaak kaa
Cannibal Corpse - No Remorse
Exhumed - Sodomy & Lost (Sodom) <-- 1a no my favorite.
un jau augshmineetaa Misirlou.
Nu doma aptuveni skaidra. Dalamies savaas zinaashanaas.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Boney Nem - klausies, un vem!
0
Die Krupps - Battery
Gorgoroth - Life Eternal
Six Feet Under - T.N.T.
Enslaved - Natasja In Eternal Sleep

Cik nu atceros uz sitiena.
0
nu tip tad taa
anal cunt-a team
anal stengh (vai ka tur bija)-striped strangled and rapped
nu jaa shie ir tie kas man visvairak iekrita galvaa, un tiek tureti silta pieminjaa :D
0
kjipa ir Anal Stench un vinjiem ir ari interesants Teretoy covers Sepultura'i
0
Nargaroth - Pisen pro satana (Root oriģinālā ir labais nodzertais vokaals)
0
Ja runa tiiri pa koveriem tad zhetons Mushroomhead koveram par Seal dziesmu
0
anal cunt - gloves of metal :P
0
ju tas ir tiiri neko kovers
0
cradle of filth - haloweed by thy name
0
CoF kaveri visi rockz....sleepless, black metal un pat death comes ripping...sleepless manuprat vispar 1 no labakajiem veikumiem...kaveri vinjiem isteniibaa reizem sanaak labak par savejiem songiem...
0
cannibal corpse - zero the hero (ljoti patik)
jeff beck - wild thing (nu nav tas stils, bet man patik anyway)
kreator - god of thunder
0
uj...nezinu kas bija praataa...kauko sajaucu...nez kapec likaas ka tur kreator jabut...
iced earth - god of thunder <---to es biju domajis
0
Dying Fetus-Born in a casket(Cannibal Corpse cover).
0
aa thunderstone versija par iron maiden wasted years ar labs
0
Six Feet Under tak pat speciaali koveru albuumi ir
0
SMOKE ON THE WATER skan jauki :)
0
Neatminos kas taa par krievijas bandu bij, bet 90. gados jamiem bij A-HA covers Take on me... tiiri interesants.
0
blici neatminos, buus jaapameklee - kaukur mp3 jaabuut. jamiem bi covers europe final countdown, taads grind uztaisiits
0
Mortician - "Procreation of the wicked" - Iced Earth "vāks".
+1
Mynistry - lay lady lay.
Ja zin origjinaalu, blje ta tik kruta.
0
The Scarr - Every Breath You Take (oriģinālā The Police)
In Flames - Everything Counts (Depeche Mode)
Withering - Eye of the Tiger (tēma no Rocky 3)
Vader - I Feel You (Depeche Mode)
Vader - Rapid Fire (Judas Priest)
Vader - Freezing Moon (Mayhem)
u.d.c.
Kā arī var pieminēt Metallica, Six Feet Under, Napalm Death un citu grupu izlaistos kaveru albumus, dažāda veida "Tribute to...(ABBA, Iron Maiden, Judas Priest, Bathory utt.)"

btw, Juods, "Procreation (of the Wicked)" iraid Celtic Frost gabals ;P nuja, kāda starpība, kaut kas auksts nosaukumā ir :D
0
Marilyn Manson - Sweet Dreams (are made of this) ir vienreizējs
Dimmu Borgir - Metal Church (bet protams:))
Rage - Jawbreaker un The Trooper
The Kovenant - Memory Remains
0
Death - Painkiller (orig by Judas Priest)

Viens no labaakajiem metaala koveriem un lielisks piemeers kaa no exelentas dziesmas var uztaisiit perfektu :)
0
Amorphis - Light My Fire (the Doors)
0
SLAYER "BORN TO BE WILD" (oriģinālā Stepen Wolf (nezinu kā pareizi rakstās) rokeru himna). Uztaisīts tiešām smagi un arī tiešām skaisti Toms Araya izbļauj to born to be wild.
Šis ir mans mīļākais kovers
0
ja reiz par born to be wild, tad manuprat labakais variants:
Lizzy Borden - Born To Be Wild
un no slayer deretu pieminet witching hour...
vispar ja interesee kaveri, tad ietektu pamekleet songus kurus ljoti daudz kaveree - The model,wild thing,bron to be wild un visadi venom songi, precizak black metal,buried alive,welcome to hell,countess barhory,in league with satan,witching hour, die hard, u.c.
0
neaizmirsti teritory
0
sepulturas
0
Mr. Nutz
Paklausies franchu projekta Carnival in Coal albuumu "French Cancan". Tur ir vieglo dziesmu smagaas versijas un smago dziesmu vieglaas versijas. Taas otraas ir pat krietni reeciigaakas. Panteras "Fucking Hostile" regeja/dzhezroka versija vispaar gaazh no kaatiem.

Tad veel dazhas uzjautrinoshas koverversijas ir Excrementory Grindfuckers albuumaa "Guts, Gore and Grind" (viegli atrast ieksh DC). Modern Talking "You're my heart, you're my soul" vinjiem saucas "You're my grind, you're my core". Laba versija, patieshaam.

No nopietnaakaam lietaam manas miiljaakaas ir Iron Maiden versija The Who "My Generation".
Labs gabalinsh ir arii "Hell Awaits" Cradle of Filth izpildiijumaa.
0
Grip Inc. - "Paint it Black" (Rolling Stones;
Cannibal Corpse - "Zero the Hero" (Black Sabbath);
Testament - "Rapid Fire" (Judas Priest);
Therion - "Summer Night City" (ABBA);
Vader - "I Feel You" (Depeche Mode);
Paradise Lost - "How soon is now" (The Smiths laikam?);
Mensons - "Personal Jesus";
Fear Factory - "Dog Day Sunrise"( laikam covers)
Anthrax - "Got the Time" (nezinu kā dziesma)
Viss Slayer albums "Undisputed Attitude" un Overkill "Coverkill", kā arī liela daļa no Metallicas "Garage days". Aaa un pāris prikolīgas dziesmas Anthrax CD "Attack of the killer B's". un dafiga vēl un vēl...

Sorry, bet Death "Painkiller" ir švaks sanācis, visu cieņu Chuck kā ģeniālam ģitāristam, bet Rob Halford vokāls ir biški spēcīgāks.. Un Six Feet Under koveri ari kautka nepiesaista, laikam tapec ka grupa kā tāda nevisai
0
beidzot noklausīju laibach izlasi [tas ir tāds ta kā industrial] un tur bij nu vareni pārtaisīts
opus - life is life
bītlu - get back
status quo - in the army now vēl jau bij šādi tādi ne viņu gabali bet šitie makten ieper
0
mensons - another brick in the wall
0
Nezināms autors - Another Dick In The Mall
Bloodhound Gang - Another Dick With No Balls (tas nav iistais nosaukums)
0
Cik nu interesanti, bet labi gan:
1.Solitude Aeturnus - "Heaven & Hell" (Black Sabbath)
2.Paradise Lost - "Xavier" (Dead Can Dance)
3.Sepultura - "Orgasmatron" (Motorhead)
4.Neglected Fields - "Breathe" (The Prodigy)
5.Vinterriket - "Der Tod Wuotans" (Burzum)
6.Jack Frost - "California Dreamin'" (The Mamas & The Papas)
7.Behemoth - "Freezing Moon" (Mayhem)
8.Nokturnal Mortum - "Thurisaz" (Graveland)
9.Throne Of Ahaz - "Black Sabbath" (Black Sabbath)
10.Dissimulation - "Tormentor" (Kreator)
0
SFU - Let me put my love into you (nezinu kam taa dziesma bija)
Mensons - Personal Jesus (Depeche Mode)

Ta veel mani prikolii laukaa Sepulturas dziesma Look Away kuras koveru ir uztaisiijushi aniishi Korn un Slipknot (atsevishkji viens no otra).
Klausiijos vairaakas reizes sit nost nav atshkjiriibas starp trim variantiem.
0
Sepulturas kaveru nav naacies dzirdeet vinju izpildiijumaa, bet dzirdeeju Korn kaveri Metallica dziesmai "One", tas gan bija jeeli un nebaudaami.
0
jaa, es arii redzeeju tos Korn ar One. Shoreiz puikas izgaazaas. Runaajot par interesantiem un labiem koveriem, man ljoti patiik Tribute To Darkthrone. Tieshaam izdevies sakopojums. Enslaved - favoriiti ar Natasju, Thorns zveeraa, Gehenna savaa vecajaa elementaa, nu karoch ljoooti laps. Veel interesants ir Tribute to Burzum. Tas gan taads vairaak eksperimentaals. Tur bij zveeriigs Luror - Key To The Gate, gabals kaa taads jau monstraals, un veel tik labaa izpildiijumaa ar nelielu devu svaiguma... uh! Aborym malachi ar savu iipatneejo skaneejumu. Schizoid - En Ring Til A Herske - baisi druums industriaalisms, bet speeciigs maita, ui! Dzirdeet ir ko.
Un, jaa, Vader shkjiet, ka ir koveru speciaalisti. Tiem ir laba manta un daudz. Vislabaak man iegrieza Mayhem - Freezing Moon.
Bet nu nekad nesapratiishu kaada sunja peec ir jaataisa pilniigas kopijas. Tolks kaads? Pieraadiit, ka mees varam taapat? Phe! kuru tas interesee.
0
Iesaku Six Feet Under un divus viņu albūmus
-Graveyard Classics 1 un Graveyard classics2 smaguma ziņā daudz apsteidz orģinālo grupu izpildītos darbus sevišķi labs ir pirmais Graveyard Classics.
Veel es varu ieteikt Dimmu Borgir izpildīto coveru Metal Heart - grupai Accept, labs covers ir arī Megadeath - Paronoid, orģināls Black Sabbath
0
Dzirdeeju Ingvija Malmstiina koverversiju ABBA "Gimme,gimme,gimme". Nekad nebuutu domaajis, ka to veco diskodziesmu var pasniegt tik energjiskaa haardroka versijaa. Nekas TIK iipashs jau nav, bet laba.

THEORY IN PRACTICE ir uztaisiijushi interesantu The Sparks kaveru - "This Town Ain`t Big Enough For Both Of Us".

Vaacu thrasheriem MEKONG DELTA gandriiz visos albuumos ir klasisko kompoziiciju versijas. Lielaakaa dalja no taam ir apkopotas albuumaa "Classics". Vinjiem ir Musorgska "Nakts kailajaa kalnaa", Hachaturjana "Zobenu Deja" un citas. Bet labaakais ir tas ka taas nav versijas kuraas kaut kaadiem orkjestra sampliem vai uz sintezatora sarazhotaam orkjestra partijaam apakshaa pabaaztas gjitaaras. Tur viss ir kaartiigi nospeeleets uz gjitaaraam.
0
Varu ieteikt CD "A Tribute To ABBA", Labas heavy metal grupas un ne tikai (Therion, Helloween u.c. spēlē lielākos ABBA hitus, spēcīgs disks!
Var arī iemēģināt Type O Negative Paranoid no Sabatiem un Britnijas Ops, I did....... vispār ir zvērā, kārtīgi kapi!
0
no klasiskajiem kautkad vienaa kasetee ar baudu griezu uz rinjkji Agressor izpildiito turku marshu (cerams, ka nejaucu ar Mercyful Fate). Cik atceros, taa arii bija vieniigaa klausaamaa dziesma albumaa.
0
THERION (Running wild) Under jolly roger jēēēē !!! :)
0
pain - Eleanor Rigby ( no beetliem )
perversist bij; kaut kadu tarantino dzimu uztasiisjushi ieksh Machine Grind Surgery un avulsed cd "bloodcovered" pilns ar superiigiem koveriem.
0
Īstenībā to kaveru izlašu ir daudz...
0
Children of Bodom - Oops I did it again
0
Pašmāju Remains bija ļoti ņirdzīgs gabals "Pirtī".
Bet tagad kas labāks:
My Dying Bride - Roads (Portishead)
Celestial Season - Vienna (Ultra Vox)
0
Es jau negribu izpļāpāties, bet Distant Light ir kovers uz Iron Maiden:)
0
Viesulis, šodien, plkst. 02:54 [Profils] [Link]
Īstenībā to kaveru izlašu ir daudz...

nu pizdec ari metala, ir daudz, a ko man tagad, tikai tepc vairs nerunasim par to un gudri paltiisim rokas ja
0
cannibal corpse-zero to hero-(black sabbath)
broken hope-captain howdy-(twisted sister)
tiamat-sleeping in the fire-(wasp)
0
augury nestreso, es tikai redzēju dc++ daudz visādu interesantu kaveru, ir tik daudz ka īsti nesanāk laika par tiem visiem padomāt- ko kačāt un ko ne. A ja gribi streso- kod, skrāpē, plēs matus! ;)
UN VISPĀR! Kas te pēdējā laikā saradušies visādi stresainie- vispirms jau tas norchall, kuram šķita ka viņš nav īsts metālists ka viņš tur nez ko klausās(Fauns viņu nolika...) tad tas maigais Maigonis ar saviem pokemonu skiliem visus par pokemoniem gribēja pataisīt. Kas ir? Ko var pisties pa tukšo? Klausieties tak ko gribat! Ne jau truemetal forumam par jums spriest.Virtuālā pasaule nav reālā dzīve.
0
Man ir tas Celestial Season cd, taču netiku pamanījis, ka dziesma īstenbā ir kavers. Žēl; labākā dziesma diskā.

NB: Entombed - "In The Court Of The Crimson King" (King Crimson).
0
Ir arī tā pati King Crimson dziesma Saxon izpildījumā.
0
Vajadzeetu paklausiities, tachu nez vai izklausiisies tik stouneriski, kaa Entombed :)
0
BigUgga, to Europe - Final Countdown izpilda Children of Bodom
0
Viesulis, vakar, plkst. 19:00

Ko var pisties pa tukšo? Klausieties tak ko gribat! Ne jau truemetal forumam par jums spriest...

pareizi es tagad izbaudiishu velreiz randooma playliste jauno 50 cent disku
0
ja jau tev tik ļoti gribas tos 50 cent klausīties, tad klausies vesels, Onxy arī paklausies.
0
nu sakārdinājāt..jāmeklē kur man te palika ll cool j
0
superīgs kaveris ir Cathedral izpildītā Black Sabbath balāde `Solitude`

B.Sabbath gabali gan laikam ir visvairāk ņurcītie starp metāla bandām maucot koverus.
0
laikam gan. ir jau ko ņurcīt... kā nekā vecā(pati pirmā) metālgrupu paaudze.
0
toreiz gan to diezvai sauca par metālu.
0
kur ta radās smagais metāls? anglijā tak? septiņdesmito gadu vidus...
0
BigUgga, tu laikam domā Norther - The Final Countdown?, visai spēcīgs kovers, neatminos nevienu citu tik interesantu koveru.
0
Type O Negative - Ar to c'mon baby light my fire >:) Britnijas Spiirsas kavers ar ir laps.
0
Type O Negative nav nekāds britnijas kavers. ja tu domaa to dziesmu hit me baby one more time, ko var novilkt ar nosaukumu type o negative-tas nav nekāds TON-vienkārsši oriģinālā britnijas dziesma nenormāli palēlināta..
0
es taksh zinu >:. bet labs.
0
Nu bullšits. Jā, tas Final Countdown kavers, ko daudzi uzskata par CoB, patiesībā ir Norther (un es tur nesaskatu gandrīz nekā interesanta - vienkārši kvalitatīvi atspēlēts, bet tas arī viss); bet es skaidri zinu, ka Bigijs runāja par par šo dziesmu grupas Tube izpildījumā (zinu tāpēc, ka pats no viņa šo konkrēto dziesmu dabūju, turklāt, kuram gan ienāktu prātā CoB vai Norther saukt par grind? - ne jau nu Bigijam :D). Bet Deep Sunshine tāpat ir ārpus konkurences FC kaverēšanā.
0
Baigi interesantas no populaarajaam dziesmaam ir:
Dragonland - Neverending story
Evereve - House of the rising sun
0
Ja tā nopietni, tad man patīk Six Feet Under - Graveyard Classics 2, kur šamie spēlē AC/DC dziesmas.. viss ir labs..
+4
www.youtube.com/watch?v=vil-s82_LM0...

nesen uzduuros shaadam briinumam
0
Te ja tik teksts palicis ... īpaši tādi neatpazīstami koveri nepatīk. Dath / Black blices krustu šķērsu ir nokaverojuši bezmaz visu Venom, Sodom, Slayer, Metallica daiļradi - Thrash tāds parocīgs stils pārdesošanai un samelnināšanai - bet izņemot brutālāku skaņu, izmaiņas parasti nav tik lielas.

No Metallicas koveriem baigi spārda The Sins of Thy Beloved - The Thing That Sould Not Be

www.youtube.com/watch?v=OXPc4Fszm4s...

Gardenian ir labs ''A Dangerous Meeting'' koveris.

Anacrusis - N.I.B. - šitas tīri interesats kovers (mēģa versija) kautgan nav Desgrainds:

www.youtube.com/watch?v=CBSNT_S4DU4...

A no Europe koveriem visjautrākais ir Ekskrementoru - Final Cuntdown. Bet par Northern variantu labāka šķiet Dispatched versija
0
Gardenian ir labs ''A Dangerous Meeting'' koveris.

^^^^
nu KD LABUS koverus maz kas māk uztaisīt, KD balss dēļ...
bet šis ir tiešām viens no best of:

www.youtube.com/watch?v=6AA1g_TM2Ik...
+1
Var redzēt, ka Dainīts rādio nav klausījies un to dziemu netpazīst kā tādu - tajā I Kissed A Girl kaverā tak ir oriģinālais vokāls, samiksēts ar power metal pavadījumu, tā ka tas būtu drīzāk par remiksu, nekā kaveru saucams.
0
Rādio neklausos, bet klips redzēts, tā ka vokālu pazinu, bet tas nemaina faktu, ka no paša muzona nekas nav saglabāts. Prasts rifs uzlikts apakšā un uz priekšu.
0
nu KD LABUS koverus maz kas māk uztaisīt, KD balss dēļ...
=======
Tas ir maigi teikts. KD/MF kaveri vispār regulāri smako - un visdrausmīgākie ir tie, kurus taisījuši blekdesņiki, kur balss ir noreducēta uz pliku rēkšanu. Phe.
Tad jau šie varētu arī operu norēkt ;)

Bet ir viens negaidīts izņēmums. gan jau zināsiet.
www.youtube.com/watch?v=WKlcth5OduM...

Un te būs oriģināls:
www.youtube.com/watch?v=pYNSeixvCQc...
0
BladeOfDarkness, šodien, plkst. 11:36

"Rādio neklausos, bet klips redzēts, tā ka vokālu pazinu, bet tas nemaina faktu, ka no paša muzona nekas nav saglabāts. Prasts rifs uzlikts apakšā un uz priekšu."

It kā šitādām popdziesmām bez vokāla meldijas kaut kas diži vairāk par tuci apakšā vispār būtu.
0
Kā kurai. Šitai mazāk nekā citām. Iekš Dance / Trance gan visai izteikti.
0
Ķip mīkstāka versija uzbliezta, bet tāpat ļoti laba. Jau 2 gadus to klausījos, bet tik tagad piefiksēju ka kaveris:

Godgory - Resurrection (visai sūdīga kvalitāte)

www.youtube.com/watch?v=Is5dR5kg1h0...

Holyhell - Resurrection

www.youtube.com/watch?v=l-MQvaQ3vbE...
+5
Šitais kavers ir daudz labāks par oriģinālu :D
www.youtube.com/watch?v=gbx6QUoGpdY...
+1
^ Vāvere jau par rubli!
+2
Cerams, ka ne es vienīgais vēl nebiju dzirdējis šo:

G.U.T. "Transilvanian Hunger"

www.youtube.com/watch?v=ENacQJituFU...

Šodien nejauši atklāju. Klausos jau reizi 12-to.
+9
Jaunieši atlaiž! Ir jau pa lažiņai un bremzītei, bet Dream Theater hītu šitā nokoverot ir atzīstami.

Pull Me Under

Performed by
Vocals / Kala Scarpinksi Age 11 (aka James LaBrie)
Lead Guitar / Nathan Clevenger Age 16 (aka John Petrucci)
Rhythm Guitar / Jon Ludwick Age 18 (aka John Petrucci II)
Piano / Alyssa Cocca Age 14 (aka Kevin Moore I)
Organ / Haley Wisbey Age 15 (aka Kevin Moore II)
Bass / Mac McCann Age 14 (aka John Myung)
Drums / D.K. Dews Age 15 (aka Mike Portnoy)

www.youtube.com/watch?v=6h2h4zIhwuM...
0
Ej tu nost...
Tikai jautajums vai vinji pashi tadu muziku klausas ko spele? :)
+1
var arī spēlēt, neklausoties ko spēlē ? :D

nēnu, moš šitas bija kursa darbs mūzikas skolā un ikdienā par Rihanna fano
+1
Vokāls labāk patīk par oriģinālo :D
Visu cieņu jaunuļiem.
0
^^ nav jau arī neiespējami fanot gan par DT, gan Rihannu vienlaicīgi. Bet nu respekts.
+1
Skaidrs, ka ir. Man jau pašam Rihannas kliponi patīk (giggle)
0
Es tomēr saku, ka nav! :D

Nē nu figūra jau tai Rihannai laba, bet vairāk neko piesaistošu neesmu manījis. Balss ziņā no aktuālajām popa mulatēm dotu priekšroku Beyoncei un Emeli Sande (tai arī muzons tīri normāls, cik dzirdēts).
0
Beyonces dirsa ir vienmēr aktuāla klasika vērtība !

P.S. Sākumā izlasīju ''multenēm'' :D Nav jau tālu no patiesības. Multenes vien ir.
+2
Atgriežoties pie metāla, kaveriem un jaunās paaudzes, rekur īstie trū puikas:

www.youtube.com/watch?v=2fQeUrNGayQ...
0
A tur dafigs ar tiem puikam ir video - papinsh shos drese jau vairakus gadus ar blekuhu :)
Rekur, cik noprotu, viens no agrinajiem darbiem :)

www.youtube.com/watch?v=8DthomLUbng...
+1
domaju kur postet - likshu te
SLAYER - Angel of Death redneku varianta

www.youtube.com/watch?v=N7cY5hwmvX0...
0
Pārāk garš.
+1
...un pārāk daudz nošu!!!1
+2
STARY OLSA was founded in 1999 by Zmicier Sasnouski and takes its name from a brook in the west part of Mahilou Region, Belarus. The band's repertoire includes Belarusian folk balladry and martial songs, Belarusian national dances, works of Belarusian Renaissance composers, compositions from Belarusian aulic music collections, Belarusian canticles of the 16th - early 17th centuries, as well as European popular melodies of the Middle Ages and renaissance.

STARY OLSA uses for its performances maximally exact (in appearance, technology and materials) copies of the age-old Belarusian instruments such as duda (bagpipe), lira (lyre), husli (psaltery), svirel (pipe), drymba (jew’s-harp), akaryna (ocarina), surma (trumpet), bierascianaja truba (birch bark trumpet), hudok (rebec) and baraban (drums). The purpose is to reconstruct completely (whenever possible) the musical traditions of the Grand Duchy of Lithuania where Belarus was the basic cultural and geopolitic part in the 13th-18th centuries, and where there was a unique synthesis of Belarusian folk and aulic music with the European musical achievements of that time.

youtu.be/NDEzwU6smBc...
0
Phe, tikko, kā sākas interesantākā daļa, tā met mieru. Mīkstie!
0
Pārsteigums! Izrādās, Edgars māk ne tikai hetfīldot!

www.youtube.com/watch?v=uLscZFLYcwc...
0
STARY OLSA smuks, interesants kovers, bet labāk lai tas vokālists tur muti ciet... vai arī dzied savā dzimtajā valodā One meldiņā, pofig kādu tekstu. Nu nav baudāms tas slāviskais akcents, izklausās maigi izsakoties sūdīgi :)
+1
A ja viņš dziedātu ar tikpat spēcīgu, teiksim, grieķu vai indiešu akcentu? Man ir aizdomas, ka tev zināmu iemeslu dēļ vienkārši nepatīk austrumslāvu valodas skaņa ;)
0
+2
^ne gluži Intar. Te nav vietas nacionālpolitikai. Man pat tīri labi patīk krievu valoda un pats tajā labprāt runāju, kad nepieciešams. Vnk fonētiski nav tas baudāms, kad konkrēti slāviskais akcents spiežas cauri..arī, ja, piem., dziedātu vāciski. Indiešu akcents man ar traucētu.., bet grieķu ne.
Tāpat man nepatīk, kā skan lietuviešu valoda. Es pieļauju, ka kkur kādam latviešu valoda skan pēc aizgalda urkšķēšanas :D Karoče kam māte, kam meita.
0
^ Bok pidtrimajet rusjku movu — baču, šo Bok ce je moskaļ! >:)
+1
var arī nedziedāt nemaz

www.youtube.com/watch?v=XrcOf169KzI...
0
man ar tas STARY OLSA akcens sit pa ausi. Pat ne akcents īsti, bet greizā izruna
+1
^^ labs

turpat blakām atrodams:

Finntroll - The God That Failed (Metallica cover)
www.youtube.com/watch?v=TmVwjqzMiHc...
0
lol, es arī to Metallica kaveri paklausījos. Nekas labs. Paklausījos arī citus (gan ne visus) no tās izlases- patika (tikpat labi vai labāk par oriģinālu) vienīgi Motorjesus no noklausītajiem. ICS Vortex versija bija pizģec ku gejiska.
0
nez, man kautkā ne pārāk tīk coveri kuri ir ļooooti pietuvināti oriģinālam, kā piem. Motorjesus, Fintrolls šai ziņā vairāk per.
0
ir divi varianti - vai nu tuvs oriģinālam, tikai ar savu fīlingu, vai arī stipri savādāks (tomēr saglabājot kaut kādas galvenās līnijas). Tādā ziņā neko Finntrollim pārmest nevaru, bet kaut kā tāds kariķēts, jampampizēts šis izklausās.
0
nu ja, manuprāt tieši tā jāskan fintrollizētam koverim :)
+1
Laikam jau sāls tajā, ka ir daudz alus aiztecējis, kopš man tādi jampampiņi gāja pie dūšas ;)
+4
es pat nezinu, ko lai tādu asprātīgu pieraksta - vienkārši spārda dirsu veseliem hektāriem vien

www.youtube.com/watch?v=audPDLAMRI0...
0
Bija Slayer uz bandzho, tagad Decapitated uz klarnetes...
Kas bus nakoshais - Rotten Sound uz ksilofona?
0
CC uz ukuleles arī ir, tas pats čalis, kurš Slayer uz bandžo laida.
0
nu ja, nu ja... es jau tikai par to, kas vel trakaks bus :)
+1
Suicide Commando — Hellraiser (Agonoize versija):

www.youtube.com/watch?v=TGDILAcjBTg...

… un rajončika versija no Rīgas:

www.youtube.com/watch?v=31BwjiTHLoM...
+1
te is ari igaunju pacanchiku versija, bleck fvkking metals :)

www.youtube.com/watch?v=fMd9yEOPUh0...

+1
www.youtube.com/watch?v=7fXcg0ySzQM...

Man šķiet, ka šis iekrīt kategorijā "tā tai dziesmai vienmēr arī bija jāskan".
+1
Laikam jau ikviena dziesma ar laiku regresē uz new age versiju ar niedres stabulēm, ja reiz pat Slash kādā intervijā stāstīja, kā zobārsta uzgaidāmajā telpā noklausījies līdz pusei «Sweet Child O' Mine» lounge varientu, un tikai tad viņam pielecis, ka tā taču ir viņa paša dziesma.

Rekur viens degradācijas ceļš, tikai atpakaļgaitā: sākam no šķidrākā un garlaicīgākā varianta…

www.youtube.com/watch?v=r9YzF4zwvBw...

jāatzīmē obligātais deju remikss:

www.youtube.com/watch?v=0FaH5J1yWGk...

oficiālais video:

www.youtube.com/watch?v=f8mMWh62XpU...

un, visbeidzot, oriģinālais pirmsākums:

www.youtube.com/watch?v=ucvvLLiPfqg...
0
Motorhead koveri The Trooper un Breaking The Law. Nezinu, no kuriem albumiem šie ir, bet iepriekš nebiju dzirdējis.

www.youtube.com/watch?v=xkWBPbdb6l8...

www.youtube.com/watch?v=TPjkWcNg9DU...
0
Soundgarden un Melvins mauc «Into the Void», tekstam izmantojot XIX gs. vidus indiāņu cilšu līdera runu par vides aizsardzību. Lūk, šī ir skaņa!

www.youtube.com/watch?v=4E2CD0hn1hY...
0
tu zin, pie dirss.

abet šis pašizdomātā valodā per.

www.youtube.com/watch?v=neAgrSlAmQE...
0
^ nav slikts, bet pilnā albumā klausoties nav TIK interesanti
+1
+2
Helloween ir garām, bet Sabaton, Eluveitie un Ghost labi sanākuši.

Izskatās, ka džuse grib pārspļaut PELLEK kvantitātē :D
0
Nemetāls uz nemetāla, bet šo kaveri tiešām ir bijis vērts taisīt:

www.youtube.com/watch?v=q6yzrZfgQvI...
0
Nez. Baisi apnicīgs.
0
Hm, tīri leģitīms kaveris sanācis:

www.youtube.com/watch?v=eLheapeGk10...
0
Rule #130: if you are a Brazilian band, you cannot have too many drummers.

www.youtube.com/watch?v=bsoyX_fc_lU...
0
^ viņi šādi performēja jau 2012 gada WoA
+1
Sus Dungo kavers Bjorkai, un lētais video arī izdevies:

www.youtube.com/watch?v=_L3zHEhpqU8...
0
^Kautkur Sonic Youth un attiecīgi Kimas Gordonas vokālu atsit. Bet man laikam nepatīk.
+6
Tas nebija tas, ko es cerēju atrast :)

www.youtube.com/watch?v=L8SbarIavDM...
+1
^Nu labi, ka ne Kirkorovs. Kautgan varbūt pat `klausāmāks` būtu variants DDD
0
Simponiska versija ar citu tekstu no Grieķijas

ORIONS REIGN - Raining Blood (feat. Francesco Cavalieri)

youtu.be/KEmBadl1Q-g...
0
Nav nemaz slikts. Būdams pilns aizspriedumu, jau gatavojos nogānīt :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas