Padodiet kaadus hubus
0
kaa vienmeer-daudz jauna mtaala vajag bet hubi vai nu aizklopeeti vai erii nav tur tas ko vajag (finntroll, crisis, deicide, vader utt).gribeeju paluugt kaadus paaris labus hubus (man kaadas 20 GB, 3 pieejas).jau ieprieksh paldies
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Parakņājies pa Publisko Hubu listi (Pub Hub) un tur jau nu noteikti varēs atrast hubus, kuros ir tevis tiko minētās grupas, pat uo hubā tās var atrast.
0
Bet ja slinkums tad: deathgrind-metal.dyndnx.or... thegud.no-ip.org, metal-gods.dyndns.org, rock-massive.no-ip.com un bij viens kuru neatradu un neatminos zem kaut kāda grind, tas bij baisi labs hubs, praktiski vissu varēja atrast, tiešām pagrīdi bez maz vai uzlauzt.
0
tu noteikti domaa vomitcum, ui ui, ku labs, tik daudzreiz pilns ar chuvakiem, ka ne iekshaa tikt.
0
man patiik vomitcum e tur gandriz vienmer tieku
0
pasakiet ak man jeel nejeegam kaada ir vomitcum pilnaa adrese luudzu
0
es tieši taj vomitcum nekad netieku
0
Paldies jums par atmiņas atsvaidzināšanu.
0
Cik var šito tēmu cilāt? Internets pilns ar hubu sarakstiem. Tādas grupas kā finntroll, deicide, vader momentā dod ap 100 rezultātiem. Es vēl saprastu, ja būtu grūtības atrast kādu ex-padomju totālu pagrīdes grupu.
0
varbuut ir kaads latvijas hubs,jo no aarzemeem,piemeeram,man novilkt muzoonu ir ljoti problemaatiski ar maajas DSL:[[[
publick hubos esmu atradis metaahubus cik uziet,tikai kacaajot no tiem aatrums ir vienkaarshi saliidzinosh ar brunjurupuci vai gliemezi:]]
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Dethecrator
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas