Black friday 5
0
Hmm...manuprat albums ir loti labs,ari koncis bij' neparspejams...Partik parcik esmu Skyforger fane, vini man patika visvairak (un neviens mani neparliecinas ka ta nav:), bet kas jums visvairak patikas?!...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kurs no Black friday albumiem jums patik visvairak?! :) Man jaunakais un ceturtais...
0
Es nu gan taa nedomaaju! Jaunais patiessaam ir galvastiesu paaraaks par ieprieksseeju, kur bija jau savaakussaas banads, nu kuraam liela dalla bija taalu no metaala!
Man 2. melnaa 5diena paika visslabaak- Barbarossa, Hell Patrol.
Jaunajaa man patiik FALYING visslabaak.

Ko juus visi varat nnemties ar to SKYFORGER:)?
0
Tāpēc ka viņi (Skyforger) ir labākie!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
0
Nu ja! Tas vai tad nav gaumes jautaajums? Tev labaakie Skyforger, man Flaying! Taa nevar buut, ko?
0
Hellhammer, ar savu iepriekšējo komentāru tu atkal šo tēmu uz mūžu neatgriezeniski pārvērti par vienu no tām n-tajām, kurās cilvēki strīdas par to, kura grupa vai stils ir "labākie". Šajā forumā visu laiku viens un tas pats temats ar vieniem un tiem pašiem cilvēkiem un vienām un tām pašām idejām. Tas sūkā!
0
Nu ne1 te nestriidas, vienkaarssi es tikai uzraxtiiju, kas man ir vislabaakie. Tas ir gaumes jautaajums, taa nav? Vienam Skyforger, vienam Flaying, nu un?
0
Nu jā, nav jau slikti, tikai to pašu var izlasīt arī citās tēmās.
0
Taisniiba, bet tad labaak neteikt neko? Tev drossvien passam liekas, ka veel kaada cieta banda ir vislabaakaa.
0
Es vēl neesmu tik pazīstams ar Lavijas metāla skatuvi, lai varētu vismaz kaut cik objektīvi spriest.
0
Nu veciit, Tu pateici veesturisku fraazi;) Te reti kurss vareetu tik godiigi un sakariigi atbildeet. Visi muld,ka visas banads ir meesli tikai ta ir kruta, vai ssitaa utt. Bet passi neko vispaar nefilmee. Zzetons Tev par ssito:)
0
Un kaa tu zini, ka tie citi, kas muld par taam grupaam, neko nerubii? Ja cilveeks nekautrreejaas izpaust savu viedokli, tas uzreiz nopziimee, ka vinjsh neko nefilmee? Peec kaa tu to spried? Peec taa, ka es piemeeram vienmeer pamatoju, kaapeec un kas man nepatiik? Ja? Taa tas ir? Un tas kursh seezh malinjaa un saka - nesaaciet runaat, es neko nesaprotu ir forsh zellis? Un kristy vispaar ir pilniiga zoss ar savaam peripeetijaam un kurnu veel lielaaks stulbums kaa baazt visiem gjiimii savu miiljaako grupu. Domaa kaadam interesee, kura ir tava miiljaakaa latvieshu grupa? Ja tev shkjiet, ka interesee, tad pasaki, tikai neatkaarto to reizes 10.
0
Visi Black Friday izlaidumi ir labi un pietiekami dažādi, lai neuztvertu tos viennozīmīgi.
to Fauns - tu, ko esi ar nerviem slims? Ko apsaukā citus. Te ir forums un lai cilvēks raksta, kas viņu interesē un kādas grupas patīk.
0
To Fauns: nu man personiigi ir pilniigi pajaat, kas tev miillaakaa LV grupa.
Jaa es domaaju, ka viena dalla, kas ir vieni no tiem aktiivaakajiem driseejiem passi neko daudz nefilmee.
Vinns te var trakot, ka taas ir tikai labas grupas, bet paarejais nav nekas, bet patiesiiba ir taada, ka vinns jau atrii nevienu nezin vairaak, kaa tikai taas paaris.

Un par to, ka tevi vienkaarssi reizeem psihusskaa pielaizz pie datora, es jau sen paarliecinaajos.

0
Faun!
Zini, Hellhammeru es pazīstu. Viņš ir tiešām death metal maniaks. Arī man citreiz škiet ka pārāk liels, bet tas jau ir tā subjektīvi. Derētu iepazīties arī ar Tevi. Tad droši vien kļūtu skaidrāks vai Tu esi vai neesi tāds ultra mega Coca-cola bottle crushin' true evil pop singin' loud fartin' ultra-fast rappin' pink panties wearin' yeah-yeah-yeah maijpuķīšu pušķis pēc kāda dažreiz šeit, forumā, izklausies.
Brīžiem Tavi komentāri ir tiešām asprātīgi un trāpīgi. Citreiz atkal tādi pastulbi.
Kas tu īsti esi par putnu? Gudrā pūce? Skaļā žagata? Lepnais kalnu ērglis? Dumjais balodītis?
0
Fauns, tu ar industriju neaizraujies... man vienkaarshi saak shkist ka zinu kas tu par fruktu.
0
tas bija vienreizeeji!:))) respect!
0
Man ahujena patika pasi pirmie black friday jo tur bija visas latvijas metal pamatliceej blices
0
Kas shii par vecu sadalju... Vai... EVIL!!! Es aizraujos ar visu, ar ko ir interesanti eksperimenteet, bet baigais industrijas fans neesmu. Un kas es par fruktu uzzinaat nav probleemu. Var vienkaarshi pajautaat.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas