Metalmania 2005
0
Parādījusies šāda tāda informācija par nākamā gada Metalmania festivālu 12.03.2005., Katovicē, Polijā. Šobrīd apstiprinātas divas grupas - Cradle of Filth un Apocalyptica.

www.rockmetal.pl/koncerty.html?tour=...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Eu, cik jūs pagājušajā gadā samaksājāt par šito?
0
nebija neko daudz, ja pareizi atminos, biljete ap 16 Ls, celjsh 22Ls.
0
He he, mazo pavedeeju vampirpuisseli Dani gribeetu redzeet gan! Pagaidaam domaaju, ka braucu, bet prioritaate man ssobriid ir tas koncis martaa Ccehijaa ar NILE, Six Feet Under, Dying Fetus, Dark Funeral!
0
paga a celjsh ir turpatpakalj vai tikai uz vienu galu?
0
vareetu kautkaa apvienot un laist uz abiem, bet man arii galvenais No Mercy Praagaa, jo SFU un Dark Funeral laist garaam buutu greeks.
0
Rakstīts, ka trešo grupu sauc the Chainsaw. Kas tas tāds?
0
Chainsaw ir kaut kadi polji, cik atminos peec dziesmas pagaajushaa gada Metalmanias diskaa, kaut kaads heavy/power, nekas taads sevishkjs.
0
hmmm,...es heavy metal dzive tikai nesen iesaistijos,ta ka varat ludzu pastastit kas tas par festivalu,vai man ir jega bazaret sencus lai aizved,un vai tur uzstasies Slipknot vai kaut kas viniem lidzigs???
0
Ai, ai, ai, kaa es ar gribeetu reiz uz tureni tikt. >:(
0
eu,nu bet-kas tas par festivalu???
0
nu ta4u metal fests dzershana visiem :P
0
Aplam. Tur alkoholu netirgo :P Vispār, kam ir jautājumi, izlasiet šo /news/46/?hl=metalmania%202004 un/vai abus pārējos aprakstus, un kļūs daudzmaz skaidrs. Ceļš pagājšgad (pilns 19-vietīgais buss) turp-atpakaļ izmaksāja 22 Ls no deguna, biļete ap 16 Ls. Par Slipknot... gribētos cerēt, ka nebūs, bet pērn bija Soulfly, tā ka viss kas var gadīties.
0
bez vinjiem vareetu iztikt....
0
Starp citu, vairaak vai mazaak ir noskaidrojies Metalmanias daliibnieku sastaavs, kas iraid sekojoshs:

Cradle Of Filth; Apocalyptica; Turbo; Napalm Death; Arcturus; Metal Church; Katatonia; Dark Funeral; Pain; Amon Amarth; Dies Irae (jaadomaa, ka tie, kas no Polijas); Darzamat; ANJ

Mans must see: Katatonia, Pain, Napalm Death, Metal Church... paareejie, kas interesee iraid jau redzeeti, bet nekas nebuus pretii sho blichu sniegumu veelreiz iebaudiit :)

Kaadam nav veelme busu saorganizeet? Pasham shogad ir minimaalas iespeejas to izdariit, bet varu asisteet ar padomu, ja peec taada radiisies vajadziiba. Galvenais, jau samekleet pietiekami daudz celjotaajus...
0
P.S. Ir veel shaadas taadas polju blices uz mazaa steidzha, bet atziishos, ka nezinu nevienu no taam, iznjemot Hedfirst, kas tur speeleeja arii pagaajshgad:

Pyorrhoea; Abused Majesty; Naumachia; Thunderbolt; Valinor; Mess Age; Hell-Born; Supreme Lord; Quo Vadis; Hermh; Dead By Dawn; Hedfirst
0
P.P.S. Varu paliidzeet brauciena organizeetaajam, ja taads atradiisies, ar biljeshu rezervaaciju un akreditaaciju iehavoshanu ;) Cerams, ka interesenti atradiisies... ja organizators neatrodas, tad vareetu doties arii ar leishu organizeeto autobusu (nepiecieshamaas formalitaates, kas saistiitas ar vietas rezerveeshanu busaa, varu nokaartot).
0
P.P.P.P.P.P.S Celjojums leishu busaa maksaa 200 Lt (ap 40 Ls) - biljete iekljauta cenaa.
dangus.net/renginiai/renginiai...
0
wow, uz sito toch jaabrauc! kas pa sastaavu!!!
0
Eu, uz sito es ar dikti gribetu!! Ja kads kauko organize, dodiet zinju! Tad jus toch braucat ar to leishu busu??
0
trve, Tu sogad ar leishiem kopaa???
0
Ja no LV saorganizeesies kaac buss, tad nee, bet preteejaa gadiijumaa jau citu iespeeju nav.
0
eeeeeeeeeeeeeeee es ar ir brauceeejs :)))
0
griiibu shito izbaudiit! :P
0
vispaar vareetu kautkad satikties un pie kaada alus kausa shito visu apspriest!
0
ja kas tad atmeilojiet man ja nu gadiijuma buus par maz laika seedeet truemetaalaa...
0
Gugga kauka bremzee ar infu ;P
Buss tiek organizeets... ieinteresetie piesakas rakstot uz estragons@inbox.lv
Izteicieni ssajos komentaaros netiks njemti veeraa...
0
estragons - pacietiibu, pacietiibu :P
0
nu ok tad mails no manas puses jau ir aizceljojis :P
nevaru vien sagaidiit to braukshanu :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Liega
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas